LEGACY
Nakon prekida
10 odgovora1,728 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#1
zadnji put sam se napljugala prije nekih 4 mj, znam da je do sad sav thc otiao
a.. zanima me kako mi bude kad ponovno po
nem duvati.. dal bude isto ko prvi put ili???
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
sep 2013.
sep 2013.#2
jednostavno zapali i uzivaj, svako iskustvo je samo po sebi drukcije od onog zadnjeg, ali je svaki put zabavno, bar meni, zapali i uzivaj ;)
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#3
"Samo prvi je prvi, svi su ostali drugi!" ;)
U principu prvih par duvanja i ne budu prili
no fascinantna dok se ne "provali" rad. Tek kasnije se korisnik mo~e potpuno opustitu u mentalno-fizi
kim aktivnostima izazvanim THC-om. A kad je dobra vutra svako novo duvanje bude kao prvo!!! :dada
`to se ti
e pauza, one su izmialjena stvar. Kad god vutra po
ne slabije da te radi - odmah pauza!!! Ja li
no nikada ne vezujem viae od 3 dana uzastopnog koriaenja a povremeno se bacim u apstinenciju i po viae meseci.
Sve u svemu, sad kad je zapalia, bie vatrometa!!!! :facesjump:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#4
kako da ti ka~emo, kako e ti biti, kad neznamo kako ti je bilo...
30 REP60%
→ Istraživač
sep 2013.
sep 2013.#5
ma zapali buksnu i uzivaj, nakon svake pauze je predobro.. znam po sebii :D
:rasta1:
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
sep 2013.
sep 2013.#6
Isto kao u sexu. Prvi put izgubis nevinost i jedino je po tome specifican taj "prvi put", ostali ce biti isti, losiji ili bolji od prvog, bez obzira na apstinenciju :)
sep 2013.
1 / 6
sep 2013.
sep 2013.