LEGACY
DIY Waterfall Pipe
20 odgovora1,784 pregleda
ChiliHead
ZMAJ55.439 REP
ChiliHeadZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#1
1. Potreban pribor:
2. Pri dnu flaae napravite otvor za odvod vode:
3. Zatim na
epu probuaite rupu i u nju uglavite joint,ja sam u ovom slu
aju iskoristio cigaretu sa flopom umesto filtera,jbg lenj da odem po rizle :rasta:
4. Napunite flaau vodom pri tom dr~ei zapuaenim otvor za odvod vode i zavrnite
ep sa jointom nazad na flaau:
5. Sklonite prst sa otvora i pustite da voda te
e dok u isto vreme palite joint:
6. Kada sva voda iste
e vaaa flaaa e biti puna:
Uvucite sav dim od jednom ili iz dva puta (za slabija plua :D ) i u~ivajte :rasta:
Ja sam se razbio od jednog dima i napisao ovaj tutorial :D
ChiliHead
ZMAJ55.439 REP
ChiliHeadZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#3
Mo~e i kroz rupu na
epu da se provu
e duga
ka slam
ica i da bude potopljena u vodi skroz do dna flaae a u ovaj gornji kraj slam
ice uguraa joint i onda dobijaa waterfall bong :D
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#4
Ovo te nista ne kontam sad :D al dobro elem,mozda sto sam razvaljen :rasta:
grisnak
ZMAJ40.264 REP
grisnakZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#5
Idem se ubit sa ovim. Taman sam se nacitao o ledu - @adrion ubija znanjem o ledu - nista ne berem ja tu struju, ovo mi je doslo sad ko bog da nesto i ja DIY napravim :D
edit: pomelo me :D
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#7
stavia
epi na izduv, iznesea na sto kad se familija okupi, otvoria i upoznaa sve sa novim osve~iva
em prostorije:mario::
Cvećar
ENTUZIJASTA502 REP76%
→ Poznavalac
CvećarENTUZIJASTA
jun 2016.
jun 2016.#8
-Poato vidim da ti je flaaa od 1l evo male dopune za flaau od 2l... :) Sve isto s'tim ato dodajemo joa dve rupice identi
ne kao ova dole i takoe ih dr~imo dok voda oti
e i kada voda pree rupicu broj 2 onda zapuaimo donju rupicu kroz koju odlazi voda, ''otpuaimo'' rupicu 1 i 2 i kroz rupicu numero uno udahnemo sav dim iz flaae,:puuuh:: kada udahnemo i izdahnemo sav dim ponovo zapuaimo rupe 1 i 2 i puatamo preostalu vodu da izae i onda ponovo joa jedan ''HIT''...:puuuh:: Takoe razvaljen pridodah malo inovacije:idea: koja e doneti kom. tipa ''Pa nismo mi hobotnice da dr~imo toliko rupica a da joa pritom palimo d~ok''!!! :D
-POZZ. svima!!! :sun2::cool23::sun2:
zxw
LEGENDA5.526 REP5%
→ Zmaj
zxwLEGENDA
jul 2016.
jul 2016.#9
juce probo toliko me odvalilo da sam zaboravio ovde napisat iskustvo ;)
napalm
LEGENDA7.706 REP27%
→ Zmaj
napalmLEGENDA
jul 2016.
jul 2016.#10
@ChiliHead ... nekad smo to nazivali podmornice :)
Samo malo druga
iji postupak ;)
Flaaa bez dna u kantu sa vodom... flaaa se potopi do dna kante samo da
ep viri van, stavi se oks na
ep ... flaaa se digne (flaaa se napuni dimom)... i onda s ustima potopia flaau :)
Da i dok spuataa flaau u vodu
ekaa da doe do dna, tek onda udahnea (dok se dim s komprimira).
:joint2::grob:
jun 2016.
1 / 11
jun 2016.
jul 2016.