LEGACY
Ulje i Hedovi
34 odgovora2,464 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
okt 2013.
okt 2013.#1
Pozz
Evo ovako imam jedno pitanje, mozda ima i iskusan ko ovdje :)
Imam 2 kile ono malo bolje trave stim da je puna sjemena al ono baa puna... od te dvije kile ima sigurno 600-700 grama koapa i posuha je, al to nije problem. Eh konto sam od toga napraviti ulje i pofrcati po trecoj kili :) koja je prejaka (sami vrhovi) pa me zanima dali bi se dobila kakva UBICA. Al ono bukvalno :)
Ima li ko ovdje da je sli
no eksperimentiso i kakvi su utisci????
Ajd da vas cujem :)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#2
emu to? Mislim, ako je rije
o dobroj ganji,
emu je muljati sa uljem? Uope mi to nema smisla, pa taman da i nije tako kako si napisao "prejaka (sami vrhovi)", opet je bzvz.
Imaa dobre ganje, i to je super, a ono ato nebi puaio napravia uje ili haa i opet imaa dobru stvar. Ove "kemije" sa "poja
avanjem" mi nemaju smisla.
10 REP20%
→ Istraživač
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#4
Svako ulje oksidira na vazduhu, pa ce s vremenom izgubiti potenciju ako je neadekvatno cuvano.
Ukoliko zelis da te nema kad zapalis, spremis ulje u bocicu i kada ti sune da se izgubis premazes rizlu i u nju umotas tu ekstra dobru hedovinu.
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
M a n d o rAMBASADOR
okt 2013.
okt 2013.#5
dobio bi to da ea puait dvije vrste ganje odjednom niata posebno ....
39 REP78%
→ Istraživač
okt 2013.
okt 2013.#6
NE !!!!! xD ulje nije za pusit . tocka
ako oces " UBICU " onda radi BHO tj. BUDDER to je ubica . Ulje kad se pusi ne "sora" na nacin kakav tebe zanima , jest do jaja al nije to to , dok budder :D mmmmmm vrh planete tj . UBICA xD
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
okt 2013.
okt 2013.#7
Problem je ato BHO u vrlo kratkom roku di~e toleranciju u nebesa. I ne opada tako brzo nakon prestanka. =/ Neato sli
no kao synt. kanabinoidi, ali osjetno slabije.
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#11
ne znam da li stoji, ne znam kako time smanjuju gubitke, ne zanimaju me dileri niti njihov biznis... forum je namenjen onima koji uzgajaju za svoje potrebe
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#12
Sve 5 Jack, razumijem ato ~elia rei. Recimo da je zato na po
etku pitanje: - emu to?
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#13
ako ve napravia ulje, sa
uvaj ga u tom obliku u kojem i jest, nemoj apricati drugu vutru sa time. zaato? zato jer je to jednostavno bacanje ulja...
kad jednom probaa samo kap ulja, vidia koliko je druga
iji do~ivljaj nego kad puaia, ne samo ato je intenzivnije, i rad traje 5-6 sati, nego je i rad kao takav druga
iji, stvarno neato posebno...
meni je neizmjerno drago ato sam iz trimova tutankhamona i OG-a napravio ulje, dobio sam 3.5 ml i do sad sam ga koristio samo dva puta jer nakon ulja 10 dana nema smisla puaiti, ne radi uope... :)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#14
10dana.. really?? .. prije 4dana san uzela kap ulja i zapalila par puta od tada.. nije bas da nije radilo.. :D i drzalo me vise od 5-6sati.. jedno 10ak sigurno.. :D
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#15
a dobro, to ovisi od osobe do osobe, o vrstama od kojih je ulje napravljeno i koli
ini...
ja sam pojeo (prvi put) 4 kapi veli
ine zrna ri~e... :)
znam da me vozilo 5-6 sati, a onda sam zaspao, tako da ne znam koliko je to potrajalo. sljedeeg jutra (bolje re
eno popodneva) probudio sam se kao prega~en, joa nisam bio sav svoj cijeli drugi dan. imao sam onaj osjeaj kao kad popusti pljuga pa te uhvati pospanost i umor...
nakon nekoliko dana sam zapalio, ali sam shvatio da nema smisla i da ne radi pa sam napravio pauzu od joa 7 dana.
cerak1000
ZMAJ17.727 REP
cerak1000ZMAJ
nov 2014.
nov 2014.#16
Ja koristim crnu ri~u zbog tumora uzimam 5 doza dnevno i mogu vam reci da je jedina stvar na svetu koja mi poma~e, nema ata nisam probao ali ulje spas za
ove
anstvo! Pored toga uspeano sam se izle
ijo od gastritisa,depresije,nesanice,...i drugih manje opasnih bolesti po ~ivot...ko stvarno ima ogromne bolove da mu ni 3 naklofen injekcije dnevno ne poma~u preporu
ujem da proba bar mesec dana redovno i videe o
emu mu govorim.Sastaviu i tablicu doziranja za mesec dana da ne bude greake! U samom po
etku kada sam po
eo da konzumiram ulje mislio sam da imam metastaze na mozgu jer slika koju sam video povremeno je izgledala ista onoj ko iz drugog sveckog rata- sa kracerima i boje nisu bile jasne.ali telo hitro povea tolerancu i taj efekat se izgubi :P bilo je lepo dok je i trajalo zahvaljujui naaim biozama joa uvek se dru~im sa smrtnicima i ne razmialjam crno.
okt 2013.
1 / 18
okt 2013.
nov 2014.