VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaČišćenje staklenog water pipe-a
LEGACY

Čišćenje staklenog water pipe-a

26 odgovora2,409 pregleda

mar 2011.

#1
Zanimalo bi me kako tj. kojim tekuinama/kemijama i sl. o istiti smrdljivi talog u pajpu..

mar 2011.

#2
Ja imam za iaenje apsolutno svega masnog,prljavog i sl.,neku bardal-ovu tekuinu...truck cleaner bio...koja se ina e koristi za ispiranje vodovoda u slu aju one iaenja.Bez problema otklanja sav talog i ne istoe.Finog mirisa i lako se ispere.
ChehehePOZNAVALAC

mar 2011.

#3
Kuhanje u vrucoj vodi bez ikakvih dodataka ako nije novoljno ispralo ponoviti ...ne mirise ali je sigurno zdravije od bilo kojeg sredstva.
tinitusENTUZIJASTA

mar 2011.

#4
ako je staklo mozes slobodno uzest bilo koji deterdzent i vruce vode, a ako je bas "zapeklo" morat ces mehanicki sastrugat
Sensi*JanaAMBASADOR

mar 2011.

#5
potopi u vrucu vodu u koju dodas soda bikarbone i neke kiseline (sircetna,limunska,limuntus),odlicno skida kamenac i necistocu.Ili napravis pastu od soda bikarbone i kiseline i malo izribas.

mar 2011.

#6
Evo napravio jucer aceton + kuhinjska sol, sve ide dolje.. I kasnije samo dobro isprati...
NoTrippinAMBASADOR

mar 2011.

#7
Stavia alkohola i soli i mukaa-to je za bongove dobra aema.Mo~ea kvasinu(ocat) i vruu vodu kombinirat.

mar 2011.

#8
Na koj alkohol mislis? 70% pa na viae ili moze npr. sa rakijom?

mar 2011.

#9
Ja sam limunsku kiselinu otopio u medicinskom alkoholu i acetonu.To ulijes u neku posudu, unutra stavis pipe, pricekas dan, dan i pol, izvadis pipe isperes ga vodom i bit ce cist koda si ga tek kupio. Radi 100%.

mar 2011.

#10
Samo ga prokuvaj u vodi i ne trebaju ti nikakve druge tecnosti, deterdzenti i sl.

apr 2011.

#11
E a sad iduce pitanje.. =) Kako se rijesiti vodenog kamenca iz pipe-a?
indian_summerISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#12
to nema veze s pipom nego s vodom... naae vode su na~alost bogate kamencom... neznam kako se toga rijeaia na banalan na in, ali postoje razne gluposti, instalacije koje zaatiuju pipe od kamenca... (to nije GRIJA E) ako se radi o vodenom kamencu na staklu, otopina alkoholnog octa...
SekachAMBASADOR

apr 2011.

#13
Alkohlolni ocat ili limunska kiselina...oboje pomaze... A ako si u mogucnosti gurniti ruku unutra, onda ce ici jos lakse...samo papirnatom maramicom obrises pomocu te otopine...

apr 2011.

#14
Sta samo alkoholni ocat ili jos nesto?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se