VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaBong
LEGACY

Bong

116 odgovora11,495 pregleda

apr 2009.

#1
Imam pitanje: Moj prijatelj ima bong. I jako je zaljubljen u njega. Bong je po mom misljenju malo velik i debel cill ima(stane tu i 3g). Pusi dnevno oko 5g a kad se ima a ima se pusi i do 15g dnevno. Tako radi vec 2godine. Ne dodaje nikakav duhan. Njegovo pitanje je: Dali je ovo stetno? Dali pretjeruje? Kakve su posljedice?:sick:
DžidžadžojacPOZNAVALAC

apr 2009.

#2
Pa ako ih ima, ti bi ih trebalo primetiti, da li si ?
Eva RainENTUZIJASTA

apr 2009.

#3
Vjerovatno pretjeruje buduci da se je sam poceo to pitati, no on sam najbolje zna kolika mu doza odgovara. Mozda bi trebao napravti pauzu, jer cini mi se da je razvio odreden stepen otpornosti na marihuanu pa mu treba veca doza da postigne efekt, a i dvije godine za redom svaki dan je po mom misljenju previse.

apr 2009.

#4
premalo ovjek puai:D nek puai 30g na bong + joa 15tak pljugi izmeu:D Ka~e eva gore, tolerancija...jednostavno roba viae ne zabija, bilo koli inski bilo po high-u...tako da bude besmisleno, ispada da samo puaia da puaia, a ne da guataa...nek uzme ovjek malo brejk da mozak predahne...a dotle, mo~e nas opskrbljivat.... uvat emo mu robu >:D
orbitLEGENDA

apr 2009.

#5
p0o mom misljenju, definitivno previse. . . .sta radi on drugo osim sto je napusen all day ?

apr 2009.

#6
Posljedica je ta da e ga prestati lupati i propade biznes onda XD Ina e, ako puai isto ne vjerujem da mo~e imati neke zdravstvene poteakoe.
Grasak99ENTUZIJASTA

apr 2009.

#7
Ma kakvo on smece pusi ako mu treba dnevno toliko trave?
badger badgerENTUZIJASTA

apr 2009.

#8
grasak aj nepricaj gluposti... ko da nis nikad pusio sam da eto pusis ... iz navike... il zato sto imas... e i ond se fino naviknes... mada je to meni fuj... al cisto moguce jel znam i ja ljude koji puae oko 30-tak pljugi dnevno (maltene jednu za drugom) i tako vec 5+godina.. i to se doooobro vidi na njima... kad nije puaio je razdra~ljiv svadljiv neraspolozen za nista itd itd.. onaj fuj filing.. ma sam nek prestane na tjedan dana ak izdrzi pa nek se zakuca opet vidit ce isplatit ce m use kad se ukuri kak spada..
HeadonistAMBASADOR

apr 2009.

#9
puaenje iz navike je neato najgore ato postoji. preporu i frendu da uspori, jer pretjerivanje u bilo emu uzrokuje posljedice, bez obzira da li je ta stvar atetna ili ne. isto vrijedi i za travu.
Grasak99ENTUZIJASTA

apr 2009.

#10
Ja sam se rasturao par mjeseci svakodnevno na bong po par puta i jos sto su mi frendovi ponekad zapalili i uvijek bi mi 50g trajalo oko mjesec i pol dana. I to je bila neka albanka, jos iz vremena kada je "skank" bio prava rijetkost. Doduse, oduvijek sam stedljiv i iskoristim maksimalno travu, a moze biti u ovom slucaju da lik baca iz posudice kada povuce jedan dim pod izgovorom da to sto je ostalo "previse smrdi". Cuo sam za takve pacijente :D
green wayISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#11
ljudi...nemojte pretjerivati... navite laganini reggae i uzivajte dok mozete... nja sam isto nekoc peglao po vutri kao da je voda... al sam shvatio da puno love trosim pa sam se odlucio za uzivanciju... chillam po cjele dane

feb 2012.

#12
sta mislite o ovom bongu, nekako je malan , oce bit koristi od njega Imageshack - slikasmall9553650.jpg tjelo mu je od plastike...
GedžaPOZNAVALAC

feb 2012.

#13
Fino bogami. Od cega si uzeo ovaj deo u kome se lozi?
Big LLEGENDA

feb 2012.

#14
zanimljiv bongic.... iako je plastika.... al dal imas rupicu jos jednu dodatnu? bez toga ne ide.... :D

feb 2012.

#15
od metala je dio u kojem se lozi.nezz za rupicu, pa valjda ju mora imat ako je to bong ili? 10 eura me trazi za njega ili nju haha
Big LLEGENDA

feb 2012.

#16
10 eura?????? za plastic fantastic???? brate nebudi lud.... gle ti bonga za 14 eura: upload images 23cm staklo.... i to black leaf (inace priznata marka bonga) s tim da ovaj od 14 imaa sve dok ga ne razbijea, a ovaj plati ni gore imas za 2 dobra pusenja a onda ga mozes bacit..... hihihi ako te zanima gdje kupit ovaj bong javi na PM jer nesmijem tu linkat tu stranicu... :)

feb 2012.

#17
dobro je da si mi reko, to nisam znao da ce tako kratko trajat...neiskustvo
El_VatoENTUZIJASTA

mar 2012.

#18
Nedavno sam kupio bong, ali nisam ni razmisljao o tome sta ce mi trebati jos osim bonga, (inache isao sam napusen u trgovinu), naime deo gde se stavlja granje, je presiroko, ima da se kupe metalni screen-ovi ali na staklu sklizne, ima li mozda u Srbiji da se kupi oni stakleni ? ?

mar 2012.

#19
Nece mu nishta bit, ali shto kazhu ostali neka napravi pauzicu s vremena na vrijeme, chisto da ga ljepshe radi, 3-4 dana taman:) rumenige, neka prichaju ovi shto oce, nishta ljepshe od praktichnog bongica oko 25cm, plus plastishen ( jbg da mozhe da pada a da se ne lomi, a padace vjeruj mi )
naturalmysticENTUZIJASTA

mar 2012.

#20
covjece, on nije normalan, 5g...pa onda na 15g.....neka covjek malo uspori....:))
artisticLEGENDA

mar 2012.

#21
ato je previae, previae je...stvarno...reci mu da uspori malo hehehehe

mar 2012.

#22
5 ija dnevno, neznam kakva je to roba ali na tom samo spavaa, a o 15 bi se i kladio da nemo~e popuaiti. Ako puno duva svakako je ssuper napraviti pauzu, malo se probistria i polako dalje...
artisticLEGENDA

mar 2012.

#23
zaato ne bi moglo...oa se kladit samnom? :D

mar 2012.

#24
jeste gledali na youtubeu jamajkanskog turisti kog vodi a? pita ga lik koliko popuai na dan, veli on 25 komada, a siguran sam da nisu male pljuge... 25 komada jamaikanske domae sative na dan nije tako malo... evo i link: best jamaican tour guide ever - YouTube
Big LLEGENDA

mar 2012.

#25
mo~e se mo~e, meri.... :D
nenashPOZNAVALAC

mar 2012.

#26
Tema je stara tri godine...

mar 2012.

#27
Kolko ja ukapirah i ne ispushi sam 15g je l tako? A moguce je braco ne vjerujete valjda u vutra overdose? :D

mar 2012.

#28
jos si nsam uzeo bong al uskoro, e sad koji: pise da ima plasticni stakleni i Acryl ovo zadnje nisam siguran sta je al ima i takih...koji uzet... ? mene zanima onaj dio gdje se stavlja vutra ako je od stakla , jel se nebi to trebalo pocet topit staklo nakon nekog vremena...
Big LLEGENDA

mar 2012.

#29
Hahhaha nee se staklo topit, to je koda ti se otopi staklo na penici u kuhinji hahahah Najbolje ti je uzet stakleni koji je ujedno i najskuplji, a onda akrilni..... Staklenog moraa pazit, dok akrilnog nemoraa jer se teako razbije...... Plasti ni bong?? neznam gdje to ima za kupit, al nebi ni kune dao za plasti ni bong.... Samo staklo....

mar 2012.

#30
mislio sam za staklo zasto je u direktnom doticaju sa vatrom hehe. ---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:28 ---------- nisam ni sam siguran jel sam nemaran moglo bi se to razbit kod mene...akrilni kakav je to materijal?
Big LLEGENDA

mar 2012.

#31
A neznam tocno, al je vrsto, te~e se razbije, a nije opet loae ko plastika..... Mislim da se od toga rade ~enski nokti, nisam siguran... :D

mar 2012.

#32
Acryl Zylinder ca 35cm : Indras Planet!, Topseller für Head, Grow und Seeds jel u ovakve ide voda?
matiaAMBASADOR

mar 2012.

#33
Normalno da ide

mar 2012.

#34
akril ti je polietilen ili propilen, ako ~elia to no znati (akril nije sam po sebi neka vrsta plastike kao ove dvije, nego ih se tako esto naziva)... dosta je jak ali isto mo~e puknuti ako ti padne s visoka (naravno, puno te~e nego staklo). na ljestvici lomljivosti od 1-10 ja bi staklo ocijenio sa 10 a akril sa 2 ili 3... ja sam se zagledao u jedan bong kod naaeg (bivaeg) sponzora, akrilni 60 cm i promjera 5 cm ato doe oko 4.5 litara volumena, a to je puni pluni kapacitet normalnog ovjeka (otprilike), mislim da je koatao 160 kn...

mar 2012.

#35
stigo mi je bong, e sad cjevcica je dosta dugacka kroz koju prolazi dim i onda ide u bong i onda u mene :D , za vodu ima malo prostora, jel cjevcica treba bit pod vodom iako sumnjam da treba, i ima rupica na bongu i zasta je to? ---------- Post added at 11:51 ---------- Previous post was at 11:37 ---------- i rupica je dosta velika gdje se stavlja trava , cuo sam da ima neka mrezica za to?
Big LLEGENDA

mar 2012.

#36
Normalno da da, cijev treba u vodu i.... A ova rupica, eh, ocito nikad nisi konzumirao na bong.... Zna i ovako: 1. stavia vutru (da, treba ti mre~ica) 2. stavia prst na tu rupu 3. palia vutru (ne upalja , nego neku gran icu zapali pa gori s tim) 4. vu ea dim u bong, zna i, punia bong 5. kad napunia bong, pustia prst s te rupe i brzo vu ea u sebe to iz bonga 6. ponoviti viae puta.... :rofl:

mar 2012.

#37
najbolje potra~i video tutorial na youtubeu, ima ih na tisue...

mar 2012.

#38
ili pogledaa neki od home made :) http://img199.imageshack.us/img199/2654/qtf.mp4 samo vuci:)

mar 2012.

#39
pa da prvi put na bong, bili ste od pomoci nema sta. pozz

mar 2012.

#40
mislim da je na bong zdravije nego u rizlu, ne pusis papir i duhan (ako mijesas), brze zabija ;)

feb 2015.

#41
Ajde jedno glupo pitanje, danas sam uspio na par duana sa rezervnim dijelovima za bong i spreman se naru iti one hit glavu (bowl). Vidim da ima veli ine 14mm, 14,4mm, 18mm, 18,8mm i 19mm. Poato je taj dio konusan neznam koji dio te glave treba izmjeriti, dal pri dnu, vanjsku rupu, nutarnju? Pri vrhu? }enski dio sa bonga? Imam bong i imam aubler al brate neeeemam pojma :D hvala Evo originalna augava glava

mar 2015.

#42
Ljudi, di u zg ima za kupit neki jeftini mali bong?

mar 2015.

#43
a sta kaze google
MementoKuriENTUZIJASTA

mar 2015.

#44
Vanjska mjera ti treba. Mislim da se koni ni predmeti mjere na veem promjeru, ili u ovom slu aju pri vrhu,probaj tako.

mar 2015.

#45
Ve odavna sam nabavio drugi :) Al hvala
DzparanojaLEGENDA

mar 2015.

#46
Na vrijeme :)

apr 2016.

#47
ja nisam imao prilike nikad da pusim na bong.Ono sto me zanima je dali je rad kvalitetniji od rizle i dali se u kvantitetu koristi vise ili manje vutre nego sto se stavlja u rizlu,ja nisam neki pusac inace po jednu buksnu uvece izavrim eventualno vikendom bude dva kom.Ali mi sve to zanimljivo deluje pa reko da probam vidim nisu nesto skupi malo bolje stakleni moze se vec pazariti za 50e.

apr 2016.

#48
stavi manje nego ato stavljaa u rizlu,nemoj mastan dim povla iti jer e ti potrgati plua ... i pripremi se na rad ubita an :D

apr 2016.

#49
ako je dobar bong ne dere plua ali se za*ebea kad povuces u jednom dimu koliko u itavoj d~oji.ko ima para ili mnogo uzgojene vutre preporuka za bong.high ekstra samo sto se brzo popuai. ako niko nije probao umjesto vode gusti sok ;)
FeltLEGENDA

okt 2016.

#50
Nova igracka dolazi ovaj tjedan :D

okt 2016.

#51
sad po malo kupovat dodatke ash cacher i ostale sitnice :D
FeltLEGENDA

okt 2016.

#52
Razmisljam i o enailu,al vidjet cemo :joint2:
trubabubaLEGENDA

okt 2016.

#53
jel iko uzimo "staklo" sa DHGate (china)?
M.userISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#54
Imam jedno pitanje vezano za bong Ako stavim pola grama i u jednom dimu to ispusim ocu li se napusiti isto kao da sam tih pola grama stavio u joint? Cini mi se ko da je isplativije pusit joint jer je taj dim puno duze u plucima,a na bongu par sekundi dok se dim ne ispuse

dec 2016.

#55
koliko stavia u pljugu,duplo manje stavi u bong :djede:

dec 2016.

#56
s obzirom kad ti joint gori i vidis onaj dim kako ide ispred tebe rekao bi da vise popusis na bong. iz iskustva sa bongom stavi manje ko sto ti je venlo rekao jer citav joint ude u tebe u 2 dima i high je mnogo drugaciji pogotovo kada predes granicu koju ti tijelo moze podnjet
CorleonevLEGENDA

dec 2016.

#57
Nije bitno koliko je dugo dim u plucima, thc i cbd i sve se to "upije" u plua nakon par sekundi..Ono drzanje daha dok ti o i ne ispadnu nema smisla, pogotovo ako motas s duhanom pa se samo trujea du~e.. I oprezno s bongom, ja vec par godina pusim na njega i ne usudim se staviti ni priblizno pol komada od jednom ako pusim sam...0.2 i ko bog..A u rizlu koliko stane i mogu popusiti i 5 za redom ako imam a nakon 2-3 hita iz bonga prestajem jer glava zeli da eksplodira :rasta: Bong je opasnija igracka od pljuge ako pretjeraa zna biti grdo :djede:
razmanLEGENDA

dec 2016.

#58
uvijek kao da flautu sviram maknem par puta prst s rupe da se bolje za~ari, nikad ne pretjeram uvlaceci i gledam koliko dima radim i koliko sam spreman potegnut.jer onaj dim mastan sto ostane unutra i venlo kaze ne valja hehe bitno da je friska hladna voda unutra najjaci je onaj osjecaj kad ti noge utrnu, kroz ruke zmarce osjetis, paraliziran drzis glavu rukama odostraga jer ti je preteska i slj par min neznam za sebe:)a smjesak ne silazi misli nema.. za novu godinu cu se paralizirat, jer bong volim ja:D

dec 2016.

#59
zadnji put povucem malo veci dim udari me vutra jako, sjedim vani na stolu i ne mogu sve osjecam da mi glava pada.Legnem na stol i sve hocu u san ali mislim se ako zaspem na sred stola mislit ce neko da sam lud haha jedva se nekako izborim

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se