VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebadim gust kao mlijeko
LEGACY

dim gust kao mlijeko

48 odgovora4,244 pregleda
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#1
evo nesto jako jednostavno a ubija za popizdit i ide jako jako malo vutre.Ja to v ec 2 god.prakticiram i odlicno mi je,vjerovatno ste probali al neka evo. Uzmes plasti nu bocu od 2.5l(od coca.cole)i jednu od 2l. Bocu od 2.5l prere~ea odozgor otprilike 15cm, onda bocu od 2l prere~ea joj dno. Bocu od 2.5l napunis vodom i u nju stavis ovu drugu bocu, e kad ste to napravili ja uzmem od nes kave onaj alu poklopac i od njega napravim ep i probusim rupice al mo~e i alu folija i taj ep stavia na bocu od 2l. U taj cep stavis jako malo vutre upalis upalja i izvla ia jako polako prema gore kad dodes do kraja maknes ep i srrrrk,punim plucima.Dim bude toliko gust da bude kao mlijeko onako se prelijeva u boci ovisi koliko sporo izvlacite prema gore i koliko ste stavili vutre.Ja bar tako stedim vutru 2 takva dima i aj bok,od jedne pljuge sto bi normalno zapalio sam nas 4 se toliko ubijemo ono skroz.stavit cu slike za jedno sat vremena kad mi zena doe ako nekog zanima kako bi to izgledalo
BugiPOZNAVALAC

feb 2008.

#2
netko je vec skicirao i pisao o ovome...a sigurno smo svi provali :D sve u svemu nije najbolji.... meni je draza gravity metoda...
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#3
al meni je ovo prva liga a nisam procitao za ovo sorry ako se spominjali citao sam al nisam naisao na to pa sam mislio da nema al eto o ito ovdje nema teme koja nije obraena milijun puta.e taj gravity kako ide to
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2008.

#4
Sve isto, samo na kraju gurnes bocu natrag u vodu da ti sutne dim u pluca...
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#5
aaaa to.i ja sam to radio samo mi to nezovemo tako kod nas se to kaze AJD SAMA
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#6
e a u ekipi nam je jedan spaljeni lik koji svaki jebeni put kad hoce tako povuc boca kad krene dole on povu e i svu vodu skoro istrese van,koji lik a govorim mu non stop da samo pusti al ne on to nekako od straha povuce pa mu nedamo vise tako da radi sad mora vadit bocu van hehe

feb 2008.

#7
Hahaha koji lik, znam ja jednog koji puae u bong :icon_lol:
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#8
heheheheheheheh ali koliko mi to ide na ~ivce toliko mi je i duplo smijesno kad to ponovno napravi iako mu kazes prije nego povu e on opet

feb 2008.

#9
ma to vi ne kapirate da vam daje aat lolololo kakav olo olo
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#10
e ma da ga vidite smijali bi se dan noc.tip je celav ima ogromnu okruglu glavu jedna obrva mu je veca od druge ima 27 god i mama mu mrvi andole u aj kad je bolestan jadan nemo~e progutat tabletu u biti nezna kako uvijek se izriga kad pokusa progutat.to mi je inace najbolji prijatelj legenda je.al kad pusimo na flasu tako i kad zajebe pa prospe pa kad te pogleda onako sav sprzen ma joooooooj budem gotov i nemogu se naljutit.sta da mu radis.
elephant0rAMBASADOR

feb 2008.

#11
Nesto slicno sam napravio bas nekidan i mogu rec da odlicno funkcionira.. :sun2:

feb 2008.

#12
To jos nisam probao,daj pls stavi sliku jer te nisam bas skroz skuzio u tvom opisu. hehe:bong7bp:

feb 2008.

#13
i cesna je dobra ako je masna :-)
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#14
ej ja nikad nisam slao slike pa vjerovatno da nece valjat jebi ga
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#15
ajd nije najbolje al skuzit ces ako pogledas.samo u bocu od coca-cole naspes vode i stavis foliju probusis rupice palis upaljacem i vuces lagano prema gore ovu zelenu flasu i RASPALI
FrulaENTUZIJASTA

feb 2008.

#16
to se moze i s kantom radit.. XD
marijuana loverENTUZIJASTA

feb 2008.

#17
ma nama je i bong dobar
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#18
uuuuu dada kanta je i najbolja kanta je za "kuhanje"onako okreea je po rubu kante jako brzo i polako vu ea gore:knockknock:
FrulaENTUZIJASTA

feb 2008.

#19
hmm. nisam mislio tak al de objasni malo to :D
CutkiISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#20
potrebni sastojci: 1) boca (sto veca to bolja, optimalno 1,5L zbog pregiba) 2) vrecica za meso za zamrzavanje 3) kuhinjska gumica 4) noz 5) 2 x 0,33 piva u limenci 6) smjesa za pusenje... 7) upaljac step 1) eksas pivu step 2) nozem razrezes limenku da dobijes lim 2cmX2cm od lima napravis stozac za smjesu step 3) odrezes dno boce (ne previse, onaj tvrdi dio) uzmes vrecicu i stavis sa strane koju si upravo odrezao, da vecina vrecice bude produzetak boce, a dio na boci pricvrstis kuhinjskom gumicom step 4) probusis cep da stozac sa smjesom stane lijepo napravis smjesu i napunis limeni sto~ac. step 5) primis bocu sa vrecicom i udahnes sav zrak koji je u njoj da napravis vakum (vrecica se povuce skroz u bocu) step 6) stavis cep sa sto~cem i smjesom na "vakumiranu" bocu, zapalis i polako vuces vrecicu rukom van iz boce. Primjeti dim kako ulazi u bocu i puni ju. kad izvuces dovoljno vrecice (PAZI DA NE OTPADNE i DIM ODE PA-PA) stanes. step 7) otvoris drugu pivu, odsarafis cep udahnes sav dim iz boce, eksas pivu izdahnes dim. laku noc haha vidimo se sutra ;)
FrulaENTUZIJASTA

feb 2008.

#21
hehe XD super. btw..zar nije alkohol stetan za organizam? :P ***ali svakako najlakse je to napravit sa: cigarom bocom od 0.5 L alufolijom 1) Cigarom napravis rupu na boci 2) od alufolije napravis ep i probuaia rupice 3) stavis vutru u cep i zapalis i jednostavno sam prstom zatvoris rupu na boci da dim ne izadje

feb 2008.

#22
Thx na slikama vec mi je sve jasno i vec sutra idem to isprobati!:respect:
deny23ISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#23
probaj probaj
mrzuxISTRAŽIVAČ

feb 2008.

#24
Druze to ti je smoke on the water, to je odavno koristeno, cak je i Deep Purple za to napisao pjesmu :) sa kantom je najbolje, ali modificiras sto vecu flasu, tj, vrh napravis od lima, zacas je to, da ne gubis na onom bahatom skidanju i poavljanju prcedure, cak zna nekad se rasuti :D

feb 2008.

#25
E ova fora je do jaja,radio sam malo manje prakticnu ali obimniju akciju na jednoj kucnoj zarci. Koristio se kanister od 5l i kada puna vode,malo gumenog creva i PALJBA... E a slicna gustina dima moze se postici sa tzv TRUBICOM... Onaj deo flase od Cole koji ovde nije upotrebljen probushish s boka,tu smestish blant,dlanom sapushish isecen otvor s donje strane,a na grlic cimash kad dim bude zadovoljavajuce boje NAGLO sklonish ruku a na grlic izvrsis snazan atak i dozivis odlican shat !!!:bonappetit:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se