LEGACY
dim gust kao mlijeko
48 odgovora4,244 pregleda
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#1
evo nesto jako jednostavno a ubija za popizdit i ide jako jako malo vutre.Ja to v
ec 2 god.prakticiram i odlicno mi je,vjerovatno ste probali al neka evo.
Uzmes plasti
nu bocu od 2.5l(od coca.cole)i jednu od 2l.
Bocu od 2.5l prere~ea odozgor otprilike 15cm,
onda bocu od 2l prere~ea joj dno.
Bocu od 2.5l napunis vodom i u nju stavis ovu drugu bocu,
e kad ste to napravili ja uzmem od nes kave onaj alu poklopac i od njega napravim
ep i probusim rupice al mo~e i alu folija i taj
ep stavia na bocu od 2l.
U taj cep stavis jako malo vutre upalis upalja
i izvla
ia jako polako prema gore
kad dodes do kraja maknes
ep i srrrrk,punim plucima.Dim bude toliko gust da bude kao mlijeko onako se prelijeva u boci ovisi koliko sporo izvlacite prema gore i koliko ste stavili vutre.Ja bar tako stedim vutru 2 takva dima i aj bok,od jedne pljuge sto bi normalno zapalio sam nas 4 se toliko ubijemo ono skroz.stavit cu slike za jedno sat vremena kad mi zena doe ako nekog zanima kako bi to izgledalo
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#2
netko je vec skicirao i pisao o ovome...a sigurno smo svi provali :D
sve u svemu nije najbolji....
meni je draza gravity metoda...
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#3
al meni je ovo prva liga a nisam procitao za ovo sorry ako se spominjali citao sam al nisam naisao na to pa sam mislio da nema al eto o
ito ovdje nema teme koja nije obraena milijun puta.e taj gravity kako ide to
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
feb 2008.
feb 2008.#4
Sve isto, samo na kraju gurnes bocu natrag u vodu da ti sutne dim u pluca...
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#5
aaaa to.i ja sam to radio samo mi to nezovemo tako kod nas se to kaze AJD SAMA
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#6
e a u ekipi nam je jedan spaljeni lik koji svaki jebeni put kad hoce tako povuc boca kad krene dole on povu
e i svu vodu skoro istrese van,koji lik a govorim mu non stop da samo pusti al ne on to nekako od straha povuce pa mu nedamo vise tako da radi sad mora vadit bocu van hehe
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
b r a i n c h i pAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#7
Hahaha koji lik, znam ja jednog koji puae u bong :icon_lol:
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#8
heheheheheheheh ali koliko mi to ide na ~ivce toliko mi je i duplo smijesno kad to ponovno napravi iako mu kazes prije nego povu
e on opet
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
feb 2008.
feb 2008.#9
ma to vi ne kapirate da vam daje aat
lolololo kakav olo olo
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#10
e ma da ga vidite smijali bi se dan noc.tip je celav ima ogromnu okruglu glavu jedna obrva mu je veca od druge ima 27 god i mama mu mrvi andole u
aj kad je bolestan jadan nemo~e progutat tabletu u biti nezna kako uvijek se izriga kad pokusa progutat.to mi je inace najbolji prijatelj legenda je.al kad pusimo na flasu tako i kad zajebe pa prospe pa kad te pogleda onako sav sprzen ma joooooooj budem gotov i nemogu se naljutit.sta da mu radis.
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
feb 2008.
feb 2008.#11
Nesto slicno sam napravio bas nekidan i mogu rec da odlicno funkcionira.. :sun2:
8 REP16%
→ Istraživač
feb 2008.
feb 2008.#12
To jos nisam probao,daj pls stavi sliku jer te nisam bas skroz skuzio u tvom opisu. hehe:bong7bp:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#14
ej ja nikad nisam slao slike pa vjerovatno da nece valjat jebi ga
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#15
ajd nije najbolje al skuzit ces ako pogledas.samo u bocu od coca-cole naspes vode i stavis foliju probusis rupice palis upaljacem i vuces lagano prema gore ovu zelenu flasu i RASPALI
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
deny23
ISTRAŽIVAČ107 REP38%
→ Entuzijasta
deny23ISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#18
uuuuu dada kanta je i najbolja kanta je za "kuhanje"onako okreea je po rubu kante jako brzo i polako vu
ea gore:knockknock:
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
Cutki
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
CutkiISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#20
potrebni sastojci:
1) boca (sto veca to bolja, optimalno 1,5L zbog pregiba)
2) vrecica za meso za zamrzavanje
3) kuhinjska gumica
4) noz
5) 2 x 0,33 piva u limenci
6) smjesa za pusenje...
7) upaljac
step 1)
eksas pivu
step 2)
nozem razrezes limenku da dobijes lim 2cmX2cm
od lima napravis stozac za smjesu
step 3)
odrezes dno boce (ne previse, onaj tvrdi dio)
uzmes vrecicu i stavis sa strane koju si upravo odrezao,
da vecina vrecice bude produzetak boce, a dio na boci pricvrstis kuhinjskom gumicom
step 4)
probusis cep da stozac sa smjesom stane lijepo
napravis smjesu i napunis limeni sto~ac.
step 5)
primis bocu sa vrecicom i udahnes sav zrak koji je u njoj da napravis vakum
(vrecica se povuce skroz u bocu)
step 6)
stavis cep sa sto~cem i smjesom na "vakumiranu" bocu, zapalis
i polako vuces vrecicu rukom van iz boce.
Primjeti dim kako ulazi u bocu i puni ju.
kad izvuces dovoljno vrecice (PAZI DA NE OTPADNE i DIM ODE PA-PA)
stanes.
step 7)
otvoris drugu pivu,
odsarafis cep
udahnes sav dim iz boce,
eksas pivu
izdahnes dim.
laku noc haha
vidimo se sutra ;)
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
feb 2008.
feb 2008.#21
hehe XD
super.
btw..zar nije alkohol stetan za organizam? :P
***ali svakako najlakse je to napravit sa:
cigarom
bocom od 0.5 L
alufolijom
1) Cigarom napravis rupu na boci
2) od alufolije napravis
ep i probuaia rupice
3) stavis vutru u cep i zapalis
i jednostavno sam prstom zatvoris rupu na boci da dim ne izadje
8 REP16%
→ Istraživač
feb 2008.
feb 2008.#22
Thx na slikama vec mi je sve jasno i vec sutra idem to isprobati!:respect:
mrzux
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
mrzuxISTRAŽIVAČ
feb 2008.
feb 2008.#24
Druze to ti je smoke on the water, to je odavno koristeno, cak je i Deep Purple za to napisao pjesmu :)
sa kantom je najbolje, ali modificiras sto vecu flasu, tj, vrh napravis od lima, zacas je to, da ne gubis na onom bahatom skidanju i poavljanju prcedure, cak zna nekad se rasuti :D
10 REP20%
→ Istraživač
feb 2008.
feb 2008.#25
E ova fora je do jaja,radio sam malo manje prakticnu ali obimniju akciju na jednoj kucnoj zarci. Koristio se kanister od 5l i kada puna vode,malo gumenog creva i PALJBA...
E a slicna gustina dima moze se postici sa tzv TRUBICOM... Onaj deo flase od Cole koji ovde nije upotrebljen probushish s boka,tu smestish blant,dlanom sapushish isecen otvor s donje strane,a na grlic cimash kad dim bude zadovoljavajuce boje NAGLO sklonish ruku a na grlic izvrsis snazan atak i dozivis odlican shat !!!:bonappetit:
feb 2008.
1 / 25
feb 2008.
feb 2008.