LEGACY
Kupiti ili uzgajati
24 odgovora2,188 pregleda
27 REP54%
→ Istraživač
feb 2022.
feb 2022.#1
Zdravo,
Nove sam clan i nije mi sve bas jasno ali imam jedno pa meni licno jako bitno pitanje da li je bolje kupovati ili uzgajati canabis za relaksaciju.
Imamo sam 2 mozdana udara pa mi treba nesto za opustanje. Nasao sam gde da kupim seme posto mi realno samo jedna biljka dovolja i da li je bolje to ili kupiti i gde?
Ps: izvinjavam se ako sam nesto prekrsio sa pravilima iskreno ima ih previse na brzinu sam ih procitao.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2022.
feb 2022.#2
Uzgoj uvijek prije kupovine.
Iako pravilnik ne brani direktno ovakvu raspravu, rekao bih da je suviana.
Pustit u forumaaima da ka~u joa pokoju pametnu ;)
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
feb 2022.
feb 2022.#3
Uzgoj prije svega. Bar znaa ata gajia. Seme imaa.
Ovo ti niko na forumu nee rei, i kosi se sa pravilnikom foruma. ;)
Dakle posadi svoje, i ne beri brigu.
Imaa dovoljno vremena da pro
itaa najbitnije teme o uzgoju (indor, ili outdor)
Ako se ne snalazia na forumu, lako emo oka
iti linkove.
Siguran sam da ea pronai ono ato ti treba. Nadam se tvom ozdravljenju, i ne daj se. :)
Veliki pozdrav!
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
feb 2022.
feb 2022.#4
Bolje je kupiti ako imas pouzdanog proizvodjaca i love.
Izbjegnes tlaku oko sadjenja.
A nije lose ni imati svoju :)
Travan
LEGENDA5.495 REP5%
→ Zmaj
TravanLEGENDA
feb 2022.
feb 2022.#5
Sve stoji ali nema vee radosti od znanstvenika koji gleda svoj izum kako funkiconira. Re
e Nikola Tesla. Isto bih definirao i ovaj slu
aj i dao prednost vlastitim sposobnostima ruku i nogu.
"From little seeds grow mighty trees"
Vjerujem da ste ovo ve pro
itali :D :razvaljen::
Edit: svaki po
etak nebi trebao biti lak.. Ovo s uzgajanjem je isto dosta teako za uhodati se. Ovisno i tomu koliko si i iskusan u uzgajanju openito. U indoor trebaa znati i o struji, vodi, opim informacijama o dosta stvari. Moraa simulirat prirodu a tu se svaata dogaa. Ovo indoor mi se
ini br~e, ali zahtjevnije. Neznam. Ja mislim da se ovo svidjelo svakomu tko je pokuaao, uz malo truda, ve nakon prvog growa jednom si nogom samostalan. Netko i prije. Ka~em po sebi. Nema svatko ni istu volju ni mogunosti. Ali satifakcija je tu.
:rasta: :D
27 REP54%
→ Istraživač
feb 2022.
feb 2022.#6
Hvala na pomoci uzgojicu bolje ipak sto kazu svi znas sta pusis a ne neke hemikalije.
Travan
LEGENDA5.495 REP5%
→ Zmaj
TravanLEGENDA
feb 2022.
feb 2022.#7
Sretno i strpljivo :) Netreba ti gledati dalje. Na pravom si mjestu!
:vutra::sun2:
Čađara
AMBASADOR2.952 REP41%
→ Legenda
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
feb 2022.
feb 2022.#9
Marko J.
Ako imaa mogunosti, uzgoji svoje. Ima dobre uli
arke ali danas je preskupa, da je ne znam kakva vutra u pitanju. Uli
arka je nepoznata i upitna. Tebi treba lijek koji je siguran...mislim da si me shvatio :).
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2022.
feb 2022.#10
Ako posadia, na ~alost, sam si kriminalac...
Znam ato ~elia rei. I ja sam neato slino napisao, pa obrisao. U tom pisanju/brisanju mi promaklo ovo na ato je @sale82ful upozorio :)
Čađara
AMBASADOR2.952 REP41%
→ Legenda
ČađaraAMBASADOR
feb 2022.
feb 2022.#11
Ma kriminalac si i ako kupia, uhvati te sa gramom i problemi. Nema tog mjesta gdje imaa ra
unicu kupovat gram, uhvate te sa 20 i u belaju si do vrata a sa ovom cijenom danas ne isplati se ni 20 uzeti. Mislim, bezveze piaem jer tako je kako si rekao zbog glupih zakona i pravila. Ono je manja aansa da 'budea kriminalac' ako gajia za sebe i znaa samo ti ali ea se uvalit u vei belaj ako se sazna.
Bananko Banana
AMBASADOR1.635 REP4%
→ Legenda
Bananko BananaAMBASADOR
feb 2022.
feb 2022.#12
Edit: Aj da ne krsim pravila obrisao sam, uglavnom bolje je sadit
feb 2022.
1 / 13
feb 2022.
feb 2022.