LEGACY
Selotejp?
22 odgovora2,333 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#1
Malo
ito tako okolo i naiem na podatak da je selotejp od celuloze napravljen i odma pove~em s onim prozirnim rizlama i sad mi padne na pamet jel bi se moglo selotejp ko rizlu koristitt. Ako je ono ljepilo atetno to se da maknut s veeg dijela.
Ajde sad razmudrujte malo
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#2
Sigurno je stetno,jer selotejp se izradjuje od kompozitne plastke i pvc ,jer je jeftinije nego celuloza.bar se tako pravi u 80% slucajeva.
a i da je sa celulozom,ne zaboravi na industrijski lepak,koji je kancerogen.
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#4
pa ti budi cool
a mi donosimo rolne na tree jutro da se viore u znak sjeanja
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#5
Kontam si da onda patex power tape valja trebali bi ga s raznim aromama radit
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#6
boze dragi boze bre dali si ti normalan? :P
i da nije stetno ( a je ) kako bi molim te zamotao u selotejp.. eh eh..
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#8
jebes selotejp.. pravi muskarci motaju u duck tape
cujem da se pravi od patke
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
Weed Killah
POZNAVALAC800 REP22%
→ Ambasador
Weed KillahPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#10
ja katkad znam zamotat u azbest al to samo kad je neka festa vecih razmjera.. :P
Doktor
POZNAVALAC891 REP32%
→ Ambasador
DoktorPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#11
A moza li se motati u one nitroglicerinske flastere za srcane bolesnike??? Za ljude koji imaju slabo srce pa da kroz dim unose i nitroglicerin kada imaju napad!!! Sta mislite??? :icon_biggrin:
Naravno i paliti sa upaljacem????
maj 2008.
1 / 12
maj 2008.
jun 2008.