LEGACY
ekolosko ulje?
14 odgovora1,670 pregleda
new-old-grower
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
new-old-growerISTRAŽIVAČ
feb 2013.
feb 2013.#1
bok,pozdrav itd... interesuje me vase misljenje o tome :
mislio sam da stavim kanabisovo ulje u ekolosku(elektronsku cigaru) sta mislite sta bi se desilo,kakav bi fakat uticaj imao? hheeheh hvala pozzz
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#3
Ja probao i razo
arao se. Da stvar bude bolja, nisam to koristio inae, dakle kupio sam e cig.
Ako smislia na
ina kako ulje rastopiti u nekoj od baza, javi. Ja nisam uspio. Koristio sam bazu bez nikotina PG i niata, zatim sam probao u VG (glicerin) i opet nula bodova.
new-old-grower
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
new-old-growerISTRAŽIVAČ
feb 2013.
feb 2013.#4
nemam ni kap al planiram da pravim zato pitam ko je radio,znaci mrka kapa otpaaaada:D
msm kapirm da bi se pusilo,aii kakav bi efekat imalo to me zanima....
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
feb 2013.
feb 2013.#5
oti e ti elektri
na ak to uspea, pregusto je to ulje za nju. bolje nama~i obi
nu cigaru malo uljem i letia :pilot
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
mazarLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#6
https://www.vutra.org/topic/8384-vape-generalna-tema-vaporizatori/page-2
new-old-grower
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#8
vidjela sam na youtubeu neke ..valjda..."uradi sam " varijante sa e igaretama i uljem u kombinaciji..dodushe.nemam e cigaretu pa nisam ni gledala o chem je rijech..ali..znam da na youtubeu imash tutoriale na tu temu
sretno..i obavezno javi kako je uspjelo
http://www.youtube.com/watch?v=Rw1ozH6W_vw&NR=1&feature=endscreen
feb 2013.
1 / 8
feb 2013.
feb 2013.