VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaekolosko ulje?
LEGACY

ekolosko ulje?

14 odgovora1,670 pregleda
new-old-growerISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#1
bok,pozdrav itd... interesuje me vase misljenje o tome : mislio sam da stavim kanabisovo ulje u ekolosku(elektronsku cigaru) sta mislite sta bi se desilo,kakav bi fakat uticaj imao? hheeheh hvala pozzz

feb 2013.

#2
ako ga imas na bacanje probaj zivota ti pa nam javi
Z&NZMAJ

feb 2013.

#3
Ja probao i razo arao se. Da stvar bude bolja, nisam to koristio inae, dakle kupio sam e cig. Ako smislia na ina kako ulje rastopiti u nekoj od baza, javi. Ja nisam uspio. Koristio sam bazu bez nikotina PG i niata, zatim sam probao u VG (glicerin) i opet nula bodova.
new-old-growerISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#4
nemam ni kap al planiram da pravim zato pitam ko je radio,znaci mrka kapa otpaaaada:D msm kapirm da bi se pusilo,aii kakav bi efekat imalo to me zanima....

feb 2013.

#5
oti e ti elektri na ak to uspea, pregusto je to ulje za nju. bolje nama~i obi nu cigaru malo uljem i letia :pilot
mazarLEGENDA

feb 2013.

#6
https://www.vutra.org/topic/8384-vape-generalna-tema-vaporizatori/page-2
new-old-growerISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#7
tnx frend :)

feb 2013.

#8
vidjela sam na youtubeu neke ..valjda..."uradi sam " varijante sa e igaretama i uljem u kombinaciji..dodushe.nemam e cigaretu pa nisam ni gledala o chem je rijech..ali..znam da na youtubeu imash tutoriale na tu temu sretno..i obavezno javi kako je uspjelo http://www.youtube.com/watch?v=Rw1ozH6W_vw&NR=1&feature=endscreen

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se