VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKako smanjiti dejstvo Marihuane ?
LEGACY

Kako smanjiti dejstvo Marihuane ?

114 odgovora38,892 pregleda
#1
Dakle , ako se uneredim od nekog kvalitetnog dzoka , i ne znam de sam , kako da izadjem mojima gajbi na oci u nekom iole normalnijem stanju ? Dakle kako da smanjim dejstva "naduvavanja" , da ih neutralisem barem koliko toliko da izgledam normalno i da smanjim ta propratna dejstva ,(tripove i sl. ) .Hvala
weedoyeLEGENDA

avg 2013.

#2
mene licno hrana zna da 'odvari', znaci nahasam se i prodje malo haj a i kad udjes u stos znaces da kuliras rad i nece biit lako da te primete ako okice nisu crvene :D a i zavari uvece pa se vrati kasnije, tvoji ce vrv otici da spavaju pa neces morati da im izlazis na oci. i ne znam kolko je pametno otvarati teme za svakakva pitanja...

avg 2013.

#3
Disanje.. samo pravilnim disanjem to mozes ublaziti.. bas san sinoc imala neugodnu situaciju.. na podu san zavrsila u nekoj polusvijesti.. nije bas ugodno bilo.. nakon pola sata intenzivnog disanja, kao nova.. uz malo dobre hrane i pica, sve prode..
semenke05ENTUZIJASTA

avg 2013.

#4
Slatko.. slatko... :)
DomarPOZNAVALAC

avg 2013.

#5
tak da se opustis, ako ces se stresat kako smanjiti high samo ces bit upadljiviji, opusti se i jednostavno shvati da ako netko bas dodje do tebe i pita jesi pusio je znak da i ta druga strana cesto pusi inace joj nebi ni palo napamet, crvene oci mogu bit svakome ko ima pc tako da koliko god bio navaren ako ne mislis o toj cinjenici bit ces ok...
#6
Ma dao sam banalan primer za moje , jednostavno u nekim trenucima ne zelim kada se naduvam da imam jake tripove ,i ne zelim da se na kilometar vidi da sam napusen .Zato sto mi se x puta desavalo da se naduvam i onda sticajem okolnosti mi iskrsne da obavim nesto hitno a ja sam high totalno , i ne znam dje bijem .. Pa reko kako da neutralizujem sve to ,naravno kapiram da je nemoguce naduvati se ,i onda carobnim napitkom biti normalan,ali ono da malo "neutralisem" efekte bi mi jako dobro doslo ,jer se bavim poslom za koji mi je neophodno da budem cesto u stanju pripravnosti (koliko toliko)...

avg 2013.

#7
eduiciraj sebe i svoje o marihuani,prvo ti nesmojes mislit da ista lose dolazi od pusenja trave,drugo oslobodi se straha od roditelja,sve te paranoje,dolaze od roditelja i njihovog pogleda na marihuanu kao nesto lose,ap se samim tim i ti osjecas lose jer ih kao razocaravas,da malo pricas s roditeljima i educiras ih nebi dolazilo do tih strahova,al prije svega ti moras gledat na to kao nista lose kad zapalis,naduvan si smiren itd,nista lsoe ne radis,a to sto drugi misle izbij iz glave,sva ta paranoicna iskustva dolaze od drustva,jer ti namecu svoje ideje misli stavove i predstavljaju marihuanu kao nesto lose

avg 2013.

#8
jeli! slatka tebi destruktivnost.. viae je bilo onako gorkoslatko, nego slatko.. no dobro.. ponoviti se nesmije. Stjepane, haahha pa nije trava bas za obavljati stvari.. :D .. radije nemoj ni paliti ako nemozes, nisi slobodan itd.. ali .. ostati cool u kljucnoj situaciji je bitno.. ostati hladne glave.. vje~bom se stjee umijee.. zna i, pozitivne misli, svje~ zrak i pravilno disanje.
semenke05ENTUZIJASTA

avg 2013.

#9
Sativa Diva :wave: Neka bude slatko, ustvari preslatko, a u buduce moze samo na bolje :lol: Predlazem da probas vise vrsta nacina za kill your high pa ces iskustvom videti sta ti najvise odgovara. Najlepse je zapaliti posle napornog rada ili obaveza jer je osecaj mnogo lepsi. Peace :bis:

avg 2013.

#10
Smanjia dijelovanje tako da manje popuaia :thumb:

avg 2013.

#11
svakakvih sam se pitanja na itao ovdje, kako ovo, kako ono, kako poja ati djelovanje vutre, ali kako smanjiti djelovanje, tome se nisam nadao... :)

avg 2013.

#12
pa sad, narodski receno ti bi se malo j**** a da ti bas i ne u** ;) samo jos da neko pita kako da duvam a da se ne naduvam... uzmi manju kolicinu, pa ako ti nista ne iskrsne, uzmi jos, il nemoj duvati ako ti matorci rade sacekusu ili postoji mogucnost da ti nesto iskrsne... koliko godina uopste imas

avg 2013.

#13
Manje se popuai i stvar rjeaena. Da je meni tvoje muke u~ivao bi u njima :ludaci_lol:
usrnameAMBASADOR

avg 2013.

#14
U glavu ti niko ne mo~e ui, a za sve ostalo (o i&dah) tu su & . Kapi za o i koristi samo kad je krajnje potrebno, jer nisu baa najzdravije ako se esto koriste. Pozdrav. :)
RizikISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#15
Kiki bombonii :rofl: , cesto mi je dobro i sladoled pojesti pa me otrijezni ;) , uglavnom slatko :smoke18:
Mickey MouseISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#16
Hahaha, tema kao stvorena za mene ja uvijek (sta je najbolje slucajno) pijem i tek nakon toga zapalim. I onda se znam ubiti ko stoka. sta meni pomogne da dodjem k sebi je: slatko (cokolada, bomboni i slicne gluposti) i voda (mozda sam zabrijao, al bolje mi je kad popijem koju casu vode). ili ako pljugamo u nekom zatvorenom prostoru, pa izadjem nekud na zrak. to mi zna "razbistriti" glavu.

sep 2013.

#17
smanjis trip ako se umijes i dobro nakvasia vrat, proaire se vene i razbistria se jednostavno.

sep 2013.

#18
[bez sadržaja]

sep 2013.

#19
[bez sadržaja]
s0vaAMBASADOR

sep 2013.

#20
Iskreno... naslov me je sokirao... Razumem tvoj problem ali zasto pusis ako ne bi smeo da pusis? Jesi probao nekad da razgovaras sa tvojima o tome? Moram da se slozim sa bogeyman-om...

sep 2013.

#21
Pozz ...jel se nekom desilo i ZASTO! ...znaci imate dobru vutru , vrhovi , masna, miris i ono jednom zapalis ubija ...i onda se desi nakon par dana opet zapalis i nista...kako je to moguce? i zast

sep 2013.

#22
Edukuj svoje. A ato se ti e posla...pa zaato duvaa ako ti ve treba bistra glava i da budea funkcionalan za posao?

dec 2013.

#23
Sve sto su ti decki rekli a i malo kave i casa vode te osvjeze
fourtwentyENTUZIJASTA

dec 2013.

#24
Odgodi obaveze i uzivaj!!!A ako bas nesto iskrsne onda radi sta trebas napusen i bit ce ti super zanimljivo sta god radio,za oci se nakapaj i ljepota :D :D :D
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#25
ne znam gdje bi drugdje smjestio ovo pitanje pa kad se ve ovdje pri a o tome kako se 'kamuflirati' sam odlu io ovdje...moj frend kad god zapali(uvijek istu) ima neugodan miris,ali ono baa sjeban miris...e sad me zanima da li je to do uzgoja ili baa do vrste?

jan 2014.

#26
moze biti i jedno i drugo i oba na gomili ;)
Vu ing.POZNAVALAC

jan 2014.

#27
Mozes da zamaskiras dejstvo tako sto osines par piva i onda smrdis na pivo i svi pomisle da si popio malo a to je drustveno/moralno prihvatljivije od marihuane PS: autor ovog posta nikako ne podrzava konzumiranje marihuane od strane maloletnih lica i ostro se protivi istom. Ovaj post je edukativnog karaktera :P

jan 2014.

#28
tko ima neugodan miris ? frend ili frendova gand~a ? ako ti ale duva,nemoa se sakriti :D
roowerPOZNAVALAC

jan 2014.

#29
ako ti ale duva,nemoa se sakriti :D istina :-),,moj Sin ni ne pokusava sakriti :leafblunt: edit- ali zato obojca skrivamo od Sefice,ako vidimo da nije dobre volje :-))))
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#30
ma on hahaha mislim odjea..
ljoVeENTUZIJASTA

jan 2014.

#31
meni i mojima je to sasvim ok :) hahaha... vid' Maro ope' nemre ochi otvorit :D
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#32
Pojedes slatkise i miran si! I popijes vode...
fourtwentyENTUZIJASTA

jan 2014.

#33
To tebi malo ostane aroma u nosu pa namirises po pamcenju. Ispari jako brzo iz odjece jedino ako si sada bacio dzox pa usao u kucu ili posao onda je lako namirisati.Sa jakne je nemoguce jer se na nju nakupi prijasnjih mirisa kao duhan iz kafica itd. Za miris iz usta je dovoljna zvakaca guma - bilo koja.A za oci: kapi,pogled u jako svjetlo (jako kratko u sijalicu npr.) da se zjenice skupe i miran si!!! I sada ne razbijaj glavu glupostima vec se bacaj na uzivanje!!! :D :D :D

jan 2014.

#34
Ma brate, sto vise duvas to ce te vise boleti dupe sta drugi misle, makar je meni tako, pre me je uvek bilo frka,krio se blablabla i cim tako razmisljas odma te roka paranoja i sta onda dzabe duvas ako ce ti biti lose. Samo se opusti i to je to. Nauci da uzivas ne da te puca los trip. A za crvene oci, uvek hemokulin (kapi za oci) i to je to, resen problem
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#35
ogkush u potpunosti se sla~em...zato radije doma zapalim sa ekipom i na miru sam,a ne kad idemo negdje meu ljude se moram trudit da izgledam normalno i onda ne mogu u~ivat
AstralGuyISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#36
Zapalim sa drustvom, taman zavrsimo i sve bude super, zvoni telefon, hitno moram da idem negde, koji je po vama najbolji nacin da se 'otreznite' kad se lepo uduvate? :)
GagibaAMBASADOR

apr 2014.

#37
Mnogo prosto, spalia joa jednu pred polazak i to je to!!! :D

apr 2014.

#38
nema drugog na ina nego da ekaa...
spasenstrsljenISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#39
Kupia visine u ljekarni,nakapaa o i i pokuaavaa bit ato normalniji ;)
GagibaAMBASADOR

apr 2014.

#40
Zapravo postoji na in da se stabilizujea koliko toliko, ali on je strogo mentalne prirode pretpostavljam da je on individualan za svakog posebno. Ja li no u sli nim iznenadnim situacijama koristim kombinaciju mikro i makro kosmosa. Lociram svoju poziciju u svemiru a onda je prenesem na trenutnu lokaciju i neposredno okru~enje. U komunikaciji ne ulazim u dubinske razgovore i svakog hvatam povrano, bez analize sagovornika. Ono ato u pretpostavci treba da bude ote~avajua okolnost (jak uticaj THC-a) pokuaavam da iskoristim kao "korporativnu" prednost... :) Ili popijea jedno pivo da se oseaa na njega i svakome kome izgledaa sumnjivo ka~ea da si stukao deset komada!! :D

apr 2014.

#41
Najbolje ne puaitI ako se misli trijezniti, nema smisla. Ja uglavnom ne puaim dok obaveze traju ili dok mislim da me netko mo~e nazvati i da u morati negdje i te stvari. A kad zavraim sa obavezama i zapalim nema tog telefona koji e me natjerati da idem negdje zapravo telefon onda ne postoji za mene i obi no se uop e ne javljam na njega. A ako bi se ve trebao trijezniti polio bi se hladnom vodom.

apr 2014.

#43
ma dobra klopa vadi iz mrtvih :) i secera sto vise

apr 2014.

#44
dobre slanine i glavicu luka pa da vidia trezvenosti :thumb: .
MagnetizamAMBASADOR

apr 2014.

#45
Tuairanje hladnom vodom mo~e da pomogne... E sad ato je hladnija voda to e u inak "tre~njenja" biti ja i! xD
GagibaAMBASADOR

apr 2014.

#46
U kako me je sad pukao flea, te~e bih to objaniso! Nego da smotam jednu udovicu pa nek ide ~ivot... :D

apr 2014.

#47
so wrong.. hahhaah.. samo se smrznea pod tuaem.. a i dalje si ka aunka..
NoSeedsPOZNAVALAC

apr 2014.

#48
ne vidim smisao duvanja ako ces se "trijezniti",ja dok sam isao u srednju sam obozavao dolaziti naduvan na casove,sto ti vise brines da ce te neko provaliti to si vise upadljiv,bitno je biti opusten bez paranoje i tad malo ko skonta da si high osim ako ti nisu oci pukle,kad sam high i kad mi nesto iskrsne,idem normalno sve obavljati naucio sam se kontrolisati,jedino sto mi se po ocima poznaje da sam odvaljen,ali se vadim na neku alergiju ili nosim naocare :D

apr 2014.

#49
Meni su pre te fore bile sa ocima, da puknu oci a sad nema te trave od koje bi mi pukle oci, i cudim se, uvek svima puknu a meni ne. :D Inace ja nisam znao, i jednom prilikom kupim sa drugom dzuganj i odemo i napusimo se i pijuckamo na plazi, leto i kad sam usao u vodu kao da nisam nista ni popusio, to je jedan dozivljaj koji nikad necu zaboraviti, ostao bez trave i bio napusen sat vremena samo ahahha al eto da podelim sa vama da se vi ne zahebete ko ja :D
AstralGuyISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#50
Ne znam zasto ali kapi mi nikad ne pomognu, samo mi oci jos gore budu Koristim ove 3148.IPB

apr 2014.

#51
nisu ni kapi za o i zdrave, pogotovo ako se esto koriste. isto tako ovisi i koje kapi uzmea, moraju biti baa protiv crvenila...

dec 2014.

#52
jednostavno imaj vjere u sebe dok si high, zna i im tripujea automatski se uo ava.. panika je loaa u bilokojem slu aju.. svi znamo da svi mi mo~emo u trenutku bit ozbiljni, ak i br~e nego u "normalnom" stanju, i svi znamo da o i mogu biti krvave ne samo jer ekipi pada prvo na pamet trava, ve i od sitne piljevine, alergije, prehlada, nespavanje, blejanje u pc dan i no, budite kreativni, i ostalo je da brijea ko normala situacija. fino kultura i opuatenost ata god da je u pitanju.. kapi su loae, kod nekih ljudi pogoraaju crvenilo.. nikako u duge staze uzimat hihi happy smoking :)

dec 2014.

#53
Naravno kad koristis odrvartni vizin najgore kapi koje ikad postoje, uzmi Prokulin i to ti je spas u pravi cas od zenta ;)

jan 2015.

#54
Adrenalin je cesto najbrzi unistivac dobre cuge. Barem kod mene. Neka frka takodje ovo ono neko te dobro isamara, par puta u stomak onako da se previjas. Ko nov! :)
Rasta ManPOZNAVALAC

nov 2016.

#55
Ma znaa ato je meni najgore. kad se ovako napusim i trebam ici u ducan.... i onda doem do ogledala boktemazo o i ko dvi crvene lopte... aj dobro bar mi se uravonmjerili kapci :zvezda::
artisticLEGENDA

nov 2016.

#56
pusis da bi se napusio, zasto bi smanjio? bolje je pitanje kako pojacat?! :D

nov 2016.

#57
Umivanje,pranje zuba,blagi refrea sa nekim voem ... pomogne :) Al' ata ata ako stojia ispred inspektora :D

dec 2016.

#58
Misljenja sam da slatkisi uopste ne smanjuju rad thc-a, vec vitamin c. Tako je bar kod mene. Evo, bas juce ortak doneo OG Kush i odvalili smo se propisno i nakon deset minuta popili po casu limunade. U roku od 15 minuta smo se osecali upola manje naduvani...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se