LEGACY
The Stashtray
16 odgovora1,506 pregleda
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Turf.POZNAVALAC
jan 2014.
jan 2014.#1
Ako ovdje nije mjesto temi obrisite je :)
https://www.youtube.com/watch?v=w9jeL6odTIU
Ovo je sve sto nam treba :smoke18:
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#3
Kupiš jeftino par neodimijskih magneta, limenu tacnu za par eura, staru knjigu neku imaš i grinder vjerovatno isto, stash kutijicu nabaviš, ono čudo pepeljara/punjač je nepotrebno.
I ta-da ... imaš vlastiti unikatni Stashtray za manje od 10€, dok je ovo s linka 125€ bez poštarine, carine i PDV-a ...
;)
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#5
previse love... malo mi je to nekako pre aminkersko za mene jbg...al ukus je ukus...
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#6
Bilo bi lipo imati.. stalo bi u torbicu..hahah.. cijena je ok s obzirom da su dobri grinderi samo 20$ jeftiniji..
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
cro_botaničarISTRAŽIVAČ
jan 2014.
jan 2014.#7
istina da je preskupo ali ipak su se prvi sjetili pa su odlu
ili masno naplatit ideju...iako mislim da e to kupovat veinom samo neki wanna be stoneri :D
doc_doc
ENTUZIJASTA496 REP74%
→ Poznavalac
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2014.
feb 2014.#9
dobro ka~e He-man, to se sklopi doma za male pare, i joa uzmea jednu Bibliju, isije
ea stranice i sakrijea unutra. nijedan murjak te nee provjeravati (osim pasa)... :)
jan 2014.
1 / 9
jan 2014.
feb 2014.