VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaVasa aparatura - lule, pipeovi, bongovi, roleri, nargile, vapo...
LEGACY

Vasa aparatura - lule, pipeovi, bongovi, roleri, nargile, vapo...

40 odgovora8,144 pregleda
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2007.

#1
Ovdje postujte svoje aparture za pusenje, nosenje, zavijanje, zagrijevanje... trave i njenih derivata. Pocecu sa svojom skromnom kolekcijom. Tu su lulica koju sam ukrao prije 5 godina iz nekog indie shop-a, zatim rucni radi (ruzino drvo) takodje lulica, klik-klak kutijica koju sam dobio od cure, bong i roler koji smo zajedno kupili i nargila (hookha ili shisha) koju sam dobio iz arapskih emirata. Red je na vas... :)

maj 2007.

#2
joooj.. shto je dobra ova ruchni rad:)))) odakle ti?
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2007.

#3
Poklonio mi rodjak. :D
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#4
E kako je motat s tim rollerom ?
Ras TafariPOZNAVALAC

maj 2007.

#5
Zna li netko koliko dode lulica metalna u smartshopu u Splitu??
Kurblaj KanAMBASADOR

maj 2007.

#6
U splitu neznam lega u zagrebu platio 45 ili 55 kuna ponesi si stoju pa ea vald mo kupt
Silent BobPOZNAVALAC

maj 2007.

#7
Molim moderatora da pobrise ove postove! :) Sorry ljudi, ali tema je vasa oprema... Motanje sa rolerom je brzo i jednostavno, makar meni... Straza!

maj 2007.

#8
Hehe , prejake spravice !
P.P.POZNAVALAC

maj 2007.

#9
50-ak kn... ja sam je kupila... ima tamo dobrih stvari... :costumed-smiley-027

jun 2007.

#10
Da li neko od vas ima ruchno napravljeni bong/pajp ili shta vec?
kateISTRAŽIVAČ

jun 2007.

#11
evo mojih bluntove i grinder
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#12
ovo mi je improvizirani pajpi...
choki123POZNAVALAC

jun 2007.

#13
e,ako bi mi mogo ko re di ima za kupit ovaj bong ljubi asti na slici ili ako bi se mogo nekako naru it preko neta,ako netko zna link?help...
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

jun 2007.

#14
znam za zagreb...isti takav u smart shopu,ali ne takve boje,samo ato s njim dobijea mali nastavak...a moa kupit ve i...a za ostale gradove ne znam...
SLO-EraLEGENDA

jun 2007.

#15
ovaku nirgilu-aiau,koja dobro funkcionise mo~ete na i u arbskim zemljama vrlo jeftino -pa mo~e bit extra dar za kakvog frenda

jul 2007.

#16
dobro je imati i poneku spravu za pusit ali jedini problem dode kod toga sto u vecini gradova(govorim za hrvatsku) nema se gdje kupiti ni bong a kamoli nesta drugo... mi smo srecom nabavili jedan iz madarske ali neisplati se ici preko granice da se kupi 1 bong....mislim da je to jedini problem s opremom u hrvatskoj...trebalo bi se nesta rijesit u vezi s tim..
SLO-EraLEGENDA

jul 2007.

#17
ipak su meni joint i lula nekako najbolji

jul 2007.

#18
evo jedina moja aparatura i sasvim mi je dovoljna za neke velike vutra ~urke. ejno se sa legom za grama brzine. http://img68.imageshack.us/my.php?image=dsc00209gp0.jpg

jul 2007.

#19
alal vera KOLEGA xD

jul 2007.

#20
ovih sminkerskih ima kupiti ...
NarquilaENTUZIJASTA

avg 2007.

#21
Evo i moje(sada je u smecu), homemade by me, slika je slikana na tavanu gdje se i pusilo

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se