LEGACY
vaporajzer
36 odgovora5,051 pregleda
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#1
napravio sam vaporajzer od ~arulje,
nego mene zanima dal ~arulja sadrzi neke otrove i slicna sranja koja bi naakodila plucima il nekom drugom organu?
znam da se treba procisti sa soli al neznam dal to uklanja te otrove i ako ih ima uopce.
pusio sam na vajporajzer neki dan i od malo vutre sam se ubio al brinem za zdravlje.
hvala naprijed
pecko88
ENTUZIJASTA530 REP83%
→ Poznavalac
pecko88ENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#2
Pa koliko znam ne bi trebalo imati neke otrove unutra.
Jedinu hemikaliju koju stavljaju untra je neki oksidator, koji se koristi da upije sav kisik.
Za da pri prvog ukljucivanja lampe volfram ne bi izgoreo.
Ali kad je za prvi put ukljuce taj oksidator se veze sa kisikom i to je to.
Ako si je dobro ocistio ne bi trebalo biti nikakvih problema.
Akko neko misli da sam pogresio neka me slobodno ispravi.
I daj molim te zakaci neku sliku pa da vidimo kako si sve to izveo..
Pozdrav..:ludaci_lol:
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#3
ako ti je ono bijelo po njoj, tj ako je bamagljena s onim prahom onda se to
isti sa soli, to se zaljepi na sol, inae nema nikakve druge stvari, i slobodno puaia, najzdraviji na
in, ali treba znat koristiti vaporajzer, treba ugrijat dovoljno ali ne previae, jer onda opet nastane co2, tj od izgaranja tvari, onako u prvom stadiju se digne dim od THC-a na slamku povu
ea probije te ko aipka, 1 malo punjenje je dosta da te expresno rijeai
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#4
gledo sam neki vid na yutubu, vrlo jednostavno
evo oka
it u ga tu:
http://www.youtube.com/watch?v=LMe-NAV9XUI
i zanima me dal ima ikakva razlika sa ~aruljom koja ima ono bijelo i bez toga, ja sam uzo ~arulju bez toga bijelog da se ne***** sa
ia
enjem
hvala na odgovorima
pozz
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
maj 2008.
maj 2008.#5
interesuje me ovo sa sijalicom(zaruljom)...zar ne bi puknula ako bi je mnogo grijao...
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#6
ovako, ja sam svaki put kad sam se s vaporizerom igrao radio tako da ~arulju dr~im u ruci, onaj gore dio da para ne izlazi i to bi ljepo uhvatio, a dole s onim upalja
em mlaznim ili obi
nim grijao
i od 10x 1 put osjetia malo veu toplinu na prstima, jer staklo je toliko tanko da temperaturu ne prenosi daleko, odmah se ohladi, i ne
e puknut, pa ~arulja se grije nonstop kad je upaljena... glupavo pitanje, samo
e se zacrnit normalno, kad upalja
om grijea, ali to se samo obriae ako ti smeta, i treba se grijat i trest tako da se prevr
e sadr~aj unutra da se ne dogodi da s jedne strane se spr~i a s druge niata
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#8
Ovo je super tehnika, ali ja sam otiso korak dalje, i kupio tikvicu za kuhanje od 250ML tam kraj trga u hospitaliji u zg..
15ak kn.. jedino sta se mora ugrijat na malo jacem plamenu ili stednjaku cak, a onda slamku uzmes i srrrkk... jednom sam tako ubacio unutra pola izgrindanog, zelenog, svjezeg heada.. i tako to lagano susio i treso dok sve nije skroz pozutilo iisusilo se unutra.. 5 sati posli toga jos nisan zna di mi je glava a di rep.. definitivno puca nenormalno dobro ako se koristi ispravno.. :)))
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#9
u jbt za 4 godine varenja nisam znao za ovu tehniku ... do jaja ... moram da probam...
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
greenmengaceENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#10
do sinoc sam razgovarao sa pecko88 izgleda dobrije...djeluje....pozzzz
Bong&Hrvati
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
Bong&HrvatiENTUZIJASTA
maj 2008.
maj 2008.#11
preko ovog homemade vaprorizera kazu da se iz trave vadi 70posto thc a obicnim pusenjem 20setak pa ti vidi
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#12
ma jointom se gosta izgubi, i dom te truje ovo je definitivno najzdravija tehnika ako se zna, jer samo thc u pari ti popijea i zaljepi se u roku 5 sekundi, kad izdahnea nema niata
pukne te brutalno nehumano u kratkom vremenu a duplo manju koli
inu troaia, ali ja se na vaporizer sa ekipom samo kad je u planu razvit se da nevidia kurca pred sobom, netko je reko da
uva ono iz vaporizera za stavit u joint, nije niata napisao, mogu
e je da puca, ali trebala bi se onda motat truba
ista, bez duhana i dosta toga stavit i onda u~ivat laganije pucanje
tako da je ovo definitivno najbolja stvar za se brzo urokat i apsolutno zdrava, jer i bongovi bilokakvi i gravitty i sve ostalo ata se gladi i puca brzo je puno dima, a ovdje je para, i netreba se niata hladit, samo se onako probijea s slamkom, netrebaju ti rizle samo ~arulja upalja
slamka/penkala i naravno vutra
P.S. ja sam grijao s upalja
em na 1cm blizu ali treva~~ba brzo trest na 10cm mislim da bi trebalo predugo osim ako nije mla~njak
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#13
Ne puca uopce ono granje sto vadis iz vaporizatora, ako si vaporizaciju obavio kako treba. Probo ja, i jedan frend sa istim rezultatima.. ne djeluje.
Inace slazem se da je vaporizator super stvar, ali dok ne nabavim neku prakticnu spravu radije cu pusit na svom izumu (staklena boca sa 3mm rupom na kraju u koju stavis komadic heada).
Probaj search opciju.. bilo je vec govora o vaporizatorima na forumu dosta puta..
iDEATH
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
iDEATHISTRAŽIVAČ
maj 2008.
maj 2008.#14
sledio sam uputstva sa youtube za homemade vaporizer,i napravio prototip od sijalice,nego ,
da li moze da pukne sijalica pri zagrevanju sa upaljacem ,da li je neko probao?
posto nameravam sa ortacima da probam...
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#16
a kontam si da e teako puknut kad ~arulja kad dugo gori zna biti odvratno vrela a ne pukne a zna bit po
itav dan upaljena
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
maj 2008.
maj 2008.#17
uzmite sijalicu i probajte da li puca kad je pod plamenom :ludaci_lol:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#18
Meni je prva koju sam napravio pukla, ali zato jer sam ju spustio na drveni stol prebrzo a bila je vruca. Nakon vaporizacije budite oprezni jer:
1. Pece ko svi vrazi u dodiru sa kozom
2. Jako je krhka u dodiru sa hladnim krutim objektima :))
mr. Gucho
AMBASADOR2.051 REP16%
→ Legenda
mr. GuchoAMBASADOR
maj 2008.
maj 2008.#19
pa proaitajte ono gore ata sam napisao, sve ljepo piae o pucanju i toplini, naravno da ne
ete s njom se poslje dobacivat, ali rukujte oprezno, ato se ti
e opekotina i pucanja od izlaganju vatri, toga nema niata, ljepo sve gore piae, pretanak je medij stakla za prijenjet ikakvu toplinu sa dna do vrha gdje vi dr~ite, i zbog toga se nemorate bojat ni opekotina ni pucanja od topline jer je staklo vrlo otporno
maj 2008.
1 / 19
maj 2008.
maj 2008.