VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKonzumacija dok ste prehlađeni?
LEGACY

Konzumacija dok ste prehlađeni?

46 odgovora7,959 pregleda
PaKaISTRAŽIVAČ

jan 2012.

#1
Bok ekipa, evo vidim da nitko nije postavio topic ovakve vrste no evo: Dakle situacija je sljedea - bolestan sam. Imam blagu temperaturu, kaaljem ko' konj, sav sam nikakav, ali eto ata sad gutam Coldrex i pijem aj =D. No u ova dva dana sam zapalio koju gicu (na ~alost nisam imao prilike eksperimentirati sa razli itim sortama) i mogu rei da nekako doka sam bolestan kao da me pljuga niti ne "ubije". Tj. ajde malo se osjeti veselje, glad i seksualna ~elja ... ali niata kao i prije. Da li je mogue da kad smo npr. prehlaeni i openito svi "sjebani", da trava ne utje e kao i obi no? Tj. da utje e, ali da ne osjetimo to kao i ina e? Mo~da je efekt tu (o i se crvene), ali jednostavno nije to to. Kakva su vaaa iskustva? EDIT: Toliko sam prehlaen da je ne mogu namirisati, a vjerujte mi da miriai jer sam je i prije bolesti pomirisao i frend takoer.

jan 2012.

#2
:spliff:Evo zamisli sada da si sjeo i ru aa.Prehlaen si jako i baa me zanima da li ti jelo ima okus i efekt kakav ima kao kada si zdrav.Meni nema... A najeo sam se sigurno..... Naravno,ovo nije doktorska definicija,nego odgovor 10 minuta nakon paljbe:icon_lol:
PaKaISTRAŽIVAČ

jan 2012.

#3
Moram ozdraviti ato prije ... xD
HighBadgerPOZNAVALAC

jan 2012.

#4
Brate, ja kad sam bolesna uglavnom nemam ni volje da pusim... :D U glavi mi je samo da ozdravim...
PaKaISTRAŽIVAČ

jan 2012.

#5
Da, tako je i meni -_-, ali ipak mora se THC doza uzeti =). Zajebano je kad na nos malo osjetia kad izbacujea, a niata kad uvla ia =D
GreenRyderLEGENDA

jan 2012.

#6
.....slazem se sa medvjedicem......kad sam bolestan opce mi nije do pusenja.......jedva cekam da ozdravim pa da onda zapalim......:cool44:
PaKaISTRAŽIVAČ

jan 2012.

#7
Ma treba zapaliti tu i tamo da br~e ozdravia i onda kasnije punom parom hehe =D

jan 2012.

#8
Kad sam prehlaen previae me prebije tj. nije uvijek ugodno jer se obi no osje am ko vre a kamenja:)
artisticLEGENDA

jan 2012.

#9
ja sam par puta imo teaku upalu grla, nisam mogo gutat ni jest ni niata...i frend me pozvo na d~...i zapalimo mi d~...jedva sam puaio kolko me bolilo grlo...i popuaimo mi to...i nakon sat-dva mi se smanjila bol...mogo sam gutat i jest...i nakon dan-dva mi proe...sad dal je to od vutre ili zbog nekih drugih razloga ne znam...samo znam da mi je bilo puno bolje poslije d~oxa :)
#10
pa ja mislim da nije neki bed ono samo si prehladjen,mislim da pljugica nemoze steti,preporucam da se neprepusavas sad ko rasta spuno krasta,al pljugicu da ti malo skrene paznju pomeni je ok,sumnjam da moze prouzrocit neke probleme,jeste ija ko laik pricam al mislim da je to ono cist ok. ja osobno nevolim pusit kad sam bolestan pogotovo s temperaturom strah me da me ne ubaci u cuntrifugu pa ho-ruk eto ti jos jedne muke,al neznam neznam,nisam nikad pusio dok sam ozbiljnije bolestan al mislim da bi hahaha sad malo off topic isprike,meni osobno miris vutre nije medju glavnim faktorima ,jebt al nikad nisam mogo skontat miris putre u smislu da mogu sad rec e ovo ima miris po limunu ili kadulji itd. npr naletim na recenziju mirisa afghan kusha: "kopi" Smells of lime with pine and fruity undertones, hard to put my finger on it. gdje je on to izvuko ja nemam pojma jel oba fenotipa koja sam uzgoio nemaju nikak fruty ili lime-y miris,al dobro kuzis nakraju sve je to iz perspektive gledaoca iliti njuaaoca. e venIoNL 5 muta zamene kristali ljudi eto volim trichome
Rijamu DuvaAMBASADOR

jan 2012.

#11
Sve umjereno dok si bolestan, ne znas sta ti se moze desit, nedaj boze od obicne gripe moze otic do upale pluca... Ocigledno nisi naletio na biljoze koje aire takve mirise..i ja sam bio istog misljenja dok mi Super skunk nije zamirisio, i to 5 biljoza istog straina, 3 razlicita mirisa! Najmanja imala bukvalno miris limuna, dok je dirnes, ostaje ti miris jedno 5-6 sati kao da si rukama gulio jednu vreu limuna :D Znao sam navecer prije spavanja dobro natrljati ruke sa tom "limunkom" i tako zaspati sa rukama ispod nosa ... i know sick!!! ;)
#12
houu ja takav strejn,*****u xD
KefaloENTUZIJASTA

feb 2012.

#13
Evo ja sam trenutno bolestan, ne mogu da pusim jer me boli grlo, ali sam razmisljao da pojedem nesto malo, ali nemam iskustva sa tim ne znam koliko bi trebao da pojedem da me pukne?

feb 2012.

#14
pa zapali i prestat e te boljeti grlo... za jesti ti treba puno viae trave, bar 2-3 puta viae...

feb 2012.

#15
drito to, kad sam bolestan i zapalim gens osjecam se ko mrtva krava hahah
KefaloENTUZIJASTA

feb 2012.

#16
metalmaniac poslusao sam te, nije me prosao bol u grlu ali mi je prijalo, doduse nisam mogao ni ceo dzoint da popusim jer sam poceo da kasljem zbog ove prehlade ali ok, sad cu jos jedan mozda ce mi sad biti bolje :)

mar 2012.

#17
Hahaha zhivio za pitanje! Jes' ruzhno, ne mozhe te fino odradit, samo u stond ubachi, nema rada nema hepi enda:) I da ti ljepshe pada pushenje, ne mijeshaj travu s duvanom nego sa zhalfijom npr. i premazhi rizlu medom ( za ovu metodu preporuchujem neku "papirnatiju" rizlu ) ! brz oporavak !

apr 2014.

#18
Yoooouuu Rasta!!!! Jednom prilikom kada sam bio prehladjen (pusio sam povremeno u to vreme 3-4 puta mesecno), ali bas bas prehladjen zapalio sam jedan solic i napusio se kao zmaj, dok je trajalo dejstvo nekih 3 sata nisam osecao nikakve simptome prehlade osim toga sto mi je nos i dalje bio zapusen. Kada me je popustilo opet sam bio smozden, ponovio sam proceduru pred spavanje, a sledeceg jutra sam ustao kao nov. Inace u periodima kada sam pusio cesce nikada mi se nije dogodilo da se prehladim, a negde sam procitao da CBD podize imunitet cak nekoliko puta... Ovo naravno ne znaci da treba da pusimo kao nenormalni i slicno. Svako najbolje poznaje svoj organizam i zna sta mu prija i u kojoj meri, to je samo neko moje iskustvo vezano sa prehladom!

apr 2014.

#19
ja inace kad sam bolestan volim nekakvu sativicu zapalit, tamo poslije rucka neku manju pljugicu solo, te tamo oko 17, 18h kad pocne umor hvatat..fino digne. inace bolest umara tijelo i organizam pa se stalno osjecamo umornim, a da ne pricam o tome kako je ziza lijek za spavanac ;)

maj 2014.

#20
ja vu zovem antiprehladinol. nisam jednu prehladu izgurao sa vuvom, skuvam caj ispusim krmacu, legnem u krevet preznojim se probudim se kao nov

dec 2014.

#21
definitivno da, izbacio antibiotike(osim u slu aju ~eae i ozbiljnije prehlade ili drugih stvari za ata su potrebni, uostalom minimalna konzumacija), tablete i sve ostalo od tih preparata, samo aj(domai su najbolji, bez aeera) i frulala.. ukoliko je dim prete~ak, onda u manjim koli inama i intervalima puait i problem rijeaen :D ne pamtim koliko dugo prakticiram tu metodu ali eno, kutije tableta se samo sla~u jedna na drugu :))

dec 2014.

#22
Ja kad sam prehladjen i kad ga zalimpa budem inace bolji nego sto sam bio :D
Rundlojfer43AMBASADOR

jul 2020.

#23
Jednom sam imao bas temperaturu i uz to i bronhije, pre konzumacije dzointa bronhije su se cule ali posle konzumacije nisu se cule i nije me teralo toliko bas da kasljem, izgleda da je vutra pomogla ::listomahanje::
CovjekCvitAMBASADOR

jul 2020.

#24
Tocno to je i meni uvik, u meni skalja u plucima, zaoalim i budem ko curica. Ili ako kasljem i ne mogu iskasljaz, nakon frule ka se zakasljem bas lipo iskasljem sekret i bude mi lakse. Inace uvik pusim pa da sam ne znam kako bolestan. Ovu zimu ima streptokok, bakterijska upala grla, i kla sam frule tako daaaa... :banana_rasta:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se