VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaSavjet: Koja vrsta ima najslabiji miris tjekom cvatnje?
LEGACY

Savjet: Koja vrsta ima najslabiji miris tjekom cvatnje?

38 odgovora3,301 pregleda

apr 2020.

#1
Trebam malu pomoc, interesira me koja od ponudjenih ima najjslabiji tj najneutralniji miris tjekom cvatnje. Svi su automatici I planiran je outdoor pa me pre jak miris moze stvoriti probleme. FASTBUDS: -Original Jack Herer -Original OG Kush -Original Chemdawg -Original Sour Diesel -Pineapple express GHS -Super Lemon Haze auto SWEET SEEDS -JACK 47 auto -Sweet Train wreck auto DUTCH PASSION -Auto Cinderella Jack -Auto Blue Mazar Znam da su vecina nove stvari I da ih mozda niste uzgajali ali generalno se zna sto "smrdi" Hvala
BadiZMAJ

apr 2020.

#2
A kak da mi to znamo? To ea jedino saznati tako da ih sve posadia pa ih usporedia.:)
Međed VulgarisENTUZIJASTA

apr 2020.

#3
Sve sorte imaju svoj lagani miris u vege a u cvjetanju pogotovo, miris ti je neizbjezan..

apr 2020.

#4
Znaci koju god da izaberem dodje na isto?! Hm.. nije da sam takav odgovor prizeljkivao ali dobro ako je tako..

apr 2020.

#5
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti. Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini. Edit 2: evo link https://www.vutra.org/threads/biljke-bez-mirisa.12389/ Edit 3. Zakljucao himalaya temu o detelini ali ima na google objasnjeno kad je najbolji tajming za kosenje.
PalacZMAJ

apr 2020.

#6
Northern light npr.

apr 2020.

#7
Da na djetelinu sam mislio

apr 2020.

#8
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti.. mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..

apr 2020.

#9
ahahha **** lud zbunjenog :D.... znaci hteo bi sakriti miris u polju medju detelinom jer se bojis da ce neko namirisati a stavio bi par automata u potove pa da strse... a o tragovima da dodjes do njih ako bi isao... a ako ne bi a oni prerastu detelinu koja je cca 55cm visine u proseku:D:lol: probaj:thumb:

apr 2020.

#10
I ja sam u tom pravcu razmisljao, posude su cca 20cm visine pa sam uz lst I malim kaljevima (8l) nadao da ne bi isli puno u visinu (do 80cm) . Medjutim mislio tj nadao se da je djetelina makar 70-80 cm visine pa bi ovo sve imalo smisao, jel da ne strse puno...

apr 2020.

#11
Nisam sa sela pa ne tvrdim 100% al ja u zivotu nisanm vidio djetelinu vislju od 20ak cm... Ako oces sakrit onda se u kukuruz stavi..
Međed VulgarisENTUZIJASTA

apr 2020.

#12
Na~alost od tog stealth growa niata prijatelju..

mar 2021.

#13
A;065< A5
BladeZMAJ

mar 2021.

#14
Nek se niko ne naljuti al to je ko da pitate i odgovarate cije govno manje smrdi..sve govna smrde (mozda sam u krivu,mozda) anond9sci prijatelju nemam nista protiv cerilice al neznam ju procitat pa ako ti nije problem da uz cerilicu napises i latinicu mislim zbog nas koji naznamo..

mar 2021.

#15
0> <8 X5, A@?A:8 <8 =8X5 <0B5@Z8 X578:, ?0 :>@8AB8< >>3;5 ?@52>48;0F }ao mi je, srpski mi nije maternji jezik, pa koristim Google prevodilac
BladeZMAJ

mar 2021.

#16
anond9aci,sve ok,ovako je dobro hvala ti

mar 2021.

#17
Prvo treba da probate

maj 2021.

#18
ima i tu razlike neka ubijaju da ti se povraca neka smrde na govna hahah. al da se vratimo na temu iz ogranicenog iskustva NL se skroz malo osjeti naspram SSH. Nisam mogo uc u grow room morao bi se tusirat da skinem miris sa sebe
MaystorPOZNAVALAC

jun 2021.

#19
Interesantno za NL, bar ovaj koji sam imao, u vegetaciji prije samog cvjetanja (15-20 dana) je mirisalo straano. Baa mi je bila panika. Joa je bio neki miris malo na gorivo tako neato. Kad je procvjetala - milina.

jun 2021.

#20
Iz iskustva....pink plant eva seedes.....u punom cvatu osjeti se tek na metar do dva miris....uz to je temperatura vrlo bitan faktor.....ako je izpod 20 ne osjeti se daleko a kad je preko 20 osjeti se svaka 5 x ja e....pogotovo visoka temteratura i kad kiaa prestane padat i doe sunce e onda dr~ ga e ako si u naseljenom :D
OSXPOZNAVALAC

sep 2022.

#21
Nemam nekog iskustva, ali trenutno su mi Purple Haze i NL jedna do druge u istim uslovima, istovremeno posadjene, obe u cvatu.. Purple Haze mirise na kilometar, a NL se osjeti samo kad bas gurnes glavu u nju. Cini mi se da se vise osjetila prije cvjetanja (NL) ali to je i tad bilo bas malo..
DemonijakAMBASADOR

sep 2022.

#22
takodje i sa mojom random menkom, miris u vegi je bio bas bas jak dok je u cvjetanju ne osjetim a evo sjedim bukvalno pored nje...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se