LEGACY
Savjet: Koja vrsta ima najslabiji miris tjekom cvatnje?
38 odgovora3,301 pregleda
46 REP92%
→ Istraživač
apr 2020.
apr 2020.#1
Trebam malu pomoc, interesira me koja od ponudjenih ima najjslabiji tj najneutralniji miris tjekom cvatnje.
Svi su automatici I planiran je outdoor pa me pre jak miris moze stvoriti probleme.
FASTBUDS:
-Original Jack Herer
-Original OG Kush
-Original Chemdawg
-Original Sour Diesel
-Pineapple express
GHS
-Super Lemon Haze auto
SWEET SEEDS
-JACK 47 auto
-Sweet Train wreck auto
DUTCH PASSION
-Auto Cinderella Jack
-Auto Blue Mazar
Znam da su vecina nove stvari I da ih mozda niste uzgajali ali generalno se zna sto "smrdi"
Hvala
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#2
A kak da mi to znamo? To ea jedino saznati tako da ih sve posadia pa ih usporedia.:)
Međed Vulgaris
ENTUZIJASTA463 REP66%
→ Poznavalac
Međed VulgarisENTUZIJASTA
apr 2020.
apr 2020.#3
Sve sorte imaju svoj lagani miris u vege a u cvjetanju pogotovo, miris ti je neizbjezan..
46 REP92%
→ Istraživač
apr 2020.
apr 2020.#4
Znaci koju god da izaberem dodje na isto?! Hm.. nije da sam takav odgovor prizeljkivao ali dobro ako je tako..
Сјај
ZMAJ19.728 REP
СјајZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#5
Out moze biti balkon, dvoriste ali i neki zabaceni sajt. Posto nisi tacno naveo gde sadis, pretpostavljam da nije neki sajt vec na mestu gde cirkulisu ljudi. Jbg, zasadi pored jos mnogo mirisnog cveca pa mozda zamaskiras mirise. Pa na to dodas i neko zacinsko bilje, bosiljak, sta ja znam, mozda pomogne. I drugo, sto manji broj biljaka veca sansa da se ne oseti.
Edit. Evo covek vec otvorio novu temu, hoce da sadi u detelini.
Edit 2: evo link
https://www.vutra.org/threads/biljke-bez-mirisa.12389/
Edit 3. Zakljucao himalaya temu o detelini ali ima na google objasnjeno kad je najbolji tajming za kosenje.
46 REP92%
→ Istraživač
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
apr 2020.
apr 2020.#8
Po nekoj mojoj logici al to nije 100% fact smrdit bi trebali: dizeli, cHemovi i kush..Posto je afgan vjerovatno se i mazar osjeti..
mozda ti najsigurnije ic s ananasom ili ovim autosima..
Influence
ZMAJ31.471 REP
InfluenceZMAJ
apr 2020.
apr 2020.#9
ahahha **** lud zbunjenog :D.... znaci hteo bi sakriti miris u polju medju detelinom jer se bojis da ce neko namirisati a stavio bi par automata u potove pa da strse... a o tragovima da dodjes do njih ako bi isao... a ako ne bi a oni prerastu detelinu koja je cca 55cm visine u proseku:D:lol: probaj:thumb:
46 REP92%
→ Istraživač
apr 2020.
apr 2020.#10
I ja sam u tom pravcu razmisljao, posude su cca 20cm visine pa sam uz lst I malim kaljevima (8l) nadao da ne bi isli puno u visinu (do 80cm) . Medjutim mislio tj nadao se da je djetelina makar 70-80 cm visine pa bi ovo sve imalo smisao, jel da ne strse puno...
BrokulaBranko
LEGENDA6.117 REP11%
→ Zmaj
BrokulaBrankoLEGENDA
apr 2020.
apr 2020.#11
Nisam sa sela pa ne tvrdim 100% al ja u zivotu nisanm vidio djetelinu vislju od 20ak cm...
Ako oces sakrit onda se u kukuruz stavi..
Međed Vulgaris
ENTUZIJASTA463 REP66%
→ Poznavalac
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2021.
mar 2021.#14
Nek se niko ne naljuti al to je ko da pitate i odgovarate cije govno manje smrdi..sve govna smrde (mozda sam u krivu,mozda) anond9sci prijatelju nemam nista protiv cerilice al neznam ju procitat pa ako ti nije problem da uz cerilicu napises i latinicu mislim zbog nas koji naznamo..
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2021.
mar 2021.#15
0> <8 X5, A@?A:8 <8 =8X5 <0B5@Z8 X578:, ?0 :>@8AB8< >>3;5 ?@52>48;0F
}ao mi je, srpski mi nije maternji jezik, pa koristim Google prevodilac
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
maj 2021.
maj 2021.#18
ima i tu razlike neka ubijaju da ti se povraca neka smrde na govna hahah.
al da se vratimo na temu iz ogranicenog iskustva NL se skroz malo osjeti naspram SSH. Nisam mogo uc u grow room morao bi se tusirat da skinem miris sa sebe
Maystor
POZNAVALAC717 REP13%
→ Ambasador
MaystorPOZNAVALAC
jun 2021.
jun 2021.#19
Interesantno za NL, bar ovaj koji sam imao, u vegetaciji prije samog cvjetanja (15-20 dana) je mirisalo straano. Baa mi je bila panika. Joa je bio neki miris malo na gorivo tako neato. Kad je procvjetala - milina.
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
jun 2021.
jun 2021.#20
Iz iskustva....pink plant eva seedes.....u punom cvatu osjeti se tek na metar do dva miris....uz to je temperatura vrlo bitan faktor.....ako je izpod 20 ne osjeti se daleko a kad je preko 20 osjeti se svaka 5 x ja
e....pogotovo visoka temteratura i kad kiaa prestane padat i doe sunce e onda dr~ ga
e ako si u naseljenom :D
OSX
POZNAVALAC959 REP40%
→ Ambasador
OSXPOZNAVALAC
sep 2022.
sep 2022.#21
Nemam nekog iskustva, ali trenutno su mi Purple Haze i NL jedna do druge u istim uslovima, istovremeno posadjene, obe u cvatu.. Purple Haze mirise na kilometar, a NL se osjeti samo kad bas gurnes glavu u nju. Cini mi se da se vise osjetila prije cvjetanja (NL) ali to je i tad bilo bas malo..
apr 2020.
1 / 22
apr 2020.
sep 2022.