LEGACY
Grace Glass Bong
32 odgovora2,002 pregleda
49 REP98%
→ Istraživač
feb 2015.
feb 2015.#1
Bok! Planiram uskoro baciti stari bong na smeće jer je prošao sito i rešeto i nemoš na njega više ništa,a u ostalom bio je i malo žešće sranje pa jel..uglavnom riješila sam napokon odvojiti krvlju zarađen keš i kupiti novi pa me zanima mišljenje malo iskusnijih kolega o grace glass bongovima,konkretnije o ovom http://www.gracebong.com/images/GG.jpg , u obližnjem hedšopu prodaje se za 50€.
Hvala unaprijed svima koji su voljni pomoci :)
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#3
nikad nisam imao kontakta sa bongom koji ima difuzore i sli
no. to je svemirski brod prema mome...
edit:
lijepo to izgleda kad se provla
i dim kroz sve te cijev
ice, al ne bi ti ga ja
istio... ;)
49 REP98%
→ Istraživač
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
feb 2015.
feb 2015.#5
Oj oj. Totalni (pa i nije bas) off. Kako cistite bong? Ja se mucim jakom improvizacijom sa zicama. Probao alkoholom. Probao solju. Probao kombinacijom tog dvoje. Nula bodova
Takoer: vrua voda, ocat.
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#6
prvo vrua voda da smola omekaa, onda unutra alkohol i aaku soli i mukaj i tresi dok ne skinea. tako ja
istim i funkcionira super. mora biti puno soli da sastru~e ostatke smole, ina
e niata od
iaenja.
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#8
istio bi ga ja :) Moj najvei problem kod bongova je ato nestane ket u vidu
ajnih kolutia.
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#9
zato ja svoga
istim tek kad se nakupi dobar sloj THC-a, kad bude sve smee :D
valjalo bi to otopiti 96% alkoholom ili med. benzinom, pustiti da ispari pa opet popuaiti.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
feb 2015.
feb 2015.#10
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
highFly
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
highFlyISTRAŽIVAČ
mar 2015.
mar 2015.#12
vidio sam dobar defuser za jednostavan bong samo se ubace kuglice u vodu tako da se dim bori sa njima da izade na povrsinu samim tim provede vise vremena u vodi i ohladi se vise. fina ideja
MOSKRI_Fenomen
ENTUZIJASTA323 REP31%
→ Poznavalac
MOSKRI_FenomenENTUZIJASTA
okt 2015.
okt 2015.#13
Pozdrav decki imam pitanje ejdno,sutra mi dolaze 3 bonga sva tri imaju usjek za led, 2 imaju i perculatore i zanima me dali je moguce upaljacem zagrijati dovoljno staklo na bongu da mogu pusiti ulje jer plamenik nemam ? dobit cu nastavke za jedno i drugo pa me zanima
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#14
kupi ugljen za crtanje i u~ari ga upalja
em pa tim ugljenom isparavaj ulje, nemoj grijati staklo upalja
em jer mo~e puknuti. drugo rjeaenje je da naea neki masivni metalni predmet i ugrijea ga na svijei pa njime isparavaa ulje.
trubabuba
LEGENDA7.982 REP30%
→ Zmaj
trubabubaLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#15
koliko znaci imati bolji bong sa onim cudesima unutra umjesto obicnog ravnog u koji se moze umetnuti led?
koliko sam shvatio taj perculator il kak se vec zove, sluze za ohladit dim?
zar nije dosta imati dugacki 50-70cm i oladit dodatno sa ledom, tak da se lakse cisti?
lp
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#16
perculator je joa jedna posudica sa vodom ispred glavne posude, tako da dim dva puta ide kroz vodu i bolje se filtrira, difuzori razbijaju dim u sitnije mjehurie kroz mnogo sitnih cjev
ica, u istu svrhu.
vjerojatno se kroz takve bongove dim ve dovoljno ohladi da ni ne treba led, nisam probao pa ne znam.
ato se ti
e ovog zadnjeg, tu se sla~em, najlakae je
istiti obi
ni stakleni jer kad se sve one sitne cijev
ice na difuzoru za
epe, a ne mo~ea do njih, jedino ato preostane je da ulijea u bong 2dl medicinskog benzina i mukaa dok ne ode sve...
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
amneziaHazeZMAJ
nov 2015.
nov 2015.#17
ono je meni se cini ash collector vecina prljavstine ostane u prvoj vodi/boci tako da se manje mora cistitti bong
feb 2015.
1 / 17
feb 2015.
nov 2015.