VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebacene vs kolicina
LEGACY

cene vs kolicina

1462 odgovora125,849 pregleda

jan 2007.

#1
po kojoj ceni nabavljate? evo cene u beogradu: 1.trava-400 din=5evra (5ca ili grama) 2.Skunk 800din=10evra (1 gram) 3.Shit (hashish) 500-600 din (1gram)
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#2
`to se ti e cijene u zgb varira ovisino o kvaliteti i koli ini ali otprilike ovako: 1.trava-50kn (8-10g) 2.skunk-100kn(1g) 3.shit-50kn(1g)
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#3
Hmmmm primjetih da je kod vas jeftinije...niata pakiram se i kidam nalijevo u Bg...

jan 2007.

#4
U Budimpesti 10 eu 1 gr kad kupis na malo.... Unhappy

jan 2007.

#5
puuuuu......pa da dajem 10e za mic bankrotirao bi jbt....mnogo(osim ako je skunk u pitanju)
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2007.

#6
Kak to da je hashish jeftiniji od skunka E i kak to u zagrebu za 50 kn 8-10 g to je panj kod nas u Osijeku za 50 kuna ti je ono klasika oko 5 g tak bar ka~u nisam nikad vago a hasha nemoa nabavit bar ja ne a kak sam uo ispod 100 kn teako da ea na da ti iko oe prodat hash
HeadISTRAŽIVAČ

jan 2007.

#7
Normalno da je jeftiniji :)

jan 2007.

#8
S tim da je skunk sve sto nema sjemenke. Zapravo skunk nam je potpuno ocvjetana trava koja je pravilno ubrana, posusena i cure-ana. A trava za 50 kn je puna sjemenja i rijetko kada je dovrsena. Obicno je uberu na pola. I cesto je plijesnjiva jer je ne suse kako treba
iffkicaENTUZIJASTA

jan 2007.

#9
Ne znam ato ti je tu udno sam si rekao ti si u Osijeku....pozz P.S.A ovo za panjeve od 5g neu ni komentirat...tj. jednom rijeju "ulini panjevi"...::))
PSG fanENTUZIJASTA

jan 2007.

#10
Evo danas smo ortak i ja zavrsavali neku domaju, dali 1000 din, oko 12-13 evra i dobili mozda 4-5 hedova, vutra je extra ali to je stvarno malo... a siptara se dobije dosta ali je rad go kurac, ma znate i samo kakvo je to sranje...
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2007.

#11
Ma krivo sam se izrazio kod nas je 50 kn pola panja a to svi ka~u da je 5 g a tam gore kod ovoga iz zagreba piae 8-10 grama za 50 kn ato bi kod mene bilo oko 100 kn pa mi to jeftino izgleda
Kurblaj KanAMBASADOR

jan 2007.

#12
ZA 50 kn uglavnom dobijem tak za 3 masne frule ina e je to ljudima za 4 pa ak i pet ali meni je to 3 uglavno ovisi kako kada ali uglavnom bude dosta kvalitetno a nekad i bome prebolesno

jan 2007.

#13
U bg-u cena ne zavisi od kvaliteta,zavaisi od kolichine,a kvalitet nikad nije isti....nekad mozesh dobiti takvu razbijachicu da te uhvati najgrdja paranoja,a mozesh dobiti i najfiniju prashinu na nos da je smrchesh... a skunk i shit nemogu da budu loshi...
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#14
Ne bih se bas slozio da skunk i shit ne mogu da budu losi.Posebno shit!

jan 2007.

#15
josh uvek nisam naleteo na losh ni shit,a ni skunk
GreenManAMBASADOR

jan 2007.

#16
Blago tebi. ;)

jan 2007.

#17
onda mozda imate niske standarde sta se tice shita... jer stvarno ima jako loseg tu kod nas po balkanu...
RadeAMBASADOR

jan 2007.

#18
Evo cene kako ja nabavljam u Sumadiji: Trava- 5-6grama 400din Shit- 500din gram Skunk-oko 800 nisam siguran Skoro sam nabavi iz Sabca vrsnu Holand za 1000 din nekih 7-8 grama ubica je bila.

jan 2007.

#19
....a i nema ga neshto u poslednje vreme.....ne pamtim kad sam zadnji put pushio shit....

jan 2007.

#20
UUUH ima loaeg SHITA, ali onda se prodaje pri a da shit druga ije radi, i radi ali ne tako da nema nikakav rad. Ima ih kojima od te pri e proradi placebo i super im je.SUPER!!!!
1mcISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#21
Haha da,placebo,stvarno nema nekog sita na balkanu. U stvari nebi znao kako je drugdje,znam da ljudi po BiH i Srbiji pricaju da je S(HIT)RANJE i znam da ga u Zg nema dobrog,svaki put kad to pusim digne me prvih 10 sekundi i spusti me odma!! Vutrica zna biti prvoklasna ali to je rijetkost pogotovo sad u zimi.. Ljetna vutra je OK! A skunk........ E to je stvar! a za cijene..... Vutru nisam duuuuuugo kupio,stalno nesto okrecem pa imam i za sebe i za svoju ekipu,znamo uzet skunka i uvijek vrlo rado ga uzimamo.. a ovo u Budimpesti.... SKUUPO prijatelju...........!

feb 2007.

#22
da li neko zna ako se krecu cene za vecu kolicinu po Srbiji ??? 300g ili 500g uzeo bih nesto dok ne stignu moje biljcice
LaidbackPOZNAVALAC

feb 2007.

#23
Rijeka Vutra 3-4g - 50kn 6-8g - 100kn 35-45g - 400kn Skunk 1g - 100kn Hash NEMA I to uglavnom omjer kif:pilja = 40:60 osim kod kesa - tu je omjer negdje 70:30 Top su realni paketi sto se dobivaju po Rijeci za tu lovu... Pa vi pusite u rijeci. *ebo im pas mater levatsku

feb 2007.

#24
sve gore i gore... tako mi je drago da ne pusim vise ta ulicna sranja... :)
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#25
b r a i n c h i p.........slazem se s tobom..........ali ja joa uvjek moram puaiti to ulicno sranje....dok ne doe moja travulja.........ali ovdje su cjene barem malo normalnije.........50gr.....solidne trave 350kn
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#26
weed92.............pa koliko je kuna 3000dinara???
Voluharica MileISTRAŽIVAČ

feb 2007.

#27
250-300 kuna je 50g 3000 din je 288 kuna
LucidDreamAMBASADOR

feb 2007.

#28
zavisi kakva je ganja koju weed uzima ako je dobra onda je to veoma povoljn cena....
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#29
.................Voluharica Mile......................molim te da mi ka~ea gdje se nudi za 300 kuna 50g dobre trave?...........
Bezze_SaAMBASADOR

feb 2007.

#30
Vidim puno raje spominju "Skunk", iii garant pola njih nema pojma niti su ikad puaili skunk, neko ree na str.1 da ima "vuva" sa sjemenkama i skunk kao vuva koja je bez sjemena. Evo ato se SARAJEVA ti e: 1 panj ('nako, za 4-6 dobra za smotati) = 10km skunk-a (pravog) nema, osim ako neko sebi posadio bas. Inace nema sanse da se nadje.... mislim ima da se prodaje bolja vuva kao skunk. Najgore je raji da priznaju da nisu najpametniji sto se ticee vuve (u svojoj raji....) Neki dan, dobih panj i lik mi posebno cicak dao kaze skunk (nema veze sa skunk-om, samo ato je druga vrsta od ove, i li i kao KQ viae, mada ne vjerujem da je i to, al' haj.... ina e kod nas je 10km panj od nekih 10-tak gr. Ali opet zavisi od vremena, kako kada.... kao i svugdje
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#31
I kodmene je cijena za 50 gr. 300 kn probo jednom sredit ali nisam uspio pa sam uzeo tri panja za 300 kn i bio zadovoljan jedino sad neznam ja kolka je to koli ina ali bio je dobar dim i poslu~io je
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#32
`aman `andor..........jesi ti u srbiji??.........i koliko grama dou 3 panja?........
ClarenceENTUZIJASTA

feb 2007.

#33
BOLI TE ***** KO JE ODAKLE...tri panja su oko 25-30g... shamanu kontam da te lik ladno izvaljo...skonto on sebi kesu za 300kn i tebi odvojio tri panja prpe sa kojim hedom i on za aba ima 20g hedovine...
ClarenceENTUZIJASTA

feb 2007.

#34
BOLI TE QRAC KO JE ODAKLE...tri panja su oko 25-30g... shamanu kontam da te lik ladno izvaljo...skonto on sebi kesu za 300kn i tebi odvojio tri panja prpe sa kojim hedom i on za aba ima 20g hedovine...
Kurblaj KanAMBASADOR

feb 2007.

#35
Pa i je me izvaljo uzeo on 50 gr. i menui prodo 30 za 300 kn baa tako ali kad nema drugog jebiga
outdor@cENTUZIJASTA

feb 2007.

#36
.........clarence........ja sam pito ljude a ne tebe.....pa ako ce oni odgovorit neka odgovore....ako nece nek me odjebu........a ti se ne javljaj....
UNDERCOVERPOZNAVALAC

mar 2007.

#37
kod nas u pr vari 5g-50kn roba bude koma a nekad znaju i okint... Kod nas je ko na Sibiru!

mar 2007.

#38
hej meni je sa srecom u zadnje vrijeme, samo skankove fine mirisljave, i to josh za 50 kn dobijem po gram i po, i jeftino i kvalitetnije nego vecina osijeka..
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#39
Hej raja, smanjite malo te tenzije (Clarence-Outdor@c)... nismo ovdje radi toga ba? Smotajmo, i zapalimo..... :) Mislim da stvarno nije u dure da se ovako (bilo ko) prepucajemo preko foruma !!! Nije on zato napravljen!.... Peace svima!!! :)
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#40
Jos bih nesto dodao ako moze: Cijene sto navodite, mozete li kako to sve pretvoriti u €? Da se znamo orjentisati.... kad su grami i panjevi u pitanju, svi znamo koliko je :), dok monetarno... hehehehhee ili stavite npr: toliko kn=toliko € ili din ili km i ostale valute
bongashLEGENDA

mar 2007.

#41
Kakvi su to fini mirialjavi skankovi ... za 50kn ? Pretpostavljam da je pri a ko' i svuda, sve ato se nije pretvorilo u praainu, gljivice i nema aaku sjemenki ... je skunk. :-)
LucidDreamAMBASADOR

mar 2007.

#42
najbolje je u eurima jer svi smo iz bivse YU tako da euro svima odgovara!

mar 2007.

#43
..ej hej.ovo mi e inache 1.post i vec san :sick: .a sta se tice cjena.: 50g-250kn, 100g-450kn kad ima dima..a kad nema 50g-350,400kn_na te cjene san ja navikla a zna se desit i da za 50kn dobien 2cwita i 3gprpe al to e vec zaeb.
lazarISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#44
Stvarno, ajde malo u eurima (evrima)...
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#45
kod nas je 50gr=50km=25€ 100gr=100km(50€) (obično, mada se moze naći (doobra naravno) i za 80km (40€), dok pola je oko 300-350km (150€-175€) i kila oko 500km (250€). Mada ovo su uokviru cijene, naravno da se može naći (kad ima vuve naravno) i skuplje i jeftinije (zavisi opet na kvalitet) ovo su ono kao standardne cijene :)

mar 2007.

#46
pa ne bash, kad su ljubicasti i narancasti, a nit su na opip ko dim nit na filing nakon konzumacije.. kroz godine nauci se ipak neke stvari razlikovat :P
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#47
Ja sam jednom puaio ljubi asti dim tj. bilo je ljubi asto pri vrhu vrha i dobio sam dost za 50 kn tj . nekih 7 eura kao to je sve ato mu je ostalo pa eto mi ali dim nije bio uope dobar dosta ispod prosjeka.
Ras TafariPOZNAVALAC

mar 2007.

#48
50 eura 500 grama
GreenManAMBASADOR

mar 2007.

#49
Sta 50 eura 500 grama?Cega to?:ohno:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2007.

#50
Vjerojatno za 50 gr?
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#51
Ne vjerujem, dobro ka~e GreenMan, ega pola kg????? :) LOL
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

mar 2007.

#52
Mah...mislim da je to jedan od onih njegovih ju eraanjih postova kad se svim silama trudio da si apgrejda renk na pet listia. Ovo 50 eura za 500grama nema veze sa ni im...gluposti...

mar 2007.

#53
mozda covjek zivi u albaniji ? tamo je povoljniji kurs €/g :-)
ClarenceENTUZIJASTA

mar 2007.

#54
nevjerujem da je u albaniji 50 ojra pol kile...al kontam da je u pola jeftinije nego kod nas...

mar 2007.

#55
i nije 50€ pola,tamo je 50€ kilo ako samo kilo uzimas... albanci po selima to gaje na veliko,pogotovo oko jezera pricao sam sa likom koji je tamo bio 4god u nekoj misiji nevladinoj i te fore kaze sve se zeleni do kraja septembra,kada je zetva sve zamirise
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#56
Ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji bezze postaju neke stvari samo radi renka??? aaa boze sacuvaj.... evo mu moj koji ako hoce :) LOL ina ba
PampersPOZNAVALAC

mar 2007.

#57
za 50 eura kilu mi ni rodjena mama nebi prodala... pa dajte ljudi ni albanci nisu tolko glupi a ni jadni (jesu li?... ma nisu!) Osim ako rhasta ne placa ostatak u nekim naturama, ne zelim vjerovat da tako nesto postoji. Ako postoji, svaka cast... kad budem veliki bit cu kao ti... al cisto ne vjerujem

mar 2007.

#58
pampers ti bas nisi informisan,ali bices jednog dana,pa da ti ne objasnjavam sve ce ti se samo kazati tvoje da vjerujes ili nevjerujes ali se uzdrzi predpostavki
InqAMBASADOR

mar 2007.

#59
Kad smo kod Albanaca, evo da kazem sta sam procitao u novinama... Tamo svi zivi gaje. Sudije, policija... svi... to im je kao neko merenje staleza... Kao sef policije u nekom gradicu ima plantazu i ubira oko 100kg i on je kao vazan u gradu... Toliko gaje da albanska vlada ima neki sporazum sa italijanima pa im ovi avionima prskaju biljke herbicidima da bar malo smanje proizvodnju... Tako da nije ni cudno da kila kosta 50evra... jer sto veca ponuda to manja cena.
lazarISTRAŽIVAČ

mar 2007.

#60
Albanija, zemlja obecana... lol
PampersPOZNAVALAC

mar 2007.

#61
Ja kontam da poznam premalo shipaca. Od sutra visim po pekrama i slasticarnama, u dzepu 50 eura kuliraju:)

mar 2007.

#62
dobices kilo hibrida tulumba/baklava za travu moras do albanije a bas si bio siguran...
PampersPOZNAVALAC

mar 2007.

#63
Ma daj... Znas onu o muhamedu i brdu? E tak ce bit i samnom i albanijom... Nema samnom ocu-necu :181:
#64
kod nas je jedan cat 500 din-5 eura... Lopuze :)
PampersPOZNAVALAC

mar 2007.

#65
kod nas je ket 100kn odnosno 13 eura tako da mi nemoj... i to cesto dim dojde iz srbije pa samo na istom, al lega za tri puta vise.

mar 2007.

#66
kakve su ono glupi postovi tipa "pola ljudi nezna shta je skunk"...:ohno: ja dzicu nisam pushio ima jedno 3 meseca bash zbog skunka...ko nezna razliku on je retard bre....,ima prepoznatljiv miris koji bi prepoznao na kilometar.... da i 1g=800din=10eura na malo.....5-6eura gram kad uzimash preko 100 grama... (jbg mora od necheg da se zivi:sun2: )
#67
a gde to "kod vas" ? ja uzimam vec duze vreme od lika za soma kinte, pa mi spakuje kako kad je raspolozen, al nikad se nebunim :),...
Bezze_SaAMBASADOR

mar 2007.

#68
To zaradjujeS????, ja konto uzgajas??? :) hehehe aalim se ba (boli nekoga neka stvar sta ti i zbog cega kupujes)..... Nego ovdje u SA, se pojavila vuva (koja je, vidi se) bila pod plastenikom, i "skinuta" ranije, pa nije ono nesto... mislim, na skali od 1-10 mozda na 4... sto je najgore kod svakog ista !!!! Uzeo sam 50gr. da imam pusiti dok ne uredim "vrt" :) LOL

apr 2007.

#69
alo ljudi, ja sam iz pule. tu je 350kn oko 50g. ali kad kupujea na sitno (za 50kn) onda ti daju manje (5-6g, a trebali bi 7-8) s tim da ne dobijea puno pilje, ali masu sjemenki. :joint:
NarquilaENTUZIJASTA

apr 2007.

#70
Isto i kod mene samo,zimi cijene malo porastu:sun2: I na sitno kad se uzima pola paketa=5KM ili 2,5 Eura paket=10KM ili 5 Eura
KulerISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#71
Ljudi, te vase cene nisu merodavne. Mogu da se kladim da vecina odavde nikad nije izmerila zapravo koliko dobije. Ovde u Nisu, koliko sam ja upucen, 400 din je paket. A velicina varira od cak 0.3 do 0.6 . Niko ne stavlja vise. Mislim da mnogo ljudi nema pretstavu sta je to gram. Skoro mi je jedan lik reko kako u bg-u ima da se zavrsi za 400 kinte 10 grama. U svakom slucaju, od ovog sto ja zavrsavam za 400 mogu da se naprave 2-3 dobra jointa. To je jedino merodavno. Trava moze da bude i teska a da je ima malo. A moze da bude lagana (suva) a da je ima puno. Sto se tice shit-a uzimao sam za 500, ne znam koliko je tezina ali ima za 3 komada. A skunk je 400, isto za 2-3 komada, samo sto skunk stavljam mnogo manje nego domacicu :)

apr 2007.

#72
Pozdrav iz Slavonskog Broda Slicno stanje je i kod nas... Panj (4-5g) je 50 kn (7 €) 25 grama se moze naci za 150 kn (20€), ali obicno je cijena 200 kn (30 €) 50 grama je 350 - 400 kuna ( 50 - 60 € ) nedavno smo uzimali 75 grama i to nas je izaslo 500 kuna (70 €)... Skank i haš ne koristim pa neznam dali toga uopce ima i ako ima, kolike su cijene :icon_lol:
Bezze_SaAMBASADOR

apr 2007.

#73
@Kuler - Vjeruj da oni koji uzmu 50g negdje izvagaju (ja licno to cinim, jednostavno udjem u radnju, i na vagu (one njihove digitalne) i vidim tacno koliko ima grama (naravno onako zapakovano). Obicno (ovdje) zapakuju u dva velika lista novina (ato iznosi negdje oko 5g).... Na malo kad se uzima, zavisi naravno od trave kakva je ... ako je ona dobra, masna, ti i ci su naravno tezi to je logi no... i vjerujte panj od 10g, to je koli ina (ma koje vuve) samo sto kad se "smece" sve izvadi, po ev od sjemena pa do grana (i grancica) to dodje nekih 6g (i to je super, s obzirom na kvalitet vuve)... Trenutno u SA, je vuva odvratna.... bilo gdje da se uzme, za bolji kvalitet (koliko toliko, da u 50g ima vrhova i i aka to je dobra lutrija) i fazon sto nema skoro nigdje na 50g da se uzme... nema ni za cenera (trenutno je nesto stalo....)a i gdje ima za cenera, to je katastrofa... fakat.. mada opet se nadje neko ko ima bolju vuvu, ali odmah joj naravno digne cijenu ... sto znaci kad je frka, tj. svugdje fuj vuva, neko sa 250g dobre vuve, moze uzeti ogromne pare u sek.!!!!
KulerISTRAŽIVAČ

apr 2007.

#74
Ovde je cena uvek konstantna. Znaci 400 din. A menja se kolicina. Ovde na gram uzimaju samo oni koji uzimaju na vece. Tako da ono... Recimo evo bas sam danas zavrsio paket u kome imam za 3 jaka jointa. A pre neki dan sam zavrsio jedan mizeran... jedva imalo za 2. A ova kostaju 400 kinte i slicno udaraju. Jbg. Moras da znas ljude, da ti nebi uvaljivali svasta...
Bezze_SaAMBASADOR

apr 2007.

#75
eee to ti govorim, ovdje se moze naletiti na panj od (4-6 dobrih) d~oja, za cenera... (petake niko ne radi vec odavno.... ne isplati se nikome

maj 2007.

#76
jel bi mi mogao tko reci cjene 500gr i kile u zg ? ...neda mi se vise zvat ekipu svaki dan za panj =) fala

maj 2007.

#77
evo nudili mi pola kile za 250 e?...kaj velite na to ?..vidim pise gore kila za 250 e pa reko :rofl:
Bezze_SaAMBASADOR

maj 2007.

#78
Hvala bogu, evo kod nas se popravila situacija ato se ti e vuve... .sad ima i aka i vrhova (finih....) manje praaine... (il' sam ja naletio na dobru varijantu).... i fino davanje ato je najva~nije :) hehehehe ali cener ide... samo, 5-ak niata to odavno...
ClarenceENTUZIJASTA

maj 2007.

#79
tesko da ces si igdje u hrvatskoj skontat kilu za 250e, gotovo nemoguce...za lapo kile 250e je normalna cijena buduci da je kila oko 3200kn...
#80
E ja sam nasao 1KG(kilogram) Siptara i to masnog(dva dima je dovoljno da se napusis) cena je 370 Eura,sad mozda je to skupo a mozda i nije jbg.druge nema dobar je i siptar. 1kg-370 E
Bezze_SaAMBASADOR

maj 2007.

#81
Da ti pravo kažem, sad (barem ovdje) je pravo kriza za vuvu, u CRO još gora situacija (mislim na dilere i vuvu na ulici)... Masne te na ulici nisam vidio ne pamtim, (a poznato je da šiptari dobru vuvu uzgojaju (nemaju problema sa murijom kao i mi...zakon im je pravi :icon_lol:) pogotovo na selu... Sad u ovoj situaciji za tako dobru vuvu ne bi ni meni bilo žao dati 100 ili 200km (50-100€) više za tako dobru vuvu, a da je normalno vrijeme (kao prije npr:) tad bi bilo pravo skupo. Dobre vuve je bilo uzeti za 500-550km (250-225€) 1kg Ali sad je situacija izgleda svugdje 'zahebana'
kanehbosemAMBASADOR

maj 2007.

#82
LSDu vutra.org ne prodaje ni na malo ni na veliko. preko vutra.org se takoer ne prodaje ni na malo ni na veliko ato viae prekraio si pravilnik vutra.org ata ea sad?oea ban?sad il odma?

maj 2007.

#83
Tako je `amane u ciloj Hr vise manje, u metropoli je naravski sve povoljnije. Igra malo i kvaliteta, a i od koga uzmes, tj koliko taj neko uzme. Al ko bi se tla ija svaki dan za 50kn, riai se kesa 50g, 7kn/1g i puai, samo moran priznat da od kad je bija atentat na D~inia kvaliteta je uglavnom loaa(neznan el to imalo kakve veze, al od onda nisan naisa niti na 4 (1-5 za naae prostore))osim domaice, pa san dugo puaia shit 70kn/1g onaj bolji, mekai(ako naea deal za 5kom) tvrdi onaj ato se mrvi u prah je 3 put jeftiniji al nije vridan spomena. A skank je vec perverzija, 100kn/g ili 200eura/50g... masu love, pogotovo kad palis debele trube.

maj 2007.

#84
A ovde u Bg-u (ja sam pa, moze se reci pocetnik), kod ovih sitnih dilera kod kojih ja uzimam nema nicega... od par sam vec odustao, prodaju nesto levo, kamilica, sta li :icon_lol: , al sad mi rece drug da je uzeo neku perverziju od vutre za 500 din, posle duzeg vremena :) Inace citam nesto u novinama pre mesec dana otprilike, zaplenjeno u nekom autobusu 140 kg marihuane.. i razmisljam... ..jebote... 140 kg... .............. JEBOTE!!!
mr. GuchoAMBASADOR

jul 2007.

#85
malo južnije oko st-a cijena je 1€=1g kad uzimam malo veče, recimo 50 grama i sl, a za manjke nisam vagao, evo recimo za 100 kn dobijem u foliji sve puno, a dimenzije folije su 1 cm visine 2-3 širine i 10-ak cm dužine šta smatram da je dobro, ima unutra trave a za šit, naleti san jedan put na luš, satralo me ko **********u bilo, nevalja kurca, ali zato skunk, uff, 8-10 cvitići malih očiščenih za 25 € ali ne u hr, to smo lipo bili izvukli, jer je sve bilo na brzake
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#86
Pa ja sam sa sela a tu cene nisu ni priblizno ko u gradu... npr. kod nas je domacica(300)5g jeftinija cak od siptara(500)5g, verovatno zbog sredine, tu je moguce zasaditi na svakom koraku, skank je(800)1g-al obicno dobijes vise... A cena hasa se krece zavisno od sezone, od oktobra pa preko zime je ok 400-500 1g a preko leti je oko 700 din gram... Verovatno jedina prednost zivljenja na selu :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Bezze_SaAMBASADOR

jul 2007.

#87
U 99% bolja vuva se prodaje pod skunk, a ono nije ni vidjelo skunka, samo bolja vuva (ne domacica, ili siptar).... Znam masu raje, koji lafo puse i imaju da kao zavrae skunk. Jednom bas dao pare cisto da vidim kvalitet (bas se i ponadao da je skunk, ali ne sad da ce biti bog zna kakve kvalitete) i donio mi ovaj jedan lik panj skunk-a, kad sam otvorio, prvo nije ni vidjelo skunk-a, jeste vuva oni cvjetovi smedji malo, to je ustvari bolja vuva nego domacica ili siptar. (btw: Mada i siptar (ko zna uzgojiti fino) zna biti dobar, mislim razvaljujuci, a o okusu da ne govorim.) i zapalimo mi taj "skunk" ispusili nas trojica 3 kom. odmah smotali i vrtili u krug sva tri, ovaj jedan se fakat napusio, jesam i ja naravno :), (isto 99% raje u SA a vjerujem svugdje je isto) skunk smatraju kao da nije vuva, nego kao prerada vuve i jos kao dodato nesto, (boze sacuvaj) :) hehehe... sta ces ljudi neinformisani.... Isto tako neki dan pricam sa jednim bivsi narkoman, i o nesto skrining testovima, i ubjedjuje me da metamfetain je ustvari exstazy!!!!! I dzaba ne da se budali dokazati...
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#88
Isto tako neki dan pricam sa jednim bivsi narkoman, i o nesto skrining testovima, i ubjedjuje me da metamfetain je ustvari exstazy!!!!! I dzaba ne da se budali dokazati... Mala ispravka nije "metamfetain" negom metanfentamin, ustvari nebitno... Ali sta ocu reci, ovo gore navedeno sranje je ustvari samo neki "stimulans"!!! Uopste ga nije ni tesko izraditi, a koriste ga, ovi jadnici mesto koksa jer je cak nekoliko puta jaci puuuno jeftiniji... U neki drzavama cak jos nije ni oznace kao neka droga, a kamoli zabranjen!... A podaci govore da se cak 92% ovisnika posle lecenje vraca upotrebi doticnog... U drustvu komana, je opste prihvacen(mesto koksa)jer delovanje traje i do sest sati a dotad poznati "slabi" kokain deluje samo sat do dva... Npr. u Americi vise nemosh ni lek protiv upale grla dobit bez lekarskog recepta, jer se nekom hem. reakciom sa tecnim metanom dobija metanfentamin, i do 10% od tezine tableta(tih za upalu grla)!!!! A u Americi vazi i za najopojniju supstancu zasad poznatu, cak je jedino zbog njega uvedena 5 stupanj(droga) u metodi osudivanja posedioca(dilra, komana itd.) Primera radi: 1.(legalan)stupanj-alkohol, duvan 2.stupanj- vutra, ekseri itd. 3.stupanj- amfetamini(spid), trodon i ta ________ 4.stuoanj- koks, dop itd. 5.stupanj- jedino on, doticni "ne stetljiv """stimulans"""", u nekim drzavama ko naprimer Meksiku jos uvek LEGALAN!!!!!!!!!!! :icon_lol:MEJK LAV NO VOR :icon_lol:
cannebosanacPOZNAVALAC

jul 2007.

#89
A baa sam Bezze_Sa poslao PM jutros , mislio pisat ovdje o tome XTC tj kopirat iz wikipedije, ali nisam da ne bih oftopi ario puno,kao ina e to ne radim :icon_lol:. Nije anfetamin nego amfetamin . Evo 2 linka za MA i MDMA: http://en.wikipedia.org/wiki/Methamphetamine http://en.wikipedia.org/wiki/Methylenedioxymethamphetamine Za oba postoje i verzije na naaim jezicima samo neato siromaanije .
#90
ja uzimam uglavnom za dz. A sho se cena tiche isto kao i u Bege-u
cannebosanacPOZNAVALAC

jul 2007.

#91
Evo kako ima raznih kvaliteta hasha jbg. imas hasha pravljenog od vutre koja ima u sebi 5 % THC ono neki salbiji skunk npr ,imaš skunka nekog malo luđeg sadrži 12% npr. i jači je nego hash pravljen od ovog 5%skunka.I kaže Head "normalno daje jeftiniji" ,može biti a i ne mora sve ovisi koji hashish od koje vutre koja snaga i kvalitet. A kod nas svakako ima svačega i ovo trava 8-10 grama za 50 kn može biti jedino ***** to sam siguran 100 %.Ovaj skunk od 100 kn(znači oko 13€ otprilike) za gram je preskup pa sve da je i u Amsterdamu,gdje plaćaš skupa s porezom.Za razliku od ovdje kod nas gdje te oporezuju za pretrpljeni strah a bogami često oporezuju i nečije neznanje. Shit od 50 kn za 1 gram to bi trebao da bude neki vać pravo dobar hash. Evo ovdje imaš jedan pregled dosta je svjež što se tiče cjena i izgleda da se nisu nešto mjenjale i ne bi uskoro trebale da se promjene,ovakve su iste bile kad sam ja bio u ovom shopu prije negdje 1 i po malo više ,nije bitno.Obrati pažnju na onaj Special offer,hash kao po posebnoj ponudi 4.0 grama za 12.50 čini se isti kao i ovaj Super Maroc 2.3 grama za istu lovu.Možda im je to marketinški trik ,a ja bih sve dao da su isti i kad sam ja bio gore bila je ista fora samo drugi hash je bio zero zero po posebnoj ponudi 4.0 gr za 12.50 i ja naravno uzmem taj i bio je odličan ništa lošiji od ketame koju sam platio duplo više .Pretpostavljam da oni taj hash dobiju iz Maroka po ko zna kojoj cjeni i onda prodaje 4 grama za 12.50 € a isti pakuje pod super maroc po 2.3gr za istu lovu debilima koji nalete,a i ne mora biti samo nagađam ne mora biti ako je boja skoro identična da se radi o istom hashu . Može biti da mu ovaj hash po posebnoj ponudi stoji na zalihi već pun ***** i hoće da ga se rješi i da izvuče koliko može ili bar svoju lovu iz njega koliko je i uložio.Ima tu raznih kombinacija. Uglavnom evo vam ispod cjenik pa proučavajte malo i parite oči,šteata što ne internet ne množe da prenosi miris. Ovo je iz jednog po meni najboljeg shopa što postoji na svijetu i u A`damu kraj Central Stationa i zove se Central.Mali shop ali je roba prvoklasna i može da priča šta god ko hoće od onih papaka koje puca neka ekskluziva i pizdarije glamourozne.Ovdje imaju haze 3 gr. za 25 € ,negdje bi ti 1 gr toliko naplatili i to ne vidiš šta će ti dati dok ne platiš nego prvo plati pa ti onda izvade kutiju ispod šanka ili kako gdje već u kojem shopu stoji i onda ti na vagu stavlja.Ovdje kako vidiš na ovoj tabli ,već je odvagano ,čitao sam od lika,Amsterdamca, na forumu odakle sam skino ovu sliku ,kako je uzeo 2.4 gr. i onda nosio kući na vagu jer mu se učinilo premalo i kao izvagao je 2.3 gr. ma moš mislit ,pa sine mislim se je li tebe pravio tata ili terminator.Ono kao primjetio je od oka da fali 0.1 gram,daj ne seri molim te,onda kasnije kad je zapalio dim mu kao nije valjao.Amsterdamac se biće napušava svaki dan pa tup ko kita nešto bi ocjenjivao kakav je high,baci bogati,šta bi tek rekao da dođe kod nas.U stvari znam šta bi rekao kad bi ga opalio amonijak i ostalo sranje bilo bi u koji dobar dim sutra bi ga bolila glava do podne,znam ja tih frikova odozgo kad dođu kod nas ovdje sreo sam ih par pa pričaju kako ovo možete pušit,guše se,znaju ljudi šta valja navikli na dobro. Uglavnom dođe već spakovano odabereš koju ćeš kesicu ako nećeš onu s table možeš pitat da ti da drugu istu takvu,ali nema potrebu stvarno su OK ljudi ,mada ima jedan veliki debeli ko motoristi oni izgleda pa ga se neki prepadnu ono kad upadnu unutra,ali lik je skroz u redu.Da ne bi ispalo kako sad serem a nemam pojma kako je na ovim ekskluzivnijim i razvikanim mjestima koji imaju pun ***** veće prostore i hvala bogu plaćaju veće poreze,pa ti plaćaj ako imaš love na bacanje.Bio sam i u takvima,neću im sad nabrajati imena da ih ne ocrnjivam i da ne bude sad kao da oni ne valjaju kurcu i da prodaju lošu robu ,probao sam i u takvima vutru ,pa roba kao roba ili ista ili za možda nijansu bolja ,a skuplja duplo i troduplo ,a ne znam iz kojeg bi drugo razloga bilo nego zato što su veći površinom kao prostori i imaju šta ti ja znam sve u sadržaju i plaćaju veći porez, a većina zarade im je vutra,i onda jasno da je cjena veća. Evo pa razmišljajte.U Dubrovniku obično pivo 35 kn isto takvo možeš popit negdje u nekom kafiću u periferiji Zagrebe i platit 10 kn ili kupit u nekom veleprodajonm centru za 5 kn . Jebiga sve ima svoju cijenu,a pivo jedno te isto.Kao neki mi veliki gušt sjedit na Stradunu ma jest u **********u materinu neka kućetina stara 800 godina samo što se nesruši i nabije mi onu ploču na kojoj su kredom ispisane cjene ono kao po Irskoj i vani većinom što rade .Na osnovu čega su im tolike cjene piva u Dubrovniku molim te ko ima pmetan neka mi objasni ?Da možda ne plaćaju porez na alkohol ko u Norveškoj gdje je pivo u kafićima slagat ću ali čini mi se oko 20-30€ u kafićima i diskotekama,zato su im ulice pune omladine piju po tramvajskim i autobusnim stanicama.A ovi naši lopovi love u mutnom pa ko se zaleti,zaleti , a većinom su to stranci ne kontaju ništa u lovu većinom,a ionako im to dođe jeftino u odnosu na njhove cjene. Edit: Sorry ispravka napisao sam da su ovi meniji i cjene svježe ustvari su od prije 2 godine ,imao sam drugu sliku ovog menija ne mogu sad odmah naći nešto svježijeg datuma.U glavnom i danas je ponuda slična cjene iste samo je ono što je bilo pakovano npr. za 25€ po 5 grama a sada su smanjili za 0.2 grama na 4.8 ,velika stvar ,možaš smotat jedan tanki mali kakve je inače motam kad ima ovake robe i kad duvam cjeli dan gram na 4-5 komada razvalim s duhanom.Na taj način manje otupljujem a lelujam cjeli dan lagano.Evo link za ovaj svježiji cjenik iz 11.mjeseca2006 samo ne vide se najbolje grami ali većinom je smanjeno za 0.1-0.2 grama na kesicu od 25€ . http://192.148.252.25/~reatta/Menus/Central25E200611.jpg

jul 2007.

#92
Canne uvijek detaljan i temeljit. Svaka ast:))
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#93
E koje si god.,iz kog si grada, mogla bi mi biti devojka..... :) naravno pod uslovom da i meni nabavis za zd(jedno vece, jedan paket)a ima i druge varijante(((obicno(rasta) sto grama, blizanci(rasta,strejter) trista grama aaa blizanci (rasta,rasta) pola kile headova)))... Aj hvataj trenutak dok mi je devojka na moru! :))) (do subote) Ako ima jos zainteresiranih javite se...:icon_lol: Mozda dam i neki popust na veliko:):)....

avg 2007.

#94
ima li nekog na ovom forumu od koga bi mogla kupit travu?...

avg 2007.

#95
e gadan potez...nova si i nisi procitala pravilnik...procitaj ga tj 14 tocku pravilnika...ovaj forum je legalan i sva ilegalna potrazivanja nisu dopustena...al kontam da ce ti admini vec sve objasnit...na malo tezi nacin od moga...
SLO-EraLEGENDA

avg 2007.

#96
melva dobrodoala,uzmi si vremena i saznani se sa osnovnim pravilima i temama foruma Verujem ,da onda ne e biti pitanja poput ovog sve naj

avg 2007.

#97
:signs054::crash::costumed-smiley-027:sick::sun2::ohno::2flip::bis::vb_whip::rofl:soryte...ubudu e itam pravilnike...., bas su mi zakon ovi smjali i:):icon_lol::lock::dog_walk2: weeee lol:)
wannabeshaman1POZNAVALAC

avg 2007.

#98
pa dajte pomozite curi u nevolji :-D zamislite da vama nitko nije htjeo pomo sad ne biste osjeali ari cannabisa :rofl:

avg 2007.

#99
a da pomognemo osjeali bi ari zatvora...pogotovo kada ti sapun padne u kupaonici neko spreman za aroliju ?
SLO-EraLEGENDA

avg 2007.

#100
vidim,da je melvu neko nagradijo pa ima stasus- pred ban-mo~da je trebalo za prvi put malo manje strogo ali sta je tu je...

sep 2007.

#101
od koga ne bi? :icon_wink:

🔒 Ova tema je zaključana