LEGACY
Štetnosti trave (kanabisa)
21 odgovora2,010 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
okt 2018.
okt 2018.#1
Slu
ajno sam otkrio za forum danas, meutim pro
itao sam da trava atiti mozak od trauma. Mo~da je i mene spasila pri udaru u glavu sam imao traumu mozga nakon koje sam prirodno pao u komu. Mene sad zanima koliko je realno da me trava spasila. (pro
itao sam ovdje da administrator stranice zna uporozovat ljude da takve teme ve postoje pa se ispri
avam ako sam neato pogrijeaio)
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
NewPlayerZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#2
Nitko ti ne moze sigurno odgovoriti dal te je uistinu trava spasila ali daleko od toga da ti nije pomogla bar u nekom slucaju :)
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#3
vrlo lako, kao uostalom i nasem drugaru
https://www.vutra.org/threads/prst-sudbine-dar-}ivota.17406/
ziv bio joke!
18 REP36%
→ Istraživač
okt 2018.
okt 2018.#5
Iskreno nije mi to jasno dali je to kao da mogue da je pomoglo? I zanima me smijem li ja sad tu i tamo zapalit
.i.
ZMAJ27.266 REP
.i.ZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#6
Rei bi da se to odnosi na emocionalne traume i neke stvari vezane za ljudsku psihu,
isto sumnjam da thc ili cbd ili bilo ato osim npr. zaatitne kacige mo~e sprije
iti fizi
ku traumu. Svakako da mo~e pomoi pri izlje
enju fizi
kih trauma ali ne vjerujem da ih mo~e sprije
iti (ubla~iti).
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2018.
okt 2018.#7
a sto ne bi mogao, ne kontam sta je problem. da li ti je vutra odmogla, da li ti pravi problem
misko123
AMBASADOR3.002 REP43%
→ Legenda
misko123AMBASADOR
okt 2018.
okt 2018.#8
Mala beba nema neki pretjerani strah prilikom pada pijanac nema neki pretjerani strah prilikom pada pa u veini slu
ajeva prodju sa ogrebotinama naime kada padnea na lice facu kako ~elite udaris nosom od tvrdu podlogu postoji velika mogunost da povreda bude fatalna jer miaii se zgre u tom momentu pa ateta zna biti vea zna
i beba opuatena pijanac takodje pljas dole i samo eventualno modrica mislim da je slu
aj i sa vutrom takav opuata te pa sve prolazi lakae bolje.Huh ato se ja ispametova sri neato me stiglo:eek:
Vanzemljak27
LEGENDA7.299 REP23%
→ Zmaj
Vanzemljak27LEGENDA
okt 2018.
okt 2018.#9
Ima logike definitivno :D
Ljudi moji koliko sam ja upadao i upadam. Pa to je hebeno xD a nikad nisam ni koa
icu slomio. Upadam, bacam se, skacem u 100% free modu i opuaten u trenutku :D
ŠEks
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
ŠEksISTRAŽIVAČ
nov 2018.
nov 2018.#10
Ljudi. da li vam se ikada desilo da noc nakon koriatenja trave ne znate gdje ste ostavili ostatak trave?? :fuck::fuck:
Znaci ujutro se budim i trazim po kuci travu i ne znam gdje sam ostavio, da li me baa odalamila ili nezz inace ne zaboravljam gdje ostavljam vutru al ovo...
Mihaela7
LEGENDA6.216 REP12%
→ Zmaj
okt 2018.
1 / 14
okt 2018.
nov 2018.