LEGACY
Tableta za tlak i đoj
32 odgovora3,585 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Pijem tablete za visoki tlak,Lacipil 4mg.
Ovak, pitanje jedno imam... ata bi mi bilo ako zapalim oju a popio sam tabletu?
Lijepi pozdrav svima!
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#3
Ne znam sta ce da ti se desi. I mislim da na to moze da ti odgovori samo neki doktor ili neko ko je imao iskustvo s tim. Opasno je za*ebavati se s tim stvarima. Mozda ti ponisti dejstvo leka ili... Bolje ti je mozda da diskretno pitas lekara, mada ce on po default-u da ti kaze da ne smes. Ako bas mora da se zapali JA bi povuko manji dim pa proveravao pritisak svakih 15 minuta da vidim sta se dogadja (to bih JA uradio).
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#4
ako pusis umereno moze ti biti cool ako je vutra kvalitetna ;) inace vutra ubrzava rad srca i povecava pritisak (relativno kratko nakon pusenja), ako te to ne ubaci u paranoju ne bi trebalo biti nekih nuspojava
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#5
Hvala na odgovorima :thumb: ... mo~da zvu
im blesavo al bilo bi po~eljno uti od nekog tko je probao takvu kombinaciju iskustva i to :icon_smile:
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#6
Moj buraz pije te tablete i duva nije imao neki problema, ali opet ne mogu ti tvrditi da je to ok i da je 100% sigurna kombinacija.
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
revolution
AMBASADOR4.118 REP75%
→ Legenda
revolutionAMBASADOR
mar 2014.
mar 2014.#8
Moje osobno misljenje je da se ne treba zezat s takvim stvarima,ali opet ako imas neki svoj domace uzgojen staf onda pirni pa sta bude , ali ako je u pitanju ulicarka onda definitivno ne
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#9
baa lacipil pije ili mislia tablete za tlak openito ?
....ljudi hvala, u dilemi sam skroz nisam zapalio dosta dugo, a htio bih si zguatat bar jednom tjedno onak za vikend, al me trta sa tabletom kombinirat :D
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
CreativeLEGENDA
mar 2014.
mar 2014.#10
neznam jel do mog organizma ili do vutre ---al kad god su mi napusenom mjerili tlak ..uvijek je bilo nizak :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#11
trta je kombinirat sa visokim pritiskom a ne sa tabletom koja ga spusta
0 REP0%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#12
Mislim na tablete za tlak, ne znam bas akko se zovu ove sto on pije, ali vjerovatno je isti ili slican sastav tableta
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#14
Namjera mi je zapalit za vikend s mojim ljudima i uzet dima dva tri za po
etak,
zna
i neki umjeren ir, pa kaj bude bude..
pozdrav svima :)
D.J.Yellow
AMBASADOR3.904 REP69%
→ Legenda
TEHACEOSAURUS
LEGENDA5.662 REP7%
→ Zmaj
mar 2014.
1 / 17
mar 2014.
avg 2015.