LEGACY
Vise pocetnickih pitanja
28 odgovora9,882 pregleda
Travijata
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
TravijataISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#1
Nadam se da vas necu smoriti, imam podosta pitanja pa mi trebaju odgovori :D Ovako, juce sam probao prvi put, nesto manje od grama ispusio, znaci mozda oko 0,8 ili tako, nijesam siguran...Zamotao u rizlu, stavio flop, duvan nijesam ubacio. Moja pitanja su sledeca:
1. Posle nekih mozda pola sata osjetio sam da su mi kapci teski, spavalo mi se i takodje imao sam ogromnu glad. Osim toga imao sam nekolika naleta smijeha, i brzo sam se dohvatio gitare i caskom sastavio pjesmu.... Da li je ovo posljedica vutre, jer se nijesam osjetio high?
2. Dzoint je prebrzo izgorio, bar mislim.. Ima li to veze sa tim sto nisam stavio duvan? Moze li to biti od lose rizle, jer ovo je neka nebrendirana, jeftina?
3. Citao sam da treba paziti da dim ide u pluca, a ne u zeludac...Da li je istina da je dim pravilno usao u pluca ukoliko mogu da ga izdahnem kroz nos? takodje, neki mi kazu da je najsigurnije progutati dim kao sto se guta pljuvacka i da tako ide u pluca,je li to istina?
4. Koliko je obicno dovoljno grama da bi se napusio? Znam da zavisi od kvaliteta trave, ali je li u sustini 1g po dzointu ok?
To je to, poz svima :D
mičurin
LEGENDA14.246 REP92%
→ Zmaj
mičurinLEGENDA
mar 2014.
mar 2014.#2
Kakvo gutanje?!?! Ako je ganja dobra,gram mo~ea razvui na 3-5 jointa,a mo~ea skrait ko ja gram i po u jedan... Sve zavisi kakva je kvaliteta,i koji efekt posti~e. Smijeh,poveanje apetita,pospanost,kreativnost itd su simptomi canabisa,tako da je vrlo lako mogue da te nadahnula da napravia pjesmu. Bob Marley je puaio pola kila sative tjedno i napravio
udo ;)
Travijata
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
TravijataISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#3
I samo odgovori na ono da li je moguce da je rizla losa jer dzoint prebrzo gori, ili je to jer nisam stavio duvan?
A za gutanja, pa ne znam, rece mi jedan lik kao najbolje da se dim bukvalno proguta, kao sto gutas bilo sta... Radi li ko tako? :D
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Ena&ModelsyAMBASADOR
mar 2014.
mar 2014.#4
Pa vidi dosta ljudi dimi na razlicite nacine neko stavlja duvan a neko ne ,to opet zavisi koje kako navikao i kako mu odgovara...neko stavi i i 0,4 pa mu lepo a nekom je i 1g malo..:-) opet ti sve zavisi i da li je brendirano seme ,koje jacine itd..a ti nisi naveo nista pa verovatno da je sa ulice neko,a ono ipak mozda priskaju ko zna cime i kakvim otrovima,misomorima itd...jednostavno ako ti odgovara ti dimi a ako ne najbolje da sam uzgajas i izaberes koje tebi seme odgovara,jer na netu imas bas sve objasljeno o svakom semenu a tvoje je da samo izaberes koje tebi odgovara,a ovde ce ti sigurno mnogi iskusni groweri pomoci da sam dimis svoju biljkicu...:-)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
mar 2014.
mar 2014.#5
Dim se ne guta, ve treba da ide u plua. Ako mo~ea da ga izbacia na nos (iz plua, ne iz usta) onda je to to. Mada mo~e biti malo nezgodno ako tek po
injea a i ina
e si nepuaa
.
`to se brzine gorenja ti
e, duvan ne verujem da ima mnogo veze s tim. Duvan se uglavnom stavlja da se d~oint ne bi gasio jer je trava ugl. obi
no malo vla~na pa se bez duvana stalno gasi.
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#6
sto se tice pusenja i uvlacenja, pusi tako da uvuces dim (normalno kao kad cigaretu pusis) i lagano udahnes na usta,,pa taj dim ode u pluca, to ti je to..
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
RollingUpISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#7
1. da,high se neces osjecat s domacom robom,nikad ikad,bar ja ne,kupi nesto kvalitetno i zapali opet
2.Moguce jer nisi stavio duhan da ti je gorjelo brze (ja pusim ciste bez duhana i gasi mi se),skidam kapu jer nisi stavio duhan prvi puta ;) sto se tice rizla RAW,OCB,Smoking nekako su ti naj,nemoj neke ku*ce palce kupuj kvalitetno jer ti mogu okus promjenit
3.hmm pusis isto ko i dok pusis duhan,znaci nemoj gutat jbte,mozes kroz nos mozes korz usta,oko sve,evo ja znam nekad se igrat dimom onako po ustima pa french inhale i tako al svejedno ide do pluca pa opet do usta ;)
4.0,5 neke kvalitet robe, 2-3 grama domaceg ''granja'' (u mojem slucaju),ako oces bas tripat probaj uvece kad ides spavati prije krveta spusit par jointa i tako meni pali,Keep it :leafblunt:
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Vu ing.POZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#9
Sve sto su ti rekli samo jos:
- vodi red da ne "turis" u joint 1g neke kvalitetne trave - ima da te odvali pa da posle ne postavljas teme tipa:"lose me radi vutra"...i td.
- pesmu koju si napisao obavezno procitaj/odsviraj/poslusaj streit pre nego se pohvalis drugarima i devojci, jer trava ume da mnoge stvari ucini mnogo lepsim/boljim nego sto jesu :P
RolamPoKraju
ENTUZIJASTA371 REP43%
→ Poznavalac
RolamPoKrajuENTUZIJASTA
mar 2014.
mar 2014.#10
Iskreno prvi put kada sam probao probao sma neko njesra, koje mi je toliko bilo bzvz da kad se setim pomislim na neko liae, ali ipak nije bili su to neki jadni hedovi dobijeni sa ulice iseckani u ketu. Od tog gohneta nasmejao sam se malo i niata viae nikakav high efekat dok se moj ortak npr. odvalio zaspao
ovek :ridinghorse: , a ja nastavio sa pikanjem online igrica, onda sam se pitao da li sam ja problem.. Pak drugi put sam podimio ve kvalitetnu vuvu 1gr tog
uda je mirisao na 3m cela gajba je mirisala,
ak se ispred osealo (ato je najgore ne preterujem :rofl: ) , posle toga nisam probao niata tako sli
no tj. jesam, ali opet nije bilo ni pribli~no tome. Zna
i od jednog d~oka sam se prepuaio to je ozbiljan shit bio :D preznojio sam se i zabo sam bukvalno sam bio kau
osed :D . Kasnije, a dimim ve du~e vreme niata tako jako me nije opi
ilo, moja teorija je da te prvi put ne uradi neato ve kasnije mo~da 2gi ili ti 5-6 put imaa onaj lep rad. Sve je do vuve kakva je. Iskreno ne znam ata sam dimio drugi put, ali sve bih dao da ponovo podimim onu zversku vuvu.. :smoke18: Zato samo dimi :D i imaj u vidu da dobar deo sa ulice, prvi put kada ti daju daju ti bolju stvar nego ato ina
e prodaju, kasnije dobijaa osrednju vuvu.. To je bar slu
aj kod mene, koji se verovatno prekida uskoro kad uzgojim svoje lepotice. :D
PinkFrojd
ENTUZIJASTA458 REP65%
→ Poznavalac
Travijata
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
TravijataISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#12
Ljudi hvala vam svima na odgovorima. Trebalo bi za vikend opet da uzmem...E sad da kazem sto se tice trave ona je bila bas suva, nije bila vlazna, i sto vi kazete u pitanju je "trava sa ulice"...Mislim ono kupljena kod gradskog dilera. Pretpostavljam da je mozda kvalitet los, jer je imala sjemenki i nije nesto mirisala jako. Uglavnom sledeci put kupicu rizlu neku dobru ( to ima na svakoj trafici ?? ), stavit malo vise trave, pa javljam ... A sto se tice uvlacenja i ja sam radio kao sto ste rekli, bez ikakvog gutanja, samo udahnem da ode do pluca :snooze:
Domar
POZNAVALAC947 REP39%
→ Ambasador
DomarPOZNAVALAC
mar 2014.
mar 2014.#14
Gle kume, ako zaista kontas po
et pusit! Smanji unos, to je previae za jedan dzok a nikad nisi zapalio, stavi duhana malo idui put, a i kad se ispraksas rolat i tak ea joj produ~it gorenje! A nisi se napusio jer se dosta ljudi prvi put kad pusi ne osjeti niata! Bar ja nisam! Kako god nisi niata krivo napravio, nije to neka nuklearna fizika, samo opuateno idui put i ne o
ekuj niata ;) sretno
mar 2014.
1 / 15
mar 2014.
mar 2014.