LEGACY
Hotbox
28 odgovora3,016 pregleda
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
cro_botaničarISTRAŽIVAČ
dec 2013.
dec 2013.#1
Nisam naaao nigdje da je netko otvorio ovakvu temu pa reko zaato ne...
Zna
i za one koji ne znaj hotbox je puaenje u zatvorenom prostoru iz kojega dim ne mo~e pobjei pa se tako vu najviae iskoriatava,prakti
ki se udiae dim :maryjane: samim disanjem :dada
Sad me zanima ima li tko iskustva s tim,je li itko pokuaao??
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
dec 2013.
dec 2013.#3
Imamo jednog ortaka koji ne vari ali kad god je u mogunosti voli da se provoza sa nama dok ispuaimo. Naravno, zatvorenih prozora. Jel to to?? ;)
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
cro_botaničarISTRAŽIVAČ
dec 2013.
dec 2013.#4
e tako neato...samo bi to bilo kao viae organizirano,ono skupi se ekipa,zatvore se i udri :bong7bp:
ne znam nijedan drugi naziv za to,krivi amerikance haha
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#5
hotbox je metalna plo
a koju zagriju plamenom do usijanja i stave u tu zatvorenu prostoriju, i onda na tu plo
u bacaju komadie haaa, BHO i sli
ne ekstrakte... (naravno, takve se gluposti jedino ameri mogu sjetiti)
Karlitos
POZNAVALAC746 REP16%
→ Ambasador
KarlitosPOZNAVALAC
dec 2013.
dec 2013.#6
Moje misljenje je da oni nemaju ljubav prema biljci,to je cisto uzaludno razbacivanje.Ja sam ovo gledao skoro i nije mi uopste izgledalo zanimljivo cak ni na video snimku :) http://www.youtube.com/watch?v=65K2c1lYAr0
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#7
sla~em se, glupo i nepotrebno razbacivanje. troae dragocjeno ulje i prave THC saune umjesto da ga poklone bolesnicima kojima je mnogo potrebnije nego hrpi hillbilly-a koji su ~eljni malo "zabave"...
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
cro_botaničarISTRAŽIVAČ
dec 2013.
dec 2013.#8
u potpunosti se sla~em,samo hotbox nazivaju i openito puaenje :maryjane: kako sam na po
etku naveo,pa sam dao taj primjer jer znam da ovdje baa nema takvih pametnjakovia koji e se tako rasipat svetom biljkom...
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#10
Generalno cesto sam to radio kod ortaka.. Zivi sam, mali stan zapalimo jedu, drugu... I naravno uskoro vise dima nego vazduha..
doc_doc
ENTUZIJASTA496 REP74%
→ Poznavalac
doc_docENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#11
pa to samo moze da se bolje podavis od ugljicnih dioksida, monoksida i nedostatka kisika, malo se zaletis pa zaspis pa se ne probudis cc ja bi radije na balkonu ili terasi zalipo i uzivao u zraku nego se davio u sto zatvorenijem bunkeru, kombiju ili bilo kakvom boxu
13 REP26%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#12
Tako je reci im! Jos kada bi bilo i neko pivce bar 1 da gasi zedj milinchina
cro_botaničar
ISTRAŽIVAČ145 REP63%
→ Entuzijasta
beštija
ZMAJ165.637 REP
beštijaZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#14
https://www.youtube.com/watch?v=0zKae3AH7u0
oko 14min pocinje,i kad krenu kasljat ko tuberani haha
urban remo se toliko sprzio da je skinuo na kraju i naocale haha
ZelenaGroznica
POZNAVALAC719 REP13%
→ Ambasador
ZelenaGroznicaPOZNAVALAC
maj 2015.
maj 2015.#15
dec 2013.
1 / 15
dec 2013.
maj 2015.