VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaHotbox
LEGACY

Hotbox

28 odgovora3,016 pregleda
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#1
Nisam naaao nigdje da je netko otvorio ovakvu temu pa reko zaato ne... Zna i za one koji ne znaj hotbox je puaenje u zatvorenom prostoru iz kojega dim ne mo~e pobjei pa se tako vu najviae iskoriatava,prakti ki se udiae dim :maryjane: samim disanjem :dada Sad me zanima ima li tko iskustva s tim,je li itko pokuaao??
Z&NZMAJ

dec 2013.

#2
Nikad namjerno... ova deca danas svemu moraju fancy ime dat...
GagibaAMBASADOR

dec 2013.

#3
Imamo jednog ortaka koji ne vari ali kad god je u mogunosti voli da se provoza sa nama dok ispuaimo. Naravno, zatvorenih prozora. Jel to to?? ;)
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#4
e tako neato...samo bi to bilo kao viae organizirano,ono skupi se ekipa,zatvore se i udri :bong7bp: ne znam nijedan drugi naziv za to,krivi amerikance haha

dec 2013.

#5
hotbox je metalna plo a koju zagriju plamenom do usijanja i stave u tu zatvorenu prostoriju, i onda na tu plo u bacaju komadie haaa, BHO i sli ne ekstrakte... (naravno, takve se gluposti jedino ameri mogu sjetiti)
KarlitosPOZNAVALAC

dec 2013.

#6
Moje misljenje je da oni nemaju ljubav prema biljci,to je cisto uzaludno razbacivanje.Ja sam ovo gledao skoro i nije mi uopste izgledalo zanimljivo cak ni na video snimku :) http://www.youtube.com/watch?v=65K2c1lYAr0

dec 2013.

#7
sla~em se, glupo i nepotrebno razbacivanje. troae dragocjeno ulje i prave THC saune umjesto da ga poklone bolesnicima kojima je mnogo potrebnije nego hrpi hillbilly-a koji su ~eljni malo "zabave"...
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#8
u potpunosti se sla~em,samo hotbox nazivaju i openito puaenje :maryjane: kako sam na po etku naveo,pa sam dao taj primjer jer znam da ovdje baa nema takvih pametnjakovia koji e se tako rasipat svetom biljkom...
Turf.POZNAVALAC

dec 2013.

#9
Haha :D
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#10
Generalno cesto sam to radio kod ortaka.. Zivi sam, mali stan zapalimo jedu, drugu... I naravno uskoro vise dima nego vazduha..
doc_docENTUZIJASTA

jan 2014.

#11
pa to samo moze da se bolje podavis od ugljicnih dioksida, monoksida i nedostatka kisika, malo se zaletis pa zaspis pa se ne probudis cc ja bi radije na balkonu ili terasi zalipo i uzivao u zraku nego se davio u sto zatvorenijem bunkeru, kombiju ili bilo kakvom boxu

jan 2014.

#12
Tako je reci im! Jos kada bi bilo i neko pivce bar 1 da gasi zedj milinchina
cro_botaničarISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#13
istina...

jan 2014.

#14
https://www.youtube.com/watch?v=0zKae3AH7u0 oko 14min pocinje,i kad krenu kasljat ko tuberani haha urban remo se toliko sprzio da je skinuo na kraju i naocale haha
ZelenaGroznicaPOZNAVALAC

maj 2015.

#15
Steta sto je tema mrtva, meni je to bas interesantno. Mislim da je autor otvorio temu samo za hotbox tipa WC, tus kabina, kada... a ne ono rostiljanje :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se