LEGACY
Razlićiti ljudi,razlićito djelovanje ili nešto drugo...
36 odgovora3,567 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
Evo otvorio sam ovu temu jer me zanima kako na vas utjee naaa najdra~a teta marica...
Dakle,primjetio sam da moji frendovi dok puaim s njima uvijek imaju neke svoje zasebne tripove...Jedan je stalno zamialjen i dubokoumno pria,drugi je hiperaktivan,stalno bi igro nea,trei se nemo~e gasit,stalno prio al sku~io sam da ak mu pustim neku mjuzu isto postane zamialjen...Meni je osobno sve lijepo,divno i smireno i zbog toga mi doe nea da mo0ram to iskoristiti i isto postanem hiperaktivan..
Smijavica nas ne lovi esto,ali kad nas ulovi,uvijek nas ulovi sve ato je udno s obzirom na to da inae imamo drugaije tripove..
Tu se postavlja puno pitanja...
Dali naa travel ovisi o vrsti ~i~e,o tome kakve smo inae osobe,kako se osjeamo u tom trenutku u kom puaimo...Zanima me isto kolko esto vas lovi smijalica??
I jel ima veze koliina popuaenog s uinkom???
Zamislite kolko toga se sad iz svega toga mo~e kombinirati kako bi se postigli neki odreeni tripovi: ugoaj,mjesto,glazba,druatvo,koliina popuaenog,vrsta robe.....
Sad se isto postavlja pitanje ato od toga ima najjai utjecaj...Kad bi to znali svaata bi mogli,mo~da bismo mogli
ak i kontrolirat kakav travel ~elimo....
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#2
pa...svatko ima svoj na
in izbrijavanja jer smo li
nosti koje pod radom vutre (i ostalog, al o njoj je ovdje rije
) radimo ono ato nas najviae i interesira...ponaaanje je uz to vezano, naravno, to je
isto sva
ija subjektivnost i individualnost...ali ka~em, svatko ima neke konstrukte koji ga vode i koje vodi kroz svoje ~ivotno putovanje i svatko pod dizanjem i efektivnim u
inkom gudrovine, radi ono ato ga najviae zabavlja, motivira, podi~e itd. Pod drogom,
ovjek dobiva motivaciju za vlastito interesovanje i izbrijavanje tripova...zato se
esto i manipulira efekt droge kao de-motiviraju...ali toe
isto zato jer ne mo~e
ovjek na drogi radit neato ato ne ~eli, ve ono ato je samo po sebi ve kvalitetnije (barem na nekoj misonoj, mentalnoj razini...na razini djela i prakse ato se mora se mora :)
ato se ti
e pak sekundarnih faktora, koli
ina, vrsta, ugoaj, druatvo, naravno da to ima varijabli poato smo ljudi, a time i podlo~ni svemu i sva
emu, a ponajprije emocijama vezanih uz dogaaje i trenutke... osobno, volim zapalit u dvoje-3-4... svaki rad ima druga
ija svojstva
isto zbog njegove same naravi; kad zapalia sam, onda te to uvu
e u
istu introspektivu, uvu
e te u sebe, pa viae si misaono raspolo~en, viae si fizi
ki ubijen,
isto zbog logike radi jer nemaa drugog pojedinca s kim bi neato radio i dijelio dojmove pod utjecajem vutre.... u dvoje je isto intimna atmosfera, koja ovisi o tom drugome, ali uglavnom ljudi budu viae fokusirani na neke pri
e, atmosferu, ugoaj koji proizlazi iz tog
ina da dvoje ljudi radi neato zajedno, ato ih povezuje...u troje i viae ljudi joa mo~e biti intimnija atmosfera koja ovisi dal ti je to svakodnevno druatvo ili pola-pola...tu ve sumnjam da e bit mjesta "filozofiji" i sli
nim "dubljim" pri
ama jer veinu to ljudi ne zanima pa je onda sam ugoaj dru~enja viae fokusiran na zabavu, smijeh bla bla...
to bi bilo onako openito :P
u mom slu
aju, viae se prilagodim ako je netko "nov" u iru...ako se
ovjek viae voli zajebavat, iskoristim tu priliku pa se zajebavamo...ako viae voli pri
at, onda sam def za taj ir...osobno, volim neku kombinaciju zabave i "dubokoumnosti"...uvijek je zanimljivo kako vutra proairi povezivanje stvari u glavi....tako da bi bilo ateta ne u~ivat u tim
arima percepcije i spoznaja u nama i oko nas:)
a koli
ine i vrsta...eeeeee, to po meni i ima glavni faktor jer je sad koli
ina jednostavno premala da urodi ikakvim radom i efektom osim onih po
etno udarnih, koji po meni ispadaju ko da je tek natruha napuaenosti, glupost... prije kad se stavljalo po gram ipo u pljugu, vutra je pucala na euforiju, dizalice, smijeh do suza, tripove u glavi koji su bili totalno psihodeli
ni i ludi....otkad je doala ova situacija da se prodaje skank pod domaju, ne mogu re da sam viae ikad imo te tripove :) al dobro aj, ata...ovo je sad viae za relaksaciju nego za zabavu :D
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#3
Vrlo zanimljivo.....Uistinu...
Znai ato viae stavim u pljugu i ato nas je viae u druatvu,vea je vjerojatnost za smijavicu...
hvala na postu..aj ljudi piaite dalje...ata svi aute
34 REP68%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#4
Trava ti djeluje dosta slicno kao i (vrlo) male kolicine LSDa, znaci uzasno puno ovisi o setu (ono kaj ti je trenutacno u glavi) i settingu (ono kaj se desava oko tebe, inputi) ceg ljudi nisu ni svjesni.
Probaj eksperimentirati s drustvom, dobama dana, okolisem (soba, suma, parkic, nasip, pizde materine) i slicno, tak dugo dok ne naletis na kombinaciju koja ti najvise pase. Nekima (npr. meni) najbolje odgovara soliranje ili eventualno s curom nakon frule izlezavat se i samo razmisljat il zujat po gradu/vozat se u tramvajima i gledat kroz prozor (ovo moze bit apsolutno prejebeno :)) ).
U svakom slucaju, iskoristi svaku priliku da isprobas nes novo. :)
mlst
POZNAVALAC1.080 REP53%
→ Ambasador
mlstPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#5
Vidim ista situacija svuda , svako ima svoj trip , jedan se njishe tamo vamo' . Chesto palimo kad ima neki novi film da se gleda koji nikako str8 ne moze da prodje , ili neku seriju . Znachi transformersi HD , south park itd . Nekad nas opali flesh da igramo karte i igramo neku vrstu igre koja se zove LORA dugo se igra jedno 2 sata pa tako da voznja traje u razlichitim pravcima .
Imam 2-3cu drugara koji vole da ubacuju ljude , i meni je to flesh ponekad kad sam u drushtvu da vozimo jedni druge nekim bzveznim prichama .
Sto se tiche smejanja , retko me u poslednje vreme opali da se smejem , kada sam pochinjao vishe je trip bio da se smejem sad redje . Vishe se svako vozi na nekom svom nivou . Ne volim da palim sa vishe od 3-4 choveka i to mi je mnogo . Jer uvek ima neko koga vishe radi i onda se desi da me izbaci iz tripa da se smorim i odem kuci , samo zato sto sam dobio neku ideju da nacrtam nesto ili napravim .
8 REP16%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#6
jest..jest..pa nije THC bez razloga svrstan u halucinogene.. zna odnjet..pogotovo u mislima...naravno da se kvalitet ganje poveava sa postotkom THC-a ato direktno uti
e i na formu i koli
inu gluposti koji ti se po
nu motat po glavi, zna
i ...pa eto ima ono ulje od haaiaa, zna
i zadnja frakcija prilikom ekstrakcije THC-a,a svakom slijedeom frakciom se dobija haaia boljeg kvaliteta od predhodnog,; najja
e ato se mo~e dobit je oko 10% THC-a, a taj dim porede sa LSD-jem kratkog djelovanja,;ato nam ukazuje na
injenicu da smo sretni ako naletimo na
i
ak u kome ima od 0,5(jadno)-3%(posreilo se)..
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2009.
avg 2009.#7
Hehe,zanimljiva tema,previae je toga za diskutirati a zaklju
ak bar za sebe stavljam pod upitnik.
Kad smo kod smijavice,iako je u zadnje vrime ne do~ivljavam previae(malo se ima pa se solira ili u duetu),kod mene baa i nije nekako ata viae stavim i ata nas je viae da
e mo svi odvaliti od cerekanja.Expreimentirat
u mo~da u vremenu koje dolazi.Recimo imam jednog frenda s kojim kad zapalim naj
ea
e ako odvalimo sa smijanjem ne prestajemo tako lako,makar da je i tre
a osoba s nama mo~e nas gledati s
uenjem koji nam je qurac,
emu se smijemo.Vjerovatno je stvar psihi
ke naravi i ~elja za ispucavanjem odreenog u
inka,i joa ako ti se to "poklopi"s nekim.
Postajte ljudi,mo~da i zaklju
imo neato :)
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#8
puaenje solo ima svoje prednosti (vea introspekcija) i mane (u pravilu manja fizi
ka aktivnost).... recimo ugrubo da je kod puaenja u (veem) druatvu obratno - manja introspekcija, vea tjelesna aktivnost... ako emo i sam smijeh stavit pod istu, a nema razloga da ne, jer
kada se smijemo, al ono baa aktivno, onda radi i dijafragma, i trbuani miaii i miaii lica, nekad i miaii udova... openito, smijeh stimulira metabolizam..
sad sve zavisi ata ti ~elia... variraj, balansiraj, ispituj, vidi ata ti najbolje paae... dobro je ako ste u druatvu svi ili veina pribli~nog puaa
kog sta~a... ata viae u prirodi di si potpuno slobodan, ata manje u betonskoj d~ungli, pred tv ekranom ili na netu, gdje je osoba izlo~ena neprirodnom obraivanju informacija u svom mozgu... hehe, ima jedna mudra, naizgled jednostavna, al dosta govori..
"Svaki
ovjek po prirodi te~i znanju." - Aristotel
Ovo ti je neka smjernica, nevalja se opet ni
ega prestriktno dr~at.....
32 REP64%
→ Istraživač
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#10
pa ako baa moram birat onda solo... neznam, valjda zato jer kad puaim s nekim, onda su to prete~ito idioti.. zasad..... znaa ono, "bisere pred svinje..." Pa onda bolje solo...
primjer za idiotizam je naprimjer polusatna rasprava o tome ko mo~e viae popuait... ili
ije je auto bolje... ono, wtf, napij se pa pri
aj o tim pizdarijama i izbrijavaj te reptilske nagone kolko oa... openito, mislim da veina usera zloupotrebljava konoplju...
17 REP34%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#11
evo da se ja ubacim....meni tj i mojoj ekipi odgovara najvise neki park i da je mrak ... kad nas je vise u drustvu zabavnije je prica se smeje se itd al kad san sa ovim pikom sta smo najbolji solo onda je neko razmisljanje svako se povuce u sebe tu i tamo neko nesto dobaci i govtovo :) tako da bi ti preporucija drustvance...
a sta se tice kolicina i delovanje,a vise truba vise zabave kod mene tako deluje... :)) sreno...
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#12
meni je slino ko u smilea...
`to nas je viae to bolje...kad puaim sam i motam pljugu doma osjeam se ko zadnji narkoman....koda ju trebam da bi dalje ~ivio...
Viae volim
astit ljude,nekad mi i plate to...nekad uzmem nekad ne...Baa nas je juer bilo 6 u krugu..smotali smo 2 obiteljske i bili veseli smijeh zajebancija,ope nam nije bilo dosadno...
Dok recimo kad nas je manjeviae vodimo umne razgovore.promatramo prirodu i sluaamo neke pjesme
17 REP34%
→ Istraživač
TeZi
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
TeZiISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#14
hmmm nebi se bas slozia stebon ali mislin da ulje ima oko 60 - 70% thc , hasis 30 - 35%, vutra 5 - 25%, ovo sto se pusi po ulici mislin da je oko 5 do 10 % oko grijesin ispravite me ali znan da san ovo nedi cita. A sto se tice pusenja meni je najbolje solo ili u dvoje, 3 ono max nevolin kad ima puno ljudi, jos pogotovo ako dodjen nedi di neznan bas ekipu ( to se cesto dogadja jer san se priselia pa san vecinom sam) onda sutin cilo vrime, ono nemogu se opustiti bas.
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#15
ja kolko sam skuzio najvise je povezano s sortom...
svaka ima zasebno djelovanje, koje se ne intenzira (bar meni) ukoliko stavim vise istog...
samo produljujem napusenost....
ekipa i strain sto se mene tice :)
sve ostalo je relativno xD
Carl Sagan
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
Carl SaganISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#16
MI SAMI smo najbitniji faktor u pri
i, sve ostalo je manje bitno. Ne nebitno, ali manje bitno.
24 REP48%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#17
U dobrom drustvu i dobrom raspolozenju definitivno. Kad kazem raspolozenju vise mislim na ukidanje onih trip likova koji furaju neku pricu :oj ne znam bil ja pusio ili necu,imam sutra neku obavezu,moram kasnije ovo ono sranje tuc muc i time jebe ostatak ekipe,tj.kvari atmosferu. Neces pusit,mars odavde. Ali tesko je u posljednje vrijem izbjeci svo ono drustvo sto ne puse. Eh u takvim situacijama treba sam spusit buksnu i gotovo,ili je ne pusit nikako i cekat adekvatno drustvo.
Situacije su kao i kod vas dosta slicne.Znaci nekakve igrice,zajebancije,razgovori o svemircima i druge gluparije.
Kakvu igru s kartama neko spomenu sto igraju 2 sata...interesuje me o cemu se radi pa ako nije mrsko nek posta tu igricu :))
Poz svima, ljudi varite...jer lose ne moze biti...samo uzivanje :))))
2 REP4%
→ Istraživač
sep 2009.
sep 2009.#18
mene npr. fuja uvek digne znaci brate postanem hiperaktivan u svakom pogledu...ali to se ne dopada svim mojim halfovima, zato sam odvojio 2 halfa sa kojima redovno varim i to je to.ne gotivim nikako da varim sam jer nije isti osecaj...nema smijalice, sve mi je monotono...ali kad sam sa njima sve je opusteno svako upadne u svoj neki trip, onda pricamo viceve,kartamo se i gotiva...mnogo mi je jaci osecaj kad varim na otvorenom bio to neki park, livada i sl. ne mogu da vamdu sa mnogo likova posto je tu mnogo razlicitih kontova onda krecu podjebavanja i tripanja...a to je mnogo lose, to me mrzi...
znaci samo opusteno... ;))) par halfova, dobra ganja i ne moze biti lose...just be high :D
Carl Sagan
ISTRAŽIVAČ93 REP29%
→ Entuzijasta
Carl SaganISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#19
3
ovjeka je meni idealna brojka. Poanta je ata viae se smijat i dr~at pa~nju, trenirat mozak, a to je tad najbolje.. zato kad puaim sam nikad ne popuaim puno, jer me u protivnom odnese u mislima i vizijama... a to mi netreba. Ako mi je do tih stvari, onda u radije uzet malo tripa ili tako neato..
glazba, priroda, biljar, PES, istra~ivanje nepoznatog (oti na mjesta ili radit stvari koje dotad nisam, jednostavno razbijat rutinu)
avg 2009.
1 / 19
avg 2009.
sep 2009.