LEGACY
Sjemenke
59 odgovora5,779 pregleda
14 REP28%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#1
po raja ,, nesto sam citao i cuo da su sjemenke canabissa pune proteina ,, sada me stvarno zanima , mogul se one jesti ,i da li su stetne na ljudski organizam ,, poz :sun2:
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#2
Naravno da se mogu jesti...
Spadaju u grupu najhranjivijih tvari na ovom svijetu...tako da samo navali ako su ti ukusne... =)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#3
Ma kakvi atetne :icon_lol: kanabis je zakon biljka, u svakom pokledu korisna! Samo naprijed :thumb:
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#4
ma kakvi , ja sam pojeo svaku koja mi je izgledala nedozrela , zrele sam ostavio za slijedeci(eventualni) grow.
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#5
Blje ti je da roknea neke evape il tko neato a ne sjemenje,pa nisi ptica
Aidmints
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
AidmintsISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#6
Pa hranjive su i sve to
ak i donekle ukusne, okus po ~itaricama naravno, ali ima jedan problem. Nakon ata ih pojedea, cijeli dan ti se ljuskice motaju po zubima. :icon_biggrin:
Ja to mrzim, no nekima ne smeta, uvijek curi dam da jede mrmenke, a ona uvijek sretna ko malo dijete hah. ak ih
esto ostavim sa strane za grow a ona ih pojede. :icon_lol:
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#7
:signs054: :signs054::signs054:
upravo sam pojeo 15-tak kom. :leafblunt:
mali_1.3
AMBASADOR4.547 REP87%
→ Legenda
mali_1.3AMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#8
ja preferiram s jogurtom i nekim vocem, po ljeti jagode mmm lud sam za white widow jer nisu skupe 10kom oko 500kn
u~ivaj :icon_lol:
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#9
ma cevape maznem kad god mi pukne, a sjemenki bas i nema viska tako cesto:eyebrows:.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#10
Aj' ne drobi, pa nije nitko (valjda) toliko blesav da bi iaao kupovne jest :ohno:
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
MonkENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#11
Ja ih skupljam vec nekih 2 mjeseca..svaku koju nadem u vrhu (street vutra je u pitanju) spremim u jednu posudu i malo po malo..pa kad skupim jedno 2 kile cemo napravit neki specijalitet :icon_lol:
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#12
Hehehe frikovi pa onda kupite hranu za papige unutra ih imate malu tonu i ~elim vam dobar tek,dabogda vam iz guzice nikle.:bonappetit: :punch2: :2flip:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#13
blejd, ako treba da nikne onda ipak bolje nesto brendirano da se klopa :)
14 REP28%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#15
nista raja ,, ja to jedem meni je barem ukusno ,, slatki jogurt zadrobim sebi ,, i to mi je dorucak :D
ZeleniSaPetListova
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
ZeleniSaPetListovaISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#16
Naravno,pune su proteina , i ''acmino acida''
To je telu potrebno,skoro sve semenke sadrze dosta proteina,ukljenih hidrata,takodje i cannabis :)
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#18
To
nije, aminokiseline tvore proteine.
Sjeme Kanabisa je izuzetno zato jer sadr~i svih 10 aminokiselina i ono ato je bitno,
sadr~i LA i ALA esencijalne masne kiseline koje ljudsko tijelo ne mo~e samo sintetizirati.
ZeleniSaPetListova
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
brdo420
AMBASADOR1.784 REP8%
→ Legenda
brdo420AMBASADOR
feb 2016.
feb 2016.#20
bok ljudi imam pitanje,iz Hrvatske sam i tra~im stranicu na kojoj mogu legalno naru
iti sjemenke,pa ako nije problem da mi ka~ete,pozdrav :puuuh:::cool:
brdo420
AMBASADOR1.784 REP8%
→ Legenda
brdo420AMBASADOR
mar 2016.
mar 2016.#21
evo hvala na pomoi,naruio sam 5 sjemenki Special Kusha i 1 sjemenku (za probu) Afghan Skunk pa akoi neko imas iskustv s njima nek se javi hehe:banana_rasta:
Tex
POZNAVALAC880 REP31%
→ Ambasador
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#23
Sadilo se je, a neznam bas da ih je neko probati jesti. Sam neznam za kaj si ti narucio? :):gled::rasta:
brdo420
AMBASADOR1.784 REP8%
→ Legenda
brdo420AMBASADOR
mar 2016.
mar 2016.#24
ma kakvi za jest hahaha za sadit prijatelju,proale godine sam imo jednu biljku nije skunk baa trava al bilo je fino dosta nije bila neato jaka ali fina za puait
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
mar 2016.
mar 2016.#25
Onda si fulao temu kompa :) Upisi u trazilicu Special Kush ili Afghan Kush, imas desetak dnevnika od jednog i drugog.
Beetlejuice
LEGENDA9.040 REP40%
→ Zmaj
BeetlejuiceLEGENDA
dec 2016.
dec 2016.#27
upozorenje,slijedi jedno od glupljih pitanja u povijesti foruma
moze neka procjena sjemenki?? valja li ovo sta?? iz domacice poispadalo ko suho lisce
Naravno da valja :D
VNL
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Beetlejuice
LEGENDA9.040 REP40%
→ Zmaj
BeetlejuiceLEGENDA
dec 2016.
dec 2016.#29
da,od 14 valjda ce biti 3 zdrava komada,ne krzljavi i slicno i nadam se da NIJE automtic
xcx
AMBASADOR2.109 REP17%
→ Legenda
xcxAMBASADOR
dec 2016.
dec 2016.#30
Ako ti je domaica bila foto, sve ata ea dobiti su muake i ~enske biljke, nikako autose.
37 REP74%
→ Istraživač
dec 2016.
dec 2016.#31
Konopljino seme je nesto najhranljivije sto postoji na planeti. Sadrzi mnogo vise proteina nego u mesu, jajima, mleku... Takodje, sadrzi gamalinoleinsku kiselinu koja se pored jezgra semena konoplje nalazi samo u majcinom mleku!
Postoji firma u Srbiji koja prodaje proizvode od konoplje, celo seme, jezgro... legalno :)
okt 2011.
1 / 31
okt 2011.
dec 2016.