LEGACY
Promjene na tijelu prilikom korištenja THC
36 odgovora2,226 pregleda
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#1
ato se moze zamijetiti na tijelu nakon 20dnevnog koristenja THC kolicine 100mg/dan?
meni se znatno masa promijenila u tih 20 dana pa ne znam da li je to od bolesti, ili thc.
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#2
Vidim naslov i pomislim zanimljivo.
Pro
itam post i pomislim wtf?
Pa daj malo konkretnije to objasni,ato akrtaria na rije
ima,koda sms piaea...
Jel te mu
i debljanje ili mraavljenje npr...promjena mase mo~e ii u oba smjera.
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#3
ne pisem dnevnik i ne mu
i mene tezina. to je samo popratni efekt. ne znam sto bih jos trebao napisati. pitanje je usmjereno onima koji su u slicnoj situaciji bili.
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#5
tema bas i nije besmislena, ali zlo ga lepo pita ide li tezina gore ili dole a on ...
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#6
na forumu ima tih nekih lezilebovia kojima se ~ivot vrti oko toga koje rizle drugi rabe, a koje ne i sl. ato ti je trebalo pisati ("odgovarati") na post o kojem pojma nemaa? savjetujem ti parki i pjea
anik i ljepljenje ~vakaih guma na sjedala u tramvaju.promjene na tijelu prilikom uzimanja veih koli
ina thc je tebi bespotrebna tema? NITI JEDNA osoba koja zna o
emu piaem i zna problematiku to ne smatra "bespotrebnim".
idem baa pogledati
ime si okupiran.
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
NewPlayerZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#7
Nije besmislena ako nekog stvarno zanima i postavlja konkretna pitanja, a on...
Brate lik otvara danima teme, ocito da mu je dosadno..
Em trazi bolju preglednost foruma, em ovo em ono a ne zeli se potruditi i pronaci sta ga zanima ili cak googlati o tome sto ga zanima nego eto, samo pravi ljudima posla.. Zato kazem bespotrebno a ne besmisleno.
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#8
nebitno. htio sam vidjeti kakva su iskustva drugih, a ne pisati o meni. ako te baa zanima, 10kg u 2 mjeseca - dolje. ato znaa sada??? jel to od thc ili od bolesti? odgovori, jer sam napisao.
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
NewPlayerZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#9
E pa tako reci i opisi sebe i svoje bolesti, zivot unazad, svoje navike itd itd... Ne zelim ti nista lose ali nakon toliko otvaranja tema bez da si se potrudio procitati sve na forumu sta da ti drugo napisem? Izjasni se kako treba, nitko ti ne govori nista lose samo da postavis pravilno pitanje da ti se pravilno moze odgovoriti.
I savjet ti je los, mozes ti to i bolje
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#10
pisanje o sebi smatram neukusnim i egocentri
nim, jer se radi o izuzetno teakoj i rijetkoj bolesti koja se ne moze izlije
iti standardnim stvarima - neprimjenjiv opi pristup. nitko to nema i mislim da nema smisla zasipati forum svojim problemima o
ekujui odgovore koji eventualno mogu meni pomoci. upit je formuliran tako da i drugi mogu nai benefit u dobrom odgovoru. imaa ti pravo, neu ovo malo mozga optereivati otvaranjem glupih tema, nego idem neato poistpopt i napisati ato sluaam. eh, kad bi svi tako... ali nisu svi pametni.
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#11
Tra~ia odgovor ali ga zapravo ne ~elia
uti..:(
Da bi do njega doaao, pls prilagodi frekvenciju- ili pisanja tj. postavljanja pitanja ili svoje razumijevanje napisanoga od drugih
lanova...
Ja neznam ata da ti ka~em normalno, osim daj
oe
e reci u
em je problem...
Neukusno je zapravo ispitivati takva pitanja a ne ~ele
i re
i osnovnu anamnezu svog problema...
Tu si totalno anoniman...zato ne vidim u
em je problem...:thumb::thumb:
grouchy
ZMAJ90.494 REP
hal9000
ENTUZIJASTA208 REP2%
→ Poznavalac
hal9000ENTUZIJASTA
sep 2019.
sep 2019.#14
@zelenko gledaa stvari sa drugog aspekta. ako netko dobije na lotu i ovdje napiae samo gdje radi i stanuje, nije viae anoniman. jedini imam boleatinu tu i to je sigurno.
@grouchy ateta. nisi pomogao meni ato ne zamjeram, ali nisi ni nikom drugom, a ni to ne zamjeram.
@NewPlayer Isto
Yaichii
AMBASADOR1.681 REP5%
→ Legenda
YaichiiAMBASADOR
sep 2019.
sep 2019.#15
nebih znao dali thc moze uzrokovat nagli pad tezine ( 20 dana je malo )
ali na sebi primjecujem da kada konzumiram .. tu i tamo sam jako gladan pa jedem vise nego inace ali kilaza mi je ista ....
( al opet ja kupujem of hmmm frendova pa ko zna kaj ja konzumiram ( uskoro cu znat heheh )
u svakom slucaju brz oporavak zelim .
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#16
o krvac vam ~areni, skoro ma
eve da izvadite....
bio mraav i prije puaenja, sad dimim ko lokomotiva, jedem 2 puta dnevno, nekad na guzove guram, ista kila~a....
normalno man
is me pegla konstantno, ista kila~a.....
Stanaccc
ZMAJ27.368 REP
StanacccZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#17
O kakvom lotu ti piaea???
Ekipa ti ~eli pomo
, ali kako???
Jel doktoru doea, pa on pogaa dijalizu ili...
Jel mislia, da jedini imaa problem??
Izgubit toliko kila, ovako napamet, nije od thca.
E, sad da si malo viae podataka dao, dobio bi odgovor, sigurno!
Od thca, koliko ja znam(ima stru
nijih
lanova, ali da bi ti netko od njih odgovorio, moraa dati koji podatak) ne gube se kile, niti se dobijaju. Eventualno, od grickalica, ata paae nakon pljuge!
Nitko ne tra~i ime i prezime! Ka~ea problem, dodaa neato, da si mirne duae, jer sumnjam, da
e te po dijagnozi na
i!
Ovdje smo, da bi pomogli, jedni drugima. A vjerojatno si primjetio, da ima viae od 15.000 tema, pa kada netko otvori temu, a ne~eli re
i u
emu je problem!
Onda si mogao postavit to pitanje u temi!
Samim time, ata si rekao, da jedini imaa tu boleatinu ovdje na sajtu, ve
si neato rekao. Ali, ako
emo iskreno, mislim da nije fizi
ki problem!
`ta mislia, da nitko na sajtu nije dobio na lutriji? I to ti je usporedba?
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#18
mozda ansioznost sa bolesti plus konoplja kao po
etnik ima neki novi, drugaciji ucinak, zavisi i sta uzimas, koliko, jesi nabavio ili napravio....
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2019.
sep 2019.#19
Ovdje je problem sto ja autor teme otvorio 17 'slicnih' a moglo je sve stati u jednu. Koja bi bila daleko vise konstruktivnija. Medjutim,rascjepkano je,svaka tema ima jedno pitanje,konfuzija,kile idu gore/dole... svasta nesta.
Bolest na 1. mjesto ,slazem se...al' trebao bi se malo izorganizirati.
sep 2019.
1 / 19
sep 2019.
sep 2019.