VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaShit?
LEGACY

Shit?

116 odgovora27,334 pregleda

maj 2005.

#1
Zna li neko tacno da mi objasni kako se pravi shit?

jun 2005.

#2
jel moguce da niko nezna? Mozda ja nisam bas najbolje formulisao pitanje,ako nekom nesto nije jasno nek pita.

jun 2005.

#3
Imas nesto slicno na temi: http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=176 Kao i uvjek slabo se pretrazuje forum ::placko Mozda dodamo i kako se pravi na sajt posto je cesto pitanje.
zekrtENTUZIJASTA

jun 2005.

#4
..ajde, ovako sam ja dobio direktivu, iako nikada ne napravih iz ovih i onih razloga.. ..cak ne znam je li tocno, pa ako nije, nadam se da ce me netko ispraviti.. ..recimo, ostale su ti one mrvice Marihuane, od panja, kese ili cega vec.. skupis te sve mrvice i zamotas u foliju, ne smije biti dovoda zraka jer onda sve izgori.. staivs to u pecnisu i peces.. uopce nemam pojma da li je to to.. cak imam osjecaj da je to nekakva zajebancija ::super
GreenManAMBASADOR

jun 2005.

#5
Mislim da ti recept bas i nije tacan.Ne znam nisam to probao tako.Ja sam radio nesto drugo,to u stvari i nije shit al' je dobra fora.Imao sam nekoliko muzjaka pa sam ih tako iskoristio,ali naravno od zenske je mnogo bolje. -nabavis cist alkohol. -onda prelivas vutru kroz cedku,najlon carapu ili sta slicno -prelivas i cedis (non-stop istim alkoholom,izrucis pa ponovo preko) dok totalno ne baldises,znaci sto duze to bolje,moras uporno i jako cediti,ako nisi nestrpljiv mozes i ostaviti vutru u alkoholu da odlezi pa dana pa onda cediti -alkohol ce postati skroz zelen,mutan(ne preteruj s kolicinom alkohola da bi lakse uradio sledeci korak),skoro mastan -e sad u neku staklenu posudu(dobra tegla sasvim odgovara) naspes taj alkohol -pristavis serpicu sa vodom na sporet i pustis da se greje -stavis teglu u serpu i pratis situaciju -kako se voda zagreva tako alkohol isparava -vremenski sve zavisi od kolicine alkohola,zato strpljivo,ne treba preterivati sa temperaturom da ne pukne tegla,ali moze do tacke kljucanja slobodno -na kraju ce 99% alkohola ispariti -ostace po zidovima tegle a najvise na dnu neka smesa,kao smola,mast,tako nesto -to lepo ogulis,skupis i ostavis do sutra -verovatno kolicinski neces dobiti mnogo,naravno zavisi koliko vutre stavis ali da znas da treba dosta -ja sam to spravio od muskih biljki,i stvarno nije bilo mnogo,ali je zveketalo odlicno
zekrtENTUZIJASTA

jun 2005.

#6
..netko me posteno zajebao.. ::histerija ali neka.. jednom sam radio onako i sve mi je izgorilo..
FernandezISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#7
Ej, decki - zakon vam je spika!!! Ja nemam pojma kak se dela shit, ali upravo sam prije pol sata spusil mali komadic jer trave jednostavno NEMA ovaj mjesec... No, uglavnom vec se dugo nisam tak brzo i tak jako napusil. Inace mi ne valja shit; mislim, trava mi je bolja, al ovaj je stvarno dobar. I kaj je joa bolje, za tri sata idem na more, a jos imam brdo toga!

avg 2005.

#8
ostavi malo nama ;)

avg 2005.

#9
i Shit je kod nas sranje, ne znam za vas, ali mene to slabo radi, vishe bi voleo neku dobro domacicu :D
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#10
LJUDI SHIT JE ZAKON:nema boljeg proizvoda cannabisa. Ja inaèe pušim turski indijski charas i LUUUUUD JE ::zidoglav .

avg 2005.

#11
Pa ne znam, meni je skank mnogo bolji od shita... Ali nema nista lepshe nego kad zapalish neku dobru domacicu, to najvise razbija... ~)
govancherosISTRAŽIVAČ

avg 2005.

#12
cenim da nas najvishe citiram - razbija hemija sa gandze ...
psihonaut19ISTRAŽIVAČ

sep 2005.

#13
Šta je je domaæica je prava stvar.Ja sam jednom imao biljku koja je narasla negdje do 10cm i otišla u kurac a ja ono za zajebanciju otišao popušiut listova i mada mi ne vjerujete ali ubili su me majke mi.ZAKON ~)

sep 2005.

#14
e ali mene interesuje kako se skuplja hashish sa biljke? da li neko zna neshto o tome i moze li mi reci?
GreenManAMBASADOR

sep 2005.

#15
http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=176
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#16
tek obrane piljke udaras od svilu i kasnije struzes sa svile,ali ti sa 100g hasa treba 40kg granja.
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#17
za vreme tita bilo je shita.ovaj danasnji je ravan kurcu,pre 20g imao si dabiras izmedju 5 vrsta shita.
GreenManAMBASADOR

sep 2005.

#18
Izvinjavam se ali posto nemam vremena za prevod evo linkovi na engleskom : http://www.a1b2c3.com/drugs/pictures/hashnep1.htm http://www.a1b2c3.com/drugs/pictures/hashleb1.htm http://www.a1b2c3.com/drugs/hash012.htm http://www.cannabisculture.com/articles/2312.html ::uladu
iz0t0pENTUZIJASTA

sep 2005.

#19
ma ima extra shita samo treba znati prave ljude... ja u principu gotovo i da nisam pusio travu nego samo hashish...
speedballENTUZIJASTA

sep 2005.

#20
zagrebcani daj donesite nam nekog shita.vas mi je ostao u secanju

dec 2005.

#21
Shit ponekad zna da bude dobar ali uglavnom stondira. nema nishta lepse od crvenkastog heda. evo nekog teksta o transformaciji hed u shit dok nenadjem sajt sa detaljnim slikama pa cu ti napisati his is a good method for making hash that most people will find easy to follow. I have made the amounts small, so you can see if this method works for you, without using much weed. If you like the method, use larger amounts for a larger yield. You Will Need: * quarter ounce of good marijuana buds * glass jar with a cap (12-24 oz) * strainer or some window screen * coffee filters How To Make Hash - stage 1 Get a quarter ounce of good marijuana buds. Dry them (keep temp below 90 degrees F) and crush them up with a pair of scissors or something similar. Strain the powder through a strainer or some window screen to remove any stems, seeds, or other non leaf material. Add the powder to a 12-24 oz, or larger tall clear glass jar with a cap, do not fill the jar with more than 1/4 mj powder. How to Make Hash- stage 2 Add very cold, or ice water till the jar is nearly (7/8 ths) full. DO NOT USE WARM OR HOT WATER. COLD, OR ICE WATER ONLY ! Put the cap securely on the water - mj mixture and shake for as long as it takes to get the powder mixed into the water, this is harder than it sounds because mj is not water soluble. How to Make Hash- stage 3 If you have access to a paint mixer, put the mix on for 5 minutes or so. If you are doing it by hand, make sure there are no clumps of plant matter then stop shaking the mix. How to Make Hash- stage 4 Wait for 30 minutes or longer, open the jar and remove the plant matter floating on the top. Put the material you remove in another jar and repeat the process to try to get the remaining resin. How to Make Hash- stage 5 Wait for 15 minutes or more, keeping the jar as still as possible, then carefully pour off the water to within 1 inch of the material at the bottom of the jar. The bottom of the jar material is the hashish. How to Make Hash- stage 6 Fill the jar with the hashish material with cold water as before, and let the mixture settle for a minimum of 15 minutes. Then carefully pour off the water to within 1 inch of the material at the bottom of the jar. How to Make Hash- stage 7 Pour the hash material through a coffee filter. Make sure you get it all, it is potent. After the water has drained through the coffee filter, use a spoon to push the resin to an edge of the coffee filter, then roll the hash up in the filter, and gently squeeze out more water. After that wrap some paper towels around the filter and drain more moisture. How to Make Hash- stage 8 Scrape the resin out of the filter and you have hashish. If you want to smoke the hash in a pipe you will have to press the resin into a solid mass by using your hands. If not, the hash will turn to a liquid when heated, and flow past your pipe screen.
OresarISTRAŽIVAČ

dec 2005.

#22
ni ovaj tu,koji ima kod nas nije neki,zapravo uopce mi se nesvida,al u bit,vjerovatno jako losa kvaliteta
DA GURUISTRAŽIVAČ

jan 2006.

#23
evo malo da ti zazubice pravim...reæi æu samo Maroko...
JinISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#24
Evo lijepo objasnjenog nacina kako se pravi hasis http://www.youtube.com/watch?v=rWfMi5nnj_k E sad neznam vi govorite kao da je "hasis" i "shit" ista stvar....ja pravo da kazem neznam toliko o tome shita nisam probao al jesam dobrog hasa :D....E moze li sad neko ko zna tacno sta je shit i kako se pravi...pozz
bongashLEGENDA

mar 2009.

#25
Najprije se dobro najedea ... Ako ti je dosadno, daj odi zuri u sunce ... ili tako neato. :vb_kez:
Kurblaj KanAMBASADOR

mar 2009.

#26
Hashish i shit su sinonimi

mar 2009.

#27
nisu sinonimi, hashih je jaci a shit je dobio naziv zato shto je slabiji od hashisha pa kao sranje. hashish se prawi sa medicinskim alkoholom a shit sa kockama leda i vodom
DirtyDENTUZIJASTA

mar 2009.

#28
gluposti... shit je ponegdje vani naziv za los hashis dok kod nas cesto i dobar zovu shit. a ako je dobro napravljen ovaj s ledom je bolji.....

mar 2009.

#29
Po meni je najjednostavnije raditi shit preko mrvilice sa sitom.. 5 mgra vutre je dosta za neku pljugicu shita.. Znaci to sa prode kroz sito, bude "zuti prah" (nije pajdo =) ), to je dovoljno stisnut sa prstima i malo protrljati i naprave sa male glistice i kasnije sve to pokupis u lopticu.. Bude crno-tamno smei, polu tvrdi.. Nije neke extra kvalitete ali je dobar :bis:
FunkyZENTUZIJASTA

mar 2009.

#30
[bez sadržaja]
Yami_RazielAMBASADOR

mar 2009.

#31
turski indijski charas? wow.. taj je sigurno dobar... -.- xD hash je predobar... sasvim drukciji high... meni osobno mnogo vise "wise" i nekako "stalozeniji" osjecaj... cak mi je i bolji od ganje... :D al to je stvar ukusa... a sto se tice "home made" pusio sam par hashisha napravljenih od indoor strainova.. jako su dobri bili.. ali radje vi to prepustiti brkatim marokancima i indijcima.... tradicija je ipak tradicija :D
JinISTRAŽIVAČ

mar 2009.

#32
bas cu probati praviti hash...al proce jos do toga vremena,tek kad moja biljka dobro izraste...a jel ima neki fazon sta se moze raditi sa stabljikom i korijenom ,cuo sam da je jedan lik pravio caj od korijena i da ga je uradilo za 5...
mjesalicaISTRAŽIVAČ

maj 2013.

#33
Bok! Evo imam upit imam mrvilicu i skupio sam nesto "shita" onaj prah koji mi mrvilica odvaja. Jel mi neko mo~e pomo na koji na in da ja to pretvorim u " okoladu" ?
weedoyeLEGENDA

maj 2013.

#34
evo prvi video koji sam vido na tjubu a imas dosta njih pa gledaj i izaberi najlaksi: http://www.youtube.com/watch?v=PTk1Xb9vEy8
jesamZMAJ

maj 2013.

#35
a shit nisam paila..kaj to joa postoji...

mar 2015.

#36
zdravo. Jedno pitanje nemogu da nadjem nijedan link kako se fravi shit.. Ako znate koji link posaljite,na youtube nema ili nece da otvori..hvalla unaprijed..PS Njiba

mar 2015.

#37
registruj se na youtube pa ce da se otvore

mar 2015.

#38
registrovan sam druze al opet neide,neda mi se nikako... :\
StipeZMAJ

mar 2015.

#39
Uf0skTsA1bw

mar 2015.

#40
evo ti tutorial https://www.vutra.org/threads/bubble-hash-jeftina-i-jednostavna-ku%C4%87na-metoda.12545/
wuvuzelaAMBASADOR

mar 2015.

#41
Da se i ja kao mogu reci ekspert sa visegodisnjim iskustvom ukljucim na temu. Ideja mi je bila da napravim tutorial ,o konzumaciji prof.dr. Shita . Popracenim fotografijama Afganistanaca (drzavljani Afganistana ) ,prije i poslije konzumacije. I sa par videa sa istom tematikom. Ali posto nemam trenutno tehnickih resursa da to bude kvalitetno ostaviti cu za slijedeci put. A pripremam takodjer jednu vise kao reportazu,odnosno hajmo reci clanak,o pravljenju shita na Afganistanski nacin,po pricama iz prve ruke ... Pa ce biti svakako ovo jedino mjesto na kojem ce to biti objavljeno. Odo sada na izvor :) Pozdrav

mar 2015.

#42
E ovako , ljudi u Srbiji u ~argonu haaia zovu aitom . Retko ko ga i zove haa . Ne znam o kakvom tutorialu o konzumaciji pri aa i ko ti je taj doktor ali o ito si pobrkao neke lon ie . Javi nam se iz Avganistana kad budea imao tehni ke resurse , pusti pri e , svi smo se nasluaali pri a o robi odande , a i ne znam koja je poenta da nam stavljaa fotke naduvanih Avganistanaca ?! I mnogo ti hvala ato si nam objasnio da su Avganistanci dr~avljani Avganistana . Izvinjavam se ostalima na spamu , ali eto barem smo demistifikovali re ait i njeno zna enje .
JovankaISTRAŽIVAČ

maj 2015.

#43
zanima me ako idem radit hasis od lisca onom metodom sa sitom da dobijem kief, koliko gusto treba biti sito, onaj neki fi il kak se to vec mjeri ako netko mozda zna

maj 2015.

#44
kakav crni fi, uzmea babino sito za braano i eto ti fi. Mo~ea i komarnik koristiti. Evo; iL2gmGThc7o
WizdomLEGENDA

maj 2015.

#45
Evo jedan podosta heben na in dobro iskoriatenog trima za radit hash. Nadam se da u s ovim pomoi svima :) Jedino ato je zeznuto je suhi led. Njega nema za kupit kod nas, ali ga se mo~e napravit. Fuck it morat ea nabavit vatrogasni aprat. Ali mora biti aparat sa uglji nim dioksidom. Razlikuje se po mlaznoj cijevi. Uzmea to, stavia jastu nicu na cijev, zaveaea nekakvim konopom da nigdi ne pobigne, i samo istisnea sve. I imaa suhi led, p.s. ruke dalje od suhog leda. Mo~e doi do ozbiljnih ozeblina jer je suhi led na -72 stupnja celzijusevih. Uz to joa ti treba : - Silk screen ( ebay ) gledaa po micronima ( brojevi npr. 220, 150, 100, 90 ) E sad, ako uzmea screen od viae microna imat ea viae ali slabije kvalitete, ako uzmea screen od manje microna imat ea manje ali bolesno izvrsne kvalitete. Now you decide. - Pollen Press - Ostalo ti je sve objaanjeno. cXCY06ujyMo
JovankaISTRAŽIVAČ

maj 2015.

#46
ma mislio sam na mikrone. ne bi sad neko sito pa da mi i lisce prode kroz njeg ak me razumijes
StipeZMAJ

maj 2015.

#47
220, 160, 75, i 25 se obicno koriste kolko vidim i najbolji hash bi trebao bit od 75mikrona
JovankaISTRAŽIVAČ

maj 2015.

#48
jel zna tko mozda koliko bi sito za brasno moglo imati mikrona? ak je netko vec radio na taj nacin pa ima neki savjet sto uzeti koji hash je bolji, taj bubble ili ovaj sto e radi ovako preko mreze
StipeZMAJ

maj 2015.

#49
Odi u bilo koju tiskaru i pitaj dal imaju starih potrganih svila za sitotisak. Ili guglaj svila za sitotisak pa vidi kolko kosta. Oni koriste rastere svile (mikrone) koji tebi trebaju
foksiISTRAŽIVAČ

jun 2016.

#50
Gde mogu da se nabave cediljke za hasis?
StipeZMAJ

jun 2016.

#51
Kod nasih sponzora. Pogledaj gore. Svi osim seedsmana bi morali imat
foksiISTRAŽIVAČ

jun 2016.

#52
Ma meni treba nesto sto moze da se iskoristi a ima u prodavnicama ili nekim radnjama a da nisu ovi sopovi,posto ovde nema to.
SaphirePOZNAVALAC

jun 2016.

#53
Ako mislis na one filtere za kavu za radit bubble , ima ih u konzumu i takvim slicnim supermarketima.
M.userISTRAŽIVAČ

dec 2016.

#54
Zna li neko kako smotati hasis, problem mi je jer je u plocici,koji je najlaksi nacin da snjim napravim joint?

dec 2016.

#55
Jao sinek daj odrasti :fuck:. Lako ea smotat haa kad budea veliki de ko ;) .
t@maraZMAJ

dec 2016.

#56
Ugrijea ga malo u alu foliji i izmrvia u rizlu :D
H2O888LEGENDA

dec 2016.

#57
[bez sadržaja]
StipeZMAJ

dec 2016.

#58
[bez sadržaja]

dec 2016.

#59
ahahahah, pa i vi niste normalni, ona prva strana i pola druge da se prekrstis a sad rendalice i masine za meso AHAHAHAHAH * orahe i slicne proizvode
JamrockPOZNAVALAC

dec 2016.

#60
Ovo iznad jedino ako budes hteo da pravis testeninu sa sirom i hashom :rasta:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se