VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaHash pomocu vode
LEGACY

Hash pomocu vode

18 odgovora2,893 pregleda
TarkiPOZNAVALAC

feb 2008.

#1
Evo bila neka raspravana shoutu o radjenju hasha, thcu koji ostane u biljci i tim stvarima.. Dosad sam vise puta (desetak) radio hash pomocu ove metode; da ne objasnjavam,e vo filmic s jubitoa: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=8kbCtKE2Ghk E sad bilo je pitanje jel ostaje kaj u zelenom, ja odgovorno tvrdim da da. Naime ostaje onaj thc kaj je bio u zelenom (kao kad radis water curing), ALI NE OSTAJU TRIHOMI U BILJCI!!!! Kod water curinga ostaju i trihomi, jer se koriste razlicite temperature vode. Koristenjem ove metode voda mora bit niske temperature.. A i mjesa se voda sto kod water curinga nije slucaj. E sad, jel popusim ono sto ostane? Naravno da ne, jer to radim od granja i lisca.. Koji se NE PUSE (bar ja ne), ali da ne bacim, onda radje jos malo hasha dobim od toga, koji mogu popusit (za razliku od ovog smeca sto ostane). E sad vol. 2.. Zasto ne radit hash od vrhova, pa onda imat hash i vrhove? Zato sto kad iz vrhova maknes trihome, makar i osto THC unutra (u zelenome) , oni ce pucat gro slabije, jer VISE NEMA TRIHOMA KOJI SU BOGATI THC-om. Vise volim pusit dobru vuvu neg dobar hash.. Ak neko vise voli hash onda nek radi hash od vrhovca, a i kasnije ce ih moc popusit, al ce bit vise od 50% slabiji (odokativna metoda). Eto. Ak se neko ne slaze il ima kaj dodat...
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2008.

#2
brate meni dobar hashish puno bolji od dobrog skunka...trebo bi ja to probat jednom :) neznam...vidit cemo :)
FrulaENTUZIJASTA

feb 2008.

#3
eh pa mogao si mi i tamo ovak ljepo objasnit :D hvala jos jednom ^^
TarkiPOZNAVALAC

feb 2008.

#4
Onda si ti Yami covjek za radit hash od vrhova. :D Ajd bas ak napravis to ostavi vrhove poslje pa ih popusi i reci jel pucaju uopce.
Yami_RazielAMBASADOR

feb 2008.

#5
ak budem probavo to bit ce oko 3 mjeseca kad budem kod frenda solo... a neam ih bas od ceg radit zato kaj uvjek kupujem...a kad kupujem kupujem hashish jer mi je puno bolji...mogo bi 5g neke skenjare bolesne uzet pa probat^^
TarkiPOZNAVALAC

feb 2008.

#6
Pa probaj kompa znas barem onda da ces jeeeben hash imat.. A za vrhove - kaj ce ti ak imas od njih hash. I sve 5
BublaPOZNAVALAC

okt 2008.

#7
moze li mi neko objasnit ovu sliku sa videa presuo je vodu sa kristalima u teglu ,zatim sacekao 2 sata onda pomocu malog crijeva izvukao vodu iz tegle ,pripremio posudu i wax paper,zatim se pojavljuje ova slika kako se nesto sipa u teglu a ni rijeci o tome u textu koji pise poslje slika...
BublaPOZNAVALAC

okt 2008.

#8
koji papir tacno je wax papir ? sta moze posluzit u zamjenu itd ?
BlekFogPOZNAVALAC

mar 2009.

#9
Danas sam otvorio box i ugledah hebenog mudonju, stvar nebi bila toliko losa da mi to nije jedina biljka u cvjetanje pa san od nje odlucio napraviti hash (od lisca) iako znan da nece biti ni priblizno dobar kao kad bih radio od zenke ili od vrvina ali moran probat jer je ovo pravo vrijeme za experiment pa me zanima dal lisce trebam osusiti pa tek onda pokusati nesto napraviti ili da kad ga pocupan odmah ga ubacim sa vodom i ledom pa sve izmiksam??
ranromENTUZIJASTA

apr 2009.

#10
pa mo~ea ga odma u vodu aibnit

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se