VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaMarihuana mi ne sjeda!
LEGACY

Marihuana mi ne sjeda!

364 odgovora33,233 pregleda

feb 2012.

#1
nepusim puno marihuanu,zadnjih mjesec dana 10 etak puta. u pocetku mi je bilo dobro al zadnja 3 puta uopce mi nesjeda, osjecam se kao da sam pijan, boli me glava uopce nisam high, kao da sam bio pijan pa se otrijeznio nedavno (los osjecaj). trava je vrlo dobra mislim da je to skunk. mozda je problem sto mi frend mijesa sa duhanom a cigaru ne podnosim...
BeyondLEGENDA

feb 2012.

#2
Ako ne podnosia duhan onda svakako nemoj puait s duhanom. Ja isto ne podnosim duhan zato sam bongaa. ista i s duhanom su dan i no po radu, bar ato se tie nepuaaa. Uvijek dok puaim joint bude mi loa rad, osjeam se toksi no, pospano, pijano, tupo ( esto me i glava boli, neki pritisak bezvezni) i neat sam malo high... dok ista na bong... eeee, to je neat drugo... istina, lakoa, finoa, i high kako treba da bude, imam spirtualno iskustvo svaki put hehe.

feb 2012.

#3
znaci vjerovatno je duhan, upravo to su ti simptomi, pusimo u gradu vise nego... nemogu sad nosat bong XD, moracu nabavit onu lulicu onda...dim od cigare uopce ne podnosim al sta cu kad moji mjesaju sa duhanom.

feb 2012.

#4
Nemoj da puaia i gotova pri a! Iskreno i ja bi volio da mi nije dobro ;)
DJFlyHighLEGENDA

feb 2012.

#5
hahahahha smok xD ovaj da... lulica ti je najapametnije rumeniga kako si reko, stavis mali kific i pali :) a svakome nesto smeta tako i tebi duhan, ali imamo rijesenje za sve :) samo rokaj, nemoj da te duhan sprijeci u pusenju marice :) peace out!

feb 2012.

#6
ovo sam si uzeo View image: ppg0001nd valjda ce da bude bolje :D
$DoLaR$POZNAVALAC

feb 2012.

#7
nakon 4 sata operacije i svih moguih ljekova u meni....tako sam se napuaio da sam se htio ubit od sree....poato u normalnom stanju bi me minimalno taklo....tako da nia se neboj...nebu te vukovi popapali :)) samo se opusti....i nemoj o problemima razmialjat ;)

feb 2012.

#8
haha nema se tu ceg bojat , a o problemima sam shvatio da se nerjesavaju kad razmisljam o njima , prije se rijese kad nerazmisljam o njima...
FirstTimeISTRAŽIVAČ

mar 2012.

#9
Ovako,U Subotu uvece sam sa drugarom popusio 2 jointa.E sada sta se desava drzalo me je par sati.Nakon toga me je uzasno bolela glava,secam se da sam sav bio crven a i oci su mi bile tako zakrvavljene da nije bilo belog uopste.Okej to je najmanji problem sta se desava nedelja jutro:Primetim da mi je iza uha iskocila vena,jedva par cm ali je iskocila.Glava me uzasnoooo uzasno svrbi,pomislio sam da to nema veze sa travom da slucajno nisam dobio vaske,pregledam ja glavu nista,pregleda mi ortak nista,ja za svaki slucaj kupim taj sampon i opet nista,svrab ne prestaje.Da nastavim otezano gutam i imam trip kao da mi je cela leva strana hladnija od desne.Na primer sada pisem na tastaturi i desnom rukom pipnem levu ledeno,levom pipnem desnu toplije.I jos to nije sve vec kada legnem kao da mi krv jurne u glavu,kao i kada nagnem glavu.Secam se da sam se jako jako jako jako mnogo uzasno smejao da nisam stajao mozda mi je puko neki kapilar ili vise njih ugl ne mogu ici kod doktora jer ce mi sigurno vaditi krv a sto je najgore za taj nas tajni skup znamo samo ortak i ja.Zato bih molio da mi na temu odgovaraju oni koji su imali slican slucaj i da mi i pretpostavke jako mnogo znace jer se stvarno osecam uplaseno ,pritom se polovine ne secam uopste.A sto je jos gore pre toga nisam vario 4-5 meseci mozda i duze a i kad god sam vario sa tri druga podelimo jednu buxnu i koma a ovo je bilo ozbiljno...Okej s obzirom da sam lame u ovim stvarima to bi bilo to.Hvala svima i da pocinje sezona uzgoja nadam se da cete svi imati dobre ulove. Sa srecom! :)

mar 2012.

#10
a cuj, lici da si se malo "predozirao", koliko se secam pre pet meseci si prvi put probao i nije ti bilo nista, ovo onda ispada da ti je sad mozda drugi~treci put, moguce da si naleteo na dobru gandzu pa te "pukla", a moguce i da si naleteo na neku prskanu albanku, pa te isto pukla al si se malo i "zatrovao", jbg. ko ce to sad znati ako ti ne znas sta pusis. zato je najbolje da odradis svoj grow, umereno doziras dok ne skontas koja ti je kolicina odgovarajuca + znas sta pusis. il' jednostavno, ako te ili ne radi ili te tako lose tripuje, mani se vutre.
Z&NZMAJ

mar 2012.

#11
Gle, ne mo~emo ti mi pomoi, ako si ne pomognea sam. Prva stvar je tvoje nepovjerenje, jer cijelo vrijeme tra~ia razloge zaato nebi trebao duvat, a duvaa i dalje. Ako nemaa dobar izvor i ako nemaa volje sam uzgojiti, okani se vutre. Ko zna ata ste puaili... Znalo je i meni bit loae od uli ne vutre, ali nikad ovako, tako da nemam pojma ata su vam podvalili, al sada ima svakakve kemije, eno ti samo oni magi ni zmajevi i kako se ve sve ne zovu. Ozbiljno ti ka~em, okani se vutre ako ti ne paae ili uzgoji svoje.
$DoLaR$POZNAVALAC

mar 2012.

#12
ko zna kaj su tebi stavili...pa jednom kad sam bio otvorio vreicu da vidite ljudi kaj zna i smrad raida...o jebote i aamaranja...a koliko sam uo ak i u neke plastike znaju uranjat i staklenu praainu kao da se vide trihii....mislim straano...a od kad sam skoro dobio vutraRAID (skoro mu proalo :)) od tad viae nema ulice da me ubijea..rae neu puait.....
makisplitAMBASADOR

mar 2012.

#13
prije sam znao naletit na svakakva govna da prostia zadnje vrime neznam jer ne puaim i necu sve dok ne uzgojim svoje. sluaaj,nevalja ni da si paranoic al ni da se zahebavaa,ja u ovo vrijeme imam laganu alergiju svake godine a simptomi su mi svrbe~ uglavnom,niata straano jer mi je imunitet dobar pa te ne trese niata,mo~da ti je to u koktelu sa alergijom tako izbacilo(samo razmialjam),kako bilo moj ti je savjet da se skuliraa, trebalo sve bit ok ako je od same vutre
Dr.ChronicENTUZIJASTA

mar 2012.

#14
meni se isto ini da je prskana.. na ulici prodaju svakakva sranja. ako vec i kupujes probaj nac nekoga ko prodaje kvalitetno ili neki kvalitetni skunk ili posadi svoje :) ili prestani puait
HighBadgerPOZNAVALAC

mar 2012.

#15
Sta pusi ova danasnja mladez.... :icon_lol:
FirstTimeISTRAŽIVAČ

mar 2012.

#16
Pitao sam druga,kaze da on pusi tu travu svaki dan i da mu je uvek lepo i da naravno nikada nije imao ovo sto se meni dogadja.A sada prosli put kad sam duvao nije mi bilo nista,malo sam se smejao i to je to,a sada sam se naduvao tako da sam pao u trans x) polovine se uopste ne secam sta smo radili :S ,mozda je to i normalno....
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#17
Ove pri e s prskanjem su debilne. Malo si se preduvao, ako ti ne proe sve u roku par dana, onda mozda i da odes doktoru, ali prema ovom zadnjem postu i izgleda da si se samo preduvao. Mo~da ti ne paae rad te vrste, probaj neku drugu pa vidi. Ja sam skuzija da ustvari sam kontroliras sve kako radi vutra, sve je psihi ka "barijera", vuva je neki glamurozni auto a ti si za volanom i kotroliras ga. Sto se transa ti e, to je pa recimo normalno, meni veoma drag dio. A jebiga nije svaka ljuta smijalica :P Ne znam kako to s vama ljudi ali po dalmaciji nikad da naletia na neku baa loau ili apricano, samo mitovi.

mar 2012.

#18
imas srece sto nisi na tako nesto naleteo, ali mit nije sigurno, i ne desava se to samo na balkanu nego i sire, prelistaj strane forume eventualno, a ima o tome i u jednoj temi na forumu pa potrazi ako te zanima https://forums.vutra.org/graveyard/2324-prskana-trava.html#post190156
Z&NZMAJ

mar 2012.

#19
Hvala na komplimentu...ipak sam ja neupueni debil koji je samo na uo da se naj obi nije bilje aprica kemijom da se dobije wannabe high efekt...ma da, kreten neupueni, pojma ja nemam...svi smo mi debili, imaa pravo...ne prodaje se to na svakom oaku, ma jok, uope.
H2O888LEGENDA

mar 2012.

#20
znam od koje droge graae sve ni bitno pricali mi al da je tim prskaju neznam:icon_biggrin:inace znam 2 ljudi koje trava cudno pere...dobro ni ti prvi put i znas...inace ti ljeva ruka od srca to ni dobro bilo kad te zeza..a da ti nade maricu u krvi trebaju dodatni nalazi za to,a to drugo sto je bilo vjerijatno u toj travi,a bilo je neznam bili nasli..nadam se da ti proslo
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#21
Nisam to rekao, nego veina izjavi tvrdnju poput vutra mi je apricana i to se ne misli na to ato si ti navela nego smatraju da je netko njihovu vuvu aprica dopom ili lsd ili .... ili... A gle, ka~em joa jednom, u ~ivotu nisam ima takvu situaciju niti je itko od mojih poznanika ima. Zna i od `ibenika, Splita do Zadra, nikad nije naletilo neato takvo. Sad ne znam kako je kod vas, ali u zadnje 3 god. nisam ni jednom naletija na neku slabu, dapa e, ispod medium ja ine ne ide. Ispri avam se ako sam te ikako uvrijedio, nije bila namjera. Oprosti.
oprezENTUZIJASTA

mar 2012.

#22
Ako simptomi ne prodju kroz dan-dva, javi se doktoru. Posalje li te na vadjenje krvi, ne sekiraj se za travu, niko to nece traziti/gledati/vidjeti u nalazima. Moze biti los film, alergija, tlak i jos 1000 drugih stvari :P Sretno!

mar 2012.

#23
ovo je fer ponasanje na forumu, pohvaljujem
Bong&HrvatiENTUZIJASTA

mar 2012.

#24
meni se frend preparira skoro svaki put da nemoze slozit recenicu, i tako svaki dan. znaci kad se svari nemoze nista za sta treba razmisljanje. kako da mu pomognem? :D sad neznam jesam li fulao temu jer nije da mu ne sjeda vutra al to je tu negdje:wave:

mar 2012.

#25
nek proba uzeti manju kolicinu, il' nek ne uzima u situacijama kada "mora" razmisljati ;)

mar 2012.

#26
Kompa vutra ti je bila apricana sa ko zna ime, vjerovatno tripovima, moj prijedlog ubi dilera....
He-ManLEGENDA

mar 2012.

#27
Moj prijedlog, ne piai nebulozne poruke s tolikom sigurnoau, jer razloga za stanje koje je on opisao ima koliko god hoea. A prskana vutra nije na vrhu popisa. p.s. Welcome :sun2:

mar 2012.

#28
U pravu si, HVALA
makisplitAMBASADOR

mar 2012.

#29
1. Kao ato se uci hodati,pisati,zbrajati tako bi ljudi trebali nauciti piti,jesti i puaiti izmeu ostalog. 2. Umjerenost je majka svih majki za sve u ~ivotu. S vutrom u vezi/svezi/zezi:ne dimi radi puaenja s bilo kim i bilo ata. Ako imaa psiho problema tipa anksioznosti ili napadaja panike potra~i pomoc i ne napuaavaj se ko konj. 3.Kad su prve tri tocke zadovoljene prouciti sljedece i izabrati za sebe maricu koja ce ti odgovarati na www.leafly.com 249.IPB Cannabidiol (CBD) With respect to the medical potential of the cannabis, CBD may hold the most promise for many serious conditions. CBD is a non-psychoactive cannabinoid that is believed to reduce the psychoactive effects of THC. Smokers of cannabis with a higher CBD/THC ratio are less likely to experience anxiety. CBD may also inhibit cancer cell growth. Cannabinol (CBN) A mildly-psychoactive cannabinoid that comes about from the degradation of THC, there is usually very little CBN in a fresh plant. CBN potentiates the effects of THC and synergistically adds what has come to be known as the "couch-lock" effect. CBN may also cause drowsiness.. Tetrahydrocannabivarin (THCV) is found in largest quantities in Cannabis varieties indigenous to central Africa, like certain phenotypes from Malawi. It is currently being researched as a treatment for metabolic disorders including diabetes, as well as serving as a potential appetite suppressant. Tetrahydrocannabinolic Acid (THCA) THCA is the main constituent in raw cannabis. THCA converts to D9-THC when burned, vaporized, or heated for a period of time at a certain temperature. THCA holds much of the anti-inflammatory properties, as well as anti-proliferative (inhibiting the cell-growth in tumors/ cancer cells,) as well as anti-spasmodic (suppresses muscle-spasms.) Tetrahydrocannabinol (THC) The most abundant and widely known cannabinoid in cannabis, THC is the cannabinoid responsible for the main psychoactive effects patients are familiar with. The compound is a mild analgesic and cellular research has shown the compound has antioxidant activity. THC is believed to interact with parts of the brain normally controlled by the endogenous cannabinoid neurotransmitter anandamide. Cannabigerol (CBG) A non psychoactive cannabinoid, CBG has antibacterial effects, anti-inflammatory, and anti-cancer properties. CBG can alter the overall effects of Cannabis. Cannabichromene (CBC) Research suggests that CBC includes: anti-inflammatory, analgesic, bone stimulant, and anti-cancer properties. Cannabidiolic Acid (CBDA) CBDA, similar to THCA, is the main constituent in cannabis that has elevated CBD levels. THCA and CBDA hold most of the anti-inflammatory properties that cannabis has to offer.

mar 2012.

#30
daj hebote nemoj mu pomagati pusti sokola neka lupa krilima;)

mar 2012.

#31
i ja mislim da to ovisi o vutri(valja pocet sam uzgajat) mene je sinoc puklo tolko negativno da sam otisao kuci spavat u 8 i bilo mi je muka... al prije tog zadnjih par puta bilo mi je predobro, 2 puta me opalilo na smijanje da nisam mogo doc sebi, i likove koje poznajem godinama totalno drugacije razumijem kad pricaju mislim drugacije ih svacam kad sam naduvan... moguce je da je lose bude ako se sili i previse uzima, treba znat ocijenit priliku kad i sta...
Rasta ManPOZNAVALAC

mar 2012.

#32
Moja preporuka je da si nabavia za samog sebe. I onda kad doea doma, isprobaa kako te koja kolicina puca. To je najbolje rjeaenje. I kad naea taman omjer dr~i se toga. Iz iskustva ka~em. Jer pri samom po etku mog duvanja, uvik sam bija malo paranoi an, pa ovo pa ono, ali otkad sam svaki dan, razvije se mala otpornost, znam ato puaim, znam kako ce me udriti i to je to, svaki put me lijepo ispravi/provozi, super meni, super svima.

mar 2012.

#33
A daj mi reci koja ti kemija daje high efekt, WD40??? Raid???? Lak za kosu???..... Razmisli malo ako radis s tim onda ti nije u interesu rjesavat zizu koja smrdi po neznam cemu jer neces dugo radit, neces ju ni uzimat jer ju neces rijesit a nece ju uzet ni nitko drugi.... Prema tome nece je bit na trzistu.. i na kojem se to cosku moze nabavit jer ja nikad nisam ni cuo da je netko to dobio ni vidio....
PromatračAMBASADOR

mar 2012.

#34
Pa daj nam reci kakav je filing sa ovim pusit i di to ima za kupiti!?
SimasZgAMBASADOR

mar 2012.

#35
meni sjeda i le~i i stoji :bong7bp: Upoznaa se sa biljkom, ali prije svega se upoznaa sa sobom i nebude tih problems
$DoLaR$POZNAVALAC

mar 2012.

#36
meni alkohol sjedne ko da mi sjedne 150-kilaaica u krilo.....pa ga zato NE PIJEM..ni pivu ni niata..nije za svakoga sve....
Vu ing.POZNAVALAC

mar 2012.

#37
Samo lagano, ne preteruj, sam motaj za sebe i (po meni) bolje vise slabijih zamotaj pa ces moci da se doziras. A ja kad sam prvi put duvao mislio sam da cu da umrem! Jbg bili neki iskusniji momci, bile ogromne sprave i vise vutre nego duvana i one fore ajde vuci, drzi dim ne ispustaj i ja se opalim ko majka, pocnem teko da disem, da se znojim, ne mogu da se pokrenem i td. Onda i ja pomislim da mi "marihuana ne sjeda" i batalim. Posle na letovanju upoznam lika koji mi objasni neke stvari i sve bude super. Kao s alkoholom, sto neko rece, ako te forsiraju odvalis se i bolestan si nedelju dana. Nadji dozu i bice super. Ja nikad nisam imao problem sutradan od duvanj. Ako je i lose uvece, posle spavanja sam ko nov. I naravno ako se ne osecas dobro vise dana - trci kod doktora! Te glavobolje kad nagnes glavu i ako ih imas kad se naprezes to moze da bude od visokog pritiska.
nEphNiOISTRAŽIVAČ

mar 2012.

#38
ja evo duvam aktivno godinu dana, i nemam baa previae dobrih iskustava, jer bar 3/4 puta mi nije dobro sjela, bude mi muka, vrtoglavica, tera me na povra anje,.. nekad mi je dovoljno da povu em dva dima i da se nakon toga odem ispovra at, a mojim frendovima ne bude niata, pukne ih i bude im baa ljepo..nezz do ega je to i nekad mi je stvarno ~ao ato se bar ne mogu opustit i u~ivat, a nekad, rijetko, kad poduvam s frendovima bude odli no...
makisplitAMBASADOR

mar 2012.

#39
a ljudi moji....ova tema je kao ona dali je internet siguran ili hoce li mi policija pokucati na vrata preko foruma samo ato su teme zasebne ovo je zadnji put da ih pratim.... netko se opije i zavrce jezikom ko moj punac od dvije pive a neko nakon pola gajbe popije joa 2 dc rakije i ide u kino,hocu reci upoznaj sebe i prema tome se ponaaaj. puai koliko ti prija i ato ti najbolje prija sa ljudima koji ti odgovaraju ako ti niko ne odgovara dok si na fruli a ima i takvih puai sam ili ne puai nikako. ako je netko najebao radi ove stranice i doala mu murija doma neka rece a ako takvih nema u posljednjih X godina otkad je sajta odlogirajte se odma i sruaite windowsw jer ima netko i kad nema nitko ako se netko boji lifta neka ide stepenicama nisu mi jasni ni ljudi koji 100% pozitivno govore o vutri i ne ~ele prihvatiti da marihuana nije aj od aipka ili piva s limunom pogotovo za ljude koji neznaju kontrolirati svoje emocije ni dok drkaju evo osnovne itabe koja je odavno poznata: Also spelled marihuana, the Indian hemp plant, Cannabis sativa (cannabis), or the crude drug composed of its leaves and flowers. It is usually dried and crushed and put into pipes or formed into cigarettes (joints) for smoking. The drugknown by a variety of other names, including pot, tea, grass, and weedcan also be added to foods and beverages. Marijuana varies in potency, depending on where and how it is grown, prepared for use, or stored. The active ingredient, tetrahydrocannabinol (THC), is present in all parts of both the male and female plants but is most concentrated in the resin (cannabin) in the flowering tops of the female. Hashish, a more powerful form of the drug, is made by collecting and drying this resin and is about eight times as strong as the marijuana typically smoked in the United States. Mentioned in a Chinese herbal dating from 2700 BC, marijuana long has been considered valuable as an analgesic, an anaesthetic, an antidepressant, an antibiotic, and a sedative. Although it was usually used externally (e.g., as a balm or smoked), in the 19th century its tips were sometimes administered internally to treat gonorrhoea and angina pectoris. The effect that cannabis has depends on the strength, how often it's smoked, how recently it was smoked and how the body naturally reacts to the drug. POSITIVE: * Mood lift * Relaxation, stress reduction * Creative, philosophical or deep thinking...ideas flow more easily * Increased appreciation of music. * Increased awareness of senses(eating, drinking, smell) * Change in experience of muscle fatigue. Pleasent body feel.Increase in body/mind connection. * Pain relief (headaches, cramps) * reduced nausea (used medically for this) NEUTRAL: * Increased appetite, snacky-ness * General change in consciousness (as with many psychoactives) * Tiredness * Blood shot eyes (more common with certain varieties of cannabis and inexperienced users) * Mouth dryness * Interrupts linear memory. * Difficulty following a train of thought. * Cheek, jaw, facial tension (less commonly reported) NEGATIVE: * Nausea * Coughing, asthma, upper respiratory problems * Difficulty with short-term memory during effects and during periods of frequent use. * Slowness and delayed reactions, especially dangerous when driving or operating machinery. * Racing heart, agitation, and tenseness.

mar 2012.

#40
Pod negativnim reakcijama u gornjem postu nabraja se astma, meutim dokazano je da THC djeluje pozitivno na astmu, proarujui bronhiole i time daje astmati arima bolji kapacitet plua. Negativni aspekt mo~e se odnositi jedino na puaenje kad se mijeaa s duhanom, jer duhan ekstremno negativno djeluje na astmati are - nakuplja se sluz na bronhiolima i joa ih viae su~uje. Za astmati are je najbolja metoda vaporiziranje - postoji jako puno astmati ara po raznim forumima vani koji govore kako su se nakon puaenja konoplje (ili vaporiziranja) ak izlje ili od astme, zna i ne samo da su ju ubla~ili ve su eliminirali potrebu za inhalacijskim ljekovima (onim pumpicama).

mar 2012.

#41
mo~da ti ne sjedaa marihuani... probaj puaiti viae puta po manje, u kratkim vremenskim razmacima (10-15 minuta) pa ea vidjeti polako kako djeluje na tebe i kada ti je dosta, bez da se urokaa kao svinja i ne znaa za sebe...

mar 2012.

#42
Jednostavno yapali sam frulu i budi sam uz neku glazbu koju volis te se samaniziraj i brij na sunce sad je proljece.Ja kad sam high bavim se shaman stvarima pa brijem na prirodu i svijet oko sebe,te upijam razne pozitivne energije i brijem da me to lijeci sto je djelotvorno..Tim tempom sam pusio i do 15 gr dnevno i bio high cijeli dan onako kako sam ja htio.Ali kad upecas bolestan dim onda se cuvaj bad tripova jer ti je to povezano i sa duhanom,okolinom,raspolozenjem itd..Samo pusi to ti je jedini lijek koji je prirodan i bar ti dim moze pomoc u gomili problema kad mi se bude dalo ja cu ti napisat sta se meni desilo sa jednim dimom..Btw kemija je smece..

apr 2012.

#43
uglavnom, prica ide ovako: Ostalo mi je jedno 2 grama skunka i odlucio sam sloziti marihuana maslac, te s tim maslacom ispeci muffine. Bilo nas je cetvero. 12 muffina, svakom 3 komada. oko 2 sata nakon sto smo ih pojeli pocela je "zabava". Frendu meni i njegovoj curi nije bilo nist posebno al moju curu je puknulo jako. I to paranoja. sjedeli smo i gledali filma i odjedamput ona sko i na noge i pocinje govoriti da joj je sve brzo, pa odjedamput sve sporo, onda zavriati, pa se sjedne. Govori o tome da cemo ju mi proglasiti ludom al da ona nije luda. Da ju prolaze trnci po tijelu. Pa da zovemo hitnu. Mi smo ju pokusavali smiriti al nije nam bas islo. Nakon par minuta sama se smirila al je to trajalo mozda 5 min i onda je natrag pocela panicariti. Nakon kojih sat vremena uspjeli otici spavati, s upaljenim svijetlom jer ju je strah bilo mraka i da ak zatvori oci da ih nece otvoriti vise. Uspjela se smiriti i zaspati. Ja sam mislio da ce ju to proci do jutra. No ujutro ista stvar sam nije bilo tak intenzivno. opet su ju prolazili trnci, dodire je osjecala jako intenzivno i bila je cijela u svojem svijetu. I to jos traje evo drugi dan nakon tih muffina. Sad ju jos samo prolaze trnci i veli da je sva naje~ena i stah ju je jako jer misli da ju to nece proci. Procitao sam da, kod konzumiranja marihuana maslaca, je djelovanje malo duze. ali 2 dana?!! Mislim nije mi jasno zbog cega je doslo do toga, kolko ce to jos trajati?
bud_manENTUZIJASTA

apr 2012.

#44
i ja sam o tome cito..na drugaciji nacin thc ulazi u tijelo kad se prave kolacic..duze puno djeluje..iako nebi trebalo bit ista posebno ako si 2 g na maslaca za 12 kolacia..ubiti proce ju sigurno ;) nebrini se
KneLLeENTUZIJASTA

apr 2012.

#45
Predpostavljam da je tvojoj curi prvi put da je dosla u dodiru sa marihuanom... To se desava ljudima neiskusnim sa nama dragom biljkom, Jer iskusni znaju da prevazidju taj trip :)... A to 2 dana je samo traumatski, jer je to za nju bio SOK, Sad vjerovatno govori kako nikad vise nece da uzme to hahaha.. :))) Nego neka se ne sekira, proce je to sve, i meni je bilo to tako prvi put, ne bas tako ali slicno :)).. Ne sekiraj se drug sve ok :)) pozdravv
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#46
muakarac od 180cm i 80kg i ~ena od 167 i 58kg popiju 4 litre crnjaka...jedan ide igrati biljar drugi je na zahodu...pitanje za milion kuna: tko je na wc-u? osim tjelesno kod vutre psiho predispozicije igraju veliku ulogu i to si trebao imati na pameti...tvoja cura ce biti ok al travu najvjerovatnije viae konzumirati nece
smokegreenISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#47
da,da brate bong je zakon, ateta ato ga nemam ali zato imam pravu frulu za to... puno bolji high nego kad rolaa sa duvanom edit: kad pandur puai travu roll: http://www.youtube.com/watch?v=hnZb5wi_jsU&list=FLQqX00owv5HGuBskTpMGvzg& index=12&feature=plpp_video

apr 2012.

#48
al nije mi jasno da evo sad 3 dan i njoj je jos sve to u glavi, neda joj se nist, opet veli da ju trnci prolaze i stvarno je jako u k***.

apr 2012.

#49
Ljudski um tj. psiha je velika sila, a vutra je psihoaktivna. Meutim, nema aanse da ju fizi ki dr~i vutra nakon 3 dana. Cura si je debelo zabrijala, proi e je kad skulira, ali kao ato Maki gore ka~e, vutru nee probat viae nikad :icon_lol:
KneLLeENTUZIJASTA

apr 2012.

#50
Da bas to, proce je kad skulira... Jeli njoj prvi put da probala vutru?... Ako jeste msm da su kolaci veliki zalogaji za nju... Jer ide direkt u zeludac i kroz krv... Duze drzi i jace.. trebala je kroz dim prvi put i to ne puno.. Al to je sve psiha brate i meni je bilo to psihicki, imao sam strah par dana, osjecao se nekako kao uplasen (uko) I kad sam probao posle toga 2 puta, imao sam strah nekakav od toga da se opet vraca to i vrate mi se neki osjecaji straha iz tog tripa, ali uspio sam to prevazici jer znam da je to samo phisicki da nije stvaran svijet.. :))) I zaboravis tad los trip i pocnes da uzivas u vutrii :))) Pozdravvv :))

apr 2012.

#51
mislim da joj je to bilo drugi put. nadam se bude cim prije oporavila. I da, vutru sigurno nece probati ponovo.

maj 2012.

#52
Odi ti s njom na tr anje, plivanje, penjanje .... par dana ~eae da se ispuae pa nee tripove imat.
#53
ej ljudi! malo sam itala po forumu ali nemam baa vremena za pregledati sve teme pa bih vam bila jako zahvalna kad bi pro itali moje pitanje i probali mi objsniti neke stvari. uglavnom, godinu dana sam bila na terapiji antidepresivima i antipsihoticima. nisam puaila skoro tri godine. e sad, 1. maj je bio dan d... i ja se baa fino veselila vraanju starim porocima, kad nakon prvog jointa niata. svi oko mene ve u petom elementu, ja ni nakon drugog jointa niata... jel vam se ikad desilo neato sli no? jednostavno me ne puca a prije nisam imala nikakvih problema...

maj 2012.

#54
pa sad, ovo su psihoaktivni lekovi, pitanje je kakav ti je sada prag... godinu dana nije malo... jbg. sta je dijagnoza, neka mdp ili reaktivna ili border...
#55
ma dijagnoza mi je bila f50 kao posljedica endogene depresije. ja sam isto mislila da mi se poveala rezistencija zbog lijekova. doduae, kad je u pitanju ekipa, nije baa fer da ispitujem granice... s tim da je jedan joint bio ist a drugi mijeaan. ali opet, sumnjam da bi me nikotin tolko spustil...

maj 2012.

#56
nisam mislio na nikotin nego na neuroleptike, kako si sada suma sumarum, jel ti potvrdjena endogena ili ... jos si na terapiji?
DEDEPOZNAVALAC

maj 2012.

#57
Ako pijes sa madjaricom, cehinjom ti ces zavrsiti na wc-u. Iskustvo moje devojke sad zene. Srolan joks ona i ja, pa krene iz ruku u reke. Posle 15 min. hvata je nevidjena panika. Pocinje vrstanje, nepovezana prica, strah, tupilo, skakanje. Malo smo preterali mislim ja, dosta stavio ali ona je samo svaki drugi put povukla. Ja sam jedno sedam do osa puta ona oko tri cetiri dima povukla. Nekako sam je nagovorio da odemo do kupatila, usla je u kadu i pocelo tusiranje sa hladnom vodom. Posle desetak minuta ( deranja i panicenja ) polako popusta i dolazi sebi. Za pola sata bilo je sve ok drzalo ju je al nije panicila. Sutradan mi je priznala da je prvi put uopste nije bilo nista ( mozda joj neko origano uvalio kao njenom burazeru istina video svojim ocima kesicu ;)) i da skoro nista nije osetila. To znaci da joj je bilo prvi put samnom. Nemoguce da drzi tri dana, moze imati neko dejstvo sutra ujutru i to malo. Kao sto su ti rekli nebi trebalo biti nekog problema fizicki jer je sad to samo u njenoj glavi. Neka se dobro iznoji i umori ( trcanje plivanje il nes drugo ). Ni moja jako dugo posle toga nije uzimala.
makisplitAMBASADOR

maj 2012.

#58
Dede tolerancija na alkohol il neato drugo je jedno...kuaanje/konzumacija je drugo ja sam mislio na ovo drugo prema datom opisu. Proalo ljeto bio sam sa poljacima na x otoku...njih 2 para srednjih godina pili su istovremeno pivu,rakiju i vino..popili su ne govorim...to su kante za smece ato se konzumiranja tice al ja ne pricam o tome,svaka takva predstava zna se kako zavrai... Rijetko tko od navedenih zna piti...oni znaju lokat sa tim se sla~em
DEDEPOZNAVALAC

maj 2012.

#59
Quote Originally Posted by makisplit View Post muakarac od 180cm i 80kg i ~ena od 167 i 58kg popiju 4 litre crnjaka...jedan ide igrati biljar drugi je na zahodu...pitanje za milion kuna: tko je na wc-u? Na ovo sam odgovorio, jer sam i ja i sa jednima i drugima pio ( ne lokao ;)). A bogami mogu popiti boga oca il kako kazes lokati, bolje im pristaje. Izgleda da ja nisam onda dobro razumeo.
#60
ne, ne, nismo se sku~ili za nikotin :) poanta je u lijekovima, nisam na terapiji ve 5 mjeseci. dijagnoza je postavljena od strane psihijatra tak da... nisam niti sigurna da li mi je pametno konzumirat ali mili bo~e... nego, poato indica nema u inka, razmialjala sam o sativi. ona ipak di~e... samo je problem kaj nikad nisam ula da je to neko nabavil, ili puail, svjesno...
Z&NZMAJ

maj 2012.

#61
`to god nabavila bit e "ma ak u vre i" i nikad ne mo~ea bit sigurna koju sortu konzumiraa.
#62
~iva istina. danas sami hibridi. u odnosu na ono kaj su puaili "naai stari" mi nemamo pojma kaj je canabis...

maj 2012.

#63
da ako kupujea sa ulice, ali ako uzgajaa kao veina ljudi na ovom forumu onda ea sigurno znati ato je prava vutra i ato je kvaliteta...
DeckoISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#64
Pozdrav ljudi imam neke sitne probleme s pusenjem. Ugl. uzeo sam 2 grama za probu i da uhvatim neko sjeme za prvi grow koji je vec poceo. Problem je sljedeci... Nakon prve konzumacije koja je bila onako malo bolna jel me peklo uzasno u grlu i kao da sam osjetio da mi nest ide u mozak. Nakon sat vremena primio me hebeni osjecaj koji je bio vise nego divan. Lebdim skupa s krevetom, kontroliram sve. Kad hocu da se okrenem desno i da se vrtim - vrtim se i lebdim kak ja hocu ! znaci upravljanje tripom mi je uspjelo..ak me kuzite i ak se to tak veli. Moram napomenuti da dosad nisam sam pusio i da nikad nisam tolike doze pusio. Znaci sve prije je bilo par puta u drustvu. Vec zadnjih dva puta konzumacije javlja mi se neobican osjecaj koji nemogu bas najbolje opisat. Mogu samo rec da sam vise fokusiran na razmisljanje o svom zivotu. Nema lebdenja :( nema neke sile koja me vu e :( jednostavno nema nista. Znam da ja to sve trebam sam kontrolirat i stvarno ja se trudim to kontrolirat al nejde. I jos nekaj. jendom sam pusio neku travu koja me vise digla u smislu da sam bio aktivan i pun energije. Znaci ono ful pozitivan i aktivan. Tak sam se osjeco. A navecer sam zaspo ko beba nakon aktivnog radnog dana. Zanima me dali se taj efekt moze postic kod bilo koje vrste marihuane, odnosno dal je to ovisno o tome do kojeg stadija uzgajam marihuanu ( dal su mjehurici bijeli, lagano smei ili skroz smei ) ? ili je to od vrste do vrste bez obzira na uzgoj ? Nadam se da je pitanje jasno i da nisam pogrijesil temu.
DJFlyHighLEGENDA

maj 2012.

#65
onaj high osjecaj ovisi i o sorti i o vremenu berbe, kao ovo sta si ti naveo, kad su mlijecni, 50/50 ili smedji, mlijecni dizu, a smedji zabijaju, iako to vrijeme berbe manje ovisi a o sorti vise ovisi. tako da ako zelis da te digne, trazi vrste sa euphoric, uflifting, happy itd, ima ih bezbroj tako da ako dobro potrazis sigurno ces nac ono sta te zanima :) sretno! peace out!
DeckoISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#66
Hvala ti na odgovoru, objasnio si mi bas ono sta me zanimalo. Makar nadal sam se da cu taj osjecaj koji me dize dobit samo tak ako pripazim kad uberem al ipak ovisi o sorti. I budem ja naso neku koja meni pase samo dok se ja uhodam u praksi malo. Jos sam htio pitat nesto. Obicno popusim kad je petak il onak prek vikenda kad sam doma i tak...Ujutro kad se probudim ja imam tolko kremelja oko ociju da je to strasno. Jedva ih uspijem umit. Dal se to jos nekom dogadja ? Ali zna i to je samo kad konzumiram vecer prije. Inace ne. Znam da pitanje nije primjereno temi al neznam di bi drugdje.
DJFlyHighLEGENDA

maj 2012.

#67
ma nema problema majstore, a za ovo neznam, nije mi se dogadjalo osim kad sam imao konjuktivitis... bolje da ne pricam :) isto tako zna mi bit od previse spavanja da ujutro kad se dignem oci me peku (neznam od cega) prvih 10 sec i onda lakse i lakse... trzne me ujutro covjece koda mi je netko kiselinu ulio u oci, ali mislim da ovo nema veze s tvojim slucajem tako da ti tu nemogu pomoci :) ako je netko imao slicno iskustvo siguran sam da ce ti odgovoriti... samo polako :) peace out !
mega monkPOZNAVALAC

maj 2012.

#68
hahahah lol ina... ne u nikad zaboravit , jednom sam se probudio ujutro i nisam mogao o i otvorit kolko su bile sljepljene a ve er prije zdimila ekipa barem pedesetku... bilo je to prije 5-6godina.. da konjuktivitis sam popuaio i nema veze s vutrom ali zato lije enje ima... kad sam imao taj vra~ju konjuktivitis nisam morao u akolu ( fala bogu) i napuaavao sam se od jutra do sutra a najbolja stvar je da mi je ta glupost na o ima proala isto kak je i doala.. sje am se ko da je ju er bilo kak smo se zekali da marihuana lije i sve bolesti.. hehe Decko pokusaj se umit prije spavanja pa te ne e napasti krme~lji tolko ujutro a ina e desi se svakom da se probudi s krmekima na o ima.. :ludak
DeckoISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#69
Ma nemam problema s higijenom i sve ja to sredim ko svak normalan prije spavanja. I znam da nemam konjuktivitis jel to bi trajalo i nakon toga kad se ujutro probudim i umijem. Al fakat zacudio sam se kad sam vidio tolko toga oko ociju, na trepavicama onak wtf? mozda je stvarno samo do konzumacije prije i sada. Al ono iznenadi te tak nekaj kad vidis. Moram to sad testirat opet jedan dan..sad nemogu bojim se zapalit imam previse briga u glavi.

maj 2012.

#70
:bananica

jun 2012.

#71
pa ato puaia onda? i meni se desi da ne mogu da se $etim ato je bilo prije uru vremena, al onda idem na klupu mjesec dana i posle toga sve ok.

jul 2012.

#72
Pozdrav, nov sam ovdje pa sam mo~da fulao forum. Imam problem; esto nakon puaenja trave povraam. mo~e li mi neko dati savjet il rei u emu je problem? Hvala :)

jul 2012.

#73
bice da ti ne prija, jel motas cisto il sa duvanom

jul 2012.

#74
Motam sa duvanom iz cigareta

jul 2012.

#75
ako nisi pusac moguce da ti smeta duvan, ako jesi onda ti ne prija vutra, u najgorem slucaju mozda je spricana pa ti tako odreaguje organizam, to nikad ne znas ako je sa ulice

jul 2012.

#76
da, nisam puaa . ata onda da probam bez duvana.

jul 2012.

#77
pa probaj pa ces znati da li ti duvan pravi problem, jos ako mozes na bong cistak bilo bi jos bolje
Losmi the EvelENTUZIJASTA

jul 2012.

#78
Kako se borite sa paranojom, lepo je opisana u sledecoj pesmici? Ajs Nigrutin & Bvana - Stond Paranoja - YouTube

nov 2012.

#79
Skoro sam prvi put se napusio.Bilo mi je muka i povracao sam.Jeli to do trave,genetike ili je sasvim normalno?

nov 2012.

#80
normalno, uglavnom ;)
loopAMBASADOR

nov 2012.

#81
'Nadje li meda? pojedi ga koliko ti treba, ali nakljukan,povratices ga...' sefer ha Zohar

nov 2012.

#82
Pojasni xD Iso u krug nisam se ja sad prepusio jbt,samo da mi je da znam jel obicno pri prvom pusenju da ti bude muka.Inace pusim duhan 2 god.
loopAMBASADOR

nov 2012.

#83
nije nemoguce da ti bude muka recimo,prazan stomak,ili ako si cirkao pre toga nesto(ne ide bas dobro uz alkohol,bar ne kod svih)... mozda i prirodna reakcija organizma na 'novonastalo stanje' xD ja znam da sam se prvi put smejao kao lud.....na kraju se uplasio da nikad necu prestati...majke mi... u mozgu paranoja,a ja se smejem k'o ludak... generalno-ne,ne bi trebalo da ti bude muka,osim ako nisi povukao kao sivonja-pa ti bilo muka od dima
PortgasENTUZIJASTA

nov 2012.

#84
Kod svakoga je drugciji prvi put, nekima bude muka, neki se smiju ko ludi, jedu, ima cak i onih koje i ne uhvati kada prvi put uzmu, uglavnom normalno je :D

nov 2012.

#85
nije zabrinjavajuche.. ali..ako se to ponovi vishe puta..ili...ako se ne osjechash najbolje kad pushish..najbolje da ne pushish neko vrijeme ili smanjish kolichinu-ako bash zhelish pushiti. gledaj ne pushiti na prazan zheludac ili ako se generalno ne osjechash dobro.. ( znala sam tipa koji bi se u 8 od 10 sluchajeva srushio u nesvijest.alirazlog je bilo to shto se izuzetno nezdravo hranio + radio nochnu + bio neiskusna mimozica )
kutijeENTUZIJASTA

nov 2012.

#86
meni je bilo prvi put sat san ima 15 16 godina sa helgon iz aloalo. ako se iko vise sica te serije. ne povracaj, koncentriraj se. lagani kurs disanja udah trbuj unuta izdah vanka.
Z&NZMAJ

nov 2012.

#87
Desi se... Meni i dan danas bude muka od duhana. Spajam ovo jer postoji tema ve.
PortgasENTUZIJASTA

nov 2012.

#88
Meni je prvi put bio u srednjoj skoli i nije me nikako uhvatilo i tako 3-4 puta, poceo sam mislit da sam odporan na to ili nesto slicno tada xD medjutim kad je procepilo onda, wuu huu ne propustam ni jedan 4:20 xD hehe :bale

nov 2012.

#89
Tad sam bio praznog stomaka i bas taj dan sam popravljao zub i primio narkotik.Izgleda da su to razlozi,nadam se.Ali poslije pusenja sam odma sjeo u bus,moze i to biti razlog.Dali voznja ateti posl'e pusenja?
vutrankoISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#90
Ja se sto puta vozio napuaen u busu i sve normalno :D
loopAMBASADOR

nov 2012.

#91
zato je Japanac izmislio MP3 player-iliti 'dusevni vodic za naduvane u kriznim/stresnim situacijama ' xD drug,pre ce biti da ti je to od praznog stomaka-sam si rekao a i ne znam za tebe,ali ja kad odem kod zubara,posle toga nisam ni za K....
PortgasENTUZIJASTA

nov 2012.

#92
Ma hajde u busu xD auto 100x napusen vozio bez po frke s punom kontrolom, cak sto vise vozim sporije i uzivam u voznji vise nego inace xD haha :D fakat ima svakakvih pitanja na forumu xD
DollarrsISTRAŽIVAČ

nov 2012.

#93
Secam se kada sam ja probao prvi put...Kao da je bilo juce...Bila je to jedna zurka koju smo organizovali ja i jos 2 ortaka.....Sve smo spremili kupili alkohol,postavili stolove i stolice i kada smo sve to uradili dogovorili se da se nadjemo u toj kuci u 8 sati..Svi otisli kuci spremili se i negde oko pola 7 zovnu oni mene i pitaju me:"Hoces li da rivas sa nama veceras?",ja govorim da hocu i tako dolazi 8 h svi se skupljamo i oni smotaju jedan na brzinu.Tu vec bila pocela da pristize ekipa i mi izasli napolje i ispusimo na brzinu povuko sam bio velikih 6 dimova,uso sam unutra i poceo nekontrolisano da se smejem...posle nekih 30-ak minuta pocelo je da mi se vrti u glavi i dok sam trcao napolje u dvoriste poceo sam da povracam tolko jako da sam povracao i kroz nos...Secam se da sam oko pola 10 bio kuci i lezao u krevetu....Tog dana sam rekao da vise NIKADA U ZIVOTU necu probati vutru.... Naravno posle 2-3 meseca probao sam opet i od tada je pusim aktivno godinu ipo.. Takodje rekli su mi mnogi da i oni kada su prvi put probali bolju vutru,da su isto povracali ili su imali vrtoglavice i sl.. Tako da vredi rizikovati i probati jos koji put..

nov 2012.

#94
Gdje ce sjedati kada se nalocete kao svinje. Klasicna umodjelnica - alkohol svoje, gandza svoje i kao na ringispilu.
Kanabis_kidAMBASADOR

jan 2013.

#95
Imam jedan problem,neznam je li zbog loae trave ili neato drugo u pitanju.Zna i puaio sam travu s frendom i nakon par minuta mi je srce po elo udarat ful brzo i jako,nekih 160 otkucaja u minuti.Mislio sam da u se sruait.Sve se vratilo u normalu za nekih 2 i pol sata.Nakon 2 dana se probudim u 4 ujutro srce mi opet brzo i jako udara,ali ni pribli~no kao i prvi put.Tjedan dana sam bio doma samo mirovao.Srce mi je normalno kucalo,ali sam po eo osjeati oatru bol u prsima pri fizi kom naporu,kao da me neato iglom bocka.Otiaao sam kod doktora radili su mi EKG,rendgen,holter,ultrazvuk i ostala s****.Svi nalazi su bili ok.Danas nakon mjesec i pol se osjeam normalno,ali ipak se ne ~elim fizi ki optereivat.Mene sad zanima jel se ovo nekome ve dogodilo,ima li sli nih iskustava.Btw.tu travu nisam puaio prvi put i ovo nisam rekao doktorima.
jurcaAMBASADOR

jan 2013.

#96
jedan frend ima isti problem kao ti, isto srce lupa hoe isko it, kasnije se smiri, isto ga poslje probadala prsa, iaao na kontrole , sve u redu.. ne znam u emu je kvaka, dali si ubrijea pa te pere ili koji *****.
weedoyeLEGENDA

jan 2013.

#97
trava obicno ubrzava otkucaj srca, ali mozda se i ti plasis pa ti dodatno strah nabija otkucaje, u svakom slucaju niko nije umro od trave pa neces ni ti....

jan 2013.

#98
mnogo bre tripujete, opusteno, to je normalno i kad prestanete obracati paznju nece biti problema, puls se prirodno poveca a i percepcija malo izmeni pa se ufurate u film da ce srce iskociti i skakutai pred vama, znam o cemu spikate ali no paniks, eventualno manju dozu sledeci put, nadjite meru ;)
Kanabis_kidAMBASADOR

jan 2013.

#99
da uhvatila me panika,jbg.ata se tie trave pri ekat u da napravim svoj grow,pa onda puait jer se danas masu sranja prska po travi.

jan 2013.

#100
Desavalo mi se do pre godinu dana da kad god se napusim pocne da me hvata na paranoju, nenormalno strasno... Milion puta utripujem tipa ''Kuca mi srce brzo, ima da umrem'', jos kada pusim sa nekim ko mi ne odgovara pa me namerno ubacuje u los trip, strasno... Mada sada je sve oke, kako ja volim da kazem, treba covek da nauci da se napusi, tj. Trebas da upoznas sebe pre nego sto krenes da varis... I dan danas ne smem da varim sam, ili da napusen idem sam negde, neeeeenormalna paranoja krene da me hvata, inace sam i kada sam strejt dosta plasljiv i serem se mnogo od mraka, ali sam se pomirio sa tim, takav sam hebi ga, sada jednostavno nikad ne pusim sam ili sa nekim ko mi ne odgovara... Budite strpljivi sto se tice gandze, meni je trebalo oko dve godine da joj se prilagodim i da se ona prilagodi na mene :D Ali vredelo je, mnoge stvari sam ukapirao napusen... Izgleda da za neke stvari moras da se napusis da bi ih ukapirao... :D
Detox2OldLEGENDA

jan 2013.

#101
meni je trebao samo poateni pravi bong :RastaBong::eyebrows: ovo s duhanom,aka joint.:vomitwar:. Bilo mi je taaaakkkk loaeeee...muka,vruina,vrtoglavica,tako negdje dobrih sat vremena...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se