VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaCudan osjecaj par dan nakon pusenja
LEGACY

Cudan osjecaj par dan nakon pusenja

156 odgovora9,594 pregleda

avg 2015.

#1
Znaci ovako: pusio sam prije 3 dana i tu vecer kad sam pusio bio sam full "high", a prekjucer, jucer i danas imam osjecaj kao da sam tup totalno... nekako mi moje rijeci koje izgovorim zvone u glavi, nekad kao da stojim pored sebe i slusam se kak pricam... to mi se desava postepeno, prvo se slabo cujem onda sve jace i jace i kao da ne kontroliram ja ono sto kazem... zjenice mi se povecaju, stalno moram na veliku nuzdu i povraca mi se ali ne mogu... inace primjecujem da to prestane par minuta nakon sto popijem kavu i opet pocne 6 sati nakon sto sam popio... ima li netko slican problem ili zna kako da ga rijesim? bojim se da mi ne ostane tako... molim vas, hitno mi je :( :( P.S. novi sam tu a i ne gablecujem bas dugo mozda mjesec dana,,, ako je ovo u krivoj temi molim admine da prebace u odgovarajucu...
SPYENTUZIJASTA

avg 2015.

#2
Ako imaa nekih veih zdravstvenih problema nemoj puait dok ne rijeaia. Jel purnjaa sam ili u druatvu? Iako puaim vuvu skoro svaki drugi treci dan zadnjih 5-6 godina zna mi se desit kad ispuaim sam frulu da ne mogu meda sa kaaike, a nekad i zaspem hahaha. Kad puaia sam ne moraa topa srolat nego nai sebi mjeru neku koliko ti je dovoljno. Nemoj pani it nego ohladi sa vuvom i vidi hoe li ti se to deaavat. I nemoj takoer puno kafe pit nije zdravo. pozz
H2O888LEGENDA

avg 2015.

#3
po opisu i radu je prskano ko zna s cim mani se tog...

avg 2015.

#4
pusio sam s frendom,,, povukao sam 6 DIMOVA !!! znaci da jos malo pojasnim... pusio sam s prijateljem prije 2-3 tjedna i strgo sam se ali nismo puno popusili i ostalo mi je pola vec smotanog jointa i ostavio sam ga doma i otisao na more... prije 3 dana sam s frendom popusio ostatak(6 dimova!!!) I ovaj put je ucinak jaci... Hvala na brzim i jasnim odgovorima ali treba mi nesto konkretnije,,, netko tko poznaje moj problem ili netko tko ga zna rijesiti... pozdrav!
StipeZMAJ

avg 2015.

#5
Ja nemam pojma kaj ti je ali daj za pocetak izmjeri tlak. Kava, pljuga, povracanje, wc.... zvuci da bi moglo bit povezano sa tlakom. Pitanje sto si pusio.
L0oDZMAJ

avg 2015.

#6
Drugar na ulici se svasta prodaje,jos si ti kako kazes tek poceo dimit... tvoj je zivot,tako da povedi racuna sta dimis i koliko je ispravno to sto dimis... ima sam frenda pre 2 godine kojj je zeleo pusit budjavu vutru(zao mu bilo bacati,a budj se nafatala u tegli bas puno),imao je iste probleme kao i ti... cak jos gore,on je povracao,imao problema bas sa stomakom i pricao kako je ispusio otrov... nadam se da ti je jasno :)

avg 2015.

#7
i jel mu proslo?

avg 2015.

#8
Plijesan = neurotoksini

avg 2015.

#9
kolKo mi je poznato,neurotoksini unistavaju zivcane stanice...oce mi to proc?

avg 2015.

#10
Prestanea i simptomi po svakoj logici bi trebali prolaziti i proi..ukoliko organizam ne bombardiraa dalje ,ako i dalje brijes cibat budji fulju zavrsil bua na neurologiji intenzivnoj a vjeruj mi dru~e da to ne ~elia, coece zato pazi i nedaj se zajebavat s time..nije zeka...neurotoksini su opasni i trebo bi imat na umu to...
L0oDZMAJ

avg 2015.

#11
Opusteno samo,on je otisao na lecenje... sad sta ce bit s tobom,nznm... :razvaljen:: edit: salim se malo,nije dimio mesec dana panika ga cimala :) proslo je no frksss :D

avg 2015.

#12
uhh... aj nadam se da ce proc... fala buraz na brzom odgovoru... moram priznat da mi je bolje u zadnjih pola sata daj sad cu past u depruu :(

avg 2015.

#13
Kratko i jasno, pravu informaciju imaa i zato ju iskoristi kako treba i no frx, im ti tu tipkaa s nama ti govori da si ok i da samo obratis pozornost..nista vise..Chill out and peace bro

avg 2015.

#14
ja ipak mislim da je ovo sida :lol:

avg 2015.

#15
FAla buraz odma mi lakse A ti me nemoj plasit smrzo sam se ko jebena antarktikA ;) :) :D
StipeZMAJ

avg 2015.

#16
Nemoj pisat post za postom. Editiraj. Takodjer ne treba citirati ako odgovaras na post iznad.

avg 2015.

#17
ah novi sam tu... fala na uputama ;)
komsijin maliPOZNAVALAC

avg 2015.

#18
Sto se to mene ne desi pa da iskoristim priliku i dobro popricam sam sa sobom!?;)
LunnamoonLEGENDA

avg 2015.

#19
Moje misljenje je da je zbog toga sto ste zagasili, pa jos i odstojalo dugo... Inace dok sam cigare pusio, znalo me je iskidati kad tako ugasenu nakon nekog vremena ponovo pripalim, a kamoli jos sa vujom! Toksini bro, to se stvara kad zagasis, plus sto se unutra sve sasusilo, i to vise nije ono sto je bilo! Cepaj mleko, cajeve, izbaci to iz sebe i nemoj vise ugasene dzointe da pusis :) Naravno, nece ti biti nista ako to uradite sa par sati pauze, ali ovo sto si ti uradio, napravio si cijanid hehe :vozdra:

avg 2015.

#20
kolko ce trebat da to izadje iz mene Lunamoon? I kakav cijanid?? :(
LunnamoonLEGENDA

avg 2015.

#21
Nisam mislio stvaran cijanid (otrov), ali svakako se desi neka hemijska reakcija kad se ugasi dzox... Ne bih znao da ti kazem, tacno, ali veruj mi da ce morati da izadje, takav je nas organizam, tezi da izbaci stetne stvari iz tela. Pomozi mu sa sto vise tecnosti, kao sto sam ti rekao, i videces, proci ce sve. I za ubuduce, bar ja tako radim jer sam se takodje jednom iskidao od zagasene polutke, probaj kad pusis da ne mixujes sa duvanom, i uzmes dim-dva tako, nemoj da si alav :) Sam nadjes granicu da ti bude lepo, ni u cemu ne treba preterivati! I ne brini se, to je spor proces, ali proci ce, nemoj da panicis, panika i stres su neprijatelji broj 1!

avg 2015.

#22
fala buraz... tolko mi je stvari u glavi da vise ni za salu ne znam ;) ugl. Dosta mi je bolje, vise bas ne cujem sam sebe, pijem medicinski ugljen pa mozda za dan-dva odem kod doktora kad se malo iscistim od THC-a... imam osjecaj da me nekad malo stisce u plucima i da mi brzo srce tuce ali to prodje kad se pozabavim necim drugim.... ugl. fala svima dosad.... ako neko jos nesto zna nek napise slobodno, svaka informacija dobro dodje
StipeZMAJ

avg 2015.

#23
Pritisak na prsima/plucima, tahikardija, odlazak na wc.....i sve ostalo(prestanak istih kad zaokupirs svijest tj kad odes nesto radit)......zvuci kao neki blazi napadaj panike ili tjeskobe. Zna se to dosta cesto dogodit uz vutru. Bitno je da ti nista nije i da nema potrebe za strahom. Ne tvrdim sa sigurnoscu da je to, nisam psihijatar niti neurolog ali izgleda kao tako nesto. Nikakvi cijanidi :) Svrati do doktorice na razgovor, ne trebas se cistit od thc-a, nitko te nece testirati na to. Zna trajat to par dana :) Samo polako i proci ce.
LunnamoonLEGENDA

avg 2015.

#24
To u plucima je paranoja, steze dijafragmu i otezano dises, znam isto me je pogodilo, cak sam i jedno mesec dana s vremena na vreme pio pokoji bensedincic kad se mnogo unervozim i ne mogu da sam iskontrolisem. Ali procitaj ovde na forumu koliko slucajeva ima takvih, bice ti mnogo lakse kad znas da nisi jedini! Sad samo mislis kako si se sjebao na duze staze, verovatno kazes da neces vise da pusis i slicno, a za par meseci ces se smejati svemu tome kad se setis :)

avg 2015.

#25
hvala na savjetu Stipe.... poslusat cu te i otic kod doktorice ako do sutra ne bude skroz ok ;) znaci psihicki je... i mislio sam... hvala puno ;)
tttPOZNAVALAC

avg 2015.

#26
Nemoj puait viae,nije to dobro za tebe....
Gerber(N)RadičPOZNAVALAC

avg 2015.

#27
Ovaj se ~ali na udan oseaj par dana nakon puaenja a pola balkana gladuje. Eeeee ironijo nabijemtenaovogamoega! uti bre prike i puai :joint2: A to ato tebe vataju neki oseaji to ti je prca, verovatno, To kad polude hormoni i kad se zaglave u uretru nema udnijeg oseaja.
StipeZMAJ

avg 2015.

#28
Doktor gule je dao nabolju dijagnozu :zvizd:

avg 2015.

#29
Pardonirajte me,al ako nije lima prije pusio a ostali jesu,i ako je dim budjav,pa valjda bi se isjetilo dok pusis,a i po izgledu i mirisu bi trebo skuzit da.nesto nije u redu....
L0oDZMAJ

avg 2015.

#30
Disko brate mili,ja bi tebi mogao srolat top moje white domaje,po tvojim komnt po forumu legla bi ti pravo... dok bi ovaj momak ako bi zakacio koji cim zaglavio u bolnicu od paranoje :) sad vidi kako bi on mogao kao pocetnik odvalit bilo sta...
DvolicniLEGENDA

avg 2015.

#31
ato bi rekli stari : sinko man' se orava posla... bolje si popi votkicu bleki :p
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#32
Nitko nije pomislio da je cijela pri a koincindencija i nema veze sa duvkom? Mo~da bi se desilo i da nije duvao... o_O.... Niata nije isklju eno jer nema dovoljno podataka u uvodnom postu... Ako je ipak duvka onda mo~e biti svaata, od apricanog sme a koje kad se ugasi pa zapali ponovo nakon du~e vremena stvori neku novu "kemiju"....buavost/pljesan...su mikro gljivice i nisu baa nikako zdrave i ima dosta toksi nih vrsta (vidi mikoze)...iako sumnjam da je to....svaki organizam je unikat....netko rikne od 2 kikirikija jer je alergi an a netko ih ~dere na tone.... U svakom slu aju i navjerojatnije malo ja a paranoja/anksioznost..nervoza ~eluca itd.... Zapali jox "provjerene" gane od koje nikom nije bilo loae pa vidi... sretno
L0oDZMAJ

avg 2015.

#33
Sve je ovo spikanje na istoj,dobio je punu informaciju,a sad se sve svodi sta bi bilo kad bi bilo... da je baba imala damu zvali bi je deda... opisao je svoj problem u pocetku,nek proba nakon mesec proverenu mariju,ako bude imao isti problem... onda ovaj sport nije za njega :) peace out from me :)

avg 2015.

#34
Uj ma neeemaaas ti.mudaaa za to.. :p Ajde izazivam te.. :p. I to bas me ufatis danas pecat, peresusile tegle.. :'( :'( :'( a onaj bubblegum nece jos skoro.. Ako se legalizuje u italija mogli bi imat neki meeting jednom godisnje.. Javni a opet anonimni.. :-D
Ajme meniAMBASADOR

avg 2015.

#35
Jel ti znaa ata si puaija ? Ko zna ata su ti uvalili, more i sintetika bit. :fuck:

avg 2015.

#36
Tko ce ga znat gotovo je sada :) Jos je oka stajala ,dana,tjednima :) Ali ae ,nije straano :) Well at the end ,thats heavy attack on lungs,heart cells and braing wich leads to some other things :) Future decesions are important!
boss117POZNAVALAC

avg 2015.

#37
To ti je sve strah od neceg nepoznatog ne istrazenog dovoljno, nemoj pusit vuvu,samo da nebi ispao pi*** u drustvu, ako te strah posljedica (mislim na muriju,roditelje,zdravlje.itd) uvjek ces imati te probleme, a sve to nije zbog vuve vec tvoje glave u kojoj su jedine misli kako si se odvalio, jer je to nesto novo za tebe.

avg 2015.

#38
MORAM i ja svoje iskustvo s vama podjelit sad ovdje... naime jednu vecer sam s svojim kompicima brijo kod mene u stanu i ono pilo se pusilo se malo crtalo i tako to.... oko 4 ujutro svi su osli i ostali smo nas trojica, na to je pero (neka bude) izvadio neke cudne tabletice i odlucili smo ih popiti, nakon nekih pola sata izgubio mi se totalno film.. probudio sam se sutra oko 16h i sve je bilo ok, samo me onako cudno nesto boljelo u Anusu, al nisam obracao pozornost do odlaska na wc kada sam imao poprilicno krvavu stolicu.. da li netko zna sto mi se dogodilo???
komsijin maliPOZNAVALAC

avg 2015.

#39
@blackie idi obavezno kod doktora jer definitivno imas neki psihicki poremecaj ili vise njih. To sto tebe muci bi isplivalo na povrsinu pre ili kasnije, a vutra je dovela do toga da si dosta ranije postao svestan svog problema. Imas sve elemente anksioznosti, ali ima i onaj deo u kojem si mogao da cujes samog sebe, a to je vec vid zvucne halucinacije i time ce se psihic najvise i baviti. Kako god sve se to da "ispeglati" na ovaj ili onaj nacin i ne sumnjam uopste da ces se vrlo brzo vratiti u normalu. I drzi se dalje od trave, bar dok ne budes mogao da uzgojis nesto sam, mislim na neki CBD strain ili neku laganu indiku. Kanabis je lek;)
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#40
@komsijin mali imaa defitivno pravo da je THC mogao biti trigger/okida ne eg ve latentnog i postoje eg....

avg 2015.

#41
ili su te silovali ili si samo sa cudnom tableticom sjebao caecum creva
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#42
malo udno kad netko o svom anusu govori na forumu nisam gadljiv ali too much detalja we've got the picture....ain't good...
L0oDZMAJ

avg 2015.

#43
Hahahahahahhahaha jao neverica,Power pobednik nedelje :D :D :D silovali :) morao sam komnt,znaci :lol::lol::popcorn::

avg 2015.

#44
nisam ja nista saljivo planirao, izneo sam dve realno moguce sutuacije s obzirom na opis, mozes ti predloziti jos neku
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#45
@PowerSeed iz koje je igrice tvoj avatar u~asno mi je poznat, u Tekkenu za PS3 ima u~asno sli an lik...ali nije isti.. ay sorry na smetnji pa javi kad stignea ...
L0oDZMAJ

avg 2015.

#46
A ja sam sad skontao pricu,a stvarno moguce da ga neko opalio... ja to nisam primetio izmedju redova,da je zaspao od drugarovih tabletica... nista Disko druze idi kod doktora,proveri da nisi trudan :) neko je tebe da izvines i no hard filings opalio... da si pusi samo mariju to ti se ne bi desilo...

avg 2015.

#47
nema veze sa igricom, cist dokument, ovde spomenut https://www.vutra.org/threads/brutal-offtopic.9876/page-297#post-381478 manje spama u temi, nismo na yardu
SuperflyAMBASADOR

avg 2015.

#48
sorry i thx...
t@maraZMAJ

avg 2015.

#49
Stvarno loae zvu i ovo ato si ispri ao,nimalo bezazleno. Da nije Power napisao,napisala bih ja,na to me prvo asocira. Obavi neki pregled obavezno!

avg 2015.

#50
a teoretski moz da budu i neke promene na unutrasnjem zidu zeludca, pa da je doslo do krvarenja... sto kaze tamara, tesko nagadjati bez nekog pregleda. e sad, ako je davno bilo pa proslo a ne znas sta su bile te cudne tabletice...
DataAMBASADOR

avg 2015.

#51
Bitna je nijansa crvene boje krvi da bi se odredilo odakle krvarenje....ako je tamno kao soc kave onda je iz ~eludca a ako je skroz svijetlo crvena onda su hemoroidi...

avg 2015.

#52
Desi se nekad svaata...palim cca 20 i par godina...u po etku me znala mu nina lovit...al je s upornim treningom i to proalo haha...nama dugo frend donese nekog autia...zapalim navee i oblije me takav "mrtva ki" znoj da nisam mogo vjerovat...par minuta poslije i povra anje...i nakon toga kao da niata nije bilo...ispalio do kraja i u~ivao u ostatku ve eri :let:

avg 2015.

#53
:banana_rasta::p:joint2::joint::wave::vutra::let: kaze doktor dobro je..Hemoroidi su... samo ne znam zasto mi kolega stalno kupuje milku kad odemo na kavu??? :idea::idea::idea: Sazno sam sta su tabletice..Doza crnog HUMORA!! ;)

avg 2015.

#54
ahahahahaha, u jbte... ti se salis? ovo kao da je kurt sater pisao :D

avg 2015.

#55
mislim da mjesas sa alkoholom vutru ili stavite dosta duhana ili vutre a ti si tek krenuo bar tako zvu i ili je gore navedeno prije nezz:puuuh::

avg 2015.

#56
Dru~e Svaata se prodaje danas I ja sam novi ovde ali imam dve decenije iskustva sa najplemenitijom od svih biljaka Stvarno je greh ata sve pakuju i prodaju Neki dan mi doala baa takva,buava, od nekih slepaca Obrali je kraljevi i odmah vla~nu u najlon i u prodaju sa njom Brate to smrdi fuj Takve stvari izbegavaj i ima ea lepa iskustva u dru~enju sa biljkom bez obzira da li si sam ili u druatvu sa ortacima Puno pozz

avg 2015.

#57
nisam upoznat s tim bjelcek al hvala tebrex,ako je komoliment ako nijee opet hvala.. ;-)

avg 2015.

#58
u bre... ne znas ko je kurt sater??? sramota!!! :lol: ok, to ti je onaj lik sto je pisao, producirao, rezirao i pomalo glumio u sinovima anarhije, znacku, shield, takodje. e sad, ima neke ispade kao ti u tom postu, a ako nisi gledao necu da spojlujem :D

avg 2015.

#59
Fakat nisam pratio,a i rjetko citam odjavne spiccee, bas ste me lijepo nasmijali dok sam cito odg,nisam ni varit moro.. Respect ekipi za pmoc,al pre ozbiljni ste nekad ;-) . Spojlaj slobodno...

avg 2015.

#60
hm, okkkkkkkkkkkk S8des8DnFIw 0JyiaL0ifVA
welserENTUZIJASTA

avg 2015.

#61
Nije to nista i ja sam imo after effects nakon dvi nedelje pa sam mislijo da mi nesto fali neki vitamin haha samo se smij tome i proce brze :)
anunnaki_LEGENDA

sep 2015.

#62
osecam bas cudan osecaj ona je usla u meeeeenee :D

maj 2016.

#63
brate nesikiraj se,prosa san i ja slicno,nakupilo ti se svega duvan vuva kava to je mix za simptome koje imas,nebrini samo se tribas ocistit,i kao sta ti je receno nepusi ugasene jojinte,pij puno vode i jos us to mlijeko caj itd...
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#64
@matias jel realno da ti odgovaras sad posle godinu dana coveku koji je vec dobio odgovor?? A zadnji put je bio 21. avgusta 2015 na forumu?

maj 2016.

#65
Akk mu se odg nek odg,kakve veze ima??
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#66
@DiskoKobaja Pa napisao sam zasto? Pokretac teme nije usao na forum vec 9 meseci, napisao je problem odnosno pitanje koje nije bio nekog dugorocnog tipa neko trenutno stanje i dobio je odgovore najnormalnije. Onda se pojavi Matias koji iskopa temu i napise savet koji je vec napisan (da uzima vise tecnosti itd)... Bolje ti reci druze sta sam ja tebi uradio i gde sam ti stao na zulj da razresimo odmah? Edit: hehehe sad sam usao u tvoje postove, otvorio si 11 tema i od tih 11 je 4 na groblju, i samo jedan dnevnik :fuck:

maj 2016.

#67
jeli realno...zasto bi tribalo bit... s kim se ti svadjas i sta te boli k sta ja radin...
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#68
Prvo ne svadjam se a drugo pise sa kime razgovaram, tagovao sam ga, svakako ne sa tobom. A tebi mogu da kazem da pripazis na recnik, nismo zajedno ovce cuvali :)

maj 2016.

#69
matias opusti se oe e :D

maj 2016.

#70
I kakve to ima veze?' sta si ti neki upravitelj temama ili koji k??? Ti to ljude kao rangiras ko je kolko tema pokrenio? kolko su mu kvalitetne ili sta ne kuzim???Dok god se nikog ne vrijedja il ne ispituju debilane koje su u vodicu za pocetnike nek ljudi odg na sta oce, ko da moras citat, imamo svi teme na koje smo preplacene i to citamo, nadam se da ti nisu oci ostecene jer si moro citat eto odg na neku staru temu....WoooooooooW!! I pazi ovo jedan dnevnik!! wooow!! sta se i po dnevnicima rangiraju ljudi??? :thumb::thumb::thumb::thumb::objesen::objesen::thumb::thumb:

maj 2016.

#71
Cudan osjecaj par dan nakon pusenja Kaj vi to duvate ? :D
StipeZMAJ

maj 2016.

#72
Ekipas ajde opustite se malo. Da se barem oko neceg bitnog svadjate :D Ni meni nema smisla odgovarat ekipi koje nema na forumu vec dugo....al ako netko zeli, nije grijeh :)
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#73
Ja nisam nikoga napao niti se svadjam. Mene zanima cime sam ja tebe izazvao DiskoKobajo da se ti uopste mesas u ovo? Ja sam prvi post u ovoj temi napisao jer mi je besmisleno odgovarati nekome koje imao trenutnu situaciju lose se osecao covek ali pre 9 meseci! I istovremeno taj isti covek se ne pojavljuje od tad na forumu? I savet koji je dobio vec pise! Ocigledno je da si zeleo meni nesto da porucis samo ne znam sta i zasto? Pa ako bi bio ljubazan da mi odgovoris? Ne ne rangiram ljude po tome koliko si tema otvorio niti dnevnika ali to ti ipak daje neki kredibilitet ako vec hoces da mi stavljas negativnu ocenu poput ne slazem se, ja jako retko stavljam takve reakcije cak i ako se ne slazem jer to ostaje tom clanu kom si dao. Ne znam ova skracenica "k" od cega je? :)
L0oDZMAJ

maj 2016.

#74
Lete zmajevi ovom temom... vijuuuuuu:let:

maj 2016.

#75
ali zasto bi bilo mene briga sta je tebi realno ili besmisleno,neman potrebu tebi nesto objasnjavat,prema tome lagano mi se skini s grbace ja tebe nisan proziva nego ti mene... ma ja san totalno opusten,on mene proziva zbog gluposti,wtf koga briga sta ja gledam i sta odg ako nevridjam ili nekrsim pravila...chill

maj 2016.

#76
ja sam samo napusao sta te smeta? pa nekk pita.. nisam te uopce napo,ja pratimm maxx 10 tema od kojih se pola ne azurira ne znam zasto, i nije problem ako neko nesto sto je zanimljivo izvlaci iz naftalina pogotovvo ako nije usko vezano uz vodic ili druge 6438 puta napisane teme/pitanja u vezi growanja jer ovo je i dalje forum,mjesto za virtualno druzenje i laprdanje,i dok me nisi isprozivo... i mislim da je ne slazem nije neg ocjena... @Stipe Pusi se sour crack,sour bubbly,i neka bih komercijala.. i nista mi nevalja.. p.s: htio sam ti porucit da nekima poput nene nije bad citat odg na mrtve teme,ako je zanimljivo,i da se netreba nikog napadat zbog toga..
sbcjeceoLEGENDA

maj 2016.

#77
zh_uRqi0Rto <3

maj 2016.

#78
od sada samo ovaj rad.. 5oniUCnzSKI malo preradimo i nova himna za vutru.org

maj 2016.

#79
hahahhaaaaa.plac...

maj 2016.

#80
Znaci ljudi evo i mene... uglavnom hvala svima na savjetima i podrsci... shvatio sam da moje tijelo opcenito ne podnosi dobro thc jer stalno dozivljavam nekakve bad tripove kad pusim... nikad nisam dozivio travu normalno, kao lijep osjecaj...tako da necu pusit neko duze vrijeme ... i nakon godinu dana javljaju mi se znakovi nekakve anksioznosti kad se sjetim svega toga... hvala vam svima jos jednom na podrsci
montenegrinoENTUZIJASTA

jun 2016.

#81
Proslo je vise od 12 godina od kako nisam pusio par dana :) hahaha kakav je osjecaj , los sigurno ! :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se