LEGACY
pusite cistu ili mesate sa duvanom?
57 odgovora4,287 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#1
imam par drugara koji puse cisto, a opet dosta njih mesa sa duvanom,cajem, sta je po vama bolje? :)))
48 REP96%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#2
Kad se ima puno onda se puai
isto, a kad se ima gram na 5-6 ljudi onda moraa rastegnut s duhanom da mo~e pro bar 2 kruga. A da je bolje
isto bolje je...
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#3
uvijek dodat duvana u rizlu, a u pomagala (bong,pajp etc.) cisto =)
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
Bob _Marley
ENTUZIJASTA366 REP42%
→ Poznavalac
Bob _MarleyENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#5
Ja katkad stavim tu i tamo duhana da bolje gori,nepusim bas cisto...
iSensation
ZMAJ21.472 REP
GreenGO
POZNAVALAC1.008 REP45%
→ Ambasador
peace_pipe
AMBASADOR1.834 REP10%
→ Legenda
peace_pipeAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#9
sad ispada da svi puse na cisto, pa normalno da se duhan stavi, na cisto puse samo crnci u blantovima!! peace
herb-o-logist
ENTUZIJASTA444 REP61%
→ Poznavalac
herb-o-logistENTUZIJASTA
maj 2011.
maj 2011.#10
Sa duhanom, ali zbilja malo da pljuga bolje gori. A i nemam trenutno tolko vutre da si mogu priuatit
iste:icon_lol:
24 REP48%
→ Istraživač
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
maj 2011.
maj 2011.#13
Nikad mi niko nije reko da sam crnac u blantu :icon_lol:
Mislim da bi trebao gledat manje nigga rap spotova.
Ja uzmem liae vutre umjesto duvana, pa motam hed u to.
42 REP84%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#14
Ja vec imam pusackog staza 20 god.Uvek pusim cistu vuju ili dodam trunku duvana samo ako je vuja sveza to jest ako nije jucki suva jos.
Mnogo lepsi ukus a i rad kad je cistaka......
Nick Praskaton
ISTRAŽIVAČ122 REP48%
→ Entuzijasta
Nick PraskatonISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#15
isto ak puaim solo, al to bude pljuga od max pet cm, a ina
e u druatvu s duhanom
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
maj 2011.
maj 2011.#16
baa liae ili trim od kifova? (oni sitni listii okolo)
kakav je okus sa tim?
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
killing^spree
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
killing^spreeISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#18
e ne znam za vas al iskreno ja se bukvalno " davim " od duvana.... ne podnosim ga nikako... ispusim jednu cigaretu i lose mi je, pa zbog takvih problema prisiljen sam pusit cito, al ne zalim se :)
p.s. ganja mi ne smeta dok pusim, cak mi u neku ruku prija njen dim za razliku od duvana.... p.s. ko ima malo parica bong nek kupi, nece zazaliti :)
seeders
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
seedersAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#19
Mene isto ubije dim od duhana budui da ne puaim cigarete.
Na~alost to nepodnoaenje je znalo nekoliko puta rezultirati mu
ninom, a 2x
ak i riganjem. Sad samo nisam siguran je li to do dima cigarete ili ne
eg drugog jer mi se to rijetko, ali neo
ekivano dogaa...
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#20
Budi siguran da je zbog duvana. Ja sam bez duvana dugo vremena pravio,sve dok nisu dosle fensi cene uz fensi kolicinske pakete. Nazalost,danas i sam rolam sa duvanom jer ne mogu sebi da priustim rolanje cistaka. Ne racunamo uzgajanje koje se rezultira smesom koja traje 3-4 meseca.
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
seeders
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
seedersAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#22
Mislia s
ajem od Francka? :):):)
Ja u baa sutra to probat da vidim kako je, ali
uo sam da od mente mo~ea postati impotentan...sad ne znam jesu li to pri
ice ili je to stvarno.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#23
@He Man
Ne. Probao sam sa par drugih cajeva i nije islo. Prejak miris i ukus.
Ali posto si me podsetio za mentu,probacu sutra. Mozda uspe.
Secam se da je Weed pricao o tome nesto.
Report sledi.
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jun 2011.
jun 2011.#24
Samo imaj u vidu da ovi kupovni
ajevi u kutijama nemaju isti okus i intezitet
kao menta koju mo~ea kupiti u biljnim ljekarnama ono u kesi malo veu koli
inu.
Joa ako imaa po vrtu svoje pa uberea i osuaia, to je najbolja opcija.
@seeders, to o impotenciji je mit isto kao i u slu
aju vutre.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#25
Hm. Nisam razmisljao o uzgajanju caja. S obzirom u kakvoj sam guzvi trenutno,mogu da odem i uzmem nekih 50-100g,pa sta ispadne. Ako ne ispusim,popicu.
Sinoc sam rolao s nekim duvanom s ukusom jagode. Upropastio buksnu. Disappointed in duvan,many times.
SpongeBong
ENTUZIJASTA294 REP24%
→ Poznavalac
SpongeBongENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#26
puai se s duhanom,ali ne puno tek da lakae i ljepae gori ,1/4 duhan. peace
Ziplock
ENTUZIJASTA578 REP95%
→ Poznavalac
ZiplockENTUZIJASTA
jun 2011.
jun 2011.#27
Ako je obi
na gica onda stavim malo duhana
isto da bolje gori,a ako je blunt ili bong ili pajp onda trpam
isto.
A i ina
e puaim cigarete,tako da mi ne smeta....
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jun 2011.
jun 2011.#28
Ganja + menta :)
Nije loae,ako
ovjek ne podnosi duhan,ali da treba period privikavanja,to je
injenica. Malo po malo,postalo mi je nezamislivo zapalit mix sa duhanom :) baa mi je fuj pljuga kad je duhan unutra.
seeders
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
seedersAMBASADOR
jun 2011.
jun 2011.#29
Ja sam danas probao, ali sam svejedno, kad sam napravio smjesu, stavio malo malo duhana
isto radi gorenja...
Okus je bio full ok zbog mente, ali kao da me slabije lupilo. Sad ne znam je li to do toga ato te ina
e i nikotin rokne ili nije...
0 REP0%
→ Istraživač
maj 2011.
1 / 30
maj 2011.
jul 2020.