LEGACY
hašiš kuhan u mlijeku?
30 odgovora3,188 pregleda
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
triorioISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#1
ok.....trava s mlijekon atima i djeluje....
a da li se mo~e kuhati haaia smei u tabli s mlijekom?
ako tko ima iskustva nek ka~e
p.s jadna je ova dr~ava kad nemo~e legalizirat vutru......:signs016:
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#2
Konkretno, na koju dr~avu mislia ?
Onda je 99% dr~ava na svijetu 'jadno' budui da je 'tamo daleko' vutra u najboljem slu
aju dekriminalizirana ...
Kod nas, bez graanske inicijative teako da e se iata pokrenit, zna
i dok god je napuaenih likova koji iz fotelje kukaju kako je sve jadno i nevoljno.
Glede hasha, po mojoj selja
koj logici, ako u istome ima THCa, otopie se u masnoi, right ? :icon_idea:
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
triorioISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#3
i ja mislim ako ima thc-a da e se otopiti....
probat u.......
kako napravit graansku inicijativu kad e policija sve aktiviste pratit u stopu?:)
pogotovo ako je netko poput mene koji ponekad skuha
aj.....za smirenje:):respect:
4 REP8%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#4
Zna li itko koju temperaturu zapravo podnose aktivne tvari? }ar jointa je vrlo vru pa ipak djeluje. Zna
i li to da mogu slobodno experimentirati sa kuhanjem pe
enjem itd. Vrue ulje ima vjerovatno manju ntemp od ~ara
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#5
u
rerni podnosi 15 min na 60 stepeni bez opadanja ja
ine
sve poslije ide na dolje nedje manje nedje viae
kuvanje druga
ije ali ne mnogo
ne naduvaa se ti od trave spr~ene ~arom
ve od temperature koje proizvodi isti
temperatura odvaja thc iz materije i ti ga unosia u plua
tako da u poslednjih po centa cenat zavisi od dzoka
nema viae niata
a one fore naja
e me uradi kraj nemaju smisla
:hippy:
nikako u ulju nego uzmi puter na tiganj
kad se zagrije sipaj travu o
iaenu od sjemenki i grana
mijeaaaj dok ne osjetia poznat miris
im osjetia ali bukvalno prvi miris
skidaj sa vatre
to mo~ea u kajganu dodati i ima da bude super
e sada koli
ina je zeznuta stvar
zavisi koliko je jaka trava i koliko tebi treba
ako pretjeraa
muka u najavi
i nikako ne duvaj poslije
ni prije
i
ekaj da te pukne ne jedi poslije 10 min ponovo
4 REP8%
→ Istraživač
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
triorio
ISTRAŽIVAČ180 REP87%
→ Entuzijasta
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
greenmengaceENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#9
ma vise:))) ete to radi nasa mara :)) imas vise u lejka:)haha
6 REP12%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#10
nikada nisam probao skuvanu ili pecenu vutru,prve pare koje dobijem oticice na neke kolacice sa omiljenom nam biljkom
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#11
teako bi se haaia mogao 'otopit' u mlijeku - thc se topi u masnoi, a u mlijeku ima u najboljem slu
aju 3,8% masnoe... bolje u vrhnju onda - al zato se i radi s maslacem a ne s mlikom - izmislili su ljudi ve toplu vodu, pardon, toplo mliko :icon_lol:
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#12
ek Ramona samo malko...mali ispravak.
U Indiji kuhaju u mlijeku i to zovu Bhang. Uglavnom ne kuhaju budove, nego miaano.
Bitna je mljije
na mast. Ona otapa THC, tako da ako radia s mlikon trebaa veu koli
inu nego kad radia s maslacem jer je potonji koncetrirana mlje
na mast.
A to za vrhnje...mmmm, dobra ideja; pa napravia manistru na "Marihuvrhnje", sa malo parmezana...njumy...
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#13
ma da, oke, al to je bie mliko od svetih krava :D, 'malko' masnije neg ovo iz tetrapaka, a i ne kuvaju haaia, neg travu - glupo mi nekako, haaia kvarit mlikom (
itaj: iz ne
eg finog i trajnog, napravit neato ato moraa dr~at u fri~ideru i potroait brzinski) al aj ...
a i ina
e me osobno ne mami baa pucat se mlikom :)) .. tsja, i mliko ste pokvarili: iz sinonima
istoe i ne
eg ato pijea da te 'opere', napravit bombu :)))) .. aalim se
nisan znala to za indiju
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyD
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
DirtyDENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#15
U Bhang se dodaje maslac a i ako ne uvjek, Bhang je u biti jogurt...
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
feb 2009.
feb 2009.#16
Ja
ita samo s mlikon:icon_question:
Al nebitno; bitna je mljije
na mast. Zato ide maslac; mlije
ni...
Margarin nemo~e jer su biljne masti u pitanju, pa se THC ne otapa.
Nedostatak mlije
ne masti se jednostavno mo~e nadomjestit koli
inom mlijeka.
Takoe san
ita, doduae davno, da Derviai stavljaju Cannabis (jer neznan jel haaia ili baa budove koriste) u maslinovo ulje. I to se ulje koristi tako da ga stavljaju u juhu. Navodno, omogu
ava bolju probavu i no
ni san, te daje vitalnost i snagu :sun2:
E sad jel maslinovo ulje otapa THC, ili otapa samo CBD ili neato sli
no, tj. "kako???" otapa kanabinoide...neman pojma.
Svejedno zanimljiv podatak o
isto medicinskoj upotrebi Vutre:watchplant:
jan 2009.
1 / 16
jan 2009.
feb 2009.