VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebahašiš kuhan u mlijeku?
LEGACY

hašiš kuhan u mlijeku?

30 odgovora3,188 pregleda
triorioISTRAŽIVAČ

jan 2009.

#1
ok.....trava s mlijekon atima i djeluje.... a da li se mo~e kuhati haaia smei u tabli s mlijekom? ako tko ima iskustva nek ka~e p.s jadna je ova dr~ava kad nemo~e legalizirat vutru......:signs016:
bongashLEGENDA

jan 2009.

#2
Konkretno, na koju dr~avu mislia ? Onda je 99% dr~ava na svijetu 'jadno' budui da je 'tamo daleko' vutra u najboljem slu aju dekriminalizirana ... Kod nas, bez graanske inicijative teako da e se iata pokrenit, zna i dok god je napuaenih likova koji iz fotelje kukaju kako je sve jadno i nevoljno. Glede hasha, po mojoj selja koj logici, ako u istome ima THCa, otopie se u masnoi, right ? :icon_idea:
triorioISTRAŽIVAČ

jan 2009.

#3
i ja mislim ako ima thc-a da e se otopiti.... probat u....... kako napravit graansku inicijativu kad e policija sve aktiviste pratit u stopu?:) pogotovo ako je netko poput mene koji ponekad skuha aj.....za smirenje:):respect:

jan 2009.

#4
Zna li itko koju temperaturu zapravo podnose aktivne tvari? }ar jointa je vrlo vru pa ipak djeluje. Zna i li to da mogu slobodno experimentirati sa kuhanjem pe enjem itd. Vrue ulje ima vjerovatno manju ntemp od ~ara

jan 2009.

#5
u rerni podnosi 15 min na 60 stepeni bez opadanja ja ine sve poslije ide na dolje nedje manje nedje viae kuvanje druga ije ali ne mnogo ne naduvaa se ti od trave spr~ene ~arom ve od temperature koje proizvodi isti temperatura odvaja thc iz materije i ti ga unosia u plua tako da u poslednjih po centa cenat zavisi od dzoka nema viae niata a one fore naja e me uradi kraj nemaju smisla :hippy: nikako u ulju nego uzmi puter na tiganj kad se zagrije sipaj travu o iaenu od sjemenki i grana mijeaaaj dok ne osjetia poznat miris im osjetia ali bukvalno prvi miris skidaj sa vatre to mo~ea u kajganu dodati i ima da bude super e sada koli ina je zeznuta stvar zavisi koliko je jaka trava i koliko tebi treba ako pretjeraa muka u najavi i nikako ne duvaj poslije ni prije i ekaj da te pukne ne jedi poslije 10 min ponovo

jan 2009.

#6
Hvala! Meni je dosta stoputa rei i ja odmah shvatim
greenmengaceENTUZIJASTA

jan 2009.

#7
hasis i mljeko .....to neki novi proizvod:)))
triorioISTRAŽIVAČ

jan 2009.

#8
pa ti si defektinjo..tebi treba rei bar 3 puta:)
greenmengaceENTUZIJASTA

jan 2009.

#9
ma vise:))) ete to radi nasa mara :)) imas vise u lejka:)haha

jan 2009.

#10
nikada nisam probao skuvanu ili pecenu vutru,prve pare koje dobijem oticice na neke kolacice sa omiljenom nam biljkom
Ramona_RedENTUZIJASTA

jan 2009.

#11
teako bi se haaia mogao 'otopit' u mlijeku - thc se topi u masnoi, a u mlijeku ima u najboljem slu aju 3,8% masnoe... bolje u vrhnju onda - al zato se i radi s maslacem a ne s mlikom - izmislili su ljudi ve toplu vodu, pardon, toplo mliko :icon_lol:
EXARPPOZNAVALAC

jan 2009.

#12
ek Ramona samo malko...mali ispravak. U Indiji kuhaju u mlijeku i to zovu Bhang. Uglavnom ne kuhaju budove, nego miaano. Bitna je mljije na mast. Ona otapa THC, tako da ako radia s mlikon trebaa veu koli inu nego kad radia s maslacem jer je potonji koncetrirana mlje na mast. A to za vrhnje...mmmm, dobra ideja; pa napravia manistru na "Marihuvrhnje", sa malo parmezana...njumy...
Ramona_RedENTUZIJASTA

jan 2009.

#13
ma da, oke, al to je bie mliko od svetih krava :D, 'malko' masnije neg ovo iz tetrapaka, a i ne kuvaju haaia, neg travu - glupo mi nekako, haaia kvarit mlikom ( itaj: iz ne eg finog i trajnog, napravit neato ato moraa dr~at u fri~ideru i potroait brzinski) al aj ... a i ina e me osobno ne mami baa pucat se mlikom :)) .. tsja, i mliko ste pokvarili: iz sinonima istoe i ne eg ato pijea da te 'opere', napravit bombu :)))) .. aalim se nisan znala to za indiju
DirtyDENTUZIJASTA

jan 2009.

#14
A u Bhang ide i maslac...
DirtyDENTUZIJASTA

jan 2009.

#15
U Bhang se dodaje maslac a i ako ne uvjek, Bhang je u biti jogurt...
EXARPPOZNAVALAC

feb 2009.

#16
Ja ita samo s mlikon:icon_question: Al nebitno; bitna je mljije na mast. Zato ide maslac; mlije ni... Margarin nemo~e jer su biljne masti u pitanju, pa se THC ne otapa. Nedostatak mlije ne masti se jednostavno mo~e nadomjestit koli inom mlijeka. Takoe san ita, doduae davno, da Derviai stavljaju Cannabis (jer neznan jel haaia ili baa budove koriste) u maslinovo ulje. I to se ulje koristi tako da ga stavljaju u juhu. Navodno, omogu ava bolju probavu i no ni san, te daje vitalnost i snagu :sun2: E sad jel maslinovo ulje otapa THC, ili otapa samo CBD ili neato sli no, tj. "kako???" otapa kanabinoide...neman pojma. Svejedno zanimljiv podatak o isto medicinskoj upotrebi Vutre:watchplant:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se