LEGACY
Mini Pizze
30 odgovora1,842 pregleda
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#1
250 g brasna
pola kasicice soli
pola kasicice secera
ulje
1.5 gram kvasca
voda
2 grama marihuane
Recept sam capio sa posla(fast food). Msm vuja ne ide u recepturu, to sam nekako odakativno primenio..planiram da to napravim drustvu sad za rodjendan! Ali sam hteo da pitam da li je ovo dovoljno marihuane u receptu? Moze pomoc?
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#2
Pa vutra kao vutra gubi svojstva ako se zape
e, pa makar i u tijestu. Mislim da bih trebao maslac prije od vutre napraviti i kombinirati ga umjesto ulja. A dva grama ja dunem sad pa sad ;)
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#3
Dunem i ja opusteno, ali zato sam i postavio ovu temu jer ne znam koliko da stavim..
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#4
Koliko god da stavia sagorijet e pri pe
enju. Prvo ih dobro navari a kad im se otvori apetit napravi im pizze i nahrani ih ko gospodu, na isto ti doe.
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#5
Cak iako ih umesam sa testom? Neki nece da puse nego bi samo u hrani da probaju..
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#6
Rekao bih da i ako umjeaaa sa tjestom. Ipak je rije
od 150 do 250 stupnjeva pri pe
enju ato vutra nee izdr~ati da ne izgubi
ar :(
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#7
Ok, onda mozda bolje da pravim brauniz.... :( U svakom slucaju hvala.
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#8
kada imas taj rodjendan? i sa koliko biljnog materijala raspolazes? i koliko ljudi ce jesti to?..imam masu recepata za edibles..( nebi li bio za to solidan prevod - jestiva ?? )
offtopica :
kao jedan od nacina za pripremu nasih krajeva /ljudi za ..sve blizu nam legalizaciju...mogli bi ,i trebali bi..poraditi na prevodima "stucne terminologije"..nemamo prevode za masu izraza koji se koriste..ovi edibles su samo jedan primjer .
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#9
aefe napravi maslac pa mos to u tijesto umijesit i napravit pizzu il nest slano bez problema, ma da su kolaci prva liga,,slatko a 20-30min poslije slatko i u glavi ;)
@zla pa da, al stas kad ljudi vole na engleskom izgovarat neke rijeci, valjda se tako osjecaju civiliziranije :)
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#10
Danas mi je rodj, ali smo se ipak odlucili da ne pravimo has posto sam imao odredjene probleme.. Pocev od toga da sam morao da kupujem nove komponente za komp koji mi je crko dan pred rodj. -.- Bice negde oko 15-20 g na nas 10
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#12
sretan rodjendan....a cuj..ako je kvalitetna.. 1,5-2g po osobi moze biti cisto ok..pogotovo sto si rekao da neki nisu nikada prije probali..pa eto..njima manje..iskusnima vise..i sve super..
samo ne pretjerujte sa alkoholom..
44 REP88%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#14
Ma ako nitko od njih 15-20 ne izvadi nesto svoje, onda ti je ekipa u Q, takvima mozes i perain zamotat.
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
jan 2014.
1 / 16
jan 2014.
jan 2014.