VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaDubble Bottle ili Duh u Boci
LEGACY

Dubble Bottle ili Duh u Boci

20 odgovora2,581 pregleda

sep 2007.

#1
ovo je tema sa nacinima konzumiranja... :icon_biggrin: vidio sam skoro sve... na ovom forumu... al ovo nisam: Duh u Boci dakle... trebaju vam 2 boce... :icon_biggrin: 1 boca od 5 litara... 1 boca od 2 litre.... prvo uzmete bocu od 5 litara i odrezete je nozem skroz na vrhu... tako da dobijete "kantu" kapaciteta cca 4 litre... napunite tu bocu sa 4 litre vode i stavite je na stol... uzmete bocu od 2 litre i odrezete je skroz na dnu... (da na boci ostane ep) tako da dobijete "ljevak"... skinete ep sa boce i umetnete foliju sa 3-4 rupice... u otvor... u foliju stavite mjesavinu duhana i trave... (ne previse)... potom stavite bocu od 2 litre u bocu od 4 litre... (tako da samo cep viri iz vode)... i zapalite travu u foliji.... POLAKO dizete bocu od 2 litre u zrak... i boca ce se puniti zrakom sa jedine strane s koje zrak moze doc... to jest kroz ep... di gori ziza.. .:icon_biggrin: kad izvucete bocu skoro do kraja... (boca NEsmije izac iz vode... jer ce vam dim pobjec...) vidit cete da je cijela boca od 2 litre PUNA onog najlijepseg... najguaceg... dima... skinete foliju i stavite usta na otvor... onda spustate bocu nazad u vodu (tako da gurate dim u pluca) i udisete... i 2 litre cistog dima ce se nac u vasim plucima... :icon_biggrin: i drzite dah koliko mozete... ne "grebe" uopce... bit cete napuseni ko konj od 2 ovakva "dima"... :sun2: a i manje cete zize potrositi... ps. - pazite da vam manja boca nikad ne izadje iz vode... - nemojte stavljati puno zize u foliju jer se tesko "vuce" zrak nakon 2 serije... tako da je najbolje staviti samo za 1 seriju.... (iskustvom cete vidit koliko je to)... - ako vas ima puno i nemozete cekat mozete i napunit kadu vodom i svako pusit svoju bocu na tu vodu... made by MNoK Organizacija and Dzux2 @ 515
LaidbackPOZNAVALAC

sep 2007.

#2
khm, khm... gravity bong

sep 2007.

#3
da... nisam ni mislio da stari korisnici vuve neznaju... nisam vidio da nigdje drugdje pise... pa nek bude 4 njubs... :D
Bezze_SaAMBASADOR

sep 2007.

#4
D~aba, ne skontah ja... il' ato sam napuaen ... iliii joa koji put da pro itam post :) LOL ina, ehehehhe a maloprije zapalih.... :)

sep 2007.

#5
sad cu ja to nacrtat... :icon_lol: ps. i ja maloprije zapalih...

sep 2007.

#6
ima nedje na forumu objasnjeno i nacrtano

sep 2007.

#7
pfffttt... nacrto sam ja to lijepse... :sun2: cekaj da uploudam... ps. bash je zabavno crtat u paintu..

sep 2007.

#8
[bez sadržaja]
NarquilaENTUZIJASTA

sep 2007.

#9
Ma to ti je popularnije na kantu ili gravity bong ima o tome pisano vec

sep 2007.

#10
Tako je, pisano je o tome. (gravity bong, na kantu, kadmir)

okt 2007.

#11
e gotivno ti ovo moram da probam :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se