LEGACY
Peckanje u grlu od pušenja šita
14 odgovora1,491 pregleda
green soul
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
green soulISTRAŽIVAČ
jun 2015.
jun 2015.#1
Kao sto sam napisao u naslovu, da li je moguce da mi se ovo desava ?
Stigao skoro mocan ait pa sam naravno uzeo da se gotivim jer ga nema cesto :)
-okrece glavu
Evo danas mi je 3. dan da ga pusim i osjecam peckanje u grlu, a ranije sam cuo da se to moze desiti.
HAPPYMAN
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
HAPPYMAN
ISTRAŽIVAČ62 REP8%
→ Entuzijasta
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#7
nema opcije smijeano . :( :D baa to power! .. zelena duao, to si se ti malo prehladia .. ;)
green soul
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
jun 2015.
1 / 8
jun 2015.
jun 2015.