VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaPeckanje u grlu od pušenja šita
LEGACY

Peckanje u grlu od pušenja šita

14 odgovora1,491 pregleda
green soulISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#1
Kao sto sam napisao u naslovu, da li je moguce da mi se ovo desava ? Stigao skoro mocan ait pa sam naravno uzeo da se gotivim jer ga nema cesto :) -okrece glavu Evo danas mi je 3. dan da ga pusim i osjecam peckanje u grlu, a ranije sam cuo da se to moze desiti.
HAPPYMANISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#2
Moze , ista situacija i kod nas.

jun 2015.

#3
Ko zna ata to puaite ;)
HAPPYMANISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#4
Ni onaj sto prodaje ne bih znao reci , al uglavnom ubija :D

jun 2015.

#5
mene shit ne dira u grlo. u glavu da :)

jun 2015.

#6
Ka~u da tako treba Power :D

jun 2015.

#7
nema opcije smijeano . :( :D baa to power! .. zelena duao, to si se ti malo prehladia .. ;)
green soulISTRAŽIVAČ

jun 2015.

#8
ima dana... ue se je li prehlada :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se