LEGACY
Nema rizle :S
35 odgovora38,309 pregleda
27 REP54%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#1
zanima me postoji neka alternativa za srolat djoks, jer upravo osta bez rizle :icon_mad::icon_mad:
znam za foru sa racunima koje pokupis u trgovini i sl. ali mi frka kako slijepit kad srolas :SS
znam da ima jos dosta opcija, pa me zanima koja bi bila najbolja...
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
maj 2010.
maj 2010.#2
Prvo izvadi duvan iz cigareta pa zatim i filter onako provaljaj da izae iz papira omota cigaree.
Zamjeni filter onim kojeg si napravio klasi
no za Joi.. i pomjeaaj duvan i maricu polako zbij nazad u cigaretu...
Valjda si sku~io kako ide..
Malo traje ali zamjena je dobra kad nema rzila... malo viae zbijaj dok vraa smjesu unutra... i filter malo guai pa nemoj zaboravit obalit dobro jer taj papir gori kao lud...
Krejzy
POZNAVALAC1.139 REP60%
→ Ambasador
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#4
uo sam da novi zavjet dobro gori :costumed-smiley-027
i nije problem balom sljepit
Hypersor
ENTUZIJASTA233 REP8%
→ Poznavalac
30 REP60%
→ Istraživač
maj 2010.
maj 2010.#6
U ispraznjenu cigaru uvali smjesu pomocu lijevka kojeg napravis od obicnog papira taman sirokog da ti stane u otvor cigare
i mislim da je bolje prvo napunit pa potom promjenit filter
takve "cigarete" sam radio za prije/ispred skole samo sto se malo jace dime ; )
dosta tanak papir je onaj sto ga nadjes u novim patikama
Nikolica
ISTRAŽIVAČ158 REP72%
→ Entuzijasta
NikolicaISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#7
Ili od pljuge napravia, ili recimo izvadia iz kutije od patika koje si kupio odavno onaj papir kao ulo~ak ato je. Mo~ea od njega da napravia buksnu od pola metra... :D
3 REP6%
→ Istraživač
nov 2014.
nov 2014.#8
Malo puno vise kasnim sad sam slucajno naletio vamo da vidim sta se i radi :D
Ako nemas rizle a neugodno ti je imati aparaturu bongova i pajpica ili ako si pocetnik ili ti frka zbog staraca uzmes komad folije napravis lulu malu rupicu stavis vutrice gore i to je to 2 min posla :))
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
ZdravaTravaLEGENDA
nov 2014.
nov 2014.#9
Alu folija ispuata toksi
ne plinove! Nikako koristiti foliju!
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
kombajn
POZNAVALAC797 REP22%
→ Ambasador
kombajnPOZNAVALAC
nov 2014.
nov 2014.#11
kupite aparati za punit duhan .prazne cigarete , malo finog duhana.
filter se ako treba lako is
upa kad ga malo provaljaa prstima.
oslm toga prakti
an na
in za puait vani.
Rodders
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
RoddersISTRAŽIVAČ
nov 2014.
nov 2014.#12
Kombajn tak ja radim i baa ju
er kupim "GIZEH" tube 500 kom za 12kn i filter ne vadim, nema potrebe :-)
Strijela
ENTUZIJASTA382 REP46%
→ Poznavalac
StrijelaENTUZIJASTA
nov 2014.
nov 2014.#13
Onda je neki brutalni outdoor sjeo?
Nisam iaao istra~ivati, no cannabis lore mi zvu
i kao da filter filtrira i nama zanimljive kemijske spojeve :)
Karlitos
POZNAVALAC746 REP16%
→ Ambasador
KarlitosPOZNAVALAC
nov 2014.
nov 2014.#14
Ko pusi cigare,najtanji papir koji sam ja ikada video je na onoj alu foliji unutar paklice,papir je zalepljen za foliju sa unutrasnje strane.Malo je teze skinuti sa folije,i nisam siguran cime je lepljen,dal ima neke hemije tu..ali papir je bukvalno proziran.Al opet..ko pusi cigare,izvadi duhan,napuni s-mesom :) i to je to..
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
MarcoPoloLEGENDA
nov 2014.
nov 2014.#15
treba bit kreativan...lulica za svjeicu npr ;-)
ili hedi na no~ pa zagrijati upalja
em odozdo...snif snif
Rodders
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
RoddersISTRAŽIVAČ
nov 2014.
nov 2014.#16
Strijela na~alost nije, ove godine niat od doma
ice, dimi se kupovna roba :-(. Filteri u tubama su duplo krai od onih u kupovnim cigaretama pa i manje filtriraju dim ,baa sam probao izvaditi filter i staviti kartonski i nisam osjetio razliku. E kad bi se imalo watercurane robe moglo bi se tu i tamo zapaliti i za vrijeme posla brijem da se nebi ku~ilo kaj se dimi :-)
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
nov 2014.
nov 2014.#17
UVIJEK imaj u rezervi jedan vei komad za 2 frule i to je to...kad kupis rolicu odma izvadis sastrane i to je to ;) od sljedece opet i uvijek imas u steku koji komad :)
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
39 REP78%
→ Istraživač
jan 2019.
jan 2019.#19
Malo kasnije ovo vidim, ali, mo~da nekome zatreba... Uzmea kutiju od cigara, izvadia onu foliju, namokria je vodom, polako skinea onaj papir sa folije, ostavia ga da se osuai ili, ako si u mogunosti, osuaia ga fenom. itavih 10 minuta ti je potrebno za ovo (uz fen), bez njega ne znam koliko je potrebno papiru da se osuai, ali predpostavljam da mu ne treba dosta. :D
maj 2010.
1 / 19
maj 2010.
jan 2019.