VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaNema rizle :S
LEGACY

Nema rizle :S

35 odgovora38,309 pregleda

maj 2010.

#1
zanima me postoji neka alternativa za srolat djoks, jer upravo osta bez rizle :icon_mad::icon_mad: znam za foru sa racunima koje pokupis u trgovini i sl. ali mi frka kako slijepit kad srolas :SS znam da ima jos dosta opcija, pa me zanima koja bi bila najbolja...
upitnik???LEGENDA

maj 2010.

#2
Prvo izvadi duvan iz cigareta pa zatim i filter onako provaljaj da izae iz papira omota cigaree. Zamjeni filter onim kojeg si napravio klasi no za Joi.. i pomjeaaj duvan i maricu polako zbij nazad u cigaretu... Valjda si sku~io kako ide.. Malo traje ali zamjena je dobra kad nema rzila... malo viae zbijaj dok vraa smjesu unutra... i filter malo guai pa nemoj zaboravit obalit dobro jer taj papir gori kao lud...
KrejzyPOZNAVALAC

maj 2010.

#3
:rofl: prije ces improvizirat bong nego rizlu
wannabeshaman1POZNAVALAC

maj 2010.

#4
uo sam da novi zavjet dobro gori :costumed-smiley-027 i nije problem balom sljepit
HypersorENTUZIJASTA

maj 2010.

#5
uvijek je dobro imati mali pajpi:P

maj 2010.

#6
U ispraznjenu cigaru uvali smjesu pomocu lijevka kojeg napravis od obicnog papira taman sirokog da ti stane u otvor cigare i mislim da je bolje prvo napunit pa potom promjenit filter takve "cigarete" sam radio za prije/ispred skole samo sto se malo jace dime ; ) dosta tanak papir je onaj sto ga nadjes u novim patikama
NikolicaISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#7
Ili od pljuge napravia, ili recimo izvadia iz kutije od patika koje si kupio odavno onaj papir kao ulo~ak ato je. Mo~ea od njega da napravia buksnu od pola metra... :D

nov 2014.

#8
Malo puno vise kasnim sad sam slucajno naletio vamo da vidim sta se i radi :D Ako nemas rizle a neugodno ti je imati aparaturu bongova i pajpica ili ako si pocetnik ili ti frka zbog staraca uzmes komad folije napravis lulu malu rupicu stavis vutrice gore i to je to 2 min posla :))

nov 2014.

#9
Alu folija ispuata toksi ne plinove! Nikako koristiti foliju!
Ena&ModelsyAMBASADOR

nov 2014.

#10
Ni ja nebih sa folijom..
kombajnPOZNAVALAC

nov 2014.

#11
kupite aparati za punit duhan .prazne cigarete , malo finog duhana. filter se ako treba lako is upa kad ga malo provaljaa prstima. oslm toga prakti an na in za puait vani.
RoddersISTRAŽIVAČ

nov 2014.

#12
Kombajn tak ja radim i baa ju er kupim "GIZEH" tube 500 kom za 12kn i filter ne vadim, nema potrebe :-)
StrijelaENTUZIJASTA

nov 2014.

#13
Onda je neki brutalni outdoor sjeo? Nisam iaao istra~ivati, no cannabis lore mi zvu i kao da filter filtrira i nama zanimljive kemijske spojeve :)
KarlitosPOZNAVALAC

nov 2014.

#14
Ko pusi cigare,najtanji papir koji sam ja ikada video je na onoj alu foliji unutar paklice,papir je zalepljen za foliju sa unutrasnje strane.Malo je teze skinuti sa folije,i nisam siguran cime je lepljen,dal ima neke hemije tu..ali papir je bukvalno proziran.Al opet..ko pusi cigare,izvadi duhan,napuni s-mesom :) i to je to..
MarcoPoloLEGENDA

nov 2014.

#15
treba bit kreativan...lulica za svjeicu npr ;-) ili hedi na no~ pa zagrijati upalja em odozdo...snif snif
RoddersISTRAŽIVAČ

nov 2014.

#16
Strijela na~alost nije, ove godine niat od doma ice, dimi se kupovna roba :-(. Filteri u tubama su duplo krai od onih u kupovnim cigaretama pa i manje filtriraju dim ,baa sam probao izvaditi filter i staviti kartonski i nisam osjetio razliku. E kad bi se imalo watercurane robe moglo bi se tu i tamo zapaliti i za vrijeme posla brijem da se nebi ku~ilo kaj se dimi :-)
artisticLEGENDA

nov 2014.

#17
UVIJEK imaj u rezervi jedan vei komad za 2 frule i to je to...kad kupis rolicu odma izvadis sastrane i to je to ;) od sljedece opet i uvijek imas u steku koji komad :)
dite_splitaAMBASADOR

nov 2014.

#18
(K)rizla artistic ;)

jan 2019.

#19
Malo kasnije ovo vidim, ali, mo~da nekome zatreba... Uzmea kutiju od cigara, izvadia onu foliju, namokria je vodom, polako skinea onaj papir sa folije, ostavia ga da se osuai ili, ako si u mogunosti, osuaia ga fenom. itavih 10 minuta ti je potrebno za ovo (uz fen), bez njega ne znam koliko je potrebno papiru da se osuai, ali predpostavljam da mu ne treba dosta. :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se