VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaMarihuana u rakiji - recept....vase iskustvo?
LEGACY

Marihuana u rakiji - recept....vase iskustvo?

54 odgovora17,620 pregleda
triorioISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#1
ovo sam saznao al tek moram probat: u pola litre rakije stavi se koli ina 10 jointa...............doda se 2 ~lice aeera i 2 vreice aja od mente(prospe se iz vreice)......... za epi i tako dr~i mjesec dana..... i onda se pije normalno... ima li tko iskustva?

nov 2007.

#2
Ne znam kakva je ta rakija, ali znam kakva je kombinacija alkohol + trava = mu nina
doomerLEGENDA

nov 2007.

#3
Slo era je nesto pricao da stavlja budove u rakiju i ostavi... takodjer je reko da stabljike od trave nisu lose za stavit u rakiju.. i moja prijateljica kad je sadila je stavila bud u travaricu i zatvorila, rekla da ce otvorit kad se uda hehe.
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#4
po meni je to grehota radit.. steta trave sve sta od alkohola po mom misljenju vrijedi je dobro domace pivo ili vino.. ostalo su otrovi.. ali doslovno

nov 2007.

#5
Slazem se sa elephant0r po pitanju alkohola, zajebani smo... :D
doomerLEGENDA

nov 2007.

#6
slazem se... ja inace ne volim alkohol pa mi takvo sto ne pada na pamet al eto ko voli nek izvoli... nije lose u svakom slucaju..
CutkiISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#7
to se i meni cini... ne bi bas probavao, pogotovo ne s rakijom.. moglo bi zavrsit vise nego divlje :rofl:
delboyLEGENDA

nov 2007.

#8
Moja ekipa je to radila ,kod frenda na rodjendanu. Drzao je skoro 3 mjeseca hrpu granja prpe i tu i tamo neki mali vrh. Granja je bilo najvise,ono kak smo duvali ,tak smo stalno ubacivali... a za rodjendan otvorili bocu, stukli nas desetak svako po par gutljaja u krug ,i sta je bilo... zaaio sam se od rakije ,a trava se osjetila... (moraa procijedit prije konzumacije) hm...osijetila, jebiga neznam kak da opiaem. Ali feeling je druk iji ,nije poput aja ili browniesa ili d~ointa nasuvo... neg onak pere na svoj na in...a gle valja probat, nije neka frka oko tog ,samo ubacujea u jednu bocu i bitno je da stoji ato du~e... Sjemenke nestavljati,jer nema smisla. `to drugo rei neg PROBAJTE!

nov 2007.

#9
nemam fotku jbg-a ali sam kumu za slavu donio litar loze a unutra hedina od dna pa do skoro vrha baa hedina,joa se raairila kada sam stavio i izgledala je kao svje~a on to uvao par mjeseci (vutra je bila bruka crna,hybridina nisam ~alio) poslije popio sa njegovim kumom i ka~u da im nije sve bilo u loza tripu ka~e da su baa osjetili gandzu,ja nisam pio jer slabo pijem sem na ate srca za lijek jednu lozu da o isti grlo od thc iz noi pobije bakterije pa onda med crni iha zdrav sam ka guzica e da izvukli hed sjutradan osuaili popuaili i niata nisu osjetili
kanehbosemAMBASADOR

nov 2007.

#10
jednom sam slu ajno naletio na rakiju od vutre.prvo sam bio zbunjen zbog susreta sa takvom kombinacijom a onda nakon 3 aaice sam bio zbunjen od rakije. dobro za probat ali ...mah ...bezveze
triorioISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#11
rakija je zdrava-jedno pie:)
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#12
dzaba, al' ja ne bih "bacao" vuvu.... i jos da cekam mjesecima HA HA HA XE XE ljudi ba motaju ili inhaliraju ve hiljadama godina.... mislim ko ima vuve (na bacanje da tako kazem....) nek proba, meni je vala ~ao, eh, da imam par kg mozda bih experimentisao sa sva im.... :), to mo~da kasnije kad se (ako dodje ikad do toga, mislim ovdje kod nas) da vuva bude legalna....
doomerLEGENDA

nov 2007.

#13
Tjesi se tjesi : D

nov 2007.

#14
Meni se to cini dobra ideja....pa to je ko da pijea haaiaevo ulje tj. tinkturu od Marihuane.Ako isplaniraa da bude na 4-5 casica ko za pljugu mora biti odlicno,nije dovoljno da se napijes ali sasvim dovoljno da se napuaia tj. napijljugaa. Probo sam ja to sa Absinthom,al ko da i nisam jer sam u kolicinu mo~da 0.05 dcl stavio ko za 1/5 pljug,naravno niata ali je okus super. Potka,Vid-rakija,Absipljug,`kotski travski.....neato od sigurno valja.
RadeAMBASADOR

nov 2007.

#15
Rakija travarica je mnogo cudna za pice... Ja samjednom prenocio na groblju posle konzumiranja pola litre te rakije....

nov 2007.

#16
ne travarica nego marihuanica lozica ako popijea bilo koje pola litra i groblje je dobar krevet (i joa jastuk od cvijea,bolje miri nego jastu nica sa lenorom)
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2007.

#17
Uf ja sam nekad znao i viae od pola litre i to u roku od pola sata sam znao pola litre maznit ali uvijek sam uspjevo do kue doi bez da sam vani zaspo ali to je bilo pretjerivanje
triorioISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#18
nisam ti ja kriv ata neznaa popit samo jednu rakiju:)):sun2:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#19
Ihhh.... pa zna se da svaka rakija koja ima u sebi trave (travarica) mnooogo jaca od obicne koja se "pece" u kazanima, u ovu se jos doda vuva, mislim da ako poslije 4-5 piva se zapali joint, on djeluje isto ko da ste duplo popili... :icon_lol:, mislim dobra varijanta, samo treba ostaviti da doobro odstoji (sto vise to bolje, imam osjecaj :icon_lol:) Samo oni koji su agresivni na alkoholu, mozda uz ovu ne bi bili... mislim posto vuva ono smiruje hehehehehe sta mislite o toj teoriji :icon_idea::chef2:
Kurblaj KanAMBASADOR

nov 2007.

#20
A mislim da to baa i nebi bilo dobro jer se od rakije kad se pije baa razbije tak da bi ovo joa poja alo u inak i drito hitna pomo ili obli~nji kanal ili neki ekvivalent toga Bilo bi dobro hrpu dima ali baa hrpu i to vrhova natopiti i ostaviti i onda da ti je dovoljna jedna aaica i bude ko da si 1-2 spalio to bi bilo fino ali bi imalo vjerojatno izrazito odvratan okus
CutkiISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#21
ma joj, mislim da su to nebuloze... ak pijes rakiju nemres cuclat jednu casicu, ak pusis neces popusit jedan joint... to je kombinacija koja ne ide zajedno. ili se obli rakije ili se zabi trave. mislim, mozes i malo rakijice popit za aperitiv da ne dere grlo i onda koji joint.. ne bi ja topic THC u rakiji.. thanks but no thanks bilo koja druga je ne isplativa - em ces izrigat rakiju em ces bit u tripu na povracanju gubis di pogledas..

nov 2007.

#22
:clap: :clap:
triggerISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#23
Evo ovako; radio je takvu rakiju moj pajdo viae puta i to na ovaj na in: liae od trimanja i manje hedove (ko ima) treba potopit u litru rakije do vrha i ostavit da stoji. E sad, tu je jedna caka a to je da ganja nesmije pre dugo ostati u rakiji jel poprimi pre jak miris/okus; zna i ostavimo ganju oko mjesec/mjesec i pol, nakon toga procjedimo rakiju! Rakija sada ima intenzivniju aromu a da bi je malo poboljaali otopimo oko 300 grama meda! Tek sad je to gotov proizvod! Ovakvo napravljenu travaricu probali su (a da nisu znali) i ljudi koji ne puae ganju (re eno im je da je to domai pelin), i nakon pola uke i dvije popijene atample smijuckali su se onako pravo napuaeno, krvavih o iju! :D pozz

nov 2007.

#24
Pozdrav svima,posto sam novi na forumu :respect: Ovu varijantu o kojoj pisete nisam probao,ali mi je drugar pricao da je .....LoL:icon_smile:
Bezze_SaAMBASADOR

nov 2007.

#25
Pa dobrodoaao u naa mali "nasmijani" svijet :icon_lol: :signs046:

nov 2016.

#26
Mislim da alkohol pojede THC !??

nov 2016.

#27
Prije bi reko da pojede mozak :D
hazeriZMAJ

nov 2016.

#28
Nemoj misliti..citaj;)..pa onda misli:) https://www.vutra.org/threads/old-school-trim-hash-oil-bez-kuvanja-hedovacha-vutra-rakija.12658/

🔒 Ova tema je zaključana