VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaBeograd i lerdi!
LEGACY

Beograd i lerdi!

45 odgovora8,181 pregleda

sep 2007.

#1
Kakva je situacija u drugim krajevima Bg-a sa dilerima? Kod mene nemoze nista dobro da se nadje vec nedeljama. Prodaju najgoru prasinu i lisce.
RastamanBGISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#2
znam da je do pre 3-4 nedelje bio samo skunk i moji ortaci su ga hvalili, nabavljali su sa novog bg-a i sa starog grada. jbg, ja varim domacicu sa ortacima koji su kupili proletos nekih 300g, imamo josh zaliha bar do zime :D sad mi je rekao ortak da je ponovo doshla neka domacica u grad. ne znam, kazem ti pusim ovo sa ortacima sto su nabavili na veliko

sep 2007.

#3
Do sada obavjesten sam od prijatelja i ovdje sa foruma da je situacija kriticna u Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. Bosanci duvaju ko i vazda...kako je u drugim djelovima bivse ne znam... Jeli moguce da su ove vrucine sjebale neke plantaze? Ko zna...
ClarenceENTUZIJASTA

sep 2007.

#4
nema tu pravila...hasaju neki negdje...nije bitno odakle si ak nemozes il mozes skontat madidija...

sep 2007.

#5
Bie da su vruine sjebale one koji su uzgajali i prodavali te planta~e, a ne same biljke:)))
Silent BobPOZNAVALAC

sep 2007.

#6
Bile su neke velike racije ljetos po Crnoj Gori, pronasla murija plantaze. Ne znam sta je bilo tacno, to mi je stara javila dok sam bio u Hrvatskoj u julu.

sep 2007.

#7
Napokon je stigla dobra vu.Sinoc smo probali i odlicna je.

sep 2007.

#8
crko da bog da! :icon_lol:
InqAMBASADOR

sep 2007.

#9
Uvek i svuda ima da se kupi. Pogotovo u beogradu. Samo treba znati prave ljude.

sep 2007.

#10
U tome je i problem.Sve manje njih prodaje,kao ne isplati im se.

sep 2007.

#11
tebrex, nije dobro, zemun, nbg, petlovo brdo(15gimnazija) i to je to koliko ja znam da ima u bgu
rizlaISTRAŽIVAČ

sep 2007.

#12
zaprimio ovogodianji urod hm..radi..joa je za suaiti koji dan al... poz...:icon_lol:
MaksuzPOZNAVALAC

sep 2007.

#13
Hehe ...reko bi covjek zemlja snova...:icon_lol::icon_lol::lock:

okt 2007.

#14
Ljudi, izludeu, od ove godine studiram u BGu i ne znam nikog, ali baa nikog iz BGa od koga bi mogla da se nabavi. Okej, u srednjoj sam znao od koga mogu i kako, ali sad nemam ni koga da pitam, a glupo mi da donosim svaki put kad idem kuci. Ovi sa faksa su svi neki fini, jedino sto mogu je da blejim u dangubi i gledam da uzicam nesto :ohno: Eto, ovakve stvari su meni najveci povod za legalizaciju, da je legalno, onda ne bih morao da jurim ko-zna-koga zbog max jointa nedeljno, nego lepo na kiosku/apoteci/od babe na pijaci zajedno sa ostalim zeleniaem edit: nisam siguran za pravilnik, kakav je po pitanju ovoga, ali za svaki slu aj, PM me
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#15
Nemoj samo tra~iti da kupia ili da ti neko "dostavi" tu i tu.... mada se "pozivaa" na PM, ato nije decidno regulisanju po pravilniku, tako da Infraction neea dobiti, (bar ne od mene :icon_lol:.... sve dok se pridr~avaa pravilnika... Niko ovdje ne prodaje, niti iko ovdje daje bilo koje informacije gdje da nabavia vutru.... Mada.. hmmmm :postcrisis:

okt 2007.

#16
Usrano Valjevo, da nije licnog steka bilo bi problema. A lerdi su nasli dobru foru. Zavrse na veliko, a onda pokupe hedove i valjaju kao skunk ( mos misliti) a onu prasinu, granje i sceli daju dalje klincima koji to uvaljuju za 5 jura ket. Kakva zemlja, kakvi ljudi :sick:
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#17
Aaaa.... pa majke mi, ja ne znam ko je gori, onaj ato kupuje **** pod bubrege ili onaj ato prodaje.... Pa zna se skunk kakav je... To mo~e djeci koji vuvu u ~ivo vidjeli jednom - dvaput... pa njima mo~e pri ati. Zapalio sam jutors dooobar joint, joa posolio sa dobrim haaom, tako sam se napuaio da vam ne mogu opisati :)

okt 2007.

#18
e ljudi u kraljevu se pojavila zesce dobra vutra, razdvaja ti dusu od tela
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#19
Doala je u mnogo gradova u ovom regionu, extra vuvua... fakat !!! Mislim za ne povjerovati.... al' kad dodje, svima dodje dobra :)

okt 2007.

#20
cao ekipa sta ima ima li ista zalipa ??' ako nema dodite u mostar bice vamo !!
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#21
Mislim da drug kraia pravilnik, nema pozivanja na duvanje, niti davanja, prodavanje itd itd... raji sa foruma

okt 2007.

#22
nisam ja nikog prozivo nego vas zovem u mostar da dodete da okusite pravu domacicu:sick::leafblunt:
Bezze_SaAMBASADOR

okt 2007.

#23
Znam drug... ali ipak ... :) tako ga dodje...
Voce_i_PovrceISTRAŽIVAČ

nov 2007.

#24
Najgore je kupovati travu od dilera, ipak je njima najvazniji novac! Zato valjda i postoji ovaj forum i vutra.org da bi covek spoznao kulturu zvanu marihuana,i sam sebi udovoljio! Gajis svoju biljku, znas sta gajis,sta pusis,nema cimanja oko dilera, i jednostavno sam cin gajenja je prosto predivan! Gajis svoje bebe,pricas sa njima,budes dobar sa njima i posle ti one sve to vrate predivnim ukusom i mirisom! Growing RULES!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se