LEGACY
Beograd i lerdi!
45 odgovora8,181 pregleda
40 REP80%
→ Istraživač
sep 2007.
sep 2007.#1
Kakva je situacija u drugim krajevima Bg-a sa dilerima?
Kod mene nemoze nista dobro da se nadje vec nedeljama.
Prodaju najgoru prasinu i lisce.
RastamanBG
ISTRAŽIVAČ129 REP53%
→ Entuzijasta
RastamanBGISTRAŽIVAČ
sep 2007.
sep 2007.#2
znam da je do pre 3-4 nedelje bio samo skunk i moji ortaci su ga hvalili, nabavljali su sa novog bg-a i sa starog grada.
jbg, ja varim domacicu sa ortacima koji su kupili proletos nekih 300g, imamo josh zaliha bar do zime :D
sad mi je rekao ortak da je ponovo doshla neka domacica u grad. ne znam, kazem ti pusim ovo sa ortacima sto su nabavili na veliko
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
sep 2007.
sep 2007.#3
Do sada obavjesten sam od prijatelja i ovdje sa foruma da je situacija kriticna u Srbiji, Hrvatskoj i Crnoj Gori. Bosanci duvaju ko i vazda...kako je u drugim djelovima bivse ne znam...
Jeli moguce da su ove vrucine sjebale neke plantaze? Ko zna...
Clarence
ENTUZIJASTA516 REP79%
→ Poznavalac
ClarenceENTUZIJASTA
sep 2007.
sep 2007.#4
nema tu pravila...hasaju neki negdje...nije bitno odakle si ak nemozes il mozes skontat madidija...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#5
Bie da su vruine sjebale one koji su uzgajali i prodavali te planta~e, a ne same biljke:)))
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Silent BobPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#6
Bile su neke velike racije ljetos po Crnoj Gori, pronasla murija plantaze. Ne znam sta je bilo tacno, to mi je stara javila dok sam bio u Hrvatskoj u julu.
40 REP80%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
sep 2007.
sep 2007.#9
Uvek i svuda ima da se kupi. Pogotovo u beogradu. Samo treba znati prave ljude.
40 REP80%
→ Istraživač
2 REP4%
→ Istraživač
sep 2007.
sep 2007.#11
tebrex, nije dobro, zemun, nbg, petlovo brdo(15gimnazija) i to je to koliko ja znam da ima u bgu
rizla
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
rizlaISTRAŽIVAČ
sep 2007.
sep 2007.#12
zaprimio ovogodianji urod hm..radi..joa je za suaiti koji dan al...
poz...:icon_lol:
Maksuz
POZNAVALAC1.057 REP51%
→ Ambasador
MaksuzPOZNAVALAC
sep 2007.
sep 2007.#13
Hehe ...reko bi covjek zemlja snova...:icon_lol::icon_lol::lock:
2 REP4%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#14
Ljudi, izludeu, od ove godine studiram u BGu i ne znam nikog, ali baa nikog iz BGa od koga bi mogla da se nabavi. Okej, u srednjoj sam znao od koga mogu i kako, ali sad nemam ni koga da pitam, a glupo mi da donosim svaki put kad idem kuci.
Ovi sa faksa su svi neki fini, jedino sto mogu je da blejim u dangubi i gledam da uzicam nesto :ohno:
Eto, ovakve stvari su meni najveci povod za legalizaciju, da je legalno, onda ne bih morao da jurim ko-zna-koga zbog max jointa nedeljno, nego lepo na kiosku/apoteci/od babe na pijaci zajedno sa ostalim zeleniaem
edit: nisam siguran za pravilnik, kakav je po pitanju ovoga, ali za svaki slu
aj, PM me
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#15
Nemoj samo tra~iti da kupia ili da ti neko "dostavi" tu i tu.... mada se "pozivaa" na PM, ato nije decidno regulisanju po pravilniku, tako da Infraction neea dobiti, (bar ne od mene :icon_lol:.... sve dok se pridr~avaa pravilnika... Niko ovdje ne prodaje, niti iko ovdje daje bilo koje informacije gdje da nabavia vutru.... Mada.. hmmmm :postcrisis:
8 REP16%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#16
Usrano Valjevo, da nije licnog steka bilo bi problema. A lerdi su nasli dobru foru. Zavrse na veliko, a onda pokupe hedove i valjaju kao skunk ( mos misliti) a onu prasinu, granje i sceli daju dalje klincima koji to uvaljuju za 5 jura ket. Kakva zemlja, kakvi ljudi :sick:
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#17
Aaaa.... pa majke mi, ja ne znam ko je gori, onaj ato kupuje **** pod bubrege ili onaj ato prodaje.... Pa zna se skunk kakav je... To mo~e djeci koji vuvu u ~ivo vidjeli jednom - dvaput... pa njima mo~e pri
ati. Zapalio sam jutors dooobar joint, joa posolio sa dobrim haaom, tako sam se napuaio da vam ne mogu opisati :)
6 REP12%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#18
e ljudi u kraljevu se pojavila zesce dobra vutra, razdvaja ti dusu od tela
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#19
Doala je u mnogo gradova u ovom regionu, extra vuvua... fakat !!! Mislim za ne povjerovati.... al' kad dodje, svima dodje dobra :)
14 REP28%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#20
cao ekipa sta ima ima li ista zalipa ??' ako nema dodite u mostar bice vamo !!
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Bezze_SaAMBASADOR
okt 2007.
okt 2007.#21
Mislim da drug kraia pravilnik, nema pozivanja na duvanje, niti davanja, prodavanje itd itd... raji sa foruma
14 REP28%
→ Istraživač
okt 2007.
okt 2007.#22
nisam ja nikog prozivo nego vas zovem u mostar da dodete da okusite pravu domacicu:sick::leafblunt:
Bezze_Sa
AMBASADOR4.416 REP83%
→ Legenda
Voce_i_Povrce
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
Voce_i_PovrceISTRAŽIVAČ
nov 2007.
nov 2007.#24
Najgore je kupovati travu od dilera, ipak je njima najvazniji novac! Zato valjda i postoji ovaj forum i vutra.org da bi covek spoznao kulturu zvanu marihuana,i sam sebi udovoljio! Gajis svoju biljku, znas sta gajis,sta pusis,nema cimanja oko dilera, i jednostavno sam cin gajenja je prosto predivan! Gajis svoje bebe,pricas sa njima,budes dobar sa njima i posle ti one sve to vrate predivnim ukusom i mirisom! Growing RULES!
sep 2007.
1 / 24
sep 2007.
nov 2007.