LEGACY
Karcinom pluca i metastaze
44 odgovora8,645 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#1
Pozdrav svima! Moja mama boluje od karcinoma pluca koji se prosirio na limfne cvorove,bubrege i neznam gdje sve nije pa molim pomoc u doziranju ulja kanabisa u pocetku
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#4
Poceli smo preksinoc s time i nekako mi je previse uspavana danas. Dali to tako djeluje na organizam ili?
13 REP26%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#5
tako treba da deluje, spavanje je okej kasnije ce se privici na uklje i manje ce spavati ali povecavajuci doze spavace i dalje, to je tok lecenja da se odmori i fizicki i psihicki. normlano je sve, zelim vam svu srecu. ne rece koje sorte koristis>
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#6
Nemam pojma koje je sorte. A nadamo se da ce ovo pomoci. Hvala vam puno
Grile Rolcange
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
24 REP48%
→ Istraživač
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#9
imamo sli
an problem... teako je posebno po
etak ali uzdah se u Boga u ulje tinkture razne i obavezno je IMUNOFAN! Mo~da se ne izle
i skroz ali produ~ie ~ivot zasigurno. SRENO
13 REP26%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#10
moja majka je umrla prosle godine od raka bronhija, 7 x 4 je bio tumor, umrla je za 3-4 meseca kako smo otkrili zlo. ne plasim te samo ti donosim realnost. svako dobro
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#11
Hvala puno! Vidim da joj je bolje od ulja,bolje jede i pije. Stalno bi nesto jela. Cak joj se i krvna slika popravila i u utorak ima kemo (ja nisam za to ali ona sama odlucuje o svemu) u biti ona vjeruje u kemo i jedva joj je doktorica dala kemo,neki najblazi oblik a ako joj bude lose prekinut ce joj.. neznam kako sad ide kombinacija ulja i kemo? Dali smije i dalje uzimati?
Uhhh moje saucesce :( izgubila sam vec tatu,odjednom,srce... mama je otkrila prije godinu i mj dana da ima rak. Sve je bilo pod kontrolom dok nije isla na zracenje..od tad upale pluca..tesko disanje,kasalj i rak se prosirio dalje,zahvatio je limfne cvorove,maternicu,bubrege.... dobila je koncentrator kisika doma i 16 sati dnevno mora biti na kisiku...
naravno ulje ce joj pomoi da smanji mu
ninu
Azra123 treba imati nadu i verovati u
uda ali takodje moraa biti jaka i realna. sve je to ~ivot
3 REP6%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#12
Moras postepeno povecavati doze ali zbog metastaze ne mozes ni da razvlacis. Ide ovako 1x1 3 dana, 2x1 3 dana, 2x2 3 dana, 3x2 3 dana, 3x3 3 dana. Moras povecavati dozu dok ne dodjes do 20 dnevno to je 3x7. To je kolicina od 1. grama. Nakon toga se smanjuje. Tvoja majka ce biti u nekoj vrsti sna non stop, budice se samo da jede i zavrsi fizioloske potrebe. To je jedini nacin da je spasis, neizleciva je matastaza jetre, za sve ostale postoji mogucnost.
Grile Rolcange
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
Grile RolcangeISTRAŽIVAČ
nov 2015.
nov 2015.#13
evo citiram Ricka Simpsona:
"
Ja nisam doktor i nemam pravo govoriti ljudima ato bi trebali ciniti.
Osobno ne prihvacam nikakvo lijecenje protiv raka koje se danas koristi u slu~benoj medicini. Ne preporucam da se ulje od konoplje koristi zajedno sa kemoterapijom.
Koji je smisao raditi vlastiti lijek ako dozvoljavate da vas slu~bena medicina masovno truje?
Iz mog iskustva sa lijekom od konoplje, otkrio sam da vecina farmaceutskih lijekova viae nije potrebna kada osoba jednom pocne koristiti ulje od konoplje.
Cini se da kombiniranje ulja od konoplje i vecine ostalih prirodnih lijekova ide vrlo dobro, ali imao sam par izvjeataja ljudi koji su probali uzimati ulje
zajedno sa farmaceutskim lijekovima i iskusili bol u trbuhu, itd. Svi su problemi nestali kad su ljudi prestali uzimati propisane lijekove.
Svakome tko ce upotrijebiti ove informacije da pomogne voljenima ~elim dobrodoalicu u svijet prave medicine.
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#14
Nije primila danas kemo i meni je to drago da nije..ali nemogu ja utjecati na njezinu odluku,ona zeli i kemo i ulje... e sad nije primila jer su joj leukociti fuuul visoki.. neznam dali je to zbog konzumacije ulja ili ne?? Iskustva su dobrodosla
24 REP48%
→ Istraživač
nov 2015.
nov 2015.#15
leukociti ukazuju na postojanje bolesti, upalnog stanja. Ali ako se uzdaa samo u ulje onda mora da menja ishranu i da se potpuno posveti re~imu Rika Simpson... moja mama sutra ima hemo i posle sledi povraanje imuniteta i tako u krug ja ~ivim godinu ipo dana....
24 REP48%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#16
Majka je preminula 1.12 :'( veliko hvala svima na odgovorima! Ulje kanabisa doista pomaze,nije se patila, ublazilo joj je bolove i imala je apetita.... bila je dobro i borila se skoro pa do samog kraja....:'(
Grile Rolcange
ISTRAŽIVAČ101 REP34%
→ Entuzijasta
Grile RolcangeISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#17
zao mi je Azra zbog tvog gubitka,budi jaka,nedaj se :((((
24 REP48%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#22
Hvala vam svima :'( bodrite svoje bliznje u svemu i da ce sve biti u redu. Moja mama se psihicki predala skroz... jer joj je doktorica rekla da ce joj rak otici na mozak i od tog trena je pala u krevet a do tada se borila,auto vozila... nije dosla ni do one faze u kojoj inace i budu takvi pacijenti.... samo budite podrska svima koji su vam bolesni i ne dopustite da psihicki odustanu od borbe!
nov 2015.
1 / 23
nov 2015.
dec 2015.