VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaKoličina...
LEGACY

Količina...

82 odgovora7,240 pregleda

maj 2007.

#1
Zanima me samo koliko po HR panju ima grama trave.. recimo u sloveniji je 1g 7 eura, za 3-4 pljuge. pa pitam. Hvala.. samo konkretan odgovor molim.
delboyLEGENDA

maj 2007.

#2
50 kn 2-3 grama 5-8 pljugi 300/400 kn 50grama 600kn 100grama al 50 grama nikad nije tocna ,a niti 100 grama po koli ini. ovo ti je najpreciznije sto ti ja mogu reci.eh da i kvaliteta je uvijek upitna...zna biti stare trave,hrpe prpe i mnogo sjemenki!
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#3
sta nije panj 5 gr? mislim kad kupujem recimo deseticu platim 100 kn.znaci panj 5 gr? 6-7 pljugi
BloodspillerPOZNAVALAC

maj 2007.

#4
1g 3-4 pljuge? Kakva je to vutra?
ClarenceENTUZIJASTA

maj 2007.

#5
od jednog magra kvalitetnog indoora bez beda mozes napravit tri pljuge koje ce te izut...
Yami_RazielAMBASADOR

maj 2007.

#6
potpisujem :))) ne stavis puno ali gro ubija...zato ja volim skenija :)))

maj 2007.

#7
e vidite u tome je problem... znam je panjeve i sve to, bas zato sto se dobije i gro sjemenki, prpe,a i vrhovi su za*****... slazem se sa onom 2,5 g... ali onda je 25 g koliko? nije to sad 500 kn jer je u panju 10 puta manje a kosta 50. ja kazem da treba postavit jednu koli inu pa se ne bi sisalo. Dakle, 25g ? ja sam davo 250 kn za bolju ziku 270, jel to stoji? sta mislite zasto dileri tako dobro zive.. kupi kilu za 3500 kn a u njoj ima 400 25icavi izra unajte dobit....

maj 2007.

#8
Ma nije bitno kolika je kolicina nego koliko se napusimo(mN-mega napusimo).Mislim da cjena 1 mN nebi smjela prelaziti 30kn,10kn je povoljno i zna se naci tako.Koliko vi placate jedno mN.
TorpedoISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#9
Malo je to ...Ko da vrapci puae, a ne ljudi...

maj 2007.

#10
6 grama --50kn 50 grama--350kn
vecISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#11
sta je u zadru 50 g 350 kuna? u zg-u je 300, prije bilo 250. panj nisam kupio vec jako dugo jer velika vecina vise to ne prodaje (bar oni za koje ja znam)
NarquilaENTUZIJASTA

maj 2007.

#12
Meni se cini da je u BiH dosta bolje stanje nego kod vas u Hrvatskoj,jer ja od kako znam za sebe za 50KM dobije se 50g i uvijek se moglo naci jako dobre vutre za tu cijenu,a zimi zna skociti na 70KM al ubrzo se cijena vrati na svoje. 100g se krece od 80KM do najvise 120KM. Malo je albanuse i kad naide dolazi u naletima jer u mojoj regiji ima pun qurac domacice ito kvalitetna dolazi na trziste.Tako za vutru nije nikakav problem:sun2: :sun2: :sun2: ps:1euro=2KM pa racunajte
LucidDreamAMBASADOR

maj 2007.

#13
Jebote covece kod nas u srbiji(ja uzimam iz bg)je od 45e do 50e kolicina 50g.A kod mene u kraju(u selu)ima 2 plastenika vutre.A 1.5g kosta 5e.Mnogo skupo.

maj 2007.

#14
Kod nas vrlo lose stanje sto se toga tice... tesko nabavit, a i kad naidje sta vrlo je lose... murija napravila svoje... i kad se nadje sta 50g=350kn-50eur
RadeAMBASADOR

maj 2007.

#15
Ja imam da nadjem 50gr za 30eura. I to mnogo dobra vuva.
prolaps_rektumaENTUZIJASTA

maj 2007.

#16
u zagrebu, barem meni je normalno 300 kn, a nekad se zna zaletit i 250 kn a to ko zna kako je...ko lutrija
SarmaisterISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#17
u nas , sad ako u plochama idete kupit onda vam prodaju gram dva za sto kn , znachi 100 kn = 4 dzoke , dok drugdi ima bolje ponude , al nije toliko chesta ko u pl.
LucidDreamAMBASADOR

maj 2007.

#18
ali i dalje sam najgori,mislim da veci bedak od ovoga nema.a po vasim pricama,neki bi trebalo da zive na mestu gde je 1 kuca u precniku od 4km.stvarno neznam.otkud vam net :)

maj 2007.

#19
pa ata je bitno kako dileri ~ive.i nije svako kilo 3 500 ima i skupljih i jeftinijih.i ako oni dobro ~ive pari da i ti nemoa dilat.a bolesti

maj 2007.

#20
ma kakvi dileri sinko.ako oni dobro ~ive onda i ti lipo po mi dilat.pa e i tebi bit dobro.i nedoe svako kilo 3 500, al nema veze
delboyLEGENDA

maj 2007.

#21
Zavisi u kojoj sredini zivis ako se vec time mislis bavit...treba znati kako stvari stoje. Dolazi u obzir koje imas sposobnosti za dilanje,neces biti debil moras paziti. Ja osobno nebi vise nikada to radio. Previse rizika ,malo profita. Prakticki dok sam bio jos u srednjaku sam to radio samo za sebe da bi imao sta za pusiti... Sve u svemu,nikom nebi to preporucio. Ako si prva ruka,mozda bi razmislio o tome,ali ovo sve ostalo - Nema teorije da bi pokuaavao. Vjecita paranoja,da te netko prati ,da te netko iza ugla eka...ma 24 h si pod pritiskom. I ono poludis nakon nekog vremena ,mobitel ti stalno zvoni... Neisplati se. Radije bi na bauatelac oaao radit.

maj 2007.

#22
Ovde kod kojih ja uzimam, u Bg, kolicina nemam pojma koliko je, a cena se menja, zavisi :icon_lol:
LucidDreamAMBASADOR

maj 2007.

#23
zavisi da li uzimas pack koji kosta 400din ili 50g.Obicno je pack 400din. a 50g zavisi od koga uzimas...
hahISTRAŽIVAČ

maj 2007.

#24
Varira cjena u hrvatskoj odnosno na zemlju, znam da je u zagrebu 50 kuna panj a u osjeku 100 kn, ali u osjeku ti litra rakije 10 kn hehe:sun2:

jun 2007.

#25
U CG 10g za 5eura . ALA STE SKUPI U PICKU MATERINU ... LOPOVLUK

jun 2007.

#26
Cuo sam da je kod vas super jeftino,kakva je kvaliteta,to je bitno.Jel valja?Kolko treba da se dobro napusis?

jun 2007.

#27
u hr ti je lopovluk 50g-40g 100g-90g jedna pvc vrecica-4g i onda ti stavi u dvije vrecice i jos ti skine 5-6g i sta si dobio:crash:
ClarenceENTUZIJASTA

jun 2007.

#28
tri pljuge za jednog covjeka...
ClarenceENTUZIJASTA

jun 2007.

#29
nevjerujem da je u bee gee-u vutra skuplja neg u hrvatskoj...tamo em ima tona ljudi sto se s tim bavi ima i tona shiptarke... a za 1,5g kvalitetno uzgojene vutre bez sjemenke je predobra cijena 5e...jeftinije neg u a'damu...a vjerujem da je i genetika luda...godinama kod nas nicu dobri hibridi...
ClarenceENTUZIJASTA

jun 2007.

#30
kakvih 400 25tica...u kili ima dvajst pederica...i to rijesi za 6000kn...ima dobit najvise 2500kn....
ClarenceENTUZIJASTA

jun 2007.

#31
nit je panj na koji ti mislis 100kn nit je rakija 10kn...u osijeku je pol panja(za 5-6 trubi) 50kn...a panj(za desetak labija) 100kn...
SvjetloIstineAMBASADOR

jun 2007.

#32
Pa jel zna itko postenog dilera u HR? ja imam isti problem. jbt dat 300kn za 42g, i onda jos dobijes 50% prpe, a vrh kad rastavis, ispadne 10 sjemenki iz njega (da, kaje s tim?, zakaj su tak pune sjemenki?) . najblize sto posteno mogu nabavit je iz bregane..., to preko frenda, od nekog growera. samo, em je frend puk'o, em je taj grower puko odavno, em ne mozes to na kolicinu isfurat. i em je to skanja, a ja alergican na duhan, pa uvijek pusim cisto..,,

jul 2007.

#33
ja sam se usrecio prije 2.mjeseca naletio sam na stvarno opaku vutricu, ali po cijeni 10g 50 KM (u BiH), prva liga. Skupo jest, ali razvaljuje od jednog jointa cetvero se razvali, nemozes je puno pusit, dvoje ljudi kad pusi jedva ispusis, bas se napatis, sjemenki nema. Od svega toga srolam 15tak pljugi, ali stvarno se isplati, drzi vise od sat vremena. Da mi je u Zg ovake bio bi najsretniji. Kad sam nju poceo pusit, skroz sam se skuliro, kad se sjetim kako sam jednu za drugu palio a ono jedva se napusis. Strasno je kakva se sve trava prodaje po zg, ima i dobre, ali u zadnje vrijeme rijetko naletit na nju. Puno sjemenki i malo masne hedovine. Nekad nemos nigdje nabavt trave a i kad je nabavis sranje. Najpametnije za sviju nas je indor uzgajanje, sa pravim sjemenkama, ali nazalost nismo svi u mogucnosti za to. Veliki pozdrav

jul 2007.

#34
eo cini se da je istina sta svi pricaju kak je svugdje drugacije za cijene al eo mogu vam reci kako je kod nas u osijeku pola panja(5 grama)-50kn panj(10 grama)-100kn pedesetica(50 grama)-350kn rijetko tko uzima vise ali bilo je da je jedan lik uzeo 5 kg ali tak sta je rijetko pa nisam siguran koliko je platio, ak nekoga zanima nek pita pa cu mu saznat....svugdje je drugacije ali ovisi i o kvaliteti koju uzimas...eheh

jul 2007.

#35
svi znaju da je u dalmaciji(split naro ito) najbolja i najpovoljnija vutra.em sto dobijes prave crvene budove bez sjembi,prpe za oju maksimalno.a kod mene u slavonije tebra rokaju te sa svih strana sa nekim ponudama koje su primamljive al je vutra u kurcu,ono roatilj okus,sjembi da se userea.zato jedan poziv mjenja sve,uzmes si pol kile i tebra u~ivaa koliko oces.a sto se tice dilera ono ~ive super kad je sezne a kad je zima oni su uvijek na nuli znaci kao mi obicni smrtnici,al kad je ljeto barem kod mene,moze se zaradit puno love.

jul 2007.

#36
Bas ovako kak je Makaveli rekao je u OS.. Ja sam znao placat i po 450 kn 50icu, al je ziza bila prejebena.. Ali ipak mislim da je to previse.. sve iznad 300kn za 50icu je kradja na veliko i jos uz to kakvo je stanje tu u zadnje vrijeme, vecinom je lose kvalitete :icon_mad:
cannebosanacPOZNAVALAC

jul 2007.

#37
450 za prejebanu žižu (pretpostavljam da hoćeš reći da je bila pravo dobra) ,ako dobro pretpostavljam onda to i nije puno ako je stvarno dobra s obzirom da bi istu količinu u Amsterdamu platio 250 € (u shopu,znači još i porezi i ostalo),ajmo reći dima osrednje kvalitete tj. onoga od 5€ po gramu ,koji je doduše bolji 10 puta nego u nas onaj `nazovi skunk` koji skunka nije vidio ,ali zna biti i dobar ali jednostavno nije skunk, i to za 450 nije ni tako loše. 250€=1820 kn ajmo reći,ne znam koliki su porezi u stvari,ali npr. neka su u Amsterdamu porezi 50% od cjene dima ispadne da je sam dim duplo skuplji nego ovdje ,a standard prosječnog kupca gore ipak nije duplo bolji nego ovdje. Onda ovo kod nas, ako je stvarno riječ o prejebano dobrom dimu nije ni preskupo ,kad još uzmeš u obzir da je kod nas zabranjeno,to ti je sasvim OK cjena. Može se kod nas i 1 kg smeća uzet za 1200-1400 kn na veliko ili nekih 4000-5000 kn 1kg - 2 kg , ali to je stvarno smeće koje ne zavrjeđuje da se naziva marihuanom iako ga na vjestima većinom s radošću objave kako su uhvatili par kila marihuane ,a ono u stvari ***** da ne može veće,i onda pričaju ,preliminarnim vještačenjem dokazana prisutnost THC-a .Koliko THC-a ? Zašto ne kažu ? Zato jer ako bi rekli istinu prosuli bi se i izdali da država s mafijom ustvari prodaje industrijsko ***** s 0.5 % THC-a od kojeg te jedino može glava zaboliti, a da ne pričam o metanu i ostalim plinovima i đubru kao amonijak i ostalim smradovima i proizvodima u truljenju ,vutre koja je prošla ko zna koliko voda da bi je natopili i dobili na težini. Naravno što je previše previše je pogotovo ako se radi o ovoj u kurcu kvaliteti koje mi je preko glave već pun mi je ***** samoga sebe i priče o toj kvaliteti, i to da je 300 kn previše ne treba ni pričati , kad je loša kvaliteta loša je i što se mene tiče za 50 grama ničega je previše i 3 kn a kamoli 300 kn , a tko ti može vratiti rizik da padneš pri kupovini i izgubljeno vrijeme za kupovinu **** umjesto bubrega. Zato radije ako možeš nađi neko dobro sjeme ako ništa ovo iz industrijalke i ono je pet puta bolje kad se uzgoji bez sjembi i puši skoro besplatno koliko hoćeš.
cannebosanacPOZNAVALAC

jul 2007.

#38
Nije da se sad neato hvalim ali stvarno od 10 grama 15 jointa i nije neka kvaliteta , ko zna kakvi su vaai kapaciteti,samo ja znam da sam ovamo kod nas duvao i po 20 komada na dan nekad ali to je sve bila neka ~mrljaklj kvaliteta kad sam u Amsterdamu uzeo onu kesicu od 5 grama , jest da sam sam puaio ,bio sam sam nekoj rodbinu u Njemakoj(Duesseldorf) u posjeti i nisam imao baa vremena duvat po cjeli dan ,ali puaio sam tih 5 grama s duhanom jebiga ,ali stvarno me je udaralo da nisam imao potrebe stavljat preko 0.13888888888 grama u prosjeku ,nisam vagao ali znam da sam na tih 5 grama potroaio paket Smokinga 33 papira i joa 3 papira iz drugog paketa,zna i 36 komada , ini se smjeano ono ato bih smotao pod nokat bi stalo , samo znam da je udaralo bolje nego svih onih nekad 20 u danu kad sam puaio i samo se trovao i otupljivao ko kita , tako sam tih 5 gr potroaio tek za nekih 10 dana veinom 3 komada nekad 4-5 tih laganih jointa u danu,ono zapalio bih jednu nekad kad se ustanem i onda se par puta popravim u danu ,tako dok nije nestalo u kesici. Da na~alost nismo svi u mogunosti da uzgajamo za sebe ,*****u nesreu kad smo se rodili u usranoj dr~avi. Pozdrav i tebi i svima ,a ljeto je u~ivajte te u Suncu i UV zrakama :) jebea dim nije ni to najva~nija stvar na svijetu i onako nakon 10 dana i onoga kad je bio najbolji na svijetu ne osjeam viae niata,pa onda ni pauza sve do jeseni (ako ve mora biti) nije zgoreg ,bie bar neka rijetka domaica bez sjemena ono kad uleti nekako s jeseni prve uspjele berbe.To i jest dim dok ga bude ono ostalo iz vanjskog uzgoja veinom je sranje, ast ponekom rjetkom indooru ali na~alost. Pozdrav !
kixonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#39
u os je ovako kak makaveli pri a...al zanima me neata pa neko ko je iz zg nek odgovori na ovo pitanje.kod lege jednog su spavali neki likovi iz zg i nea smo pri ali kak esto dileri znaju sjebat i take pri e i odjednom ja ujem lik ka~e da je panj 50 kn kod njih pa jel onda kod vas panj 5 grama i zaa je tak?
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2007.

#40
MA ja viae predtajem puait dok ne budem dobrog dima mogo nabavit jer ova govna viae su mi stvarno odvratna. Za 100 kn dobije se za 5 d~ointa vutre koja je puna sjemenki i to pretjerano dobije se 2 vea vrha recimo i mal malih ali su ti vrhovi toliko suhi da kad ih uzmea meu prste i mal stisnea ko da su mumije u praainu se pretvore. Slabo djeluje, nije baa da uope ne djeluje ali trunje totalno trunje FUJ odvratno i ja sam ljepo reko svojima da neu to puait i troait pare d~abe. RAe u jest na ba ve vonog jogurta

jul 2007.

#41
Potpisujem se na rije i `amana.... ista situacija i ovdje i kod mene osobno.
cannebosanacPOZNAVALAC

jul 2007.

#42
I ja potpisujem . Bolje proljev od previae jogurta , nego suha plua i tup mozak od trunja.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se