VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaPitanje
LEGACY

Pitanje

14 odgovora1,286 pregleda
KingstonnISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#1
Pro itah negde pre nekoliko meseci da aeer obara high pa me zanima koliko je to ta no? Na netu nisam naaao niata o tome :ajnstajn:

dec 2015.

#2
Pa neznam baa da se netko totalno otpuaio od aeera, odnosno ne eg slatkog. Druga stvar kad toliko poduvaa da ti bude loae, onda poma~e da nadoea, bilo ata slatko, od obi nog aeera, nekog bombona ili okoladice. Unoaenjem aeera dolazi do niza kemiskih procesa u organizmu a i istog trenutka ti dolazi do poveanog lu enja adrenalina i noradrenalina uz podizanje krvnog tlaka. U medicini je poznato da adrenalin "di~e i konje iz mrtvih" ato bi rekla moja baba, a puaenjem se su~avaju krvne ~ile i pada tlak. Tako da se mo~e svakako rei da je slatkia za smokere uvjek dobro imati pri ruci jel mo~e izbalansirati tlak, prokrviti organizam ato bi se reklo, a uz sve to slatko poti e i ~ljezde na poveano lu enje sline pa samim time je i rijeaen problem suhih usta. Dvije muhe jednim udarcem ;) . Ja uvjek u d~epu imam tubicu Werther's bombon ia za nedaj bo~e :D.
Ajme meniAMBASADOR

dec 2015.

#3
Ja se sa vrimena na vrime dobro priiden slatkim kad sam high i i dalje sam high narednih sat-dva. Tako da bi reka da je to ata si pro ita teaka glupost. :D
Otto GrunfLEGENDA

dec 2015.

#4
Kod mene high obara aeer, ali podi~e apetit.:) U ovo da aeer "trijezni" ne vjerujem.
RetroISTRAŽIVAČ

dec 2015.

#5
`ta znam... mene svako "~dranje" nakon konzumiranja ispravi... izbegavam da iata jedem nakon ato se navarim...
JamrockPOZNAVALAC

dec 2015.

#6
Secer ti uvek dobro dodje kad hoces malo da se dignes iz mrtvih :D slazem se sa kolegom uvek treba imati kod sebe nesto slatko za svaki slucaj :rasta:
L0oDZMAJ

dec 2015.

#7
Ja skonta pitanje u ovom pogledu... Pitanje ima smisla ali se odnosi na ae er koji sama biljka sebi proizvodi za hranu a ne konzumni ae er koji jedemo. Tokom noi biljka ae er koji proizvede preko dana seli iz listova (i cvetova) prema korenu, tako da u gornjem delu biljke ostaje mala koncentracija ae era. Zato i Cervantes preporu uje berbu pred jutro,prije nego proizvodnja istog ne po ne u gornjem delu a razlog je taj da ve a koncentracija ae era u osuaenom cvetu menja temperaturu gorenja i samim tim se dekarboksilacija ne odvija kako treba i gubitak thc-a je ve i.
Rope73ZMAJ

dec 2015.

#8
Vidis,secer obara thc u biljci a thc uzvraca udarac u nama, pa obara secer :). Fakat za zapaliti i razmisliti ko je tu materija a ko antimaterija...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se