LEGACY
Buba u vutri
14 odgovora1,605 pregleda
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
PaKaISTRAŽIVAČ
jul 2011.
jul 2011.#1
Ovako, dobio sam paket. Unutra je meu magi
nim sastojcima bila i buba. Crna, mrtva.
Neznam dali je ~ohar ili ata je ve, nisam je uspio uslikati nego sam je bacio u 3 **********e mile materine.
Dali vam se tako nekad iata sli
no dogodilo? Da neko sranje nadjete u vutri.
Dr Grow
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
Dr GrowENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#2
Mijenjaj nabavljaa joa ea popuait neko smee koje e te sje....
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
PaKaISTRAŽIVAČ
jul 2011.
jul 2011.#3
hah, zasto? Zato jer je bila ta buba u vutri? Mislim ono..obrazlozi sta je greska.
Aidmints
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
AidmintsISTRAŽIVAČ
jul 2011.
jul 2011.#4
To ata ako je tvoj dobavlja
dopustio da ue buba u head, sigurno nije ni pazio na razne pestove i sl. Sta mislis zasto medicinsku vutru provjeravaju jel ima pestove?
Dr Grow
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
Dr GrowENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#5
Mislim ono...... postavljaa post samo radi postavljanja posta,Aidmints ti je odgovorio ja u samo dodati,ovaj put si vidio i izbacio bubu,sljedei put neea vidjeti pa ea ljepo smotati i popuait je...mislim ono trebem li dalje objaanjavat "problem" ak tebi ne smeta dim od bube ne smeta ni meni samo naprijed brate.
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#6
Sry, al morao sam...
http://witneyman.files.wordpress.com/2009/08/alien-facehugger.jpg?w=485&h=323
Jel ti se to dogodilo kad si otvorio vrecicu vutre?
PaKa
ISTRAŽIVAČ138 REP59%
→ Entuzijasta
jul 2011.
1 / 8
jul 2011.
jul 2011.