LEGACY
Proguto sam i ne izlazi ni na jednu rupu hahaha
46 odgovora4,085 pregleda
Huge head
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
Huge headISTRAŽIVAČ
jul 2012.
jul 2012.#1
Pregledo sam forum par puta ali nisam naaao nista sli
no ... uglavnom ju
er smo bili vani i doali dva drota i ja sam u trenutku proguto ket ( nekih 3-4grama u plasti
noj vre
ici) naali su nam grinder i drkali nas i epirali al nis nisu naali ... stvar je da nakon toga nisam uspio ni ispovra
at ni israt pa me zanima ata da radim ako ne izae u roku par dana jer se to sigurno nee razgradit u meni hahaha
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
jul 2012.
jul 2012.#2
The head was too huge to come out :icon_lol:
Malo oftopi
arim, ne znam, saznat ea ve heehehe.
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Huge head
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#5
Nisam siguran,ali mislim da bi to bilo jedino rijeaenje ako doe do zatvora vidi ako doe do nekih promjena,ali bolje takav zatvor nego onaj pravi haha :))
Huge head
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2012.
jul 2012.#7
I jel izaslo.....hahaha.jel neko gledao film Up In Smoke???....tu su pusili travu koju je pas pojeo :)))
Ako neko nije obavezno Download i pogledati,nece se pokajati.
crobigg
ENTUZIJASTA301 REP25%
→ Poznavalac
crobiggENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#8
Niata straano. Plastiku e kiselina razgraditi i nju ea iskenjat. A vutru bi trebao osjetit :D :D i razradit e se takoer.
Pojeo sam jednom 4grama pralo me jako dugo i jakim efektima.. ali nije bilo zapakirano u vreici hahahaha
Svakako javi ato je bilo
pozz
macedonia
ENTUZIJASTA550 REP88%
→ Poznavalac
macedoniaENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#9
ma ja mislim da ako pojedes vutra da neces nista osetiti zasto oseti se samo ako ima vatra i zagrije se onda nastupa taj efekat usprotivno mozes da jedes vutra kolko oces hight neces nikada biti ama uopce,
a ti sto si to pojeo bez brige nista ti se nemoze desiti smo jedi neka ljesna jela idi kenjaj i ako izadje zapakirana onda mozes probati da zarolas :))))
crobigg
ENTUZIJASTA301 REP25%
→ Poznavalac
crobiggENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#10
a ata da ti ka~em drug.. ne la~em, 4 grama drito u ~eludac, nastupilo je 2 sata nakon ili sat vremena ne sjeam se ali pralo me... ovisi od osobe do osobe, mali sam mraav, nemam baa masnoa.. ko e ga znat :D... znai suprotan sam nicku :)
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
HookerLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#11
Lepo ti sad uradi ovako.Pojedea jednu bananu,zalijea sa
aaom jogurta pa onda popijea kafu,tanku,dobro zasladjenu i hladnu.I
ekaa.Kad osetia neko burgijanje u stomaku trk u WC i
ekaj.Ima da izleti ko metak.Jes da ea morati malo da pro
a
kaa po sadr~aju ali za 3-4 grama vredi...
E onda ima da puaite pravi ait... :)
Ajd pozdrav pa javi ata je bilo...
MarcoPolo
LEGENDA9.777 REP48%
→ Zmaj
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#13
tako sam i ja jednom proguto ket...isto nisam mogo ni ispovraat ni israt...ali mi se niata nije desilo...eto valjda nee ni tebi...jedino mi je bilo ~ao toga :D
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#14
kao sto su ti vec i rekli..pokusaj sa laksativom.ali..ja bi ti preporuchila josh neshto uz taj laksativ..parafinsko ulje...mislim da je parafinsko ulje tj..99,9%sam sigurna ( ali to samo iz razloga shto ja nisam u nishta 100%sigurna )...ulje je potpuno bezopasno.a oblozhit che ti probavni trakt i sve skupa che lakshe izachi..
(p.m. zbog ovakvih i slichnih postova..lagano se brinem shto che ljudi pomisliti o meni.......ahaaa)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Huge head
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
Huge headISTRAŽIVAČ
jul 2012.
jul 2012.#16
ma ne izlazi to ... ja si kontam da to
ila negdje unutra hahaha
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#17
nee ti to ni iza, nemoj se previae nadat..pogotovo ako je proalo dan-dva, mo~ea to zaboravit
nox1cous
ENTUZIJASTA490 REP73%
→ Poznavalac
nox1cousENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#18
U krivu si. U teoriji neces nista osjetit jer moras prvo napravit postupak dekarboksilacije THCA(inaktivnog) u aktivni THC, to se radi kada pravis canna butter ili neka druga jestiva. Ali u praksi ako pojedes trave na "suvo" osjetit ces ucinak. Znam iz prve ruke ;)
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#19
Ko ceka taj doceka...lol..mada neznam ni sam bi li ~elio uopce da mi se vrati...lol
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
jul 2012.
jul 2012.#21
naguzi se prema suncu da biljka zna kamo da raste ^^
macedonia
ENTUZIJASTA550 REP88%
→ Poznavalac
macedoniaENTUZIJASTA
jul 2012.
jul 2012.#22
ma sto duze ga drzis unutra to ti dobar curing a kada izadje e onda ima da dimi ko indijanaca:)))))
Huge head
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
Huge headISTRAŽIVAČ
avg 2012.
avg 2012.#23
eo da javim da nema nista od tog ... tu no kad sam pojeo mie bilo
udno jako sve i budio sam se sto puta mo~da je tad proradilo
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#24
Ha, ha, pa prrvo se treba celofan razgraditi, pa se joa nadaj.. Jednom nesto grickala i slucajno progutala ono sto sam motala, trebalo je vise od dva dana da proradi, i to bas na rockasu od sedmogodisnjaka, a klincima je najveci hit bio Motaj, motaj.
jul 2012.
1 / 24
jul 2012.
avg 2012.