LEGACY
Home Made Vaporiser
50 odgovora3,298 pregleda
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#1
kao sto sam naslov kaze kucno napravljeni vaporajzer
napravljen od obicne sijalice
moram priznati da sam bio skeptican prema ovome..ali cooovjece..nesto nevjerovatno..par dimova i mrtvi ste..cudan osjecaj..u pocetku neosjecate nista..ali nakon 10-ak minuta kad vas zvizne..probao sam do sad 3 puta i rva 2 predivno..uzeo dva hita i super..veselje zabava..ali 3 puta sam pretjerao..povukao 4 dima sa vec koristenom..ubio se previse :sick:
caka je u tome sto na ovaj nacin napravite paru thc-a bez ostalih supstanci..ubiija..pa reko cisto da vam kazem..
i da.. ako zelite probat nepretjerujte prvi puta..stvarno stvar je prejaka..
evo nacina kako napraviti
How To Make A Homemade Lightbulb Vaporizer Free! - YouTube
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#2
Ima li ovo kakve negtivne posljedice? vise mi slici za pusenje kreka :D
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
MonkENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#3
Morat cu probat sutra..nikad probo a doima se interesantno :D Budem report supio trasu :D
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#4
mene je jedino strah da ne pukne lampa...?!?
ina
e je ok stvar.. :thumb:
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#5
He-Man sta ti kazes za ovaj improvizirani vap? posto si ti strucnjak za vapove i njih koristis.....:-)
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#6
sijalica nece puci sigurno..ja sam cak jednom palio i na sporetu ..takvo staklo je napravljeno za takve stvari..
Tropico posljedica nema ako konzumiras koliko treba..kazem niiiikako pretjerivat..ja jesam nije bilo dobro..instant body buzz je bio..nista nisam vidio cuo osjeco..trnio sam..dakle do toka netreba dovste..eventualno da vam kroz cjevcicu uleti mozda koja travka ali to se moze izbjec kvalitetnom izradom..naravno to sve mozete provest i kroz spremnik sa ledom..
po meni minus je okus..jer treba se imat trava lijepog okusa da bude jos bolji osjecaj.
mene osobno glo nije peklo grebalo ili sta slicno..
e i da.. PAZITE DA NEHVATATE ZA SIJALICU POSLJE !!! ja jesam nije bilo nimalo cool :S
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#7
I ja sam koristio ovo kao prvi vape.
Sasvim je ok to za DIY, nekakvih atetnih isparavanja nema, samo treba dobro oprati ~arulju.
Problem je ato se veoma lako spali biljka, treba navike i prakse za dobiti ato optimalniju toplinu.
Jedan savjet:
ne grijati tako da plamen dira ~arulju ve malo poviae plamena, sporije zagrije ali lakae je kontrolirati.
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#8
He-Men hvala sto odobravas :bis:hehehe
ja sam je nekoliko puta prao dobro a ovo sto se tice na kojem plamenu tu sam jos neiskusan..ali naucit cu :D
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
okt 2011.
okt 2011.#9
.....He-Man hvala na odgovoru:thumb:.....bud_man hvala na linku:thumb:......morat cu to probat ovih dana.....:bong7bp:
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#11
Ako je to dobro zabrtvljeno, kako povuci iz toga? Vakuum i tako... :P
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#13
Tako vec da...onako mi se cini da bi patio i sebe i zarulju... XD
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#14
ja sam takoer koristio, ka~em jedino me bilo strah da ne pukne.. a ato se ti
e svega ostaloga, stvar je
isto u redu.. lijepo radi.. imo sam neku modificiranu plavu ~arulju, koja nimalo nije izgledala kao ~arulja, nego baa kao neka lula :icon_lol:
p.s. posebno paziti da se dobro opere unutar lampe, kao ato he-man ka~e.. nemojte se otrovat, i sve e bit ok.. stvar radi OK :thumb:
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#15
Ivach svaka cast predivno !! :DD
ostali hvala na potpori :)
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Sensi*JanaAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#16
:thumb: za kreativnost Bud man, stara fora ali radi.Fino je imati ovako nesto pri ruci ako nestane rizli il se oces malo bolje udesit :) A u istu svrhu moz da se koristi bilo koje staklo otporno na toplotu. epruveta,prizmasta posuda (ono sto se koristi na casovima hemije) a cak i staklo sa petrolej lampe.
Have fun and be creative :icon_lol:
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#17
u tom i je stvar..bio sam i napravio biong STAKLENI i uzivao sam dok sam ga radio..a kamoli koristeci ga..puno veci uzitak kad znas da si nesto sam napravio..dize moral :)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#18
Probao davno. Lakae trubu smotati, ne mogu se ja napuaiti iz te ~arulje:rofl:
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
MonkENTUZIJASTA
okt 2011.
okt 2011.#19
Napravio sam taj kujac i okus je kaotican..moram priznat da nije ono sto sam ocekivo..od toliko sjebanog okusa se nisam ni napusio :ohno:
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
okt 2011.
okt 2011.#21
treba haaa gazit unutra, travu je ateta, ljepae se popuai u jointu ili bongu
Monk
ENTUZIJASTA361 REP40%
→ Poznavalac
ZeleniSaPetListova
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
ZeleniSaPetListovaISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#23
Ma nema pucanja, inace ako se dobro secam normalne sijalice kada gore vlakna dostizu temp. do 2700C. :)
Sekach
AMBASADOR2.134 REP18%
→ Legenda
SekachAMBASADOR
okt 2011.
okt 2011.#24
To je temperatura wolframa, ali temp stakla je visestruko manja dok je zarulja upaljena...
Inace temp. taljenja stakla je preko 1000°C...
ZeleniSaPetListova
ISTRAŽIVAČ84 REP23%
→ Entuzijasta
ZeleniSaPetListovaISTRAŽIVAČ
okt 2011.
okt 2011.#25
Pa dobro, sigurno neces upaljacem stvoriti tu tomplotu,ja mislim da je bezbedno pusiti owako, :)
17 REP34%
→ Istraživač
okt 2011.
okt 2011.#26
Nemoj te to.Danas me ta zla sprava pokusal ubit na nacin da je eksplodirala.
Ali je dim uspjeano spaaen. :banana:
okt 2011.
1 / 26
okt 2011.
okt 2011.