VUTRA
ForumMarihuanaUpotrebaNovi bong
LEGACY

Novi bong

18 odgovora2,404 pregleda
michael10AMBASADOR

nov 2016.

#1
Pozdrav koleginice i kolege. Pre par dana sam dobio bong na poklon. :) I ona i ja rekreativno trosimo maricu al ja sam aktivan pusac pa mi prija dim i okolo i u plucima a ona se uvek zakaslje debelo i... Kupila "meni" bong. :D Da ne tupim, nikada nisam koristio bong. Jesam koristio neku kromanjonsku verziju sa odvaljenom ekipom (plasticna flasa + alu folija na vrhu + mara i voooozi) ali ovo ipak deluje malo sofisticiranije. :) Dakle, zanima me da li se sipa voda i koliko? Skapirao sam da se u ovaj deo gde ide trava stavi prvo mrezica i generalno sam video na YT kako radi ova sprava, samo me zanima da li ide voda jer nisam video ovakav uspravan i mali? :D Visina je 25cm a precnik 3.5cm. Evo par slicica pa reknite sta i kako. I da, ima 100 tema o bongovima ali pola je mrtvo (sa crknutim slikama) ili nema veze sa ovom mojom problematikom - izvinjavam se sto otvaram novu temu al jednostavno nisam nasao odgovor. ;)

nov 2016.

#2
voda do ispod rupice za prst i ako imaa mre~icu ,ok ...stavi
michael10AMBASADOR

nov 2016.

#3
Hvala mister @VenloNL :thumb: Sad cu da se nadimim malo.... :drull:
FarmerLEGENDA

nov 2016.

#4
Mozes ohladiti dim tako da stavis bong prvo u zamrzivac. Naknadno ga mozes jos napuniti sa smrvljenim ledom do vrha ili snijegom :) I peri cesto , jednom kad se smola zapece , dopi*dit ce ti pranje :D Alkohol pomaze, al svejedno cesce odrzavaj
michael10AMBASADOR

nov 2016.

#5
Hvala mister @Farmer :thumb: Evo spalismo jedan hed sa vodom dole i ukus je - meni isti. Dim cistiji nekako ali nista posebno... Gospodji se kao svidja al to zato jer davala pare. :D Nista bolje od dobro smotanog dzoksica. ;) Anyway, hvala na odgovoru, odrzavacu ga kako kazes, mada cenim da ce biti upotrebljavan max jednom mesecno. :D

maj 2019.

#6
Lijep pozdrav. Planiram kupiti bong. Ali nigdje ne nalazim koja je razlika veceg i manjeg. I ako moze neki savjet kako da najmanje okusa/grebanja bude jer inace ne pusim nista

maj 2019.

#7
bong ne grebe ,bong ubija :D neki dobar greace ;) 174260972

jan 2020.

#8
Ja planiram kupit ovaj Bong.Visok 37cm Socket 18,8m + Bong 14,5m za 40€

jan 2020.

#9
Nije loaa sprava.

maj 2021.

#10
ovaj mali je prava stvar imao sam slican malo sire dno. kad vuces cim dim i izade iz vode moras skidat prst sa rupice i samo repeat stavi skini stavi skini. inace dode do preskakanja vode i odjednom vreli dim krene ic u pluca. dok ako repetiras uvjek je svjez i hladan.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se