LEGACY
Pojeo sam cvijet
20 odgovora3,236 pregleda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#1
Evo bash sam sada ubrao jedan cvijetic i smazao ga,
kako imam cudne ukuse u hranjenju bio mi je lijep
malo me je grlo peckalo, isto onako kada popijes malo maslinovog ulja, pa onako lijepo pecka...
VIdit cu shto ce biti :)
Growimir
POZNAVALAC736 REP15%
→ Ambasador
GrowimirPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#2
To se jede tako smo mi kad na brodu nebi mogli pusit jer je mirisalo treba ti malo vise al zato duze drzi..najbolje je ubaciti izmrvljen cvijet u hladno pivo i suknuti...
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#3
Ja mogu da ti garantujem da ti nece biti nista!A da si citao malo po forumu i po sajtu znao bi i zasto.
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#4
Citao sam po forumu ali nisam nishta nasao po pitanju hranjenja sa cvijetovima, i nije mi nishta zato jer nisam pojeo cijeli cvijet nego samo jedan mali komadic.
Zbog cega mi nebi bilo nishta GreenMan???
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#5
Lepo ti kazem da citas.Ali ne mehanicki nego da citas sa razumevanjem.
Prvo i osnovno zbog cega ti nece biti nista je sto ljudski organizam,u stvari zeludac u ovom slucaju,ne moze da apsorbuje THC i ostale supstance iz vutre.Potrebno ih je prvo "pokrenuti".A to mozes da procitas kako i zasto.Imas na sajtu i ovde na forumu.Bas ovde u Upotrebi.
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#6
Evo da ti jos malo pomognem...sta mislis zasto se pravi puter s vutrom,ili se kuva mleko?Sto bi se zajebavali kad je najjednostavnije progutati cvet?
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#8
O Boze hvala tebi! :lol: Otprilike si shvatio o cemu se radi.
Jel vidis da ima vec napisano?! I malo sam ljut na tebe jer nisi od juce clan a postavljas pitanja kao da jesi.Samo strpljivo i citaj,nemoj biti lenj.I naravno razmisljaj o tome sto citas. :lol:
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
nov 2006.
nov 2006.#9
da ali i dalje ne kuzim zashto se ne mogu jesti cvijetovi kako se radi travarica??
i npr kolaci ako u njih nestavish mlijeka i masla??
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#10
E jebo ga ti,pa lepo ti kazem da citas da sve pise.Mozes da ih jedes ali nema efekta.Efekat je kao da si pojeo maslacak zato sto se THC razlaze u mastima.Aj procitaj prvi post u ovoj temi pa mi reci jel pise ili ne pise.Evo ti link http://www.vutra.org/forum/viewtopic.php?t=24&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
32 REP64%
→ Istraživač
dec 2006.
dec 2006.#11
ja sam pojeo cvijet od tulipana i nije mi bilo ništa... jebo ja i tulipane i putne maslaèke :lol:
nov 2006.
1 / 11
nov 2006.
dec 2006.