LEGACY
Kako se rijesavate ostatka nakon trimanja?
32 odgovora3,156 pregleda
Aurora Borealis
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
Aurora BorealisISTRAŽIVAČ
okt 2015.
okt 2015.#1
Pozdrav!
Zanima me kako se rijeaavate lisca i grancica nakon trimanja? U vrecu pa u baju ili je to preriskantno?
Molim moderatore da premjeste ili pobriau temu ako sam promaaila. Hvala!
baobab
LEGENDA14.229 REP92%
→ Zmaj
baobabLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#2
Vecina se rjesava tako da od toga naprave nesto. Ako te paranoja oko bacanja onda najbolje da sve zapalis, jel ti to palo na pamet? ;)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#3
Ja pravim maslac pa onda kolace ...
p.s. Ima jedna teorija koja kaze da se nista ne baca , dosta nas se ovde drzi toga
nerp
ZMAJ29.234 REP
nerpZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#4
Sve bez trihoma sam pobacao u kompost,
i prevrnuo malo starog preko
da ne leti po ovom vetru po komsiluku :)
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#5
Ja trim usitnim i ostavim da nekad mesam sa vuvom kad dimim :) mada imas puno stvari sta dalje saa trimom...
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
okt 2015.
okt 2015.#7
Kuhaj ulje pa za crne dane kada nas poklopi nekakav meteor pa nebude ni sunca ni struje ;)
Lazarus Led
LEGENDA14.233 REP92%
→ Zmaj
Lazarus LedLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#8
Ja fan listove bacam u kesu pa u kontejner za smee najnormalnije. Od trima pravim
aj ili mijeaam sa cvijetovima umjesto duhana.
Aurora Borealis
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
Aurora BorealisISTRAŽIVAČ
okt 2015.
okt 2015.#9
Ima na forumu dobrih ideja i sigurno cu nesto napraviti (sanjam dobar hash!)
Morala sam skinuti dvije (prerano smrc!) zbog plijesni jer mi kisa i vlaga ne idu na ruku. Ostatka se moram rijesiti. Najbolje je spaliti to, al nemam gdje ni kako.
Hvala na savjetima! ;)
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
KlikLik
POZNAVALAC1.311 REP79%
→ Ambasador
KlikLikPOZNAVALAC
okt 2015.
okt 2015.#12
Venlo bas zbog cima se pitas kamo a ti u pec da susjedstvo cimas heheh di se ganja osjeti
DiskoKobaja
LEGENDA8.122 REP31%
→ Zmaj
DiskoKobajaLEGENDA
okt 2015.
okt 2015.#13
Ne znam kolko ti je velik grad, ono ako znas na drugom kraju grada kad voze smece, provozas se i lijepo dopunis neciju kantu / kontejner... ;)
k1ngk0ng
POZNAVALAC962 REP40%
→ Ambasador
k1ngk0ngPOZNAVALAC
okt 2015.
okt 2015.#14
Ako bi htio da i tebi tako jednog dana netko uradi onda samo daj. Ja sam za to da svatko rijesava svoje smece
w33dguy
ISTRAŽIVAČ128 REP52%
→ Entuzijasta
Ajme meni
AMBASADOR1.503 REP0%
→ Legenda
TataVutric
POZNAVALAC1.394 REP88%
→ Ambasador
TataVutricPOZNAVALAC
okt 2015.
okt 2015.#17
ja umesto kafe pijem
aj od velikih listova. odli
an.
ina
e sve~e veliko liae mo~ea da sameljea sitno i stavia u kese za led. to koristia za koktele, hranu i sl.
gran
ice
uvam da upletem neato:)
okt 2015.
1 / 17
okt 2015.
okt 2015.