VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQpitanjce? odma van ili indoor
LEGACY

pitanjce? odma van ili indoor

14 odgovora1,860 pregleda
MarkerAMBASADOR

apr 2010.

#1
Ovako da otvorim svoju 1. temu ovdje u vanjskom uzgoju.Imao sam 2 biljke posaene u boxu D:1m,`:25cm,V:90cm 1 ventilator koji je samo izvlacio.Prije 5dana sam biljke 2 stavio van.1 su izgleda napali termiti tj. otpao joj jedan list i drugom imaju 2 rupica,a druga je sasvim ok.Sad moje pitanje ovdje je.Imam jos 8 sjemenja sve zenke neka trava bez mirisa od kolege koji mi ju i dao.Dali da ju stavljam u box jer sam mislio sutra novi napraviti pa ju drzat na 18/6 i nakon tjedan dana na 12/12 tj. van ili odmah van sa njom?temperature su ovdje preko noci oko 5-6,a danu preko 24 ili ju drzat u boxu neko vrijeme?Procitao sam teme sve vezane i koliko sam sve pohvatao najblje bi bilo da buud unutra dok nezatopli tj neka 2-3tj,a problem mi je ph metar i za vlagu:sick:,svaki komentar je dobrodosao,ukoliko sutra nedobijem kuciste napraviti cu box i slike ovdje oka iti da vidite :icon_lol:
James BongISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#2
meni biljke stoje vani jos od pocetka 3.miseca, je da sporo rastu jer je hladno vani al ide to... sad neznam di ti zivis i kakva je situacija kod tebe al mislim da mozes pocet vani sadit
punoglavacISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#3
meni je sjeme proklijalo u malo neuobicajen box.u kuciste od kompjutera.topline ne fali dok radi kompjuter.
punoglavacISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#4
meni je sjeme proklijalo u malo neuobicajen box.u kuciste od kompjutera.topline ne fali dok radi kompjuter.
BjelacAMBASADOR

apr 2010.

#5
ak si mislio radit pc grow, brijem da bi ti bilo dobro da pobacas komponente van XD
BjelacAMBASADOR

apr 2010.

#6
ak si mislio radit pc grow, brijem da bi ti bilo dobro da pobacas komponente van XD
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#7
Ma brate nikakav ph metar ti nije problem stari moj ja sam se isto bojo tako za svoje kod prvog growa,ali poslije svatis da je to ebena korov ,precvrste su to biljke ,ja prosle godine u drugi mjesec sam ih presadio vani :) Zakljucak: ako ti sada nije snijeg stavi ih odma vani:) stavi preko njih onu finu mrezicu protiv insekata ili insekticid sto ti draze:) Ph metar ti nije problem,samo stavi neku dobru zemlju po mogucnosti iz cvjecarnih:) I malo strpljenja, volje, rada i ljubavi i one ce ti se velikoduano odu~it za sve:)
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

apr 2010.

#8
Ma brate nikakav ph metar ti nije problem stari moj ja sam se isto bojo tako za svoje kod prvog growa,ali poslije svatis da je to ebena korov ,precvrste su to biljke ,ja prosle godine u drugi mjesec sam ih presadio vani :) Zakljucak: ako ti sada nije snijeg stavi ih odma vani:) stavi preko njih onu finu mrezicu protiv insekata ili insekticid sto ti draze:) Ph metar ti nije problem,samo stavi neku dobru zemlju po mogucnosti iz cvjecarnih:) I malo strpljenja, volje, rada i ljubavi i one ce ti se velikoduano odu~it za sve:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se