VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQDa ili ne? Big tower CFL
LEGACY

Da ili ne? Big tower CFL

10 odgovora1,090 pregleda
GanfadiISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#1
Krenih prvi puta grouat u PC-u .. za vegu imam 3x 20C dok za cvjetanje 1x 20W + 1x 23W + 1x 26W pa me zanima dal bi bila kakva velika razlika u rastu(zbog lumena) ako ubacim i jednu, dvije il cak sve tri CFL-ke toplog spektra u fazi vege. Maloj ide super i trenutno al me zanima dal ce bit znatne razlike u samom rastu ako ubacim jos koju lampu toplog spektra. Nisam u mogucnosti uzet jos CFL-ki hladnog sp. pa me zanima ova opcija. :dada

feb 2013.

#2
nece smetati, ubaci slobodno sve sto imas, nego kakve su ovo lampe "za vegu imam 3x 12V20C"
GanfadiISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#3
Ma moj zajeb, nisu 12V nego 230V. citah nesto na netu za 12V i nakon kojeg dima nevidis sta pises, obicne cflke. Budem to sad ispravio. Znaci moze se komotno ubacit sve..

feb 2013.

#4
vec sam pomislio da koristis neke lampe sto rade na baterije :) naravno, ako mozes da namontiras unutra samo stavi, moze biti samo bolje... a i ono 20C je verovatno 20W ;)
THC_powerLEGENDA

feb 2013.

#5
svjetla nikad dosta, naravo sve dok ti je temperatura ok
GanfadiISTRAŽIVAČ

feb 2013.

#6
hahaha ne ne. 20C lampa hladnog spektra od 20Wata jel. sad je 29 - 30°C al moram preslozit ventilaciju jer su mi slabi adapteri.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se