LEGACY
Jeli ova za pod nož ili...???
20 odgovora2,494 pregleda
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
Ajd ljudi, nebi htio zajebat sad na kraju pa me zanima vaae mialjenje dali je ova gotova ili da pri
ekam joa koji dan...
Ova je doma
ica, a uz nju imam joa par dark widow-ki koje nisu joa nikako spremne, ali ova doma
ica je nekako puno br~e zavraila cvjetanje iako sam ih stavio pod 12/12 u isto vrijeme.
Dakle dal da je recnem il da
ekam?
Pozdrav!!!
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#2
lisce joj je malo sumnjivo ali sad to vise nije ni vazno....
ja bi je ostavio jos desetak dana cvjece bi trebalo jos malo nabubrit.
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#3
Chehehe - Takvi su mi samo listovi pri vrhu i ovi manji, neznam zaato, mo~da jer je bila malo preblizu lampe 40-ak cm... Ali ina
e ostali listovi ni~e i oni vei su svi ok.
`ta bi moglo biti ako nije od lampe???
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#4
lisce bi trebalo malo da pozuti.... onako da ga biljka usisa ...
neznam kad si zadnji put gnojio ,,mogao bi na napises ...
onako pri kraju je a mozda je i kraj.... kolko vec cveta?
probaj je malo ako ti odgovara onda je ok...:)
po meni bi je ja sad cistom vodom zalivao jos 10 dana pa onda video rezultate sta i kako ..
al to sam ja /...
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#5
Zagnoijo sam samo jednom na po
etku cvijetanja i to sa
etvrtinom doze...
Htio sam potpuno bez kemikalija, ali izgleda da sam ipak trebao barem malo.
Ako je ostavim joa 10ak dana, dali da je sada jednom zagnojim???
Chehehe
POZNAVALAC751 REP17%
→ Ambasador
ChehehePOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#6
ne nikako vise gnjojit
ovih desetak dana o kojima ti zoki prica sluze da bi kmiju razvodnio...
posalji novu sliku vec je prosao dan sutra dva tako da vidimo ima li razlika poz.
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#7
tako ko sto che kaze nema gnojenja sad je vec kasno ...
kad bi samo rekao kolko vec cveta mozda i nije ???
al je sigurann sam al ko ce tebe znati (salim se ja naravno)
Frulica
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
FrulicaISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#8
Danas u slikati malo detaljnije i sa boljim fotiem, (trebam ~icat sestru)...
Pa budem stavio slike.
Jedino mi nije mi jasno zaato se ovo liae tako
udno suai, maaaa....
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#9
Pomoc! kad je najbolje pocet sa berbom?prvi put je da uzgajam pa imam dosta dvoumica oko toga posto sam vec procitao vise ajd recimo teorija o tome kad ubrati plodove svog truda.poceo sam sa outdoor uzgajanjem jer mi se to cini bolje iz vise razloga npr. veci urod. odabrao sam hollands hope iz dutch passiona i blue chesse iz barneys farm,pa me zanima kad je najbolje pocet sa berbom.jel to kad oko 50% dlacica promijeni boju ili vecina tj vise od spomenutog? Il je bolje ostavit da biljka potpuno sazrije,da sve dlake promijene boju? Hvala unaprijed
26 REP52%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#10
Evo i ja sam novi na forumu a i pocetnik sam s uzgajanjem!
Molim vas da mi odgovorite na par pitanja.
Zanima me kolko naraste ova biljka ciju je sliku stavio (frulica) i kako mogu saznat da je to ta vrsta dok je jos mala, zato sta sad imam biljku koja je preko 1,70m a cini mi se da nije ni blizu cvjetanja.Problem je taj kaj je biljka vani a ipak me strah da ju neko ne nade jel stvarno je i visoka i siroka.
Unapred hvala!!!
POZZ!!!!!!!!!
maj 2009.
1 / 11
maj 2009.
avg 2009.