VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQJeli ova za pod nož ili...???
LEGACY

Jeli ova za pod nož ili...???

20 odgovora2,494 pregleda
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#1
Ajd ljudi, nebi htio zajebat sad na kraju pa me zanima vaae mialjenje dali je ova gotova ili da pri ekam joa koji dan... Ova je doma ica, a uz nju imam joa par dark widow-ki koje nisu joa nikako spremne, ali ova doma ica je nekako puno br~e zavraila cvjetanje iako sam ih stavio pod 12/12 u isto vrijeme. Dakle dal da je recnem il da ekam? Pozdrav!!!
ChehehePOZNAVALAC

maj 2009.

#2
lisce joj je malo sumnjivo ali sad to vise nije ni vazno.... ja bi je ostavio jos desetak dana cvjece bi trebalo jos malo nabubrit.
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#3
Chehehe - Takvi su mi samo listovi pri vrhu i ovi manji, neznam zaato, mo~da jer je bila malo preblizu lampe 40-ak cm... Ali ina e ostali listovi ni~e i oni vei su svi ok. `ta bi moglo biti ako nije od lampe???
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#4
lisce bi trebalo malo da pozuti.... onako da ga biljka usisa ... neznam kad si zadnji put gnojio ,,mogao bi na napises ... onako pri kraju je a mozda je i kraj.... kolko vec cveta? probaj je malo ako ti odgovara onda je ok...:) po meni bi je ja sad cistom vodom zalivao jos 10 dana pa onda video rezultate sta i kako .. al to sam ja /...
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#5
Zagnoijo sam samo jednom na po etku cvijetanja i to sa etvrtinom doze... Htio sam potpuno bez kemikalija, ali izgleda da sam ipak trebao barem malo. Ako je ostavim joa 10ak dana, dali da je sada jednom zagnojim???
ChehehePOZNAVALAC

maj 2009.

#6
ne nikako vise gnjojit ovih desetak dana o kojima ti zoki prica sluze da bi kmiju razvodnio... posalji novu sliku vec je prosao dan sutra dva tako da vidimo ima li razlika poz.
ZOKIAMBASADOR

maj 2009.

#7
tako ko sto che kaze nema gnojenja sad je vec kasno ... kad bi samo rekao kolko vec cveta mozda i nije ??? al je sigurann sam al ko ce tebe znati (salim se ja naravno)
FrulicaISTRAŽIVAČ

maj 2009.

#8
Danas u slikati malo detaljnije i sa boljim fotiem, (trebam ~icat sestru)... Pa budem stavio slike. Jedino mi nije mi jasno zaato se ovo liae tako udno suai, maaaa....

avg 2009.

#9
Pomoc! kad je najbolje pocet sa berbom?prvi put je da uzgajam pa imam dosta dvoumica oko toga posto sam vec procitao vise ajd recimo teorija o tome kad ubrati plodove svog truda.poceo sam sa outdoor uzgajanjem jer mi se to cini bolje iz vise razloga npr. veci urod. odabrao sam hollands hope iz dutch passiona i blue chesse iz barneys farm,pa me zanima kad je najbolje pocet sa berbom.jel to kad oko 50% dlacica promijeni boju ili vecina tj vise od spomenutog? Il je bolje ostavit da biljka potpuno sazrije,da sve dlake promijene boju? Hvala unaprijed

avg 2009.

#10
Evo i ja sam novi na forumu a i pocetnik sam s uzgajanjem! Molim vas da mi odgovorite na par pitanja. Zanima me kolko naraste ova biljka ciju je sliku stavio (frulica) i kako mogu saznat da je to ta vrsta dok je jos mala, zato sta sad imam biljku koja je preko 1,70m a cini mi se da nije ni blizu cvjetanja.Problem je taj kaj je biljka vani a ipak me strah da ju neko ne nade jel stvarno je i visoka i siroka. Unapred hvala!!! POZZ!!!!!!!!!
Noname_ENTUZIJASTA

avg 2009.

#11
stari moj na to si trebo ranije mislit a kolko ce rast zavisi gdje ti je,kako je uzgajas i koja je sorta.ugl nema nekog posebnog pravila ja bi reko...jbg poz i sretno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se