LEGACY
Dom za mamu
10 odgovora1,066 pregleda
nidolinox
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
nidolinoxISTRAŽIVAČ
apr 2012.
apr 2012.#1
molio bi da mi neko odgovori pod kojim postom mogu nai nea o ovoj temi.ve sam jedamput davno ovde pronaaao tu temu,sa fotkama,koje lampe i sve.sad kopam po forumu dva sata i nemogu nai samo nalazim o kloniranju a nikako nai kako napraviti ato bolji dom za mamu?
pa ako ko nae vremena bio bih zahvalan
$DoLaR$
POZNAVALAC1.344 REP83%
→ Ambasador
$DoLaR$POZNAVALAC
apr 2012.
apr 2012.#2
puno svje~eg zraka, dobro svjetlo i malo manje stavljanja N-a......
nidolinox
ISTRAŽIVAČ123 REP49%
→ Entuzijasta
Kanabalkan
ENTUZIJASTA373 REP43%
→ Poznavalac
KanabalkanENTUZIJASTA
apr 2012.
apr 2012.#5
imam jednu temu, trebam da je prevedem kako budem mogao, stavice je ovi iduci dana..
apr 2012.
1 / 6
apr 2012.
apr 2012.