VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQDom za mamu
LEGACY

Dom za mamu

10 odgovora1,066 pregleda
nidolinoxISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#1
molio bi da mi neko odgovori pod kojim postom mogu nai nea o ovoj temi.ve sam jedamput davno ovde pronaaao tu temu,sa fotkama,koje lampe i sve.sad kopam po forumu dva sata i nemogu nai samo nalazim o kloniranju a nikako nai kako napraviti ato bolji dom za mamu? pa ako ko nae vremena bio bih zahvalan
$DoLaR$POZNAVALAC

apr 2012.

#2
puno svje~eg zraka, dobro svjetlo i malo manje stavljanja N-a......
nidolinoxISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#3
e a koliko je svjetla dovoljno za jednu manju mamu?

apr 2012.

#4
Po asti je s 10 000 lumena:)
KanabalkanENTUZIJASTA

apr 2012.

#5
imam jednu temu, trebam da je prevedem kako budem mogao, stavice je ovi iduci dana..
nidolinoxISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#6
e to bi bilo super

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se