VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQidiotsko pitanje
LEGACY

idiotsko pitanje

10 odgovora1,511 pregleda
dupla-stotkaENTUZIJASTA

avg 2011.

#1
koju ulogu mozhe ljudska mokraca da ima u uzgoju ? oO neshto sam nachuo ali necu da experimentishem pa ako mozhe neki odgovor... :)
kolumboISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#2
i ja sam nacuo tih gluposti , ali mislim da je jedina uloga smrad pri pusenju te biljke xD
dupla-stotkaENTUZIJASTA

avg 2011.

#3
cuo sam da sadrzhi sigurno azot *N* pa pitam poshto mislim da mi biljci fali malo svega pa i azota :)
ThePOZNAVALAC

avg 2011.

#4
Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora ... Khm.. Searchujte ljudi malo i nacice te, i na forumu je pisano o tome.. moze da se koristi ko gnojivo, @ kolumbo , neces ti da se ispisas na biljku, mesa se sa vodom u nekoj koncentraciji al ne znam nisam se posebno interesovao za to, search, sve ima na netu...
derataurPOZNAVALAC

avg 2011.

#5
neznam tocno tko i gdje al vec sam negdje na forumu citao o mokraci kao sredstvu zalijevanja(ako se ne varam,mokraca se pomijesa sa vodom al u jako malom omjeru naspram vode)...tako da se amonijak ni ne osjeti?! netko iskusniji?

avg 2011.

#6
Tropico ti je pisao o tome pod unutrasnje uzgajanje->pitajte sve sto vas interesuje. Pa si procitaj omjere

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se