LEGACY
idiotsko pitanje
10 odgovora1,511 pregleda
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#1
koju ulogu mozhe ljudska mokraca da ima u uzgoju ?
oO
neshto sam nachuo ali necu da experimentishem pa ako mozhe neki odgovor... :)
kolumbo
ISTRAŽIVAČ54 REP3%
→ Entuzijasta
kolumboISTRAŽIVAČ
avg 2011.
avg 2011.#2
i ja sam nacuo tih gluposti , ali mislim da je jedina uloga smrad pri pusenju te biljke xD
dupla-stotka
ENTUZIJASTA254 REP14%
→ Poznavalac
dupla-stotkaENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#3
cuo sam da sadrzhi sigurno azot *N* pa pitam poshto mislim da mi biljci fali malo svega pa i azota :)
The
POZNAVALAC1.052 REP50%
→ Ambasador
ThePOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#4
Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora ... Khm..
Searchujte ljudi malo i nacice te, i na forumu je pisano o tome..
moze da se koristi ko gnojivo, @ kolumbo , neces ti da se ispisas na biljku, mesa se sa vodom u nekoj koncentraciji
al ne znam nisam se posebno interesovao za to, search, sve ima na netu...
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#5
neznam tocno tko i gdje al vec sam negdje na forumu citao o mokraci kao sredstvu zalijevanja(ako se ne varam,mokraca se pomijesa sa vodom al u jako malom omjeru naspram vode)...tako da se amonijak ni ne osjeti?! netko iskusniji?
iSensation
ZMAJ21.472 REP
iSensationZMAJ
avg 2011.
avg 2011.#6
Tropico ti je pisao o tome pod unutrasnje uzgajanje->pitajte sve sto vas interesuje. Pa si procitaj omjere
avg 2011.
1 / 6
avg 2011.
avg 2011.